>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wydarzenia łączone

P 1

pi_o

Użytkownik
witam, jak rozliczą taki kupon i czy można wogole go połączyć? na kuponie mam 3 zdarzenia na wygrana gospodarzy ( w przypadku remisu- zwrot stawki) i teraz jesli 2 mecze mi wejdą a w 3 padnie remis to zakład jest przegrany?
 
P 1

pi_o

Użytkownik
chodziło mi raczej o to że wówczas akurat ten mecz nie zostaje brany pod uwage i z ako np 5 zrobi sie 3 czy wogole caly zaklad anulowany?
 
M 2

mendieta

Użytkownik
Mam do Was pytanie.
Otóż w ostatnim czasie puściłem u naziemnego taki oto kupon:
handi 0:1
Włochy-Malta (2:0)
handi 0:1
Szwajcaria-Malta (2:0)
handi 0:1
Polska-Mołdawia (2:0)
handi 1:0
Gruzja-Hiszpania (0:1)
Wydawało mi się - tak też napisał mi ktoś na tym forum - że w przypadku jednobramkowej wygranej Hiszpanów przy handi 1:0, otrzymam zwrot stawki, zaś na kuponie AKO mecz ten policzą mi po kursie 1.00. Tymczasem pani w sts-ie powiedziała mi, że kupon nie jest wygrany.
Czy ktoś może mi napisać o co w takim razie chodzi i kto ma rację?
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Zapewne grałeś zwykły handicap europejski, a w nim nie ma zwrotów. Hiszpania wygrała 1:0, a ty postawiłeś handicap (0:1) na Hiszpanów. Dlatego łączny wynik to remis 1:1, czyli przegrywasz. Gdyby Hiszpania wygrała 2:0 lub wyżej to wygrywasz. Gdybyś grał handicap azjatycki, miałbyś w tym przypadku zwrot. Zapewne grałbyś na Hiszpania -1, czyli do wygranej dalej potrzebujesz 2:0 lub wyżej. W przypadku 1:0 miałbyś zwrot, bo po odjęciu bramki wynik to 0:0, a w handicapie azjatyckim remis oznacza zwrot.
Tutaj masz trochę o handicapie azjatyckim i jego odmianach:
http://forum.bukmacherskie.com/f57/podstawy-bukmacherstwa-40716.html#post1420809
 
M 2

mendieta

Użytkownik
Ale czy u każdego buka są handicapy azjatyckie? W sts-ie przykładowo wychodzi na to, że ich nie ma, widziałem tylko te europejskie.
 
Do góry Bottom