>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Wygrać możesz, przegrać musisz..

K 119

kinkoc

Użytkownik
Podsumowanie
Ilość progresji = 10
Suma wygranych = 1134,75zł
Wkład = 846zł

Czysty zysk = 288,75zł
Yield = 34%

Najdłuższa progresja = 6 etapów

Myślę że powiększenie budżetu o ponad 28% w 2 tygodnie to calkiem spoko wynik. Jeśli ktoś ma jakieś pytania czy opinie to proszę bardzo. .
Kolejne podsumowanie po kolejnych 10ciu progresjach.
 
K 119

kinkoc

Użytkownik
Od teraz każdy trafiony dubel to 25zł zysku.

1.
Lechia - Legia ✅
UNAM Pumas - Club America
✅

2.72 x 15zł = 40,80zł (bwin) ✅
 
D 4

dyziooo91

Użytkownik
Sory za zaśmiecanie tematu, ale może coś Ci podpowiem
Policzylem Twój zysk na progresji zakończonej na meczu City z Monako (ako 2.35). Przez 6 kroków zarobileś 20 zł. Zysk to zysk i to się ceni ale czy nie chciałbym mieć trochę lepszy wynik?
Kiedyś sam tak grałem ale odpuściłem że względu na słabe typy. U Ciebie wygląda to dużo lepiej więc może warto zmienić strategię? Przy zwiększaniu stawki 2x w razie przegranej na 6 kroku musiałbyś postawić 320 zł (zaczynamy od 10 zł, 20,40,80 itd) i przy kursie 2.35 miałbyś zysk ponad 120 zł. Często kursy masz większe więc wyglądałoby to jeszcze lepiej.
Sam będę obserwował temat i może kiedyś zacznę z Tobą grać z wyżej wymieniona strategią.
Leci reputka za temat
 
K 119

kinkoc

Użytkownik
Dzięki za wypowiedź.
Otóż po latach zmagań z milionem systemów i sposobów stawkowania, ten na stały zysk najbardziej przypadł mi do gustu. Wg mnie jest najbezpieczniejszy.
Zauważ, że mój budżet w tym temacie to 1000zł więc za każdym razem gram zaledwie o 2% budżetu. To mało, ale dzięki temu czuje się mega bezpiecznie, i mogę sobie pozwolić na dużą ilość kroków a miesięczny zysk mnie zadowala.
Przy Twoim sposobie stawowania na szóstym etapie wydalbym już 630zl i zabrakłoby kasy na kolejny...
Przy moim jeszcze mogę stawiać i stawiać..
Dodam tylko że mój prawdziwy bankroll jest całkiem inny, i zysk również, ale nie chciałem być posądzony o bajkopisarstwo dlatego ustaliłem taki bankroll w temacie, który jest w miarę dostępny dla większości..
To z resztą nie ma znaczenia, bo liczy się tylko yield a każdy gra za ile może sobie pozwolić. Ja zrobiłem prawie 300zl po dziesięciu progresjach, ale ktoś inny mógłby już mieć 3tys.
Pozdrawiam i dzięki za pkty.
 
Do góry Bottom