>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

www.stryyke.de 7.70 prawie za free

kamil00 34

kamil00

Użytkownik
witam 7.70$ na stryyke.de trzeba zrobic tak prawie codziennie jest tur darmowy o 50 $ usd okolo 90 graczy wiekszosc na sit out ja gralem tam 6 razy 3 wygrane 2 razy 2 zajasc miejsce w 15 potem kliknac na stronce bonus lucky777 i za wyrobienie 1 punkta dopisuja 7.70 $
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
tak wlasnie po to bedzie ten freerol poziom graczy beznadziejny dzis tylko 5 miejsc platnych zawsze bylo 15 no coz moze jutro,pozdro
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
tak wlasnie po to bedzie ten freerol poziom graczy beznadziejny dzis tylko 5 miejsc platnych zawsze bylo 15 no coz moze jutro,pozdro
wyplaty powinny chyba isc poziomowo, teraz malo osob wiec tylko 5, ale wydaje mi sie ze jak bedzie 100 to juz bedzie inna wyplata..
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
byłem dzisiaj 14-sty.. 1$ wpadł ???? dostałem 7,77$ po ugraniu 1p ;) bogato tutaj nie jest jeśli chodzi o formy płatności... trzeba zrobić pierw depozyt czy moża wysłać kase bez depozytu ?
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
ale odwaliłem : / niedoczytałem i najpierw ugrałem jednego pkt a potem aktywowałem bonus :/ myślałem że to odwrotnie jest ???? chyba będę musiał jutro znó coś ugrać we free :p
 
Do góry Bottom