>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

www.boylesports.com

endriu 361

endriu

Forum VIP


klikamy na baner i rejestrujemy się, stawiamy do max 50gb lub ojro i mamy na drugi dzień freebeta o kwocie równej którą postawiliśmy !

Kiedy postawisz swój pierwszy zakład, przyznamy w wysokości twojej stawki free bet, aż do maksymalnej wartości 50€/50£ - będzie dostępny na twoim koncie następnego dnia.
Po kolejnych 5 zakładach z Boylesports twoje konto zostanie zasilone free betem w wysokości twojej średniej stawki z tych 5 zakładów maksymalnie do wartości 50€/50£ automatycznie przez nasz system pod koniec dnia roboczego lub następnego dnia
Powtórzymy ten proces jeszcze dwukrotnie, aż otrzymasz całe 4 free bety do maksymalnej wartości 200€/200£ w sumie.
Free bet musi być użyty za jednym razem - np. na jeden zakład (nie na kilka)
Klienci którzy zdeponują środki przez Moneybookers lub Neteller są wykluczeni z oferty free bet.
Boylesports rezerwuje sobie prawo do wstrzymania jakichkolwiek free betów jeśli wierzy, że promocja została nadużyta lub gdzie podejrzane wzory zakładów (irregular betting patterns) zostały odkryte.

z tego co wiem, nie ma minimalnego kursu po jakim trzeba postawić freebet ani czasu określonego na jego wykorzystanie... ale dla pewności proszę osobę o lepszym porozumiewaniu się w języku &quot;eng&quot; o sprawdzenie tego na czacie :spokodfhgfh:
 
D 0

don_vit

Użytkownik
Witam,

Chciałbym zwrócić uwagę na promocję jaką przeprowadza Boylesports tylko dla polskich graczy - można wygrać bilety dla 2 osób na mecz Sunderland - Chelsea!
Dodatkowo ponad 1000 zł we freebetach!

Warunki Promocji

Poza tym banalnie łatwa promocja powitalna do 800 zlotych we freebetach!

Pozdrawiam,
Don Vito
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
To ja mam pytanie odnośnie promocji z freebetami, pierwszy kupon po jakim minimalnym kursie muszę zagrać aby otrzymać ten pierwszy freebet? Bo tak patrzę to nigdzie nie ma tego napisane, więc należy rozumieć iż takie minimum nie ma, czyli nawet stawiam 50F po 1,01 i mam freebeta 50F? Jakoś za fajnie to wygląda.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
To ja mam pytanie odnośnie promocji z freebetami, pierwszy kupon po jakim minimalnym kursie muszę zagrać aby otrzymać ten pierwszy freebet? Bo tak patrzę to nigdzie nie ma tego napisane, więc należy rozumieć iż takie minimum nie ma, czyli nawet stawiam 50F po 1,01 i mam freebeta 50F? Jakoś za fajnie to wygląda.
dlaczego za pięknie? w paddypower jest takie promo tylko, że freebet jest do kwoty bodajże 25 euro, a pierwszy zakład można zagrać za kurs 1,01 ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
To mam jeszcze jedno pytanie do tych co korzytali z promocji. Wpłacam 200zł, gram po jakim chce kursie i dostaje freebet 200zł, muszę najpierw wykorzystać ten freebet czy mogę grać dalej 5 kuponów za swoją kasę i dostać kolejny freebet i tak do końca aż na moim koncie pojawi się 4 freebety po 200zł? Jak to jest, a można grać na live te kupony potrzebne do uzyskania darmowych zakładów?
 
A 0

arronax

Użytkownik
Wie ktos ile wynosi prowizja za wplate do nich? Nie maja chyba rachunku w polskim banku.
Wlasnie stracilem 800 zeta w expekcie wiec to mzoe byc szansa na odkucie :]
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
Wie ktos ile wynosi prowizja za wplate do nich? Nie maja chyba rachunku w polskim banku.

Wlasnie stracilem 800 zeta w expekcie wiec to mzoe byc szansa na odkucie :]
Prowizje pobiera twoj bank oni raczej nie ????
 
D 0

don_vit

Użytkownik
Wpłacał ktoś z Mbanku długo idzie przelew do nich?
Pierwszy raz wplacalem wlasnie przelewem z Mbanku. Idzie szybko, bo 3 dni. Niestety MBank pobral mi 30 zl prowizji....
Pozniej wplacilem EKARTA - dziala bez problemu. Mozesz tez uzywac Electron jesli chcesz, bo dziala.:spokodfhgfh:
 
A 0

adamcz

Użytkownik
jezeli wpalce tam kase , dostane freebeta , postawie po kursie 1,01 i moge odrazu potem calosc wyplacic nie czekajac na kolejne freebety?
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
wpłata tylko kartą kredytową bo moneybookers i neteler się nie wliczają do promocji a innych metod składania depozytu nie posiadają
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
W takim razie jaki jest wg was najlepszy sposób na wpłatę pieniędzy aby otrzymać bonus i zapłacić jak najmniejszą prowizję?
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
najszybciej wpłacisz kartą. nie ma żadnych opłat za wpłatę kartą debetową. ja wpłacałem już kilka razy tam kartą visa electron. tylko żeby móc wpłacić tam po raz pierwszy chcą skany karty i chyba dowodu. za wypłatę na kartę też nie powinno być opłat, ale tego nie wiem, bo jeszcze nie wypłacałem
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Aha, czyli jak mówisz najlepiej wpłacić kartą, to raczej z debetówką z mbanku nie powinno być problemów, ale mam rozumieć iż taki sposób wpłaty pozwoli mi na skorzytanie z bonusu?
 
D 0

don_vit

Użytkownik
Jesli rejestrujesz Vise Electron, to w celu aktywacji jej w profilu musisz wyslac skan dowodu albo paszportu (Electron wydaje sie osobom od 16 roku zycia - w ten sposob zabezpieczaja sie).
Mysle, ze wplata karta to w obecnej chwili najlepsze rozwiazanie. Poza tym wyplaty nic nie kosztuja i sa szybkie (2-3 dni robocze).
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
wychodzi że wpłata kartą to nie najlepsza metoda aby otrzymać bonus a jedyna metoda bo nie mają przelewów24 a moneybookers i neteller nie zaliczają się do promocji chyba że jest inaczej bo w betclick też piszą że wpłata moneybookers nieupoważnia do otrzymania bonusu a przyznają mimo to
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
wychodzi że wpłata kartą to nie najlepsza metoda
Jednak wychodzi chyba na to, że jednak karta to najlepsza metoda płatności upoważniająca do bonusa, nie ma opłaty 30zł jak za przelew. A później można zrobić minimalnu depo z moneybookers i wypłacić na mb. A tak apropo, bo nigdy nie wpłacałem kartą, to ile idzie taka wpłata na konto u buka?
 
vde 119

vde

Użytkownik
1 może 2 ... sekundy ????
Na bwin mi się dosłownie w sekundę pojawiła wpłata ???? a była to Visa Electron ????
 
Do góry Bottom