>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyłumaczcie mi te sytuacje..

Status
Zamknięty.
S 17

siergej

Użytkownik
Zauważyłem u pewnego typera (nie stąd), że chyba coś źle sobie zlicza wygrane.. NIe wiem, czy źle liczę, ale moim zdaniem koleś zapomina odjąć od wygranej sumę pieniędzy, które stracił.

O to przykład:




Koleś piszę, że postawił te 1000 zł. Po kuponie widać, że to jest prawdą.

Jednak idąc dalej pisze, że wygrał 1590 i zysk ma 590 zł.

Nie wiem jak on to liczy, ale ja bym to wyliczył tak:

Zliczyłbym jego zakończone kupony, czyli:

750 + 840 - 300 = 1290

Teraz zysK:

1000 - 1290 = 290

Dla mnie taki powinien być poprawny wynik, a nie wiedząc czemu koleś ma o 300 zł większy. Nie wiem, czy on pisząc &quot;wygrana&quot; ma na myśli tylko wygrane kupony w ten dzień, ale przecież nie można ominąć tej straty z jednego kupony bo w realu tak nie ma..

Źle na coś patrzę, czy mam rację? Wytłumaczcie mi to..
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Sergiej Ty to piszesz na poważnie ? No przecież to jest zadania z matematyki dla dzieci od 1-3 szkoły podstawowej. 1 kupon wygrana na czysto 450 zł (750 zł - 300 zł stawka). 2gi kupon przegrana 300 zł i 3 kupon wygrana na czysto 440 zł (840 zł - 400 zł stawka). 2 wygrane kupony dają zysk na czysto 890 zł i od tego odejmujemy 300 zł z przegranego kuponu czyli gosc na czysto po odjeciu stawek za wygrane kupony jest 590 zł :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Pokracznie to liczysz, jakoś źle to rozumujesz.
Czysty zysk (suma wygranych minus stawki) - 750 + 840 - 300 - 300 - 400 = 590 zł.
Temat chyba do usunięcia bo lekka kompromitacja :p
@Up uprzedzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 17

siergej

Użytkownik
Hehe, dobra dobra faktycznie kompromitacja ???? Po prostu pokręciło mi się liczenie tego czystego zysku, hehe. Dzięki ludzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom