>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA => US OPEN <= (USA) [28.08.2006-10.09.2006]

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech dzieci musicie sie jeszcze troche nauczyc...Nie dajemy tutaj suchych typów.Widac, ze kierujesz sie kursamo..Ech tutaj analizujemy spotkania i wyrazamy opinie na temat danego meczu....jest osobny dział na kupony.Radze przestrzegac tych reguł. Zegnam:/
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie proszę bez kłótni skoro już zakładacie taki temat proszę o krótkie analizy a nie Suche Typy bo później robi się bałagan

Ps. Jeżeli dalej będziecie się kłócić na forum zostaniecie pociągnięci do odpowiedzialności a mianowicie OSTRZEŻENIA ! ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wszystkie suche typy, będą usuwane. Prosze podawać mecze wraz z analizami. Nie muszą być to długie analizy, choćiaż po kilka zdań.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dzisiaj wsrod pań nie ma zbyt dobtrych spotkań ja zagrałem takie optymalne...

Groenefeld, A - Rezai, A 1,24 :zy3ou:

Niemka jest bardzo utalentowana zawodniczka bardzo dobrze pokazała sie m.in podczas Roland Garos...Hard nie nalezy do jej ulubionych nawieszchni,ale nie moze sobie pozwolic na prażke z taka zawodniczka jak Rezai. Lecz łatwego spotkania bym sie tutaj nie spodziewał...

O. Poutchkova - Bartoli, M 1,27 ✅

Zagrałem rowniez te spotkanie, ale to tym troche na nos.Bartoli to bardzo solidna zawodniczka nie wieze, ze pozwoli sobie na porażke w pierwszej rundzie z tak mało znana zawodniczka...
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Radwańska-Z.Yan
A.RADWAŃSKA-Z.YAN 1 1,6zł

Bardzo ciekawy pojedynek naszej najlepszej tenisistki. Nasza rodaczka dostała się do turnieju poprze4z kwalifikacje w ktorych wygrała 3 mecze bez żadnych większych problemów. Wychodzę założenia że polski &quot;produkt&quot; jest lepszy od chińskiego pochądzącego z taniej siły roboczej...... więc stawiam na siedemnastoletnia polkę która ma wielkie marzenia i cele do osiągnięcia :twisted: :twisted:

Lebron ®
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja tego spotkania nie zagram, ale równiez uważam, iz Polka wygra. Lecz ma 17-lat i przeplata dobre turnieje ze złymi. Mam nadzieje, iz US OPEN bedzie tak udany jak Wimbledon..ale ja bym nie radził tego grac..Ale trzymam kciuki za POLKE!!!!!!!!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Niemka jest bardzo utalentowana zawodniczka bardzo dobrze pokazała sie m.in podczas Roland Garos...Hard nie nalezy do jej ulubionych nawieszchni,ale nie moze sobie pozwolic na prażke z taka zawodniczka jak Rezai. Lecz łatwego spotkania bym sie tutaj nie spodziewał...

Widzu, jakbyś zobaczył to hard to jej nie ulubiona nawierzchnia. Wyniki też kiepskie zobacz bodajże na 5 meczy ledwie 2 wygrała. A jak grała z zawodniczką jej pokroju (HANTUCHOVA) dostała porządny wpiernicz. Swoją drogą to tez sie na tym meczu naciąłem.
A 2 mecz jaki mi wywalił to Myskina (przełożyli jej mecz) po piewszych 2 gemach widziałem że przegra (wzięła premię turniejowa i pewnie znów obstawiła przeciwko sobie) :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: Tak to jest jak się gra ruskich tenisistów kanciarzy
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mistrzu umiesz czytac?! NAPISAŁEM, ZE HARD NIE NALEZY DO JEJ ULUBIONEJ NAWIESZCHNI!!!!!!!! wiec o co Ci chodzi:/?!
 
