>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wyciąg z konta - podsumowanie

nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Jak w Skrill uzyskać sumę wszystkich transakcji, samych operacji przychodzących lub samych wychodzących? Wybieram interesujący mnie przedział, na przykład ostatnie 2 miesiące, i wyświetla mi się setka transakcji i nie widzę nigdzie podsumowania, ile transakcji było w sumie w zaznaczonym przedziale czasu. Ktoś wie, jak do tego dotrzeć?
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Teoretycznie Skrill nie posiada takiego podsumowania. Ale możesz wybrać interesujący cię okres zawęzić go do transakcji wychodzących lub przychodzących ( obu naraz oczywiście również ). Na górze w rogu jest ikona pliku excela i możesz eksportować dane do pliku. U mnie jakoś chaotycznie się to zapisało więc...
takie zestawienie robiłem w sposób strasznie prostacki. Skopiowałem tekst ze strony, odpaliłem excela i zrobiłem wklej specjalnie. Wybrałem opcję by zostało wklejone jako tekst i ładnie mi się to zapisało. A później już tylko funkcja sumy ???? .
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
No tak, ale przedział czasu, z którego chcę uzyskać wyciąg, składa się w historii transakcji z 42 stron :] Naprawdę tak poważna firma nie ma prostego ułatwienia, które jest dostępne w każdym banku? A może warto napisać do nich, by podliczyli to dla mnie? :]
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Spróbować napisać możesz. Tylko jeśli nie masz u nich statusu VIP to zanim Ci odpiszą, zdążysz to ręcznie policzyć tysiąc razy ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Raczej nie ma, ja nie znalazłem, a jak się raz kontaktowałem w sprawie statusu VIP, żeby zliczyć, to z tego co zrozumiałem, sami to &quot;ręcznie&quot; liczą ????
 
Do góry Bottom