>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wtorek 8 Grudnia - 6 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Wtorek 8 Grudnia - 6 kolejka fazy grupowej




We wtorek już rusza LM , najciekawszym zdarzeniem będzie pojedynek we Włoszech Juventusu Turyn z Niemcką drużyną Bayern Monachium . Pojedynek ten zadecyduję o awansie do kolejnej fazy.Goście muszą wygrać jeśli chcą myśleć o następnym etapie zaś drużynie z Włoch wystarczy remis.​


ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA​
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
co myślicie o meczu Besiktas Stambuł vs. CSKA Moskwam mi się wydaje ze Rosjanie bo stoją pod ścianą i musza wygrać żeby awansować, zwłaszcza, że Wolfsburg ma tyle samo punktów ale lepszy bilans i żeby zapewnić sobie awans nie martwiąc się o wynik z Niemiec musza wygrać, ale zdziwił mnie kurs 2.40 jest chyba mocno wygórowany
 
D 0

damian1

Użytkownik
W najciekawszym wtorkowym meczu Juventus podejmie Bayern. Po 5kolejkach Juve ma punktów 8,a Bayen7. Więc Bayern by wyjsc z grupy musi ten mecz wygrać, Juventusowi zas wystarczy remis.Wydaje mi sie , ze Stara Dama nie będzie grała na remis zwłaszcza ze bedzie podbudowana dzisjejszym zwycięstwem w derbach Włoch z Interem.Bayern w lidze tez jakby wychodził z dołka ostatnie 2 mecze padły ich łupem.Szykuje się nam pasjonujace widowisko z lekkim wskazaniem na juventus.:-D
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Moim zdaniem można pokusić się na granie Wolfsburga. Manchester już przed meczem z West Hamem miał problem z obroną (6 kontuzji) we wspomnianym meczu kontuzji nabawili się Gary Neville i We Brown ( w końcówce stoperami byli Carrick i Evra ????) Jak wiadomo gracze z Old Trafford mają już pewny awans do dalszej fazy rozgrywek,a ekipa mistrza Niemiec musi walczyć do końca. Forma Wolfsburga jest delikatnie mówiąc słaba,ale w końcu muszą zacząć grać na miare swoich wysokich umiejętności. Mecz z Manchesterem (a raczej jego rezerwami) może być ku temu kapitalną okazją,którą Wolfsburg jeżeli chce awansować musi wykorzystać.
Typ: Wolfsburg kurs 2,4 Fortuna
Drugim meczem,który wpadł mi w oko jest Milan,który o dziwo przed ostatnią kolejką nie jest jeszcze pewny awansu. Milan po bardzo słabym początku sezonu złapał rytm(passa 5 czy 6 meczów zwycięstw z rzędu w lidze) Wczoraj pozamiatali Sampdorie w 25min. 3-0 i takim też wynikiem skończył się ten mecz. Jedyne co mnie martwi to jakaś kontuzja (?) Ronaldinho,który opuścił boisko już w 35 min.
Co można powiedzieć o rywalu ze Szwajcarii? Tylko tyle,że są na przeciwnym biegunie niż ekipa z Mediolanu po 6 meczach z rzędu bez zwycięstwa wygrali z czerwoną latarnią ligi Aarau 2-0 by tydzień później przegrać z ekipa z Grasshopper. Zajmują bardzo niskie 7 miejsce w lidze z gigantyczną stratą do lidera.
Typ: AC Milan kurs 1,42 Fortuna
 
W 0

widzewski1910

Użytkownik
Mac.Haifa-Bordeaux

Niby mecz o &#39;pietruszke&#39; ale kursy troche wysokie na ten mecz... Ja bym tutaj postawił 02 po kursie 1.42 (fortuna). Mac.Haifa nie strzelila w Lidze Mistrzow ani jednego gola...
Bordeaux podejmując u siebie Mac.Haife wygrali skromnie 1:0 . Teraz również będzie podobnie lub remis.
 
