>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: French Open - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Losowanie drabinek singla kobiet i mężczyzn odbędzie się 27 maja (czwartek) o godz. 18:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Dulgheru-E.Perez 1 @1.47

Dulgheru to taka zawodniczka, ktorej czasami nie ma, ale jak nadchodzi seozn na cegle to z reguly sie pojawia i gra calkiem niezle. Rumunka byla kiedys bardzo dobra zawodniczka, ale zniszczyly ja kontuzje kolan. Ostatnio zaliczyla bardzo dobre wystepy w dwoch turniejach ITF tzn. polfinal i final, odpowiednio w Zagrzebiu i Saint Gaudens. Mysle, ze to wsyztsko dziej sie pod katem French Open. Rumunka kiedys nalezala do moich ulubionych zawodniczek. Ma w CV dwa wygrane turnieje WTA oydwa w Wawrszawie, kiedy jeszcze stolica Polski mogla goscic taki turniej w kalendrzu WTA. Licze na dobra gre Dulgheru,a am wrazenie ze kursy beda sie ksztaltowac co raz to bardziej na jej korzysc, wiec kombinuje juz teraz.
 
H 415

hubertott1

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Aubane Droguet - Elena Gabriela Ruse 1 @8,00 betclic
Aubane Droguet - Elena Gabriela Ruse 1 + 1,5seta @3,20 betclic
Aubane Droguet - Elena Gabriela Ruse 1 + 5,5gema @2,34 betclic
Aubane Droguet - Elena Gabriela Ruse 1 + 6,5gema @1,76 betclic


Ja próbuje coś takiego odpowiednio stawkując. Droguet z dziką kartą i czasami w takich meczach mamy niespodzianki, dziewczyna gra u siebie, na pewno będzie chciała się pokazać. Dodatkowo spotkały się nie dawno i mecz skończył się wynikiem 1;2 dla Ruse. Inna ranga turnieju, ale myślę że szanse są, a ze względu na kursy to opłaca się to pograć

Edit: 1:2 (2:6 6:0 0:6)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Bara Irina - Fręch 1 @2.18 Unibet

Z całym szacunkiem do Magdy, ale zupełnie nie zgadzam się tutaj z bukmacherami. Może, gdyby dziewczyny grały na trawie lub na hardzie, gdzie Rumunka praktycznie nie wygrywa spotkań, to bym zaryzykował i zagrał na Polkę. Ale, po pierwsze, mamy tutaj typową mączkę, dziewczyny na podobnym poziomie, Rumunka trochę wyżej w rankingu, zresztą dziewczyny spotkały się 2 tygodnie temu podczas zawodów ITF w Stanach i po zaciętym spotkaniu górą była Rumunka. Szczerze, to nie widziałem w akcji tej zawodniczki, ale niestety miałem okazję oglądać Madzię podczas zawodów Fed Cup z Brazylią, gdzie Polki były bliskie kompromitacji z niżej notowanymi zawodniczkami, i nie wyglądało to zbyt kolorowo, a wręcz fatalnie. Trzeba jeszcze nadmienić , że Bara Irina w zeszłym roku przebrnęła w Paryżu przez kwalifikacje i była w stanie w głównej drabince pokonać m.in. Vekic i przegrała dopiero w 3 rundzie z finalistką Kenin. Oczywiście był to jej najlepszy i chyba jedyny występ na Wielkim Szlemie, ale z przytupem. Myślę, że w tym roku tak dobrze nie będzie, ale awans do głównej drabinki w zasięgu, zwłaszcza, że Polka niczym szczególnym się nie wyróżnia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
A #1 w kwalach jest potem odrazu LL czy jest losowanie wsrod przegranych w ost rundzie?
Na poziomie szlema wyjsciowo rozlosowywana jest kolejnosc wsrod 4 najwyzej rozstawionych zawodnikow/zawodniczek w ostatniej rundzie eliminacji. Jezeli robi sie wiecej miejsc to dochodzi zasada +2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W spotkaniu 22-letniej praworęcznej Włoszki Bandecchi Susan z 26-letnią leworęczną Amerykanką Sanders Storm liczę na przekroczenie linii powyżej 18,5. Uważam, że chęć wystąpienia w turnieju głównym jest ogromna u obydwu zawodniczek i będą one walczyć o każdą piłkę.

powyżej 18,5 kurs: 1,42 efortuna
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Gram lekko w stronę Bandecchi. Pomimo bardzo solidnej gry Pironkovej, zmieniania rytmu i małej ilości błędów nieznana Włoszka grała niesamowite wymiany. Miała też przestoje w grze jak w drugim secie, ale za to w trzecim potrafiła odwrócić mecz z 0:3 i wygrać 6 gemów z rzędu z jakby nie patrząc mega doświadczoną zawodniczką. Naprawdę byłem pod wrażeniem w niektórych momentach, szczególnie podczas długich wymian jak potrafiła wygrywać punkty.

Bandecchi @2,20 Totalbet

Bandecchi +1.5 seta @1,57 Totalbet

Bandecchi +4.5 @1,48 Totalbet


Edit: Szwajcarka oczywiście. No niestety prowadziła w obu setach, w drugim nawet z dwoma przełamaniami ale dała się dogonić w obu lol
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom