>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory, który kandydat jest za legalizacją hazardu w Internecie?

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W ogóle polskie prawo to stek absurdów.
Takie głupie teleturnieje typu: Zadzwoń teraz szybko została Ci minuta podaj 4 literowe hasło ! . Działają legalnie żerując na ludzkiej głupocie ,albo jakieś taroty i programy tel/sms po 2:00 czy chcesz poznać swoją przyszłość i siedzi jakaś kobieta przebrana za cyganką i Ci pieprzy bzdury. Dla mnie to jest śmieszne ,że takie coś jest legalne i za takie lanie wody trzeba płacić ,a już granie w internecie jest czymś karalnym i niedozwolonym.
możliwe że to są absurdy, ale wysyłając tego smsa płacisz przyjmijmy 2,44 pln, gdzie to 0,44 idzie do skarbu państwa, a z granie w necie raczej nikt tych pieniędzy nie odprowadza

chyba odbiegamy od tematu ;)
 
arestides1 0

arestides1

Użytkownik
Synu , poczytaj felietony Korwina Mikke np. w Angorze. Zmienisz zdanie o tym chorym gościu. Pamiętam że będąc w liceum jego poglądy były mi bliskie. Teraz się tego wstydzę.
 
X 0

xsior

Użytkownik
Korwin-Mikke nigdy nie wypowiadał się o tym że dozwolone być powinny zakłady bukmacherskie, tak samo jak nigdy nie wypowiadał się że pomidory powinny być legalne. JKM codziennie natomiast podkreśla że dysponowanie prywatnymi pieniędzmi to prywatna sprawa człowieka i czy je wydaje na leczenie, na edukacje, na caritas, na panienki czy na obstawienie Mistrzostw Świata to sprawa PRYWATNA. To oznacza że ani panu policjantowi, anie panu premierowi, ani pani Stasi - sejmowej sprzątaczce nic do tego. Podałbym link do wywiadu w którym Mikke mówi więcej o grach hazardowych, ale nie mam 10 postów. Polecam Google i wpisy na blogu i portalu JKM z czasów gdy był to główny temat rozważań medialnych.
 
slimek 3

slimek

Użytkownik
Ciekawy artykuł. Nie wiedziałem, że JKM jest takim mistrzem pokera. Jednak w grze o fotel prezydenta niestety, a może i &quot;stety&quot; najlepszy nie będzie.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Ciekawy artykuł. Nie wiedziałem, że JKM jest takim mistrzem pokera. Jednak w grze o fotel prezydenta niestety, a może i &quot;stety&quot; najlepszy nie będzie.
Bo w tej akurat grze inteligencja odgrywa niewielką rolę.
Tak czy inaczej, póki co nie ujawnił się jakiś inny kandydat, który nie chce tego zakazywać. Tępy lud chce tej ustawy, to jak można się jej sprzeciwiać?
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Niedługo wybory samorządowe, więc wypadałoby zagłosować na tą partię, która jest za legalizacją hazardu w internecie. Słabo się znam na polityce, ale chciałbym wiedzieć, która partia jest ku temu by e-hazard zalegalizować?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja sie troche polityka interesuje, ale szczerze mowiac ten temat jakos nie za czesto przewija sie w polityce...Generalnie chyba nikt jasno i wyraznie nie powiedzial ze TAK ZROBMY E-HAZARD legalny, ale duzo jest glosow wlasciwie z kazdej partii, ze trzeba zrobic z tym porzadek i jakos to ulozyc skladnie i ladnie. Tak ze wydaje mi sie, ze beda pewnie rozne projekty z kazdej partii i ktorys zostanie przeglosowany.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Dawczan ogólnie przypatrz się polskiej mentalności, a już na pewno przypatrz się politycznej tendencji. Każda z partii PO, PSL, PiS,SLD, były już u władzy i , że się tak zapytam co z tego? Pamiętaj 3 najwazniejsze zasady polityki: GADAĆ , GADAĆ , GADAĆ, o dupie maryny w sezonie ogórkowym, i o problemach z ręką w nocniku przed wyborami, ustawa będzię , ale nic nie zmieni, gdyż jak sam zauważ ten temat nie przewija się w mediach, a więc nie będzie to ustawa poważna, a taka a&#39;la dopalaczowa, no ustawe zrobilismy , a że nie ma nożki, rączki , głowki to trudno kiedyś się poprawi, ale to nie tylko E-HAZARD, taka prowizorka jest ze wszystkim w Polsce, a dlaczego? nie trzeba byc politologiem, żeby wiedzieć, nie ma dyskusji, nie ma owoców.Szkoda, więc po prostu tkwimy w tym samym i dalej gramy tak samo.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dobra, tylko, ze przy tym akurat temacie POLSKA traci...a traci Polska to i my tracimy poprzez chocby zwiekszenie podatku. I moze jest tu milion zwolennikow PO, ale w temacie hazardu zachowali sie jak małe dzieci. Jedna pała z drugą pogadała na cmentarzu i teraz oni sa wielce hazard bleee i 100% nie wolno tak ?? bezsens totalny. Musi sie znalezc kto wreszcie to ulozy, bo to co jest teraz to jest tylko na szkode Polski.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Niedługo wybory samorządowe, więc wypadałoby zagłosować na tą partię, która jest za legalizacją hazardu w internecie. Słabo się znam na polityce, ale chciałbym wiedzieć, która partia jest ku temu by e-hazard zalegalizować?
Dla ciebie najważniejsze jest żeby można było legalnie grać przez internet?:zoltakartka:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Przecież w wyborach samorządowych nie głosuje się na kandydatów biorąc pod uwagę partie polityczne, tylko to co indywidualne osoby sobą prezentują, oczywiście ma znaczenie czy ktoś jest z PiS czy PO czy z innej partii ale większe znaczenie mają tu indywidualności. A legalizacja hazardu niema nic wspólnego z tymi wyborami bo ci kandydaci na pewno na nią nie wpłyną.

Nie rozumie o cho chodzi z tym zainteresowaniem legalizacją e-hazardu ?/ źle wam jest teraz ?, to poco chcecie to zmieniać?, chcecie kurs 1,3 mieć zmniejszony o podatek ?... nikt na razie nie rusza internetowego hazardu i nie mam nic przeciwko żeby tak zostało
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Z moich informacji wynika iż za hazard chcą się zabrać po wyborach samorządowych... Takie dochodzą do mnie głosy. Ale nie mam nic przeciwko żeby było tak jak jest i tak było by najlepiej. Niech nikt tego nie rusza.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mozecie zaczac zmieniac zdanie jak sie fiskus US zacznie brac za bezprawie, ktore teraz panuje. Oczywiscie, ze jest wygodnie dla garajcych, ale z reguly tam gdzie wygodnie dla nas a nie wygodnie dla państwa szybko zaczynaja sie dziac cuda.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Przecież w wyborach samorządowych nie głosuje się na kandydatów biorąc pod uwagę partie polityczne, tylko to co indywidualne osoby sobą prezentują, oczywiście ma znaczenie czy ktoś jest z PiS czy PO czy z innej partii ale większe znaczenie mają tu indywidualności. A legalizacja hazardu niema nic wspólnego z tymi wyborami bo ci kandydaci na pewno na nią nie wpłyną.
Dokładnie. W wyborach samorządowych wybiera się kandydatów, którzy mają zadbać o rozwój miasta, porządek na ulicach, bezpieczeństwo, remonty, dobre funkcjonowanie komunikacji miejskiej, inwestycji, milion mniejszych i większych spraw.
Nie odkurzajcie tematu o polityce, bo na to nie pora.

Mozecie zaczac zmieniac zdanie jak sie fiskus US zacznie brac za bezprawie, ktore teraz panuje. Oczywiscie, ze jest wygodnie dla garajcych, ale z reguly tam gdzie wygodnie dla nas a nie wygodnie dla państwa szybko zaczynaja sie dziac cuda.
Nie masz na to żadnego wpływu.
Dziesięć powodzi, sto wybuchów wulkanów i tysiąc innych klęsk żywiołowych nie zmieni obrazu sceny politycznej w Polsce. Tusk, Kaczyński i Napieralski mogliby zostać złapani po pijaku, na okradaniu empiku, a i tak ich partie będą miały kluczowe pozycje w parlamencie. Wylewanie żalów na forum nie związanym z polityką jest bezsensowne. A głosowanie na kogokolwiek tylko pod &#39;kątem bukmacherstwa&#39; jest dziecinne. Zwłaszcza w kraju, który ma miliard innych problemów.
[proszę moderatora o połączenie postów, przepraszam za dubla]
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie masz na to żadnego wpływu.
Dziesięć powodzi, sto wybuchów wulkanów i tysiąc innych klęsk żywiołowych nie zmieni obrazu sceny politycznej w Polsce. Tusk, Kaczyński i Napieralski mogliby zostać złapani po pijaku, na okradaniu empiku, a i tak ich partie będą miały kluczowe pozycje w parlamencie. Wylewanie żalów na forum nie związanym z polityką jest bezsensowne. A głosowanie na kogokolwiek tylko pod &#39;kątem bukmacherstwa&#39; jest dziecinne. Zwłaszcza w kraju, który ma miliard innych problemów.
yyy nie bardzo rozumiem czemu Ty to do mnie piszesz ?? ja tylko odpisalem, ze kazdemu jest teraz dobrze i fajnie, ale zeby sie wszyscy nie zdziwili jak nagle ni z gruchy ni z pietruchy zaczna sie jaja i fiskus zacznie sie czepiac...bo czesto jest tak, ze cos jest super fajnie nikt sie nie czepia a jak sie zacznie to leci...
Wybory samorzadowe same w sobie nie maja nic do hazardu, ale tylko pozornie. Wiadomo, ze samorzadowiec nie ma zadnego wplywu na ustawe tak jak i przecietny Kowalski. Ale zadna partia przed wyborami nie bedzie chciala tego tematu ruszyc bo jest nie wygodny. I w tym sensie samorzadowe sa wazne. Wiele rzeczy zostanie &quot;ruszonych&quot; po wyborach samorzadowych, co by sobie teraz nie oslabic notowan.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Po prostu zacytowałem i odpisałem. Jeśli US zabierze się za walkę z grą przez internet to wszyscy mogą mieć problemy. Tyle tylko, że US nie bardzo ma broń do tej walki. Nie bardzo wierzę w to, że Us dostanie wolny wgląd do kont bankowych, bo takiego czegoś nie ma nawet w USA.

Zresztą zwróć uwagę jak ucichł temat kar dla organizatorów pucharu świata w Zakopanem i wszystkich innych, którzy na oczach całego świata złamali prawo. Sprawa do dzisiaj nie została rozwiązana, mimo to, że jest ewidentna. Póki co nie ma co się przejmować tematem gry przez internet, bo tu sprawa jest o wiele bardziej zawiła.
 
Do góry Bottom