>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Wimbledon (1.07.2024 - 14.07.2024)

Status
Zamknięty.
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Badosa-Vekic 1 @1.78

Badosa w poprzedniej rundzie grala powazny tenis z Kasatkina. Na pewno super mecz. Kasatkina znakomicie returnowala. Vekic ma duzo argumentow silowych, ale na tych szlemach ma jednak problem przejsc pewien poziom. Badosa dobre wrazenie na mnie wywarla. Kasatkina grala swietnie i wydawalo sie ze w ostatnim secie to ona bedzie miec wieksze szanse, ale Badosa do tej swoje sily naprawde dolozyla regularnosc jakiej od dluzszego czasu u niej nie bylo.
Wydaje mi sie, ze Badosa po tym meczu poprzedniej rundy jak polaczy ta sile i regularnosc, to da jej dobry wynik i pierwszy cwiercfinal na Wimbeldonie. Za dobry mecz w poprzedniej rundzie Badosy z Kasatkina, by tutaj odpadac.
 
Ostatnia edycja:
S 72,4K

Stefan445

Użytkownik
Paolini - Keys 3.05 Fortuna Krecz Keys

Spróbuję zagrać zwycięstwo walecznej Włoszki. Przeżywa właśnie najlepszy okres w swojej karierze i przełamuje kolejne bariery. Przed turniejem nie wierzyłem że będzie w stanie zrobić tutaj dobry wynik, ale coraz bardziej się przekonuję. Moc i precyzja serwisu są po stronie Madison, lecz nie grała ona jeszcze na tym turnieju z tak dobrze returnującą zawodniczką. Wyżej cenię również grę przy siatce Paolini. Jednak to co może okazać się decydujące w tym pojedynku to po prostu wola zwycięstwa. Jasmine przez swoje warunki fizyczne pewnie całe życie musiała nadrabiać ambicją i wolą walki. Jest w światowej czołówce od niedawna i ma to czego nie ma (na takim poziomie) Amerykanka- głód zwycięstw. Myślę że będzie starała się wycisnąć maksimum z tego wspaniałego okresu który właśnie przeżywa.

Powodzonka wszystkim w typowaniu. Słaby jestem w słowa, więc i analiza taka se. Natomiast moje typy opieram głównie na intuicji do której dokładam analizę i mamy wynik :d
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Collins powinna wywierać ogromną presję na drugim podaniu Krejcikovej, to powinien być decydujący element pod wygraną Amerykanki.

tak pod swoje obserwacje nie widzę tego by Czeszka mogła ogarnąć.

Raducanu niski kurs, ale chyba nic nie może się wydarzyć.

do spróbowania pewnie powyżej 5,5 podwójnych błędów serwisowych Badosy.
 
Siurkacz 3,4K

Siurkacz

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Svitolina-Wang [email protected], Svitolina 2:[email protected]
Oglądałem mecz Dart z Wang oraz Svitoliny z Jabeur i widzę tutaj gładką wygraną ukrainki. Wang awansowała tylko i wyłącznie dlatego że Dart ma pusto w głowie. Spodziewam się tu masy UE ze strony Chinki na której stronę będą wracać wszystkie piłki tak jak w przypadku ŻABER. Trzy poprzednie mecze Wang to 3 setówki ale w tym przypadku spodziewam sie wygranej 2-0 Svitoliny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +295
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
@Badosa 1.80 (vs. Vekic)

Badosa jest w formie. Jeśli zagra tak, jak grała na przestrzeni tego turnieju, to nie zdziwi mnie wynik 2:0. Vekic gra obecnie hmm ok? Ale nie jest to wyśmienity tenis, co pokazała nawet Jastremska wczoraj.

Niczego nie zabierając Vekic, która jest zawodniczką poprawną, ale wg mnie nie materiałem na top 10, a przypomnijmy, że Badosa była kiedyś #2.

Umiejętnościami Hiszpanka wygrywa spokojnie. Formą też, jeśli nic się nagle nie zmieni. Dla mnie dość spokojna wygrana.
 
R 1,1M

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Godzina: 12:00
Spotkanie: Badosa - Vekic
Typ: Badosa
Kurs: 1,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pogoda na niedzielne popołudnie jest nieciekawa, bowiem na kilka godz zapowiadany jest deszcz a z tego co się orientuje na korcie nr 2 nie ma dachu i ten bardzo ciekawy pojedynek może być mocno opóźniony i przerywany. Paula Badosa dość gładko pokonała dwie Czeszki Muchovą i Fruhvirtovą a w trzeciej rundzie dzięki znakomitej końcówce pokonała faworyzowaną Darię Kasatkinę, która przed Wimbledonem wygrała Eastbourne a w pierwszych dwóch rundach Wimbledonu dała ugrać swoim rywalkom zaledwie trzy gemy. Donna Vekić przed rokiem odpadła w trzeciej rundzie z późniejszą triumfatorką Voundrousovą i wprawdzie gra tutaj i wcześniej w Bad Homburg bardzo solidnie ale jak ktoś już wyżej napisał "pewnego pułapu w tenisie już raczej nie przeskoczy"
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Navarro poniżej 1.5 asa serwisowego @1.55 forbet 0 :)

Dzisiaj na jednym z meczów na korcie centralnym zagrają dwie Amerykanki. Navarro zagra z Gauff. Amerykanki mają najliczniejsze grono zawodniczek w 1/8 finału, bo jest ich aż 4. Zarówno Navarro jak i Gauff są w bardzo dobrej formie. Ja w tym spotkaniu chciałbym skupić się na asach tej starszej. Emma i asy nie idą w parze. Serwuje bardzo mało asów. Serwis akurat to nie jest jej najmocniejsza broń. W tym turnieju rozegrała już 3 mecze I jej asy wyglądają następująco 0, 0 i 1. Coco poza tym jest dobrze odbiera serwisy rywalek, więc o asa dzisiaj może być ciężko a 2 to myślę, że nie zaserwuje na pewno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +875
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Paula Badosa v Donna Vekic
over 2,5 seta kurs 2.30
Vekic wygra 2:1 w setach kurs 4.33

Oj obie w rozkwicie urody i formy na trawie w tym sezonie i wydaje mi się że to będzie zacięty mecz na styku , obie ostatnio przegrywały ze Schneider Badossa 2:0 po Tajjbreku na styku w drugim secie , a Vekic 2:1 i miała już przewagę przełamania w deciderze .
Dx wyżej jest pod wrażeniem meczu Badossy z Kassatkiną i ja też podzielam ten zachwyt ale jeszcze bardziej zachwycił mnie pierwszy set półfinałowy w Hamburgu z Tomovą wygrany 6:0 choć wszystkie gemy były na styku i z przeciąganiem liny.
Chyba też warto uważnie przygladać się kursom w tym meczu na Livie!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +836
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Lulu Sun v Emma Raducanu
Each Player Over 9 Aces Kurs 81.00 williamhillw asach po 4
Lose 1st Set Win The Match Lulu Sun kurs 19.00
jednak 2:1 ale pierwszy i trzeci ale nie będę nażekał:))
Ja też jestem po uszy zakochany w Emmie jak każdy nastolatek na wyspach , choć już nastolatkiem nie jestem :)
Włodarze WTA wystawiły je o 15.30 czasu UK i startują pod wyścigiem F1 który startuje poł godziny wcześniej ,interesujące bendą wyniki oglądalności tego meczu.Raducanu jest jednym z piekniejszych i lepiej opłacanych słupów rekalamowych we wspólczesnym sporcie.
Ten fakt i uroda trochę przeszkadza w wynikach tenisowych , podobniej już bywało z Bouchard , Kurnikovą Ivanovic można by wymienić jeszcze kilka nazwisk.
Napewno warto się przyjrzeć w tym meczu Lulu Sun która jest chyba największą niespodzianką tego etapu turnieju.Zrobiła tu już szlemika bo wygrała również 3 rundy kwalifikacyjne.Nie do końca jest to jeździec z nikąd ma na koncie 7 wygranych turniejów ITF i jeden wielkoszleowy finał co prawda w grze podwójnej i juniorski ale zawsze!
Notabene było to AO a po drugiej stronie siatki jedną z tenisistek była Xinyu Wang która pokonała wczoraj Dart.

Na banerach stron Bukmacherskich lekko podwyższona kursy na Raducanu 2:0 lub inne typu Gauff i Raducanu obie wygrają 2:0
no może i wygrają

ALe te wyniki Lulu Sun w poprzednich rundach wyglądają groźnie !!! Łamak na Strodupcevej ( i nie wyglądało to za ciekwaie po pierwszym secie ) Łamak na Qinwen Zheng ósmej rakiecie WTA i na Raducanu wystawili kurs 1.17:)
Lulu w osatnim meczu pkonała Zhu 7:6 7:6 i zanotowała 10 sów.
Emma przed Wimbledonem wygrała 2:0 6:2 6:2 w Nothingham z Singur i w krótkim meczu posłała 11 asów!
Miewają dziewczyny dni konia na serwisie!!!!
 
Ostatnia edycja:
no PRO8L3M 37,2K

no PRO8L3M

Użytkownik
Coco Gauff jest zawodniczką lepszą od Navarro. Pokazało to ich bezpośrednie starcie w Auckland. Gauff obok Rybakiny wydaje się jedną z głównych faworytek do końcowego triumfu. Coco mocno wchodzi w spotkania także wydaje mi się, że od samego początku narzuci swoje warunki grania i będzie mieć pod kontrolą ten pojedynek.

C.Gauff - Navarro, 1 set/mecz - 1/1 @ 1,51 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
R 1,1M

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Godzina: 12:00
Spotkanie: Svitolina - Wang Xin
Typ: Svitolina
Kurs: 1,52
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Czwarta runda i troszkę niespodziewany udział Chinki, która przed rokiem zakończyła udział na drugiej rundzie po porażce z Sofią Kenin. W tym roku Chinka już osiągnęła bardzo dobry wynik pokonując po drodze rozstawioną z piątką Pegulę. Svitolina przed rokiem dotarła tutaj do półfinału, gdzie przegrała z późniejszą triumfatorką Vondrousovą. W pierwszej rundzie seta urwała jej dzielnie walcząca Magda Linette, czego nie udało się potem Niemce Niemeier oraz Tunezyjce Ons Jabeur. Wydaje mi się, że dla Wang Xinyu czwarta runda to już duże osiągnięcie i to bardziej doświadczona i mająca rezerwy Ukrainka powinna cieszyć się z awansu do ćwierćfinału.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1375
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Danielle Collins v Barbora Krejcikova
Krejcikova 2.75 williamhill
Przede wszystkim jeden mecz w h2h dosyć świerzy z września na hardzie w San Diego wygrała 2:1 Krejcikova łamakiem 2:1 3:6 5:7 2:6
Chyba przez te kilka miesięcy niewiele się zmieniło w umiejetnościach , formie i zdrowiu u obu.Hm dawno nie widziałem Krejcikovej w meczu singlowym , ale widziałem ostatnio kilka razy Siniakovą.Mam takie wrażenie że ich rozstanie czy przerwa we wspólpracy ma dobry wpływ na grę Singlową Siniakowej , odejśći od utartych schematów grania z Krejcikovą tu może mieć dobry wpływ.Nie zdziwił bym się gdyby u Barbory było podobnie na pewno mósi grać trochę innaczej w parze z Siegemund.
Obie najmniej i najsłabiej grają na trawie , Collins 18 meczów W/L 9/9 , Krejcikova 25 W/L 15/10 ciut lepiej , Collins najlepszy wynik na Wimbledonie trzecia runda , Krejcikova czwarta runda + dwa triumfy deblowe , chyba znowu ciut lepiej:)
Ostatnia nadzieja Czechów , Kvitovej nie ma , Pliskova , Vondrusova , Noskova , Muchova wszystkie za burtą .
Collins 30 lat , Krejcikova 28 , metrykalnie też ciut lepiej.
Oglądałem dzisiaj Collins z Haddad Maią i trochę jej deszcz pomógł , owszem odskakiwała ale jak tylko brazylijka zaczynała wchodzić w lepszy tenis i doganiać to zaczynał padać deszcz.
Ogólnie wydaje mi się ze ten mecz blisko 50/50 i idę w kierunku wyższego kursu.Może i Collins jest w swoim Prime ale wydaje mi się że to Krejcikova jest najbardziej doświadczoną i utytułowaną tenisistką pozostałą w stawce turnieju w tym roku
Niczego nie ujmując Śvitolinie i Rybakinie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2327
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Yulia Putintseva v Jelena Ostapenko
2:4 w DF
Each Player Over 2 Double Faults kurs 4.20 williamhill

