>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

www.vegaspalms.com 10,25,50$ ???

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
ugralem 60 $ anulowalem bonus i zostalo mi 50 $ zlecilem wyplate 2 dni temu przyszly do mnei maila, ze moja wyplata juz jest zrealizowana a nagle widze takei cos. Moze oni jak zatwierdza wyplate juz to usuwaja ze zlecenia.
2 dni temu zleciłeś i jeszcze ci nie doszła kasa czy co?
ja mam pocztę o2.pl i mi doszło 2 e-mile
 
B 0

ble123

Użytkownik
ble123 no zgadza się mam konto na gmail.com tzn że nie dostanę maila od nich, czemu ???
Ja mam na gmail i mi wszytko doszło.

A co do Ciebie Danonek, to nie strasz.... Dostałeś 1 czy 2 meile o Twojej wypłacie ?
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
mi takze doszly 2 maile ja zlecilem wyplate pierwszy na forum okolo 2 godziny potym jak ktos napisal o tej promocji. Niby w mailach wszystko ok, ze wyplata jest realizowana. Ale dzisiaj sie zalogowalem na moje konto i patrze, ze zamias 0.00 $ mam 50 $ bez zadnego bonusu i jak wchodze w bank to nic nie jest napisane, ze wyplata jest realizowana, ale ja ją realizowalem 2 dni temu z tym, ze to byla Sobota, wiec nie wiem czy w weekendy realizuja. Nie jestem pewny co do tego kasyna bo na tej promocji moga stracic kilka tysiecy euro, no ale pozyjemy zobaczymy.
 
R 125

roger12

Użytkownik
mi takze doszly 2 maile ja zlecilem wyplate pierwszy na forum okolo 2 godziny potym jak ktos napisal o tej promocji. Niby w mailach wszystko ok, ze wyplata jest realizowana. Ale dzisiaj sie zalogowalem na moje konto i patrze, ze zamias 0.00 $ mam 50 $ bez zadnego bonusu i jak wchodze w bank to nic nie jest napisane, ze wyplata jest realizowana, ale ja ją realizowalem 2 dni temu z tym, ze to byla Sobota, wiec nie wiem czy w weekendy realizuja. Nie jestem pewny co do tego kasyna bo na tej promocji moga stracic kilka tysiecy euro, no ale pozyjemy zobaczymy.
hmm ja mam 0.00 $ i normalnie zleciłem wypłate no zobaczymy ale dość dużo osób na tym wygrywa
kurde przed sekundą wchodzę na moje konto w kasynie i także 50$
Coś czuje ze zaraz mi przyjdzie na e-mail ze przelew anulowany;/
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Danonek, dla niektórych kasyn strata kilku tysięcy czy nawet kilkunastu tysięcy to nic wielkiego. Ich przychody są XX razy wyższe. Takie promocje mają na celu pozyskiwanie nowych potencjalnych klientów oraz ukazanie, że są uczciwą firmą co ma na celu zachęcać do składania depozytu. Taki jest marketing. Swoją drogą mogę dodać, że kasyna należące do sieci Microgaming są w 100% wypłacalne.
 
R 125

roger12

Użytkownik
mógłby ktoś zagadać na live czacie do nich dlaczego tak jest ja już z babką rozmawiałem 2 razy zapytać zawsze można. bo to trochę dziwne jest co niech by nawet wypłacili by mi na MB i co dalej ugram dodatkowo 10$ i co znów mogę wypłacić coś jest chyba nie tak jakby miała 1 osoba tak to się zgodze bo może sie pomylili ale już 2 hmm
 
R 125

roger12

Użytkownik
Danonek, dla niektórych kasyn strata kilku tysięcy czy nawet kilkunastu tysięcy to nic wielkiego. Ich przychody są XX razy wyższe. Takie promocje mają na celu pozyskiwanie nowych potencjalnych klientów oraz ukazanie, że są uczciwą firmą co ma na celu zachęcać do składania depozytu. Taki jest marketing. Swoją drogą mogę dodać, że kasyna należące do sieci Microgaming są w 100% wypłacalne.
no ale czemu pisze ze mam na koncie 50$ jak je wypłaciłem :-?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
no ale czemu pisze ze mam na koncie 50$ jak je wypłaciłem :-?
Być może wypłata została cofnięta. W regulaminie promocji jest zapis o tym, iż przed wypłatą należy dokonać depozytu. Być może jakiś nieobeznany w sprawie pracownik poinformował kogoś na livechcacie, że depozyt nie jest potrzeby, wprowadzając klienta w błąd.

Najlepiej będzie jak poczekasz. Jeśli wypłata dojdzie, będzie dobrze. Być może dostaniesz mail, z informacją o konieczności dokonania depozytu.
 
B 0

bojan

Użytkownik
bo pewnie nie zrobiliście obrotu 300$

ja zleciłem 120$, ale miałem na koncie 170$ tylko że 50$ potem przegrałem ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
bo pewnie nie zrobiliście obrotu 300$
ja zleciłem 120$, ale miałem na koncie 170$ tylko że 50$ potem przegrałem ????
gdzie ci pisze w regulaminie ze trzeba 300$ zrobić obrotu jak pisze ze 30x
Najlepiej napisać do live czatu z tym i obrazu się wszystko wyjaśni
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
fajnie ze tam minimalna wplata to 20 $ eh. Zobaczycie wszystkim cofna wyplaty i beda kazac wplacic potem cos obrocic, ale juz wam nie bedzie tak dobrze szlo z tym obracaniem po wplaceniu kasy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom