>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory:)

stachu7 0

stachu7

Użytkownik
Matiz, Mazaq, Rafalec, Spirol, Bananeq, Mkiller, Pata, Szandek (nie ma go chyba na liscie) i Nowy;) (tez go chyba nie ma na liscie)
pozdro:spokodfhgfh:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
dodajcie jeszcze nowego i bedzei good
(kolejnosc przypdkowa)
matiz12,mazaq, nowy, rafalec, kacper21pl,damianmularczyk,bananeq,stachu7,piotrek17 i pata11 razem top 10 ;p

jesli mial bym wybierac top 3 to chyba bym tak to widzial

1. nowy
2. mazaq
3. rafalec
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Na pewno spirol, mular, mazaq, piotrek17, nowy. Jest jeszcze nie wiem czy na tym forum ale gosc o nicku raul z ktorym wole sie nie lapac przy stole bo pare razy zle to sie dla mnie skonczylo ;-)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
1. damianmularczyk
2. Matiz121
3. pasiak_forever
4. Mazaq
5. rafalec
6. Lyon69
7. spirol
8. bananeq
9. mkiller
10. kacper21pl

Kolejność przypadkowa !
 
Q 0

quest

Użytkownik
wg.mnie nie ma cos takiego jak najlepszy pokerzysta. Kazdy gracz znający zasady jest w stanie wygrać z tym najlepszym.
Jedynie mozna określić zdolności gracza po ogólnym rozliczeniu zainwestowanych, przegranych i wygranych pieniędzy.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
wedlug mnie aby mozna bylo zobacyzc najlepszych pokerzystkow zagrac trza turniej heads up, np do 3 wygranych z jednym uzytkowniekiem buy in nie musi bycwysoki np o 1$;) a dlaczego nie do 1 wygranej, bo kazdy moze fuksem wygrac;p a 3 wygrane to raczej nei przypadek ????
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
dzięki ????
Ale trzeba to w jakiejś innej formie zrobić.
Może jakies propozycje?
Moim zdaniem powinno byc cos takiego jak nick na forum i nick pokerowy...
Wiele osób na pokerroomach ma inne nicki i połowy z nich nie znam tak jak nie znają mnie :jezora:

Więc moja propozycja.
Nick Forum: malolat
Nick Pokerroom: marekw112
Cos w tym stylu...

PS: Ja się powstrzymam od głosu poniewaz wiekszosci nie znam z nicków i było by nie fair gdybym dał komus głos kto jest np. słabszy od tego kogo nie znam, nie kojarze.:jezora:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
albo zrobić turniej drużynowy nasze forum vs inne.
Lub 5 drużyn 4 osobowych z jakimś buy in 3 turnieje i najlepsza drużyna dostaje do podziału pulę. Losowanie kto z kim w drużynie. Ewentualnie zrobić najpierw 1 turniej eliminacyjny z 20 finałowymi miejscami i wtedy podzielić na 5 drużyn graczy.
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
dobry patent z tym turkiem to forum kontra dajmy na to forum pokerzysta albo tl poker,przecież te rekiny pokerowe z tego forum by zjadły tych fiszów z wyżej wymienionych forów lol
a tak wogóle to nie wiem jak można wybierac najlepszych graczy z forum jak 99% osób stąd to freerollowcy,a jak wiadomo to nie jest poker,tylko zabawa
spirol jak ty możesz nie kojarzyć Bama14 obrażasz go w tym momecie
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
dobry patent z tym turkiem to forum kontra dajmy na to forum pokerzysta albo tl poker,przecież te rekiny pokerowe z tego forum by zjadły tych fiszów z wyżej wymienionych forów lol
a tak wogóle to nie wiem jak można wybierac najlepszych graczy z forum jak 99% osób stąd to freerollowcy,a jak wiadomo to nie jest poker,tylko zabawa
spirol jak ty możesz nie kojarzyć Bama14 obrażasz go w tym momecie
wlasnie o tym mowie;p ze duza czesc to freerolowcy turniej heads up!
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Panowie ? o co Wam chodzi ?
Rozumiem - zabawa zabawą, ale to nie jest miłe jak ktoś publicznie robi z Ciebie idiotę !
Może lepiej napisać, że taki ktoś jak np. bam14 jest początkującym czy co Wy tam macie na myśli !
kurwa ????
 
Do góry Bottom