kombajn 182,6K

kombajn

Użytkownik
VFL Wolfsburg - Manchester United

Edin Dzeko anytime goalscorer; 2.550; bet safe; 5 j. ✅

Wilki potrzebują wygranej do awansu, ich żywiołem jest atak, a mając swój dzień strzelenie trzech goli jakiemukolwiek przeciwnikowi nie powinno stanowić dla nich problemu. Mistrzowie Niemiec nie powinni jutro kalkulować i liczyć na pozytywny wynik w meczu w Turcji (czytaj wygrana Besiktasu z CSKA Moskwa), tylko rzucić się na rywala i szybko strzelić bramkę lub dwie. Czerwonym Diabłom został sprawny do gry jeden nominalny obrońca - Patrice Evra, newsem dnia jest absencja w jutrzejszym meczu Nemanji Vidica. Edvin van der sar też nie zagra, do Wolfsburga nie pojechali także Giggs, Rooney, Berbatov, co może trochę martwić w perspektywie zakładu na powyżej 2.5 goli w meczu, bo jedynymi napastnikami w kadrze Manchesteru United pozostają Owen i Welbeck, ale bądźmy dobrej myśli... Niewykluczone, że jutro na środku obrony zagra Fletcher z Carrickiem albo Evra z Carrickiem. Występ Carricka na środku defensywy wydaje się być przesądzony. Chyba mistrzowie Niemiec, a w szczególności trójkąt Misimovic, Dzeko, Grafite, powinni ich mocno przetestować. Widziałem ostatnio Dzeko w meczu z Werderem i sprawiał bardzo dobre wrażenie. Nie będę ukrywał, że mam nadzieję, iż będzie się on chciał pokazać w takim meczu z jak najlepszej strony, bo jego usługami są przecież zainteresowane kluby z Hiszpanii, Włoch i Anglii, a Liga Mistrzów to najlepsze miejsce na pokazanie się, bo w Niemczech, to z Dzeko liczą się chyba wszyscy! Kurs na powyżej 2.5 gola spadł w bet 365 od wczoraj z 2.160 do 1.925... Kurs poniżej 2 na over odpuszczam. Nie wiem jak wygląda sytuacja kadrowa u mistrzów Niemiec, mam nadzieję, że Edin zagra od początku i &quot;ukłuje&quot; podobnie jak na Old Trafford i obejrzymy niekoniecznie jednostronny festiwal strzelecki. W kadrze Czerwonych Diabłów dużo świeżej krwi - Oliver Gill,Magnus Eikrem, Cameron Stewart, Matt James czy Oliver Norwood. Jeżeli miałbym stawiać na dokładny wynik 3:3.

Edyta:
Kadra MU:
Kuszczak, Foster, Fletcher, Carrick, Norwood, Evra, Valencia, Park, Scholes, Anderson, Gibson, Eikrem, Gill, James, Stewart, Nani, Obertan, Owen, Welbeck

Skład VFL Wolfsburg (Kicker):
Benaglio - Riether, Ricardo Costa, Barzagli, Johnson - Josué - Hasebe, Gentner - Misimovic - Grafite, Dzeko

✅ 7.75 j.
 
cendrus 0

cendrus

Użytkownik
Wydaje mi sie że jutro Wolfsburg wykorzysta sytuacje kadrowa Manu i wygra ten mecz. Kursy na Wolf leca w dół, mniej ryzykowny typ Handicap 0 na wolfsburg też po całkiem niezłym kursie 1.5 . Jest jeszcze jedno wyjscie ze młodzież z Manu bedzie chciała sie pokazać i może jakaś niespodzianke sprawic ale tego bym sie raczej nie spodziewał.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Olympique Marsylia - Real Madryt (Ile goli zostanie strzelonych?) ✅ 1:3
Typ: Więcej niż 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bwin