drago 108

drago

Użytkownik
N.Djokovic - M.Fish 1 @1,61 Pinnacle

Pojedynek amerykana z serbem.Młodziutki serb nie miał za dużo czasu aby przygotować sie do US Open!Jeśli chodzi o jego występy w tym roku na hardzie to jest ich raptem 8!Po kontuzji jakiej doznał w finale w Umag gdzie jego przeciwnikiem był Wawrinka zagrał tylko dwa razy na turnieju w Cinncinatti gdzie pokonał fina Jarko Nieminema a następnie przegrał w dwóch setach z Serrą.Serb na Us Open debiutował rok temu, gdzie pokonał o wiele gorzej jeszcze spisującego się Monfilsa w 5 setach w drugiej rundzie pokonał chorwata Ancica a trzecia runda okazała sie ostatnią ponieważ musiał uznać wyższość rywala z Hiszpani pana Verdasco.Fish to człowiek, którego ulubioną nawierzchnia jest własnie Hard.Na początku tego roku zagrał kilka turniejów gdzie nie wypadł najlepiej odpadając w pierwszej bądz drugiej rundzie.Na przełomie marca i kwietnia znowu nie pokazał nic wielkiego mimo iż jego bilans meczy w tym czasie wynosi 8-2 to zwyciestwa zostały odnoszone w kwalifikacjach!( w turnieju gdzie zreszta odpadł w drugiej rundzie) lub w słabo obsadzonym turniej Tallahassee.Tuż przed turniejem w US Open w grach na kortach w New Haven i Cinncintti znów nie dawał rady przejść do trzeciej rundy odpadając z dobrze grajacym w tym okresie Gonzalesem!Jeśli chodzi o kariere amerykana na jego krajowych kortach to też nie rzuca nas na kolana:rok temu pierwsza runda dwa lata temu druga i porażka z kwalifikantem Tabarrą, we wcześniejszych latach również nigdy nie miał okazi przebić się przez sito drugiej rundy.
Ty fajna analiza ale jak mi się wydaje to jest temat WTA... czyli kobiety :/

Pzdr. Drago
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jankovic, J - Vaidisova, N 1.53 ⛔

Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco! Obie zawodniczki są bardzo utalentowane. Faworytką na pewno jest Czeska, która wczoraj jednak straciła seta w spotkaniu z mało znaną Jidkova... Jankovic gra na razie wspaniale ogrywa b. łatwo swoje rywalki. Lecz jutro aby pokonać Nicole musi wspaiąc sie na wyżyny swoich możliwości a to i tak nie gwarantuje sukcesu, ponieważ jej rywalka jest mimo wszytko lepsza!!! Potwierdzają to spotkania miedzy tymi paniami. Wszytskie trzy spotkania wygrała moja faworytka, ostatnie miało miejsce w Strasbourg gdzie Jankovic w drugim secie musiała skreczować. Vaidisova nie straciła jeszcze seta w spotkaniu z Jankovic...

Zvonareva, V - Dementieva, E 1.42 ✅
Demetieva najwyrazniej odzyskała dobra forme, w tym turnieju gra naprawdę dobrze. Zvonareva to na pewno solidna zawodiczka, którą stać na wyrownaną walke lecz na wygranie spotkania nie ma wiekszych szans... Kurs moim zdaniem b.dobry!
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Anna Chakvetadze - Victoria Azarenka


Azarenka wygral juz w tym turnieju z Myskina i to w 2 setach a pozniej z Jamea Jackson, ktora najbardziej lubi grac na hardzie, robi na mnie niezle wrazenie.Co dziwne 3 poprzednie turnieje Wielkiego Szlema konczyla w pierwszej rundzie. W Rolland Garros wygrala z nia jesli sie nie myle nasza Agnieszka Radwanska. Jednak dzis gdy bedzie walczyc w 3 rundzie poprzecka bedzie zawieszona bardzo wysoko.Na przeciwko niej stanie bowiem mloda i badzo ambitna Rosjanka - Anna Chakvetadze, ktora jest rozstawiona z numerem 23 i legitymuje sie bardzo dobrym wynikiem w tym sezonie na hardzie : 16-9.

W tym sezonie Anna najlepiej zagrala na turnieju Rogers Cup wlasnie na hardzie gdzie doszla do polfinalu pokonujac po drodze m.in. Nadie Petrova, Nathalie Dechy czy Shahar Peer.W US Open nie miala jeszcze zbyt mocnych przeciwniczek: Sucha, Bondarenko.

Ja sklaniam sie dzis na Viktorie pomimo tego ze Anna jest wyzej w rankingu i pod wzgledem technicznym jest lepsza zawodniczka, jednak nie zawsze przeklada sie to na gre.Tym bardziej ze Anna w tym sezonie nie awansowala jeszcze do 3 rundy w zadnym z turniejow Wielkiego Szlema.

Moj typ :Azarenka V. v Chakvetadze A. [Games HC] 3.5:0 1
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
S.WILLIAMS-A.IVANOVIC
S.WILLIAMS-A.IVANOVIC 1,6zł

Serena występuje na kortach amerykańskich z dziką kartą, ale narazie dobrze sobie radzi. Odprawiła już dwie zawodniczki do domów. W pierwszej rundzie wygrała gładko w dwóch setach 6-1, 6-2 z Lourdes Dominguez Lino. W drugiej rundzie pokonała rozstawioną zawodniczke z numerem 17 Danielę Hantuchova także w dwóch setach 7-5, 6-3. Natomiast Ivanovic w pierwszej rundzie wymęczyła zwycięzstwo w 3 setach z rosyjską średniaczką Vera Dushevina 6-3, 5-7, 6-4. W drugiej rundzie pokonała wprawdzie japośką tenisistkę Aiko Nakamura w dwóch setach 7-5, 6-3 ale także nie zachwyciła swoją grą. Faworytka tego spotkania jest amerykańska zawodniczka, która ma po swojej stronie publiczność i ma aspirację na powrót na pierwsze miejsce w rankingu WTA. Co do Ivanovic to bedzie dobrze jak ugra jednego seta. Ten pojedynek to bedzie mecz rutyny z młodością.

Pozdro ????
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Re: S.WILLIAMS-A.IVANOVIC
S.WILLIAMS-A.IVANOVIC 1,6zł

Serena występuje na kortach amerykańskich z dziką kartą, ale narazie dobrze sobie radzi. Odprawiła już dwie zawodniczki do domów. W pierwszej rundzie wygrała gładko w dwóch setach 6-1, 6-2 z Lourdes Dominguez Lino. W drugiej rundzie pokonała rozstawioną zawodniczke z numerem 17 Danielę Hantuchova także w dwóch setach 7-5, 6-3. Natomiast Ivanovic w pierwszej rundzie wymęczyła zwycięzstwo w 3 setach z rosyjską średniaczką Vera Dushevina 6-3, 5-7, 6-4. W drugiej rundzie pokonała wprawdzie japośką tenisistkę Aiko Nakamura w dwóch setach 7-5, 6-3 ale także nie zachwyciła swoją grą. Faworytka tego spotkania jest amerykańska zawodniczka, która ma po swojej stronie publiczność i ma aspirację na powrót na pierwsze miejsce w rankingu WTA. Co do Ivanovic to bedzie dobrze jak ugra jednego seta. Ten pojedynek to bedzie mecz rutyny z młodością.

Pozdro ????
Nie zgadzam sie z tobą Orzech :p ...... Serena miała szczęście że Hantuchova ma słabą psyche i pękła pod koniec 1 seta, a Ivanovic to co zupełnie co innego niz Daniela . Przedewszystkim ma lepsze warunki od Sereny do gry na hardu i według mnie ona wygra, ale po zaciętym meczu .
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Re: S.WILLIAMS-A.IVANOVIC
S.WILLIAMS-A.IVANOVIC 1,6zł

Serena występuje na kortach amerykańskich z dziką kartą, ale narazie dobrze sobie radzi. Odprawiła już dwie zawodniczki do domów. W pierwszej rundzie wygrała gładko w dwóch setach 6-1, 6-2 z Lourdes Dominguez Lino. W drugiej rundzie pokonała rozstawioną zawodniczke z numerem 17 Danielę Hantuchova także w dwóch setach 7-5, 6-3. Natomiast Ivanovic w pierwszej rundzie wymęczyła zwycięzstwo w 3 setach z rosyjską średniaczką Vera Dushevina 6-3, 5-7, 6-4. W drugiej rundzie pokonała wprawdzie japośką tenisistkę Aiko Nakamura w dwóch setach 7-5, 6-3 ale także nie zachwyciła swoją grą. Faworytka tego spotkania jest amerykańska zawodniczka, która ma po swojej stronie publiczność i ma aspirację na powrót na pierwsze miejsce w rankingu WTA. Co do Ivanovic to bedzie dobrze jak ugra jednego seta. Ten pojedynek to bedzie mecz rutyny z młodością.

Pozdro ????
Nie zgadzam sie z tobą Orzech :p ...... Serena miała szczęście że Hantuchova ma słabą psyche i pękła pod koniec 1 seta, a Ivanovic to co zupełnie co innego niz Daniela . Przedewszystkim ma lepsze warunki od Sereny do gry na hardu i według mnie ona wygra, ale po zaciętym meczu .
rooki zobaczymy kto wygra ???? napewno bedzoe to zacięty mecz
wiec tewn pojedynek jest dla typerów o mocnych nerwacj ????

pozdro :]
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja również myślę że wygra IVANOVIC ???? I to gładko bo 2:0 Takie mam przecuczie zobaczymy czy moje przeczucie się nie myli
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
:oops: :cry: ???? ???? :x ........ może rzeczywiście Ana nie jest w formie ? .. jestem pewny że gdyby grała tak jak w Montrealu - wynik byłby odwrotny

ehhhh... :zy3ou:

PS&gt; no już wiem co sie stało ... Ana miała aż 10 podwójnych błędów :?
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
:oops: :cry: ???? ???? :x ........ może rzeczywiście Ana nie jest w formie ? .. jestem pewny że gdyby grała tak jak w Montrealu - wynik byłby odwrotny

ehhhh... :zy3ou:

PS&gt; no już wiem co sie stało ... Ana miała aż 10 podwójnych błędów :?
i widzisz rookie kto miał racje ???? wygrała serena williams ???? 2-0 ????

pozdro
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dzisiaj polecam Jelenę Jankovic, która jest w znakomitej formie. Kurs z betgun 2.06. Dlaczego Jelena? Pokonała Vaidisovą, po raz pierwszy w karierze. Kuznetsova zawsze gra dobrze ale w decydujących fazach turniejów zazwyczaj odpada, czesto aż w finale. Tym razem do finału nie dojdzie, gdyż jej rówieśniczka z Serbii pokona ją, być może po trzysetowym pojedynku.

Można zagrać także Safinę, Davenport, Henin-Hardenne i Dementievę :p
 
al_koholik 0

al_koholik

Użytkownik
Na dzisiaj wydaje mi się, że najpewniejsze, a opłacalne zarazem (na nadala, czy federera to każdy może postawić ???? typy na dziś to: Safin (szczyt formy jeśli chodzi o ten sezon, tak jak teraz jeszcze nie serwował), Robredo (niezłych już graczy pokonywał na twardym ostatnio, więc co to dla niego wyrobnik Youzhny), Safina (kto to jest Razzano? wygrana z Hingis to przypadek) a do tego już bardziej na wyczucie Haas, Damm/Paes, Bjorkman/Mirnyj, Santoro/Zimonjic.
Ale te typy to tylko tak, żeby kulturę zachować :wink: , tak naprawdę to w innym celu się tu pojawiłem ???? Zdarza się Wam , że wychodzicie np. pić 8) i jesteście zmuszeni opuścić komputer, na którym można śledzić wyniki postawionych spotkań??? Wkurza Was to?? Bo mnie bardzo :x I dlatego pomyślałem że to forum to miejsce gdzie mógłbym znaleźć takiego jak ja maniaka (normalni ludzie już nie wytrzymują ciągłych pytań o wyniki), który mógłby mi w takich sytuacjach sms-em pomagać, z oczywistą wzajemnością :mrgreen: Jeśli taki ktoś tu się znajduje, zapraszam na gg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom