>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

www.polskawbudowie.info

brylant 66

brylant

Użytkownik
oszustów z PO.
oszusci sa nie tylko z PO, proszę Was forumowicze, niech kazdy z Was przekona kilka osób do NIEGŁOSOWANIA na sejmowy kwartet, to wszystko, nie mowcie im na kogo maja glosowac tylko mowcie im na kogo NIE mają głosowa, to wszystko, zrobcie demoty, rozsyłajcie filmy z jutuba po naszych szkapach i innym badziewiu, pamietajcie, Ci co chcieli rewolucji przewaznie wygrywali (historia), ale ciezka pracą, na szczescie my nie musimy juz ginąc, wystarczy uswiadamiac ludzi, ciagle nie moge przekonac swoich starych, ktorzy głosuja na mniejsze zło (PO) ;/
 
Baqu 747,3K

Baqu

Forum VIP
Ważne,że tam jest przedstawiona prawda,a czy jest reklamówką PiSowską,sSLDowską czy korwinowską nie ma znaczenia.
tylko, że taką stronę można zrobić na każdą partię... to nic nie zmieni,
nie pokazuje realnych rozwiązań tylko jest reklamową pompą innego ruchu
politycznego, który zachowuje się dokładnie tak samo ( lub nawet gorzej ).

to jaki jest w tym cel ? żaden.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
oszusci sa nie tylko z PO, proszę Was forumowicze, niech kazdy z Was przekona kilka osób do NIEGŁOSOWANIA na sejmowy kwartet, to wszystko, nie mowcie im na kogo maja glosowac tylko mowcie im na kogo NIE mają głosowa, to wszystko, zrobcie demoty, rozsyłajcie filmy z jutuba po naszych szkapach i innym badziewiu, pamietajcie, Ci co chcieli rewolucji przewaznie wygrywali (historia), ale ciezka pracą, na szczescie my nie musimy juz ginąc, wystarczy uswiadamiac ludzi, ciagle nie moge przekonac swoich starych, ktorzy głosuja na mniejsze zło (PO) ;/
Jedyne na co stać Waszą rewolucję to robienie demotów i tym podobnych pierdół? Ciekawe czy jeśli kilkadziesiąt lat temu tak by wyglądały rewolucję to jakby wyglądała teraz Polska...
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Jedyne na co stać Waszą rewolucję to robienie demotów i tym podobnych pierdół? Ciekawe czy jeśli kilkadziesiąt lat temu tak by wyglądały rewolucję to jakby wyglądała teraz Polska...
a co uwazasz za sluszne? wiesz co planuje &quot;PO&quot; dla tych ktorzy ew. wyszliby na ulice?
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Jedyne na co stać Waszą rewolucję to robienie demotów i tym podobnych pierdół? Ciekawe czy jeśli kilkadziesiąt lat temu tak by wyglądały rewolucję to jakby wyglądała teraz Polska...
przez takich jak ty Polska wyglada jak wyglada

e/ &#39;&#39;glosuje na po zeby pis nie doszedl to wladzy&#39;&#39; to twoje słowa, puknij sie w łeb człowieku, takich jak ty są miliony i przez to polska stoi w miejscu, a własciwie spada w dół
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Ciekawe czy jeśli kilkadziesiąt lat temu tak by wyglądały rewolucję to jakby wyglądała teraz Polska...
Dla Ciebie pewnie największym rewolucjonistą jest Wałęsa,Tusk i Niesiołowski, a rewolucją nocna zmiana i obalenie rządu Olszewskiego.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
a co uwazasz za sluszne? wiesz co planuje &quot;PO&quot; dla tych ktorzy ew. wyszliby na ulice?
Ciekawe czy przykładowo Libijczycy też myśleli o tym co ich spotkania jak się sprzeciwią Kadafiemu...
przez takich jak ty Polska wyglada jak wyglada
e/ &#39;&#39;glosuje na po zeby pis nie doszedl to wladzy&#39;&#39; to twoje słowa, puknij sie w łeb człowieku, takich jak ty są miliony i przez to polska stoi w miejscu, a własciwie spada w dół
Dla twojej informacji nie będę głosował na PO. Jeśli Ruch Palikota ma teraz duże szanse na wejście do sejmu to na pewno nie będę głosował na PO. A to że mówiłem że będę na nich głosował wzięło się z tego że wybierałem tylko z pośród partii której wejdą do sejmu, ale sytuacja się teraz zmieniła.
Dla Ciebie pewnie największym rewolucjonistą jest Wałęsa,Tusk i Niesiołowski, a rewolucją nocna zmiana i obalenie rządu Olszewskiego.
Wałęsa, oczywiście że tak.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Dla twojej informacji nie będę głosował na PO. Jeśli Ruch Palikota ma teraz duże szanse na wejście do sejmu to na pewno nie będę głosował na PO. A to że mówiłem że będę na nich głosował wzięło się z tego że wybierałem tylko z pośród partii której wejdą do sejmu, ale sytuacja się teraz zmieniła.
Cała Twoja hipokryzja jest widoczna w jednym poście.
Czytałeś książkę Palikota?
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Ciekawe czy przykładowo Libijczycy też myśleli o tym co ich spotkania jak się sprzeciwią Kadafiemu...

.
Ty mówisz serio? o zgrozo... Ty jestes przekonany że rodowici mieszkancy byli &quot;powstancami&quot;? &lt;lol2&gt;
z Tobą chłopaku nie dyskutuje wiecej, bo nie masz zielonego pojęcia, co tam się wydarzyło, jestes omamiony medialną propagandą
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tak myślałem właśnie.
Możesz mi napisać co tam ciekawego przeczytałeś?
Ty mówisz serio? o zgrozo... Ty jestes przekonany że rodowici mieszkancy byli &quot;powstancami&quot;? z Tobą chłopaku nie dyskutuje wiecej, bo nie masz zielonego pojęcia, co tam się wydarzyło, jestes omamiony medialną propagandą
Za pewne od urodzenia mieszkasz w Trypolisie i dokładnie wiesz co się tam działo i kto wywołał powstanie...
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Możesz mi napisać co tam ciekawego przeczytałeś?

Za pewne od urodzenia mieszkasz w Trypolisie i dokładnie wiesz co się tam działo i kto wywołał powstanie...
prosze merytorycznie, kim byli powstancy o co im chodziło? wytłumacz Mi jak małemu dziecku, pozniej uświadomie Ciebie ,że za duzo gazet,tv oraz portali typu, interia, wp,onet
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Kilka cytatów z 2 wypowiedzi dawida i wszystko jasne:
PKB jest na bardzo dobrym poziomie zwłaszcza że jest kryzys, myślę że obecnie Polska goni kraję takie jak Niemcy czy Francja.
I dobrze że nie ma przemysłu, wystarczy zobaczyć jak wyglądają w Polsce kolej i służba zdrowia
Zadłużenie nie przekracza progu konstytucyjnego więc bym z tym zadłużeniem nie przesadzał, bo zadłużona to jest Grecja i Portugalia a nie Polska.
No nie ma kryzysu, mimo że w innych krajach europejskich jest, ale oczywiście nie jest to zasługa rządu...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Dla twojej informacji nie będę głosował na PO. Jeśli Ruch Palikota ma teraz duże szanse na wejście do sejmu to na pewno nie będę głosował na PO. A to że mówiłem że będę na nich głosował wzięło się z tego że wybierałem tylko z pośród partii której wejdą do sejmu, ale sytuacja się teraz zmieniła.
tylko nie zapomnij tuż przed ciszą wyborczą sprawdzić sondaży, żebyś wiedział na kogo głosować ???? ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
prosze merytorycznie, kim byli powstancy o co im chodziło? wytłumacz Mi jak małemu dziecku, pozniej uświadomie Ciebie ,że za duzo gazet,tv oraz portali typu, interia, wp,onet
Znowu jakaś teoria spiskowa? Jak ta że Bush wymyślił zamach na WTC żeby napędzić gospodarkę? No więc powstańcy byli ludźmi którzy chcieli mieszkać w wolnym, dekoracyjnym kraju, gdzie władzą nie sprawuję dyktator i jego rodzina? Ale dla Ciebie to była na pewno jedynie wojna o ropę państw zachodnich...
Kilka cytatów z 2 wypowiedzi dawida i wszystko jasne:
No i wszystko co pisałem podtrzymuję, tylko ze nic poza tym PO nie zrobiło, np. reformy w służbie zdrowia.
 
Do góry Bottom