Analiza: Jutro o 20.45 na Stade Velodrome w Marsylii sędzia Wolfgang Stark rozpocznie jedno z wtorkowych spotkań 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym miejscowy Olympique podejmować będzie zespół Realu Madryt.
Dla podopiecznych Didiera Deschampsa jest to niezwykle ważne spotkanie, gdyż tylko zwycięstwo i to wysokie (minimum 3:0), da im awans do kolejnej fazy turnieju. Z kolei dla ekipy Królewskich ewentualna porażka, ale mniejsza niż wspomniane 0:3, oznaczać będzie utratę pierwszego miejsca w grupie na korzyść Milanu, w przypadku którego z góry trzeba założyć, iż odniesie on wyjazdowe zwycięstwo z FC Zurich.
Obie drużyny zdecydowanie potrafią grać ofensywnie, co pokazały już w tej edycji Champions League. Wystarczy wspomnieć chociażby pogrom Mistrza Szwajcarii przez OM6:1, wysoką wygraną Królewskich również z Zurichem (5:2), czy też pierwszy mecz pomiędzy Marsylią a Realem na Estadio Santiago Bernabeu wygrany przez piłkarzy z Madrytu 3:0 (wszystkie 3 gole zdobyte w odstępie zaledwie 6 minut!). Zwłaszcza w przypadku Wicemistrza Hiszpanii dobra gra w ofensywie, przekłada się niestety na sporą ilość błędów w defensywie.
W składzie drużyny prowadzonej przez Manuela Pellegriniego nie zobaczymy jedynie kontuzjowanego Kaki.
Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko, w którym bramek po prostu nie może zabraknąć. Wystarczy spojrzeć na ostatnie 3 mecze pomiędzy obiema drużynami:
30.09.2009 Real Madryt - Olympique Marsylia 3:0
26.11.2003 Olympique Marsylia - Real Madryt 1:2
16.09.2003 Real Madryt - Olympique Marsylia 4:2

Przypuszczalne składy obu drużyn:
Olympique Marsylia: Mandanda - Bonnart, Diawara, Heinze, Taiwo - Cisse, Cheyrou, Abriel, Lucho Gonzalez - Brandao, Niang
Real Madryt: Casillas - Sergio Ramos, Pepe, Albiol, Arbeloa - Granero, Lassana Diarra, Alonso, Van der Vaart - Ronaldo, Benzema
 
wybraniec 0

wybraniec

Użytkownik
Wybraniec
Atl.Madryt - Porto 1

Wtorek 8 grudnia godz. 20:45 na Vicente Calderon dojdzie do pojedynku pomiędzy Atl.Madryt, a FC Porto.

Gospodarze (Atl.Madryt) w grupie D (Ligi Mistrzów) zajmują 3 pozycje z dorobkiem 3 pkt. w 5 meczach, jest to bardzo słaby wynik. Atletico nie ma już szans na awans do fazy pucharowej LM, ale walczy jeszcze o udział w Lidze Europejskiej, więc w tym ostatnim spotkaniu muszą wygrać, żeby nieoglądać się na mecz Chelsea - Apoel. Ponieważ, jeżeli drużyna Apoelu wygra to zespół Atletico (w razie porażki z Porto, żegna się wogóle z pucharami). Ostatni mecz w lidze krajowej Atletico grało na wyjeździe z drużyną Xerez i zespół z Madrytu odniósł zwycięstwo.

Natomiast drużyna z Portugali (Porto) jest na 2 miejscu, ma 9 pkt. i ma już zapewniony awans (ale nie ma już szans na 1 miejsce w grupie). W ostatniej kolejce Porto grało na wyjeździe z drużyną Guimaraes i zespół gości odniósł spokojne zwycięswto.

W pierwszym meczu ( w Porto) zwyciężyła deużyna Smoków (Porto) 2-0 z Atl.Madryt.

TABELA NIE GRA ! GRAJA ZAWODNICY !
 
K 0

kulik_14

Użytkownik
Spotkanie:FC Zurich-AC Milan H (1,5-0)
Typ:AC Milan
Kurs:2.1
Bukmacher:Totomix

Milan musi mecz z Zurichem wygrać, aby pewnie awansować do następnej fazy Ligi Mistzów. Szwajcarska druzyna nie jest mocażem a Milan ostatnio złapał wiatr w żagle(wygrana z Sampdorią 3-0). Po obejrzeniu ostatniego meczu Realu z Zurichem mam wrażenie, że Szwajcarzy zawdzięczają tylko bramkarzowi to, że nie przegrywaja meczy 5,6 do zera. Myślę, że Włosi będą mieli wielką wolę walki w tym meczu i szczęście im dopisze, dlatego mój typ to 0 do 4 dla Milanu. Kurs tego zdarzenia bardzo kuszący i myślę, że napewno zagram to zdarzenie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
przewidywane składy z kickera na mecz Juventus - Bayern Monachium

juve
Buffon - Caceres, F. Cannavaro, Chiellini, Grosso - Camoranesi, Sissoko, Marchisio - Diego - Amauri, Del Piero

bayern
Butt - Lahm, van Buyten, Demichelis, Badstuber - T. Muller, Van Bommel, Schweinsteiger, Pranjic - Gomez, Olic

jak Robben i Riberri nie zagrają to może być cienko z Bawarczykami
 
cendrus 0

cendrus

Użytkownik
Ribery od poczatku raczej nie zagra, a że Robben ma niegrac to nie wiedziałem ? To jest pewne?
Pod koniec września w meczu z Juventusem Arjen Robben ostatni raz zagrał od pierwszych minut. W 45 minucie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji kolana. Później była operacja i trzy krótkie występy. Teraz, dziesięć tygodni później, Holender wraca do podstawowego składu Bayernu. „Znów jestem zdrowy i przygotowany na wtorek.” – stwierdził w niedzielę – „To bardzo ważne spotkanie i z chęcią zagram od początku.”

Ribery na pewno nie zagra, ale myśle że Robben od poczatku bedzie grał.
 
E 0

eze

Użytkownik
przewidywane składy z kickera na mecz Juventus - Bayern Monachium

juve
Buffon - Caceres, F. Cannavaro, Chiellini, Grosso - Camoranesi, Sissoko, Marchisio - Diego - Amauri, Del Piero

bayern
Butt - Lahm, van Buyten, Demichelis, Badstuber - T. Muller, Van Bommel, Schweinsteiger, Pranjic - Gomez, Olic

jak Robben i Riberri nie zagrają to może być cienko z Bawarczykami
Chiellini wpadł ze składu (kontuzja po meczu z interem) wiec pewnie zagra Legro albo Grygera.

pozdrawiam
 
anhydryt 0

anhydryt

Użytkownik
Spotkanie: Besiktas-CSKA Moskwa
Typ: 2
Kurs: 2.40
Buk: Sportingbet
Analiza:

CSKA Moskwa już po sezonie jednak przed nimi najważniejszy mecz tej jesieni. Jęsli wygrają to mają szansę na awans do dalszej fazy rogrywek LM. Besiktas zajmuje w tabeli ostatne miejsce i walczy już o przysłowiową pietruszkę. Mimo to w Turcji gra się bardzo cięzko i spodziewam się wiele walki i zaciętego spotaknia. Stawiam na gości któyz na pewno będą mieli cięzko jednak są na tyle zdeterminowani że skrome zwycięstwo jest w ich zasięgu.

Spotkanie: Wolfsburg-Man Utd
Typ: 1
Kurs: 2.00
Buk: Sportingbet
Analiza:

Spotkanie to zapowiada się bardzo ciekawie. Oba zespoły mają o co walczyć . Pierwszy mecz miedzy tymi drużynami pokazał że Wolfsburg może sporo namieszać w tej grupie jednak ostatnia porażka z CSKA mocno skomplikowała ich sytuację bo teraz żeby awansowac musi wygrać to spotkanie bowiem może wyprzedzić ich drużyna CSKA MOSKWA. Manchester z kolei najbardziej zadowolony były z remisu bowiem bedą walczyc o pierwsze miejsce. Jednak to Wolfsburg ma nóż na gardle i remis może im nic nie dać. Brak czołowych graczy, których nie zabrał Alex Fergusson poniewaz woli oszczedzać siły podobnie jak Bordeaux na spotkania ligowe. Brak jak podają strony internetowe 8 czołowych obronców dobrze nie wróży: Rio Ferdinand, Nemanja Vidić, WEs Brown, Gary Neville, Rafael, Fabio, John O’Shea i Jonny Evans. Pozatym nie wystapi Rooney , Berbatow Giggs. Tak wieć szanse ostatnio slabo grającego Wolfsburga mocno wzrastają i mysle ze uda sie im pokonać ManU.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
zaktualizowali na str kickera faktyczne Chiellini wypada, gra Legrottaglie, no ale gdzie jest Robben i Riberri bez nich bayern jest w kropce, z reszta każdy widziała jak grał bez nich, niby tylko dwóch piłkarzy ale bardzo dużo znaczą dla całego zespołu, chociaż po przerwie też nie wiadomo jak by zagrali
 
P 0

pluton

Użytkownik

Spotkanie: Besiktas v Cska Moskwa
Typ: 2/2 [do przerwy/do końca]
Kurs: 4.33
Buk: Bet365
Analiza:

Na początek rzut oka na tabelę

Kolorem błękitnym zaznaczyłem grające juto ze sobą drużyny. W roli gospodarza wystąpi w meczu pożegnalnym turecki Besiktas, który zawiódł w Lidze Mistrzów i z czterema punktami zajmuje ostatnie miejsce w grupie. W ostatniej kolejce bardzo &#39;sensacyjnie&#39; Turcy wygrali z rezerwami rezerw Manchesteru, stąd 3 punkty. Mimo tego zwycięstwa Besiktas kompletnie mnie nie przekonuje, gra źle, w lidze tureckiej też nie zachwyca, dopiero piąte miejsce (nie premiowane nawet pucharami!) jest kompletną porażką drużyny. Podopieczni Mustafy Denizliniego przeżywają kryzys.

Drużyna CSKA - zupełnie inna. Co prawda jest dopiero na trzecim miejscu w grupie, jednak proszę zwrócić uwagę na liczbę punktów, zaznaczoną kolorem pomarańczowym. Jest ona równa &#39;oczkom&#39; Wolfsburga, który gra z pierwszym, najmocniejszym Manchesterem United! To wielka szansa dla rosyjskiej drużyny by &#39;rzutem na taśmę&#39; zakwalifikować się do kolejnej rundy elitarnych rozgrywek, w szczególności, że rywal do najmocniejszych, nie oszukujmy się, nie należy.

W ostatnim bezpośrednim spotkaniu tych drużyn wygrało CSKA stosunkiem 2-1. Nie sądzę, żeby Rosjanie z &#39;nożem na gardle&#39; nie poradzili sobie ponownie z pogrążonym w kryzysie Besiktasem. Rzucą się do szaleńczego ataku od pierwszej minuty i szybko obejmą prowadzenie, które utrzymają do końca. Besiktas nie ma nawet szansy matematycznej na awans, nie będzie tak zdeterminowany, jak CSKA.
 
kombajn 182,6K

kombajn

Użytkownik
Besiktas kompletnie mnie nie przekonuje, gra źle, w lidze tureckiej też nie zachwyca, dopiero piąte miejsce (nie premiowane nawet pucharami!) jest kompletną porażką drużyny. Podopieczni Mustafy Denizliniego przeżywają kryzys.

Besiktas jest na trzecim miejscu, tylko dlatego, że nie potrafili wygrać ostatniego meczu mimo ogromnej przewagi. Kryzys już mają za sobą - wygrali cztery z ostatnich pięciu meczy, w których nie stracili gola (ogółem w 15 meczach Turcell Süper Ligi stracili tylko 6! bramek). Ostatnie spotkanie z Diyarbakirsporem zremisowali 0:0, ale z tego co czytałem rotowali trochę składem i mieli słabą skuteczność. Do tego dochodzi fanatyczny doping na BJK İnönü Stadyumu... Kibice i działacze zapowiedzieli walkę o wygraną &quot;za wszelką cenę&quot;. Naprawdę nie mogę zrozumieć tego hurraoptymizmu co do zwycięstwa CSKA, ale powodzenia, chyba, że jutro się zdecyduję i postawię na zespół ze Stambułu.
 
K 1

krasnalts

Użytkownik
Czy Besiktas ma jakieś szanse na wyjście z grupy?

Np. zakładając, że Wolfsburg przegra, a Besiktas wygra, to co będzie podstawą do ustalenia, która drużyna dlaej przejdzie? Bilans bramek, bezpośrednie spotkania, czy może coś innego?
 
kombajn 182,6K

kombajn

Użytkownik
Czy Besiktas ma jakieś szanse na wyjście z grupy?

Np. zakładając, że Wolfsburg przegra, a Besiktas wygra, to co będzie podstawą do ustalenia, która drużyna dlaej przejdzie? Bilans bramek, bezpośrednie spotkania, czy może coś innego?
Decyduje bilans bezpośrednich pojedynków... Besiktas walczy o trzecie miejsce i Ligę Europejską (przegrali w Moskwie 1:2).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom