>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybór buka

kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Wiem że temat był 100000razy ale mam troszke inne pytanie.

Potrzebuje buka który :

1) Wpłaty przez MB
2) Niekoniecznie zakłady live
3) Jakis bonus
4) SZEROKA I BOGATA oferta na piłke , tenisa i kosza - reszta mnie nie interesuje.
5) Wszystko po polsku :]
6) Przy wypłacie nie musi być okazywany dokument tożsamości
7) Jesli jest taki co daje co jakis czas bonusy itp.

Odpada Bet365 bo tam juz konto mam. Czy BWin bedzie dobrym rozwiazaniem ? :spokodfhgfh:
 
lupe 0

lupe

Użytkownik
Jeśli wszystkie Twoje &quot;warunki&quot; mają byćspełnione to bWin odpada. Przedewszystkim dlatego, że skan dowodu to podstawa do wypłacenia pieniędzy. Zakładam, że poprostu niemasz dowodu ponieważ jesteś &quot;młody&quot; - zawsze możesz założyć konto na tatę, mame, starszego brata. Później oczywiście kasa bedzie musiała isc na konto tej osoby na którą bedzie konto, ale myśle ze to nie problem. bWin ma bardzo bogatą ofertę i to jest jego zdecydowany plus, ale ma też chyba najniższe kursy (szczegółnie na tenisie). Oczywiście z MB niema problemu, bonus dostajesz przy rejestracji oraz za zaproszonego znajomego (40zl).
 
lupe 0

lupe

Użytkownik
O kurcze zmieniło sie nawet niewiedziałem. Jest 20 zł dla Ciebie i 20 zł dla tego kogo zaprosisz. Warunkiem jest wniesienie depozytu minimum 120 zl przez tego kogoś. Ale plusem jest to ze mozesz zaprosic wiecej niz 1 osobe.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Expekt. Trochę gorzej z ofertą na tenis i kosz. Ale dają bonus 100% do 150 pln. Z tym że przed dostaniem bonusa chcą skan dowodu. Więc sam rozumiesz. Kursy znośne. Prosty fajny buk.
Pozdr.
Vader
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Expekt. Trochę gorzej z ofertą na tenis i kosz. Ale dają bonus 100% do 150 pln. Z tym że przed dostaniem bonusa chcą skan dowodu. Więc sam rozumiesz. Kursy znośne. Prosty fajny buk.
Pozdr.
Vader
Potwierdzam słowa Vadera sam ostatnio zrobiłem account w Expekcie i jest bardzo dobrym i prostym bukiem. Ma dobrą ofertę w piłce, ale z koszem czy z tenisem to nie wiem bo zbytnio jak i w ogóle tego nie gram.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
czyzbyś nie mial 18 ? ze sie boisz o ten dowod....nie ma reguły bo moze akurat od Ciebie beda wymagac. wiem ze w Betgun nie wymagaja u wiekszosci dokumentów.+
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Konto nie zrobie na siebie. Chyba jednak zostane przy bet365 bo kazdy z tych buków ma jakis minus a wydaje mi sie ze teraz najlepszym wyborem bedzie pozostawienie konta w bet365 i granie tam dalej. :jezora:
 
L 72

loozer21

Użytkownik
A brales pod uwage scandic? Moze oferte maja troche uboga ale za to fajny bonus i bardzo latwo jest go obrocic. Ja szczerze polecam tego bukmachera
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
W scandicu uboga oferta? No nie wiem przecież jest nawet 4 liga polska czy liga wysp owczych ;) Scandic bardzo dobry bukmacher szybkie wypłaty, bardzo łatwo obrócić bonus, dopóki jest trzeba korzystać ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W scandicu uboga oferta? No nie wiem przecież jest nawet 4 liga polska czy liga wysp owczych ;) Scandic bardzo dobry bukmacher szybkie wypłaty, bardzo łatwo obrócić bonus, dopóki jest trzeba korzystać ;)
To że można zagrać tam jakieś wynalazki sportowe z woj. Zachodniopomorskiego to nie jest dowód, że mają dobrą oferte. Bo mało kto będzie to grał to jest raz. Poza tym sadzę, że na takie rzeczy są duże limity stawek więc pewnie można pograć takie rzeczy dla &quot;zabawy&quot;.
A co do ligi Wysp Owczych.
To też prosta sprawa. Trochę wiedzy z geografii polityczniej oraz wiedzy na temat buka plus logiczne myślenie i jest odpowiedz.
Buk jest DUŃSKI. Wyspy Owcze to terytorium zależne DANII. Nie ma się co dziwić że dają taką ligę.
A co do Zachodniopomorskich sportów? Polski oddział firmy najłatwiej otworzyć blisko swojego kraju. Gdzie? Szczecin...? No to jak już mają tam człowieka to niech też zajmie się analizą rynku (będzie oddsmakerem).
Ale wracając do wyboru buka.
Kolego pomyśl nad Scandiciem. Bonus dobry, warunki bonusu dobre. Nic tylko brać i ich kosić.
Pozdr.
Vader
 
bosskii 0

bosskii

Użytkownik
Całkowicie zgadzam sie z Vaderem .
Gram na Scandicu i w Expekcie ,muszę przyznać , że trochę duńczykom brakuje ale już pisałem ze czymś do siebie przyciągają . Co do bonusu to bardzo szybko się go obraca
 
Do góry Bottom