>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Zurich Open

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chakvetadze A. - Dechy N. 1.25

Rosjanka po wygranym turnieju w Moskwie na pewno moze byc troche przemeczona, ale w finale nie straciła nawet seta...Dechy w pierwszej rundzie poprostu musi pokonac, kurs nie za wysoki ale naprawde pewne spotkanie

Vaidisova N. - Golovin T. 1.60

Nicola jest w naprawde wysokiej formie w turnieju w Rosji przegrała po podretczym spotkaniu z Petrova. Jednak w przeciwiestwie do Chakvetadze miała czas by odpocząc... Kurs moim zdaniem b. wysoki! Goloven to równiez utalentowana zawodniczka ale Vaidisova walczy o turniej Masters i na pewno nie odpadnie w I rundzie!!

Peer S. - Molik A. 1.25

Peer jest w dobrej forme w turnuieju w Moskwie odpadła juz po drugim spotkaniu ale z samą Dementieva 6-4 6-7 3-6! Wiec stać ja na walke z najlepszymi, a Molik do takich na pewno nie należy :roll:

Kirilenko M. - Gagliardi E. 1.35

Obie zawodniczki nie za bardzo pograły sobie podczas ostatniego turnieju w Moskwie. Kirilenko odpadła z d. dobra Schaiavone za to Gagliardi mało komu znaną Stosur...Kirilenko w spotkaniu z Włoszką pokazała naprwde dobry tenis ale przegrała po trzech setach...Od kilku turnieju nie umie przejść do II rundy, ale zawsze przegrywa po ogromnej walce...Teraz czas najwyzszy na awans do II rundy!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech i psikós ???? Chakvetadze zrezygnowała z udziału w turnieju...no wiec jak pisałem turniej w Moskie kosztował ją wielie, wiele sił....Ja ten mecz juz zagralem w BAH chyba mi tego nie zaliczą jako przegrana Anny?! :zy3ou:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Peer S. v Sharapova M 1.22
Schiavone F. v Bacsinszky T. 1.17

Myśle że dwa pewniaki warte gry dużych pieniędzy. Mimo że Peer gra bardzo dobrze, Maria to jest zawodniczka światowej klasy. Ostatnio musiała się wycofać z turnieju, ponieważ odniosła kontuzje. Ale myśle że niezmieni to fakty że Sharapova gra znakomitego tenisa, i spokojnie wygra ten mecz. Co do Schiavone także bardzo pewny typ, ostatni gra znakomicie w turniejach WTA, a w pierwszej rundzie rozgromiła swoją przeciwniczke.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Srebotnik Katarina - Dementieva Elena 1.40

Elena jest w dobrej formie a Katarina juz dano niczego wielkiego nie osiagneła. No ale teraz naprawde ma szanse w pierwszym spotkaniu pokonala zawsze grozna Pierce 6-3 7-5. Od trzech turnieji nie potrafi awansowac do III rundy w zadnym turnieju, teraz to sie jej tez pewnie nie uda, lecz spotkania miedzy tymi paniami są zawsze b. wyrównane ale Dementieva zawsze schodzi z kortu zwyciesko jutro bedzie podobnie...

Kuznetsova Svetlana - Jankovic Jelena 1.53

Zawodniczki spotkały sie 2006-10-06 podczas turnieju w Porsche Tennis Grand Prix wygrała tam dosyć gładko Rosjanka 4-6 1-6. Jankovic nie jest juz w tej formie co przed kilkoma tygodniami wiec Kuznetsova ponownie ją pokona!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ta Bacsinszky T. to taka szwajcarska Radwańska. Jeszcze może tu namieszać i powalczyć z Sharapovą. Może jej seta urwie.... :roll:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Będzie zwrot stawki lub kurs 1,00 czyli jakby meczu nie było. NIe zależnie czy to buk netowy czy naziemny.

Ja jutro polecam stawiać 75% stanu konta na Szarapcię. Szarapcia czuje się jak ryba w wodzie na hardach, a poza tym niedawno obie dupeczki grały ze sobą i boska Daniela schodziła jako pokonana :|
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
w dzisiejszym finale turnieju w Zürichu zmierza sie rosjanka Sharapova M.ze słowaczka Hantuchova D.u buków faworytkom jest rosjanka ale po tym co pokazała wczoraj Hantuchova ja bym jednak stawiał na słowaczke.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Hantuchova D. v Sharapova M. mój typ: 2

Niestety nie zgodze się z johnymgngstą, ponieważ Sharapova rozgrywa znakomity turniej. Nie można się sugerować tym że Daniela pokonała Kuzniecową, ponieważ to nie ma zbyt dużego znaczenia. Sharapova gra znakomity sezon, i jest naprawde w znakomitej formie. Po wygraniu US Open, w innych turniejach udawadnia że w turnieju Mistrzyń jest główną faworytką. Obecnie jest trzecią rakietą świata a ma dopiero 19 lat, i moim zdaniem pierwsza rakieta świata w przyszłości to formalnośc. Obie zawodniczki grały ze sobą pięć razy, przy czterych wygranych Rosjanki( Daniela wygrała jeden pojedynek ponieważ Maria wycofała się z turnieju) Myśle że w turnieju Mistrzyń nikt jej nie przeszkodzi, ponieważ Mouresmo jest w słąbej formie a Henin, od Us Open praktycznie nie startowała, i brak jej ogrania. W tym meczu pewna wygrana Rosjanki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom