>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WTA Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mertens E. - Strycova B. wynik: 6-3 , 7-6 (7-4)

Czy Mertens jest aż tak bitą faworytką? Żeby dawać na nia 1,48? a na Strycovą 2,65, w mojej ocenie nie. Twarde korty predysponują zawodniczki siłowe, a taką jest Czeszka, z Arruabarrena straciła tylko jednego gema, zazwyczaj w pierwszych rundach na szlemach Strycova ostatnio się dobrze spisuje. Martens miała w pierwszej rundzie dosyć cieżką przeprawę z Japonką Narą, poźniej dosyć łatwo rozprawiła się z Lapko, ale myślę że ze Strycova już tak łatwo jej nie będzie, mecz według mnie 50-50, ale ja idę w stronę bardziej doświadczonej czeszki po zdecydowanie wiekszym kursie.
Strycova @ 2.65 eFortuna ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
  1. Wiem ze dla Was wszystkich Bouchard to jest FAIL. Jednakze ogladalem jej 1 runde i zrobila na mnie dobre wrazenie.troche duzo bledow serwisowych ale Vondrusova w mecz z Barthel jeszcze wiecej. 6:0 :61 w 1 rundzie kwali potem 6:1 :6:2 w drugiej oraz 6:0 :6:3 w trzeciej. Nastepnie gladko z Tan. Nastawienie psychiczne gwiazdki z Kanady powinno byc dobre do tego meczu
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Stephens @1.68 ✅

Dla Mnie młoda Amerykanka, obrończyni tytułu, po odpadnięciu Halep i Wozniackiej i po tym co zobaczyłem w jej ostatnim meczu z Ukrainką Kaliną, jest główną faworytką do wygrania w Nowym Jorku. Mecz na wysokim poziomie, jeden z najlepszych w ostatnim czasie. Ukrainka zagrała życiówkę, nie wiem czy zagra jeszcze lepszy mecz w przyszłości, wszystko jej wychodziło, zabrakło ewidentnie doświadczenia, a Sloane należy pogratulować, niewiele zawodniczek byłoby w stanie wyjść spod takiej nawałnicy, jaką zafundowała rywalka, ale właśnie po takich ciężkich przeprawach przychodzą łatwiejsze mecze i po takich spotkaniach wygrywa się Szlemy, bo psychika u zawodniczki ewidentnie rośnie. Nie mówię, że spotkanie z Azarenką będzie łatwiejsze, ale Białorusince ewidentnie coś do tego błysku brakuje. Pogoniła gładko Gavrilovą, ale jej defensywny styl ewidentnie jej pasował. Ostatnio już Konta oraz Garcia obnażyły braki u Azarenki, Stephens już dwa razy wygrywała z Azą na hardzie w Stanach, i zapowiada się powtórka i w dniu dzisiejszym.
Bez analizy:
Kanepi ✅
Garcia
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
frederer 104

frederer

Użytkownik
Mertens E. - Strycova B.

Czy Mertens jest aż tak bitą faworytką? Żeby dawać na nia 1,48? a na Strycovą 2,65, w mojej ocenie nie. Twarde korty predysponują zawodniczki siłowe, a taką jest Czeszka, z Arruabarrena straciła tylko jednego gema, zazwyczaj w pierwszych rundach na szlemach Strycova ostatnio się dobrze spisuje. Martens miała w pierwszej rundzie dosyć cieżką przeprawę z Japonką Narą, poźniej dosyć łatwo rozprawiła się z Lapko, ale myślę że ze Strycova już tak łatwo jej nie będzie, mecz według mnie 50-50, ale ja idę w stronę bardziej doświadczonej czeszki po zdecydowanie wiekszym kursie.
Strycova @ 2.65 eFortuna
Kurs wskazuje że buki dają Mertens 67% szans - okreslenie bita faworytka jest na wyrost. Tak samo że drobna Strycova ma większą siłę niż Mertens. Nie widzę tu value
 
