>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

WTA Tour - WTA Carlsbad & WTA Washington 29.07 - 04.08

Status
Zamknięty.
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Napisalalby chyba strone A4 pierdol, a nie napisalby najwazniejszego, ze Rybarikova wygrala w Waszyngtonie w ubieglym roku, wiec to pewno kolejny przypadek, ze Slowaczka prezentuje sie tutaj na poziomie. W KONCU SIE CHLOPAK CZEGOS NAUCZYL, ZE SPRAWDZA SIE WYNIKI poprzednich turniejow w konkretnym miescie. Narazie zaczal od 1 sezonu wstecz, ale to i tak malo i z reguly sprawdza sie dalej. Niemniej jednak zrobil postep (standing ovation). Takze tutaj od biedy moze sie cos dobrego w strone Rybarikovej wydarzyc, chociaz i ak juz powtorzyla bardzo dobry wynik. Naprawde niech mi ktos wytlumaczy, jak mozna osiagnac jakikolwiek sukces w typowaniu tenisa, nie znajac wynikow poprzednich edycji danego turnieju ? Widac jednak, ze sprawdzenie ubieglorocznych (bo dalej to juz nie mowie) wynikow przerastalo chlopaka do dzis, a tu taka niespodzianka i jednak sie czegos doksztalcil. Nie wiem tylko dlaczego nie sprawdzil wynikow Scheepers. P.S. Petkovic grala juz w Miami w ... marcu czy Stuttgarcie w kwietniu, czyli wraca juz 5 miesiac (!). Po prostu genialne.

Zemlja-Dodig 2 @1.42
Dodig prezentuje sie dobrze. Ogolnie pasuja mu amerykanksie twrade korty. Najwiekszym znakiem rozpoznawczym Dodiga jest jednak tutaj pokoanie Rafaela Nadala w 2011 roku (1-6 7-6 7-6), dlatego uwazam, ze przy takim rywalu Chorwat udowodni swoja wyzszosc na ta chwile.
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Victoria Azarenka - Samantha Stosur Games Handicap ( 0 : 5 ) : 2 @ 1.78 ✅✅✅ aż takiej dominacji ze strony Stosur to się nie spodziewałem ????

W damskim finale w USA (Carlsbad) zmierzą się dwie zawodniczki Azarenka i Stosur. Kurs na czyste zwycięstwo Azarenki jest stosunkowo mały ale prawdopodobnie słuszny ponieważ nie sądzę iż Stosur wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Lecz ja gram dzisiaj handicap gemowy +5 gemów dla zawodniczki z Australii. Myślę że przy obecnej formie Azarenki i Stosur ten typ ma spore szanse na powodzenie. Nie wierzę w bardzo dużą dominację Bułgarki przy obecnej formie, świadczą o tym chociażby mecze, które rozgrywała. Zawodniczki z którymi grała nie były zbyt wymagające, lecz na uwagę zasługuje ostatni mecz Azarenki w półfinale z Ivanovic. Mimo iż Azarenka wygrała 1 seta do 0, w drugim sytuacja się odwróciła i Azarenka przegrała partie do 4. Cały mecz skończył się wynikiem 2:1 dla Azarenki (6:0; 4:6; 6:3)
Zakładając iż Stosur nie przegra żadnego seta do 0 i uda jej się urwać seta Azarence, czego nie można wykluczyć typ na +5 gemów jest bardzo prawdopodobny. Obie zawodniczki wiedzą jak się gra na twardej nawierzchni, obie są w finale, więc na pewno każda chce sięgnąć po zwycięstwo nie ma mowy o odpuszczaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Napisalalby chyba strone A4 pierdol, a nie napisalby najwazniejszego, ze Rybarikova wygrala w Waszyngtonie w ubieglym roku, wiec to pewno kolejny przypadek, ze Slowaczka prezentuje sie tutaj na poziomie. W KONCU SIE CHLOPAK CZEGOS NAUCZYL, ZE SPRAWDZA SIE WYNIKI poprzednich turniejow w konkretnym miescie. Narazie zaczal od 1 sezonu wstecz, ale to i tak malo i z reguly sprawdza sie dalej. Niemniej jednak zrobil postep (standing ovation). Takze tutaj od biedy moze sie cos dobrego w strone Rybarikovej wydarzyc, chociaz i ak juz powtorzyla bardzo dobry wynik. Naprawde niech mi ktos wytlumaczy, jak mozna osiagnac jakikolwiek sukces w typowaniu tenisa, nie znajac wynikow poprzednich edycji danego turnieju ? Widac jednak, ze sprawdzenie ubieglorocznych (bo dalej to juz nie mowie) wynikow przerastalo chlopaka do dzis, a tu taka niespodzianka i jednak sie czegos doksztalcil. Nie wiem tylko dlaczego nie sprawdzil wynikow Scheepers. P.S. Petkovic grala juz w Miami w ... marcu czy Stuttgarcie w kwietniu, czyli wraca juz 5 miesiac (!). Po prostu genialne.


Zemlja-Dodig 2 @1.42

Dodig prezentuje sie dobrze. Ogolnie pasuja mu amerykanksie twrade korty. Najwiekszym znakiem rozpoznawczym Dodiga jest jednak tutaj pokoanie Rafaela Nadala w 2011 roku (1-6 7-6 7-6), dlatego uwazam, ze przy takim rywalu Chorwat udowodni swoja wyzszosc na ta chwile.
Powiedz mi czego ty chcesz człowieku czego sie czepiasz ?? Nudzi ci naprawde ,wiesz co to jest czytanie ze zrozumieniem? chyba to zjawisko jest ci obce,napisalem ze swietnie sie czuje w tym turnieju i broni tytułu z zeszłego roku ?!
nie podoba ci sie analiza trudno jakos to przeżyje.Nie sprawdzałem wynikow z ubiegłego roku bo to malo istotne,oceniam forme na podstawie sezonu który rozpoczał sie w tym roku,moze i Petkovic grała w stutgarcie gdzie odpadła w 1 rundzie (wspaniałe rezultaty nie wypadało tego pominac)Pasi ? czy w miami odpadła w 3 r z malo znana tomlijanovic ale jak narazie gra bez fajerwerków,nie bede wymieniał jej wszystkich porazek
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
WTA Toronto 1 runda
K.Zakopalova-L.Safarova/2 ,2,25
Nie bede sie bardzo rozpisaywal mysle że kArtka a4 powinna mi wystarczyc na analize :razz:
Kurs który odrazu rzucił mi sie w oczy napewno panie zafunduja nam festiwal niewymuszonych błedów i przełaman , graja 2 czeszki ,ktore dysponuje bardzo ofensywnym stylem gry,Klara 35 w rankingu,Lucie 29,szczerze powiem że nie lubie stawiac na jakakolwiek czeszke w tourze(Kvitova,Savarova,Hradecka,Safarova) bo wiąże sie to moim przypadku z palpitacja serca i obgryzieniem wszytkich paznokci , szczególnie mowa o Safarovej ktora często potrafi grać równo przez cały mecz az nagle zaczyna wyrzucac wszytko jak leci bez znacznej przyczyny :grin:ale mimo to obok takiego kursu nie moge przejśc jednak obojetnie i wybieram lepsze zło i stawiam na zdolniejsza ,bardziej utytulowana i mniej chimeryczna z tej pary.W obecnej dyspozycji to Lucie spokojnie powinna poradzic sobie z Klara
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom