>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wyścigi Konne

W 0

waldez

Użytkownik
Dzień 9 Tor Służewiec - 20 maja 2018
Dzisiaj dopiero mały sukces.Trafiłem triple od gonitwy ⑥ wygrana 152,50

W szóstej gonitwie typowałem trzy konie : klacz General Lady z nr1. która zwyciężyła , ogier Rammas Al Khalediah z nr4. był drugi ,ogier Mohacz z nr6. był czwarty.
W siódmej gonitwie typowałem trzy konie : ogier Esid In Zamour z nr6. który zwyciężył ,ogier Chill Force z nr3. był trzeci ,ogier Vetrogon Tersk z nr10. był siódmy.
W ósmej gonitwie typowałem jednego konia : ogier Lord of Hearts z nr1. który zwyciężył.
Za 27 złoty dostałem 152.50 złotych.
W sobotę czyli 19 maja 2018. trafiłem porządek w gonitwie ⑧ wygrana 7.80 zł
 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
22 maja Francja gonitwa ② wygrana 101 zł.
Zakład dwójka w box-ie za 36 zł.

Wyścig wygrała 4-letnia klacz CATALOUNIYA z nr7. pod dżokejem A.BADELEM , drugi ukończył bieg 4-letni ogier z nr6. BROKLYN BABY pod najlepszym francuskim dżokejem C.SOUMILLONEM

 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
Tor Służewiec - Niedziela 27.05.2018.
Dzień faworytów , wygrana 290zł.
Trafiona kwinta od gonitwy ③ ,i triple od ③ , ④ , ⑥ i ⑦ .
 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
FRANCJA - 2 czerwca 2018
Trafiona dwójka w box-ie z trzech koni w gonitwie ⑤ : wygrana 80.10zł
Gonitwa kłusaków z wózkami , na dystansie 2300 odbyła się na torze MARSEILLE-BORELY
Zwyciężył czteroletni ogier ECHEC ET MAT z nr10. powoził M. DAOUGABEL
Drugie miejsce zdobył czteroletni ogier EVERTON DE VANDEL z nr1. powoził R. MOURICE
Trzecie miejsce zajęła czteroletnia klacz EBENE DE JAY z nr15. powoził Y.A. BRIAND

 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
ANGLIA - 2 czerwca 2018 - Investec Derby 2018 Epsom Downs
Mam ogromne wyrzuty sumienia nie obstawiałem tej gonitwy .
Odkąd zlikwidowano punkt Totolotka z koniami blisko mnie , puszczanie zakładów
na wyścigi w Angli to dla mnie mała wyprawa .Oczywiście nie tłumaczy to w żaden sposób
miłośnika zakładów na wyścigi konne .
Pula nagród dla właścicieli koni wynosiła 1500000 GBP .
Nagrodą podzielili się głównie szejkowie właściciele pierwszej zwycięskiej trójki koni .
Lista startowa na tą gonitwę :
Gonitwę zwyciężył Masar z nr6. - dżokej W Buick , trener C Appleby
Drugi był Dee Ex Bee z nr1. - dżokej S De Sousa , trener M Johnston
Trzecie miejsce zdobył Roaring Lion z nr7. - dżokej Oisin Murphy , trener J H M Gosden
Totolotek płacił za WIN czyli zwycięstwo konia nr 6. :17 złotych za postawioną 1 złotówkę
za FORECAST czyli dwa pierwsze konie w dokładnej kolejności - pierwszy 6. drugi 1. :310 złotych
za postawioną 1 złotówkę , za TRICAST czyli trzy pierwsze konie w dokładnej kolejności - pierwszy 6. drugi 1.trzeci 7. : 2010 złotych za postawioną 1 złotówkę .
Wszystkie trzy konie mieściły się w mojej piątce typów.
box na FORECAST kosztował by mnie 20 złotych
box na TRICAST kosztował by mnie 60 złotych

 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
WROCŁAW Tor Partynice - 3 czerwca 2018
Gonitwy rozpoczynają się 14,45
Cztery gonitwy dla koni arabskich czystej krwi i trzy dla koni pełnej krwi angielskiej – to program piątej wyścigowej niedzieli na Partynicach. W dwóch wyścigach dla folblutów koni dosiadają młodzi jeźdźcy rywalizujący w czempionacie rozgrywanym pod patronatem Prezesa PKWK.
Moje typy :
gonitwa 1/4/6/8
gonitwa 2/8/6/5
gonitwa ③ 6/1/2/7
gonitwa ④ 3/6/11/5
gonitwa ⑤ 6/3/8/1
gonitwa ⑥ 3/1/6/7
gonitwa ⑦ 5/3/1/2
Program on-line



Trafiony w drugiej zwyczajny w trzeciej porządek w szóstej zwyczajny razem 39 zł.
 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
FRANCJA 3 czerwca 2018 Derby
Najważniejsza gonitwa na torze CHANTILLY
QIPCO PRIX DU JOCKEY CLUB
Wyścig płaski dla koni 3-letnich, na dystansie 2100 m pula 1500000 Euro
W programie TRAF jest to gonitwa ④
Faworytem jest OLMEDO z nr1. pod dżokejem ,który wygrał to ubiegłoroczne Derby :C.DEMURO
Następny faworyt to STUDY OF MAN z nr10. pod dżokejem : S.PASQUIER
Trzeci to KEY VICTORY z nr13. pod dżokejem :W.BUICK
Moim faworytem jest DICE ROLL z nr3. pod dżokejem : C.SOUMILLON
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zwyciężył STUDY OF MAN z nr10. pod dżokejem : S.PASQUIER
Drugi PATASCOY z nr6. pod dżokejem : M.BARZALONA
Trzeci LOUIS D&#39;OR z nr 11. pod dżokejem A.HAMELIN


 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
Sobota 6 października 2018 wyścigi GBI RACING zakłady puszczone w Totolotku .


W sumie wygrałem razem 213 złotych.
Va Bank
Polski trójkoronowany derbista z 2015 r., niepokonany w 12. startach Va Bank, trenowany od ubiegłego roku w Niemczech w stajni Andreasa Wohlera, wygrał w środę na torze w Hoppegarten Nagrodę Zjednoczenia Niemiec (G3, 2000 m, suma nagród 75 tys. euro, 45 tys. za I miejsce). Do efektownego zwycięstwa (o 5 długości nad niemieckim derbistą sprzed trzech lat Iquitosem) poprowadził go dżokej Edurado Pedroza.

 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
Fazza Al Khalediah wygrał w Paryżu!!! - 7 października 2018
Nieprawdopodobne! Wielka sensacja w Paryżu - Fazza Al Khalediah trenowany we Wrocławiu przez Michała Borkowskiego wygrał na słynnym torze Longchamp w Paryżu gonitwę G1 - Qatar Arabian World Cup z pulą nagród 1.000.000 euro! Pierantonio Convertino doskonale taktycznie rozegrał wyścig. Schowany pod koniec stawki, w zakręcie zaczął poprawiać pozycję, po wyjściu na finiszową prostą znalazł lukę i odskoczył rywalom, a jego przewaga na drugim koniem na celowniku wyniosła dwie i pół długości. Dalsze cztery długości stracił faworyt, ubiegłoroczny zwycięzca Gazwan, który był czwarty.
- To niewiarygodne! - przyznał Michał Borkowski. - Fazza lepiej wystartował niż w Mediolanie, ale potem trochę został z tyłu. Ostatecznie dobrze się stało, po potem wytworzyła się luka, a każdy mijany koń &quot;pomagał&quot; mu w galopowaniu. Sprzyjało mu także to, że popadało. Kiedy pierwszy mijał celownik, trybuny ze zdumienia zamarły w milczeniu.
Podczas ceremonii dekoracji wielotysięczny tłum zgromadzony na paryskim torze usłyszał polski hymn.

 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
Niedziela 14 października 2014 - Tor Służewiec wygrana w sumie 215 zł.

W gonitwie 4-ej trafiłem porządek 10 zł.Wygrała Free Spirit :dż. A.Turgaev
a za nią Sabella :dż. M.Abík


W gonitwie 6-ej trafiłem porządek 14.50 zł.Wygrała Athea :dż. M.Abík
a za nią Sorglos von Südbaden :dż. K.Grzybowski


W gonitwie 8-ej trafiłem dwójkę 27.90 zł.Wygrała Fastwayout :S.Abaev
a za nią Trenta : dż. A.Reznikov


W gonitwie 9-ej trafiłem porządek 20.90 zł.Wygrał Dominer :dż. M.Abík
a za nim Alfea :dż. A.Turgaev


Trafiłem też duble dwójkową ,dwa pierwsze konie w dokładnej kolejności
gonitwy 8-ej i 9-ej :141.80 zł.
 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
Niedziela 20 stycznia 2019.
Minęły trzy miesiące od ostatniego mojego postu , nie znaczy to że przestałem grać na wyścigach.
Napiszę trochę o tym co się u mnie wydarzyło.
Sezon na Służewcu uratował mi ostatni weekend wygrana 700 zł.
TotoMix czli Totolotek zrezygnował z oferty wyscigów koni na torach w Angli i Irlandii GBI Racing.
W zakładach na torach we Francji z większych wygranych trzy duble dwójkowe po 500 złotych.
Dzisiaj trafiona dwójka w gonitwie ⑥ w planie gonitw Traf . Była to czwarta gonitwa na torze PARIS-VINCENNES
najważniejsza dzisiejszego dnia z pulą nagród 650000 euro . Zwyciężył A. ABRIVARD na 8-letnim ogierze
kłusaku BILIBILI z nr 14. Drugi na mecie dobiegł Y. LEBOURGEOIS na 7-letnim ogierze kłusaku TRADERS
z nr 15.
wygrana 32.60 zł

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik


Inauguracja sezonu wyścigów konnych 2019 roku .                                                                                                                                                                



W niedzielę 28 kwietnia na Torze Służewiec odbędzie się osiem gonitw .







Pierwsza rozpocznie się o 14.30 a ostatnia o 18.00 .



Zapiska na pierwszy dzień wyścigowy kliknij



 
 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik


Tydzień temu słaby dzień na Służewcu



Trafiony porządek w gonitwie czwartej 

Nagroda Cometa – (kat. B)



za 16.70 zł



Wygrała General Lady z nr.10 pod dzokejem A..Reznikovem



druga dobiegła Sweet Dream z nr.8 pod dżokejem S.Abaevem







 
 
Do góry Bottom