>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Wybór strategii gry.

M 0

maesky87

Użytkownik
Witam!
Jestem ciekaw waszego zdania na temat sposobu gry. Otóż, co wydaje się Wam bardziej skuteczne?
1. Bezpieczne granie, np.:
Stabaek IF - Valencia CF X2
FK Baku - FC Basel X2
Bnei Yehuda Tel Aviv - PSV Eindhoven X2
Celtic Glasgow - Arsenal FC X2
FC Sheriff Tiraspol - Olympiakos X2
Kurs: 1.93
2. Czy może single na podwojenie?
I druga sprawa, czy Waszym zdaniem lepiej przygotować sobie jeden kupon na weekend za duże pieniądze czy może zdywersyfikować portfel na klika mniejszych kuponów?
Ciekaw jestem co na ten temat myślicie. Proszę o opinie ????
 
F 0

fruwak

Użytkownik
1.
Glupi pomysl. Jedna niespodzianka i kupon w plecy a kurs nie jest warty aby ryzykowac

2.
Progresja? Wtedy kurs &gt;2 + jesli cie stac....

Zdecydowanie lepiej kilka ;p

Zalozmy ze stawiasz 10 zdarzen po kursie 2. 50% trafisz wiec jestes na zero.
Stawiasz jedno zdarzenie ale stawka 10x wieksza niz w przykladize powyzszym - BUM niespodzianka wszedl nie taki wynik jak chciales jestes w garba ;)
 
M 0

maesky87

Użytkownik
Mi się jednak wydaje, że np. w takich meczach, w których są zdecydowani faworyci, mimo, iż jest ich aż pięć, są mniejsze szanse niepowodzenia niż w singlu, w którym grają wyrównane drużyny (bo tylko w takim kurs na gospodarzy lub gości oscyluje w okolicach 2.00)
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Wow stary! Nie wiadomo czy wejdzie? Rozumiem, ze grając single masz taką pewność...
***** kurs 1,93 stawiam 100 zł na kupon ako wygrana to 193 zeta i jeden mecz może nie wejść i w plecy z stówką...
a single no chyba trzeba dużo postawić żeby wygrać....
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Grałem obiema strategiami i powiem wam że większego zysku dokonałem grając singlami po kursie +/- 2.30 ako, grałem wtedy zazwyczaj za 200 złotych i wygrywałem prawie 500, bywały też oczywiście kupony które tak przegrałem, ale jak wspomniałem na wstępie - na takiej strategi singlami zysk był zdecydowanie większy od strat.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ja wyznaje zasadę że bez ryzyka nie ma zabawy ????
Bezpieczne granie odpada...
Kto nie ryzykuje ten nie ma , proste ????
 
Do góry Bottom