>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybór Papieża...

piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Co do typowania na Tagle i Dolana to byłbym bardziej sceptyczny. Obaj zostali wyniesieni do godności kardynalskiej w tamtym roku. Dolan 18 lutego 2012, Tagle 24 listopada 2012. Dla porównania Jan Paweł II przed wyborem był 11 lat kardynałem, Benedykt 28 lat.
Dokładnie, tak więc tych dwóch raczej bym skreślił. Scola i Sandri z pewnością bedą faworytami, ale mimo to myśle że i ten faworyzowany przez bukmacherów Turkson, nie jest bez szans. Wkońcu ma na imię Peter - &quot;Piotr Rzymianin&quot; ????
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Jeśli ktoś chce mieć pewną lokatę to warto rozpisać kasę na Włocha @ 2,5 i Afrykańczyka @ 3,0. Jak ktoś napisał wcześniej, kardynał wyniesiony do tej godności w zeszłym roku raczej nie ma większych szans na wybór. Osobiście optuję za Włochem - kościół nie jest jeszcze gotowy na czarnoskórego papieża, wielu Europejczyków mogłoby się odwrócić od kościoła.
BTW SuperMario nie jest złą opcją - i Włoch i Ghańczyk w jednym ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jeśli ktoś rzeczywiście, na serio chce typować to podrzucam:

Choć konklawe po abdykacji Benedykta XVI rozpocznie się najwcześniej 15 marca, już teraz analizowana jest wnikliwie giełda nazwisk wszystkich kandydatów. Okazuje się, że coraz większym faworytem staje się arcybiskup Mediolanu kardynał Angelo Scola.

Już od roku włoskie media spekulując o ewentualnym następcy Benedykta XVI pisały właśnie o 71-letnim metropolicie mediolańskim, który był wcześniej patriarchą Wenecji. Dokładnie 14 lutego zeszłego roku, gdy wybuchł skandal Vatileaks i prasa ujawniła istnienie sporów i konfliktów za Spiżową Bramą, gazety podawały, że to sam papież Benedykt XVI chciałby, aby jego następcą został właśnie kardynał Scola.

Watykaniści podkreślają, że najprawdopodobniej kardynał Angelo Scola wejdzie do Kaplicy Sykstyńskiej jako mocny faworyt, trudno powiedzieć, czy uda mu się zjednać sobie zwolenników wobec licznych podziałów, przede wszystkim kontynentalnych i narodowych wśród 117 elektorów z 50 państw świata. Media zwracają także uwagę na wyraźnie zarysowujące się inne podziały - na kardynałów z tradycyjnych od wieków krajów katolickich i tzw. nowych wybijających się stron świata, uważanych za „siłę napędową światowego katolicyzmu”.

Kardynałów z Europy będzie 61, wśród nich 28 Włochów. Na drugim miejscu w klasyfikacji według kontynentów jest Ameryka Południowa (19 kardynałów-elektorów). Amerykę Północną reprezentować będzie 14 elektorów, a po 11 Afrykę i Azję. Tylko jeden jest z Oceanii.

Poza kardynałem Scolą wśród innych „papabili” wymienia się też włoskiego kardynała Gianfranco Ravasiego, Argentyńczyka Leonardo Sandriego i jego rodaka Jorge Mario Bergoglio, Brazylijczyka Odilo Pedro Scherera i charyzmatycznego Oscara Rodrigueza Maradiagę z Hondurasu.
http://niezalezna.pl/38433-glowny-faworyt-na-nowego-papieza
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Konklawe rozpocznie się we wtorek 12 marca ok. godz. 16.45 - poinformował dziś rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi, przedstawiając program uroczystości i procedur związanych z wyborem papieża. Dym nad Kaplicą Sykstyńską pojawi się dwa razy dziennie.
O godz. 16.30 we wtorek rozpocznie się procesja 115 kardynałów elektorów, którzy przejdą z Kaplicy Paulińskiej Pałacu Apostolskiego do Kaplicy Sykstyńskiej. Po przybyciu do miejsca wyboru papieża purpuraci złożą przysięgę. Nastąpi to około godz. 16.45. Po tym obrzędzie Mistrz Papieskich Ceremonii Liturgicznych wyda polecenie extra omnes, po którym wszyscy, którzy nie biorą udziału w konklawe, opuszczą Kaplicę Sykstyńską. Jej drzwi zostaną zamknięte.
Wcześniej, o godz. 10 w Bazylice św. Piotra kardynałowie zgromadzą się na mszy pro eligendo Papa, czyli w intencji wyboru papieża. Przewodniczyć jej będzie dziekan Kolegium Kardynalskiego kard. Angelo Sodano. Od wtorkowego poranka kardynałowie elektorzy mieszkać będą w Domu Świętej Marty.

Znamy już więc dokładną datę konklawy. Tak w ogóle to na Ravasiego wciąż 2,50 na Betsyfie ;]
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Soltysiao, kto jak kto, ale Ty powinieneś wiedzieć. Wystarczy, że ktoś zagrał &quot;mocniej&quot; - relatywne pojęcie, zwłaszcza w ich przypadku - i kurs spada. Tutaj mamy wiele &quot;outów&quot;, więc grając na resztę raczej nie będzie wzrastał. No chyba, że tak wystawili, ale wątpię, bo pewnie kopiowali od kogo. Ktoś, coś, jakieś pomysły?
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Przejrzałem oferty buków i zdecydowani faworyci to Ravasi, Scola, Turkson i zauważyłem ostatnio spadający kurs na Brazylijczyka Odilo Pedro Scherera, na 90% nowego papieża poznamy dopiero w czwartek
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Ja tam wytypowałem siedmiu po 2zł na każdego (takie małe stawki) i jeśli wybiorą Scolę to stracę 5zł ale jeśli wybiorą jednego z 6 pozostałych to mogę zyskać od 10zł - 68zł

Więc ryzykuję tylko sumując 14zł jeśli żaden z siedmiu moich typów nie siadnie.

Angelo Scola 3.50 (10,00 PLN) &lt;&lt;&lt;Stawka 3zł , na resztę po 2zł)
Oscar Rodriguez Maradiaga 19.00 (38,00 PLN)
Odilo Pedro Scherer 5.00 (10,00 PLN)
Jorge Mario Bergoglio 34.00 (68,00 PLN)
Gianfranco Ravasi 17.00 (34,00 PLN)
Leonardo Sandri 17.00 (34,00 PLN)
Luis Antonio Tagle 21.00 (42,00 PLN)
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Scoli raczej nie wybiorą, nie jest on nr 1 we Włoszech, moje typy brane dziś.
Gianfranco Ravasi 19.00 BET365 (w Fortunie 10.00)
Peter Turkson 7.00 BET365 (w Fortunie 2.80)
Odilo Pedro Scherer 4.50 Fortuna (w Bet365 4.00)
Kiedy papież zostanie wybrany: Dwa dni po rozpoczęciu konklawe lub później: 1.44
 
D 27

danielsan

Użytkownik
Jak ktokolwiek ma jakieś pojęcie - to wie, że szanse Turksona oscylują koło 0 ;)

z kolei granie Rafasiego po 3.40 w betsyfie, to brak szacunku dla własnych pieniędzy.

w pinku stoi ponad @ 18.00
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Mamy dwóch głównych kandydatów:

Angelo Scola 3.50
Odilo Pedro Scherer 4.00

Kursy wg Unibet.

Sam zagrałem po kursie 12 Scherera w Expekcie, natomiast Scole po podobnym kursie.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Gazety włoskie i nie tylko faworyzują Scherera i Scolę. Tyle tylko, że jeśli do czwartku żaden z nich nie zdobędzie większości głosów to kardynałowie będą musieli szukać innych kandydatów i wtedy już może wypłynąć osoba o której w ogóle w kontekście &quot;papabili&quot; nie wspominano. Jeśli chodzi o Turksona to ja również uważam ze ma małe szanse, a wymieniany jest tylko dlatego, że jest czarnoskóry, co zwiększa zainteresowanie artykułami.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Na betfair można zagrać, kursy są jak zwykle tam najatrakcyjniejsze.
A obstawić można (jak ja zagrałem) Piacenza, Tagle, Dolan, Schonborn, Ravasi, może się uda kogoś trafić.
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Widział ktoś gdzies jeszcze mozliwosc obstawienia, mimo, że juz sie dzis zaczelo? postawilbym na chinczyka.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Przed kilkoma minutami pojawiły się nowe-stare kursy na bwin, które przedstawiają się następująco:
Kto zostanie wybrany na następnego Papieża?
3.50 Cardinal Angelo Scola (ITA)
4.25 Cardinal Odilo Scherer (BRA)
7.00 Cardinal Peter Turkson (GHA)
11.00 Cardinal Marc Ouellet (CAN)
11.00 Cardinal Tarcisio Bertone (ITA)
11.00 Cardinal Sean O&#39;Malley (USA)
15.00 Cardinal Luis Antonio Tagle (PHI)
15.00 Cardinal Christoph Schonborn (AUT)
19.00 Cardinal Peter Erdo (HUN)
21.00 Cardinal Gianfranco Ravasi (ITA)
26.00 Cardinal Leonardo Sandri (ARG)
31.00 Cardinal Angelo Bagnasco (ITA)
51.00 Cardinal Francis Arinze (NGR)
51.00 Cardinal Stanislaw Dziwisz (POL)
51.00 Cardinal Oscar Rodriguez Maradiaga (HND)
51.00 Cardinal Mauro Piacenza (ITA)
61.00 Cardinal Jean-Louis Tauran (FRA)
67.00 Cardinal Juan Luis Cipriani Thorne (PER)
67.00 Cardinal Agostino Vallini (ITA)
67.00 Cardinal Raymond Burke (USA)
67.00 Cardinal Claudio Hummes (BRA)
67.00 Cardinal Timothy Dolan (USA)
67.00 Cardinal Norberto Rivera Carrera (MEX)
67.00 Cardinal Karl Lehmann (GER)
67.00 Cardinal Francisco Javier Ossa (CHI)
67.00 Cardinal Philippe Barbarin (FRA)
101.00 Cardinal Albert Malcolm Ranjith (LKA)
101.00 Cardinal Rainer Maria Woelki (GER)
101.00 Cardinal Oswald Gracias (IND)
 
Do góry Bottom