drif 13,3K

drif

Użytkownik
Witajcie!
Czy ktos moglby napisac kilka rzetelnych slow na temat gry Sereny. Niestety nie moge ogladac meczy a kurs na koncowa wygrana nadal jest atrakcyjny.
Oraz kogo widzicie potecjalnie za najgrozniejsza rywalke w drodze po tytul z dotychczasowych gier.
Dziekuje i Pozdrawiam
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Witajcie!
Czy ktos moglby napisac kilka rzetelnych slow na temat gry Sereny. Niestety nie moge ogladac meczy a kurs na koncowa wygrana nadal jest atrakcyjny.
Oraz kogo widzicie potecjalnie za najgrozniejsza rywalke w drodze po tytul z dotychczasowych gier.
Dziekuje i Pozdrawiam
Z obecnie pozostalych to faktycznie nie ma kto zagrozic Serenie a nawet jezeli jest w formie to jak to czesto bywa takie mecze przegrywaja w szatni. Dla mnie Serena bierze szlema i to jest smutne ze zawodnik po przerwie kilku miesieczniej bez problemow wraca do scislej czolowki.
Wystarczy popatrzec na atp i takiego murraya wawrinke czy keia. Ile czasu zajmuje im wygranie czegos.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Watpie w szlema dla Sereny; jest w dalszym ciagu zaredzewiala i ociezala, takze &quot;przeczytana&quot;. Kerber, Stephens czy Kvitova, a moze i Sabalenka moga z nia wygrac.
Serena wygrywala czesto juz w szatni, bo przeciwniczki byly przerazone i sparalizowane jej renoma i gabarytami ; taka to jest &quot;uroda&quot; WTA ????
Co do rezultatu disiejszego meczu miedzy siostrami to pewnie tylko ojciec jest poinformowany ???? Ironizuje troche...
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Jak dzisiaj widzicie Makarova , bardzo spadły kursy na nią , czysto na nią czy jakiś over gemowy ?
Nie ten temat ale odpisze ci tutaj, moze jakis mod przeniesie.
Ja bym uwazal bo zmeczenie moze dac znac, ogladalem jej pojedynek z Watson i nie wygladala zbyt dobrze, slaniala sie na nogach ale fakt faktem ze graly w trudnych warunkach, pojedynek bardziej przegrala Watson niz wygrala go Makarova.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Makarova - Sevastova o19,5 @1,5✅
Svitolina - Wang o18,5 @1,4✅
Kanepi @1,44✅
Serena @1,37✅
Ako: 4,14✅
Pierwsze dwa mecze podobnie jak wczoraj wygladaja na bardzo wyrownane. Mimo ze Svitolina wydaje sie byc bita faworytka to Wang potrafi grac dobrze na kortach twardych i w ostatnim czasie zrobila duzy postep. Jest przyzwyczajona do takich temperatu. Wystarczy wspomniec final z Zhen gdzie tez bylo blisko 40 stopni i duza wilgotnosc i jej rywalka nie wytrzymala tempa gry.
Sklanialbym sie tez na +1,5 seta Wang @1,89⛔
Co do kanepi to wydaje sie byc w lepszej formie i nie powinna wypuscic szansy na awans do 4 rundy.
Nie wyobrazam sobie by dzis Serena przegrala ze siostra. Moze seta jej podaruje ale to tez watpliwe.
Kursy z fortuny
Czasem wystarczy jedno zdanie napisac do typu niz rozpisywac sie na pol strony a efekt taki sam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Sevastova - Makarova
Krótko bo zaraz mecz.
W mojej analizie skoncentruje się na Makarovej, bo wszyscy wiemy jak gra Sevastova.
Makarova gra raz tak raz siak. Większość turniejów gra super np. jeden,dwa mecze a potem...klops.
Oglądałem jej mecz poprzedni i returny Georges były żenująco słabe: aut,siatka,aut,siatka i tak do usranej śmierci. Georges przegrała ten mecz na własne życzenie bo mogła spokojnie ugrać 1 seta, miała nawet kilka piłek na przełamanie i setówek. Oczywiście wszystko na wiwat w aut. Tutaj tego nie będzie. Sevastova gra lepiej w defensywie, umie przytrzymać piłkę odejmując mocy z ataku na rzecz zagrania bardziej asekuracyjnie. Dodatkowo na hardzie 3 mecze i 3 zwyciestwa Makarovej, a umówmy się to jest WTA!!! Ta seria trwa już za długo i dzisiaj czutka mówi mi, że będzie przełamanie. Nie zdziwie się jak Makarova z czapy łatwo odda mecz, bo jak popatrzeć na jej wyniki to czasami właśnie ma jeden mecz super pewnie wygrywa, a drugi oddaje do 2 i do 3 i jej dyspozycja jest śmieszno-żenująca.
Rosjanka jeśli ma wygrać musi powtórzyć fenomenalny procent pierwszego podania z meczu z Georges, a Sevastova po prostu musi zagrać swoje na odpowiednim poziomie. Jak będzie? Niebawem się przekonamy, bo mecz już za chwilę.
Ps.Widzę dziwne ruchy kursowe na ten mecz i już zbity kurs na Makarova. To tylko upewnia mnie, że lepiej zagrać na Łotyszkę.

Sevastova, Anastasija @1.87
fortuna
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
P 164

piecosiem

Użytkownik
Watpie w szlema dla Sereny; jest w dalszym ciagu zaredzewiala i ociezala, takze &quot;przeczytana&quot;. Kerber, Stephens czy Kvitova, a moze i Sabalenka moga z nia wygrac.
Serena wygrywala czesto juz w szatni, bo przeciwniczki byly przerazone i sparalizowane jej renoma i gabarytami ; taka to jest &quot;uroda&quot; WTA ????
Co do rezultatu disiejszego meczu miedzy siostrami to pewnie tylko ojciec jest poinformowany ???? Ironizuje troche...
Nalezy pamietac ze Senerator to tez dobry aktor, lubi wprowadzac dramaturgie w meczu aby chlepic sie dopingiem publicznosci. Owszem po ciazy wyglada jak lej po bombie ale to typ kobiety ktora dostaje to co chce poniewaz wie co umie. Druga sprawa Serena to nie tylko renoma i gabaryty, ale takze charakter walki do samego konca polaczone oczywscie z umiejetnosciami.
Ja osobiscie staram sie ogladac jej wszystkie pojedynki bo mozna zlapac wtedy fajne kursy.
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Stephens-E.Mertens 1 ✅

Obronczyni tytulu bedzie sie liczyc. Mertens gra bardzo dobrze, zreszta przypominam ze Belgijka byla polfinaliska tegorocznego AO, ale to nie wystarczy moim zdaniem. Obydwie zawodniczki spotkaly sie w Cincinnati i wygrala Mertens, ale wtedy Stephens zaprzepascila tam swoje szanse w 1 secie, prowadzac przelamaniem, ale co najwazniejsze Stephens byla po finale w Montrealu i zacietym meczu z Halep.
Jestem zdania, ze Stephens dobrze na tym wyjdzie, ze w duecie Montreal-Cincinnati zagrala swietnie tylko jeden turniej. Simona Halep zagrala dla przykladu dwa finaly i polegla na USO.
W kazdym razie inny mecz tutaj bedzie i prawdopodobnie inny scenariusz. Mertens jeszcze w niektorych meczach ma problemy z tym swoim barkiem (medical time out z Zhang w Montrealu, medical timeout z Nara w NY), ale sadze ze tutaj nie bedzie to miec znaczenia, a jedynie dobra gra Amerykanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nie wiem, czy ktoś wchodzi na turnieje ITF, więc wrzucam tutaj:
Świątek DW 2:0 @2.06 ✅
Iga bierze swój pierwszy seniorski turniej, chyba nie ma co do tego żadnych wątpliwości, jedynie co może jej przeszkodzić to presja, ale po wygraniu juniorskiego Wimbledonu, po formie jaką prezentuje, nie powinno być żadnych obaw. Przeszła jak burza przez ten turniej, pokonała znane nazwiska, m.in Cepelovą czy znaną niegdyś z dobrych występów na mączce Soler-Espinoze. O rywalce dużo powiedzieć nie mogę, starsza o rok zawodniczka z Ukrainy też od niedawna rywalizuje w seniorskich zawodach, też walczy o swój pierwszy tytuł w karierze, ale różnica jest taka, że ona spędziła na kortach w Budapeszcie już blisko 10 h, a Iga miała spacerki w drodze do finału i tylko 4 h na mączce. Zaimponowała mi gra Igi na Wimbledonie, jej agresja, precyzja zagrań, to może być godna następczyni Radwańskiej, której kariera została zniszczona przez Pana Celta. Dziś Świątek jeśli zagra swój tenis, to zmęczona Ukrainka będzie bez szans i ugra ledwo parę gemów.
Kvitova @1.55 ⛔

Zaufam tutaj Czeszce, mimo tego, iż stawianie ostatnio przeciwko Sabalence mija się z celem, ale ona w końcu musi przegrać. Za dużo Białorusinka ma w nogach, jest w mega gazie, ale półfinał w Cinncinati, wygrana w Nev Haven, więc na znakomity wynik w Nowym Jorku raczej nie ma co liczyć, zwłaszcza przy takiej budowie i sile rażenia jaką dysponuje - w pewnym momencie coś czuje zabraknie prądu. Petra chciała zagrać i wygrać któryś z wielkich turniejów przed US Open, ale miała pecha, bo trafiła w Kanadzie i Stanach na znakomicie dysponowaną Bertens z którą przegrała. W Haven kreczowała, ale myślę, że to nie oznaka kontuzji, tylko zbliżającego się Wielkiego Szlema. Będzie to mecz, kto popełni więcej niewymuszonych uderzeń, długich wymian nie zobaczymy, dwie ofensywne zawodniczki, stawiam na doświadczenie Czeszki, która ma mniej w nogach w ostatnim czasie.
Oczywiście popieram typ na Stephens na jutro, nie będę nic dodawał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
W meczu Kvitova-Sabalenka bardziej patrzyłbym na jakiś over gemowy bo tam każda może to wziąć. Mi wpadły w oko dwa zdarzenia : Garcia x Kerber. Garcia widać w formie i moim zdaniem powinna odprawić Carle. Kerber z Cibilkovą któa w tym roku jakoś nie przekonuje grą. Patrzyłem na drabinkę i jak Kerber to zgarnie to myślę ćwierćfinał z Szarapova/Ostapenko.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ostatnie typy w tym dziale, mam nadzieję że okażą się trafne.
Kerber - Cibulkova o18,5 @1,44✅
Garcia @1,44⛔
Bertens @1,26⛔
AKO:2,29
Zarówno Garcia jak i Bertens w bardzo dobrej formie. Powinny bez problemów poradzić sobie z rywalkami. Ostatnie wyniki Suarez troche zakłamuja prawdziwa sytuacje, bo niby finał w NH ale wygrała tam tylko jeden mecz, jak przyszło do prawdziwej rywalizacji to nie było co zbierać. Dziś siła Garci da jej wygraną.
Co do meczu Kerber z Domi, to będzie to wyrównane spotkanie, Andzelika męczyła się ostatnio z larson, miała problemy fizyczne, ale dziś inne warunki więc powinny Pani zrobic wyrównane i dobe widowisko.
z lvbet
Cibulkova +1,5 asa @1,8⛔
u1,5 asa w 1 secie @1,72✅ w meczu Kerber
Debel
Schuurs/Mertens @1,31✅
Dabrowski/Xu @1,44⛔
kursy z fortuna
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
C. Garcia - C. Suarez Navarro 1 @1.45 milenium ⛔ [1-2]
Tutaj idę w stronę Francuzki. Garcia na razie w tym turnieju gra naprawdę nieźle, podobnie z resztą jak Hiszpanka, jednak Carla napotykała na swojej drodze słabsze rywalki. Francuzka do tej pory bardzo łatwo pokonała Kontę oraz w poprzedniej rundzie zrewanżowała się po bardzo trudnym meczu Monice Puig, z którą przegrała w New Haven. Ten poprzedni mecz był dla Caroline bardzo ciężki, ale udało się wyjść z opresji i myślę, że doda jej to skrzydeł. W trudnych momentach potrafi się zmobilizować i myślę, że to będzie w dzisiejszym spotkaniu kluczem.
P. Kvitova - A. Sabalenka 2 @2.50 milenium ✅ [0-2]
Tutaj uważam, że można spróbować pograć w stronę Sabalenki. Białorusinka jest w takim gazie, że na razie ciężko ją zatrzymać. Gra bardzo mocno, spędza dużo czasu na korcie, a następnie wychodzi na kolejne spotkanie i gra jak gdyby nigdy nic. Tak jak napisał użytkownik Tarki16, będzie to mecz dwóch siłowych zawodniczek, bez długich wymian i z dużą ilością niewymuszonych błędów oraz kończących uderzeń. Uważam, że Białorusinka jest w stanie popełnić mniej takich błędów bo Kvitovej zdarzają się bardzo często dziwne przestoje w grze. Jeśli Sabalenka w tych momentach się zepnie to sądzę, że może przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tez uwazam ze Garcia, Sloane , Sabalenka oraz Kiki wygraja swoje mecze no i Kerber . Sevastova +1,5 seta 1.7 .1.46 , 1.57 , 2.36 , 1.3 , 1.4 fortuna ⛔
Garcia gra różnie ale tenisa Carli Suarez sie nie da ogladac i mam nadzieje ze francuska pokaze ofensywny tenis .
Sloane przebijake Mertens powinna ograc , Sloane widac bardzo zalezy na obronie tytułu , no i bomby z Azarenka miod malina .
Sabalenka jak bedzie grac po swojemu powinna wyrzucic Petre na luzie, zawzieta tenisistka i naprawde dobrze grajaca a Kvito juz nie ta forma i lata .
Kiki jak przegra ten mecz to trace do niej szacunek. Jest w formie wiec Kiki nie spierrrr tego .
No i Seva. Svito przesada kurs 1.4 , Sevastova powinna seta ugrac .
Kerber tez zaprzebija na smierc Cibule , ktora widac brak kondycji .
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Osobiscie uwazam ze mecz Cibulkova-Kerber moze byc bardzo wyrownany, bo co jak co ale ogladalem oba pojedynki z Wsieh oraz Rus i zle to nie wygladalo.
Oczywiscie Cibulkova nie ma porazajacego serwisu ale porafila rozprowadzic pilke po korcie i ze brak u niej kondycji to zle okreslenie, poniewaz wybiegala kolejne dwa sety w obu starciach. We wczorajszym starcu Wsieh bardzo ladnie grala po liniach gdzie zdobywala punkty, mecz generalnie bardzo wyrownany ale przegrala serwisem.
Sam mam Kerber na kuponie bo licze ze sie zmobilizuje i wejdzie na wyzsze obroty ale wszyscy wiemy jak u niej z serwisem wyglada sprawa. Starce mysle ze moze byc bardzo wyrownane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom