>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory, który kandydat jest za legalizacją hazardu w Internecie?

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
głosowani na kandydata który jest za e-hazardem i tylko to biorąc pod uwagę to jakiś bezsens, ja również mogę być za legalizacją hazardu internetowego i co zagłosujecie na mnie, głosujcie na ludzi którzy będą chcieli zrobić coś więcej dla Polski, a tak na marginesie to Prezydent to nie osoba decydująca w państwie (kłania się konstytucja i lekcje WOS), więc może on być nawet za obowiązkową matura z japońskiego :grin:, a i tak rząd miał by decydujący głos
 
K 17

kamil755

Użytkownik
mikke jest za wszystkim przeciw czemu jest reszta politykow! on przeciesz marysie nawet chcial zalegalizowac bo powiedzial ze sam pali! :grin: ✅✅✅✅✅✅
 
zlowrogi 0

zlowrogi

Użytkownik
mikke jest za wszystkim przeciw czemu jest reszta politykow! on przeciesz marysie nawet chcial zalegalizowac bo powiedzial ze sam pali! :grin: ✅✅✅✅✅✅
Nie koloryzuj, sewi*pl/wywiady/wywiad-z-januszem-korwinem-mikke/ w tym wywiadze jasno mówi, że nie palił. Ale co do głosowania, to jasne na pewno byłby za legalizacją ehazardu. Już podobno ma 105 tyś podpisów więc w wyborach wystartuje.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Mądre wypowiedzi pomieszane z wyjątkowo... powiedzmy &quot;nietrafionymi&quot;.
Co do tematu, to z kandydatów na prezydenta, TYLKO Korwin-Mikke jasno opowiada się za pełną legalizacją. Na nikogo z PoPiS-u czy innych socjalistów nie ma co liczyć, bo w końcu to oni wprowadzili te zakazy.
Niektóre wypowiedzi świetnie pokazują jak demokracja namieszała ludziom w głowach.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Również potwierdzam. Pawlak jest za e-hazardem i ogólniee jest dobrym kandydatem...jak dla mnie.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Również potwierdzam. Pawlak jest za e-hazardem i ogólniee jest dobrym kandydatem...jak dla mnie.
Ale Pawlak jest za e-hazardem w takiej formie jak to proponuje nowelizacja. W takim razie również Tusk, Komorowski i całe PO są za e-hazardem. Tylko, że nam z takiego e-hazardu nic nie będzie - już lepiej chyba go zakazać.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Wysuwanie Pawlaka jako idealnego kandydata może wzbudzać tylko śmiech ????
Ja wątpię, żeby w PSL-u ktokolwiek rozumiał co kryje się pod pojęciem &quot;e-hazard&quot;. Zresztą jeśli ktoś słyszał wypowiedzi Pawlaka, to wie, że to demagog(w dodatku kiepski) i przeważnie nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytanie. Chwilami zastanawiam się, czy on jest takim dobrym aktorem, czy naprawdę jest aż tak zagubiony.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Nikt nie jest idealnym kandydatem. Ty na pewno znasz lepszego ???? Widzę ze niktórzy ciągle myslą że PSLem rządzi niewyedukowana wieś.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Może i bardzo wyedukowana, ale ciągle wieś...
Tak, uważam, że Korwin-Mikke jest lepszym kandydatem, bo on nie widzi w nas przestępców :]
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
No to poparcie w kręgach bukmacherskich na JKM jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem ????
Ja na 99% będę na niego głosował, a co do poparcia to nie słyszałem takich deklaracji z ust JKM ale po tym co mówi i jakie ma poglądy śmiało mogę stwierdzić, że będzie za legalizacją i ochroną prywatności graczy.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
A co wy na to, żeby zrobić taką ankietę,w której wybieralibyśmy prezydenta, kazdy by glosowal na swojego kandydata i pozniej by sie okazalo na koniec, kto jest faworytem wedlug forum bukmacherskiego ??
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
A co wy na to, żeby zrobić taką ankietę,w której wybieralibyśmy prezydenta, kazdy by glosowal na swojego kandydata i pozniej by sie okazalo na koniec, kto jest faworytem wedlug forum bukmacherskiego ??
z taką inicjatywą to do hyde parku zapraszam, tam jest odpowiedni dział o polityce
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tylko ,że fotel prezydenta w państwie Polskim jest tylko wizytówką krają.
Najważniejszą funkcją prezydenta jest funkcja reprezentatywna ,a nie jakieś zabawy w ustawy itp. Od tego są inne podmioty polityczne w państwie np. sejm.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Ale prezydent zawsze może zawetować ustawę i wtedy dupa, nawet wtedy, gdy sejm i cały rząd będzie chciał wprowadzić jakąś ustawę o legalizacji.
Dlatego wybór prezydenta jest ważny. Oczywiście ja nie zagłosuje na kandydata tylko dlatego, że jest za legalizacją. Musi on mieć to &quot;coś&quot;:razz:. Musi pokazać, że wie czego chce, i że będzie godnie reprezentował nasz kraj.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ale prezydent zawsze może zawetować ustawę i wtedy dupa, nawet wtedy, gdy sejm i cały rząd będzie chciał wprowadzić jakąś ustawę o legalizacji.
Odrzucenie weta prezydneckiego poprzez 3/5 głosów i prezydent nie ma nic do gadania
 
K 0

krzys82b

Użytkownik
platforma już pokazała co chce zrobić z bukmacherką internetową- dla mnie oni stracili głos poparcia , w ogóle denerwuje mnie ta sytuacja bo wychodzi na to że POLSKA jest zacofana zabraniając grać on line- bo taka ustawa nadal obowiązuje/ a żaden z kandydatów nie opowiada się za jej całkowitym zniesieniem, a tak powinno być - bo co komu do tego że jak mam trochę szczęścia i wiedzy np na temat futbolu i postawię jakąś kasę czasem nawet bardzo dużą i wygram - to moje szczęście - a jak kogoś zazdrość zżera to niech też sobie postawi jakiś typ. Nie rozumiem platforma to jedna wielka farsa - i udowodnili to a większość Polaków jest podobno za nimi .
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
im to wisi czy ty przegrywasz czy wygrywasz, ważne jest to czy ty odprowadzasz podatki z tego co wygrałeś / myślę że kogo byśmy nie wybrali to prędzej czy później znajdzie się ktoś kto zrobi porządek z e-hazardem, wydaje mi się że na razie Polska porywa się z motyką na księżyc ale w przyszłości to samo zrobią inne kraje
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W ogóle polskie prawo to stek absurdów.
Takie głupie teleturnieje typu: Zadzwoń teraz szybko została Ci minuta podaj 4 literowe hasło ! . Działają legalnie żerując na ludzkiej głupocie ,albo jakieś taroty i programy tel/sms po 2:00 czy chcesz poznać swoją przyszłość i siedzi jakaś kobieta przebrana za cyganką i Ci pieprzy bzdury. Dla mnie to jest śmieszne ,że takie coś jest legalne i za takie lanie wody trzeba płacić ,a już granie w internecie jest czymś karalnym i niedozwolonym.
 
Do góry Bottom