Jeśli chodzi o Ostapenko to miewała mecze w których notowała 3DF w jednym gemie więc zdziwił bym się żeby nie pokryła tej linii

Jeśli chodzi o Putincevą to tu już dużo trudniej , miewa mecze z 0 DF , miewa i takie gdzie pada kilka.Zw Świątek miała 4 DF

w h2h 2:2 i 3/4 trzysetówki w większości były mecze wyrównane i zacięte , bliskość rywalizacji sprzyja DF
Beż zbędnego lania wody kurs dobry by zaryzykować.
 
Ostatnia edycja:
B 86,2K

benzik94

Użytkownik
Putinsteva - Ostapenko

Ostapenko @1.80

superbet

Idę czysto w Łotyszkę, Putinsteva wygląda ostatnio bardzo dobrze ale jak Ostapenko wrzuci najwyższy bieg to może być ciężko podjąć z nią walke. To będzie dla Putinstevej zupełnie inny mecz niż ten z Igą, na zupełnie innej intensywności - trzeba bedzie nastawić się na znacznie szybsze granie i dobrą defensywę. Mam też wrażenie ze Jelena znacznie ograniczyła ilość niewymuszonych błędów jak na siebie. Jej gra to często falowanie i spadanie, ale podoba mi się zaproponowany kurs i wydaje się warty ryzyka.

Ciekawostka, Ostapenko tym razem na Wimbledon przyjeżdża bez finału w turniejach podprowadzajacych, tak było 3 lata z rzędu (2x wygrana w Eastbourne i Birmingham, raz finał w Eastbourne) - potem już w samym turnieju wszystko kończyło się dla niej w miarę szybko (3,4,2 runda). Tym razem w Wielkiej Brytanii przed Wimbledonem Ostapenko szybko się wykładała w 1 i 2 rundzie więc może ta odwrotna tendencja się sprawdzi i bez nakładania sobie dodatkowej presji zrobi tu dobry wynik mając większy luz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3125
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Elina Svitolina v Xinyu Wang
Wang 2.75
Wang + 3.5 gema 1.75
Z tym czystym winem Chinki wstrzymam się na live , powinno być trochę więcej a i nikonicznie się zdecyduję.Xinyu ma to do siebie że wyraźnie słabiej gra gdy wieje ale ten wynik z Pegulą oraz powrót w meczu z Dart grajoncą z dużą pomocą kibiców zrobił dobre wrażenie.
To handi włożyłem w 2 warianty dzisiejszych tasiemek.
Z kolei Svitolina potrafi mieć różną formę dnia.Najlepszy przykład z ubiegłego roku , cwierć finał że Świątek I półfinał z Vondrusową to niebo i ziemia.Z Jaboure ma dobre h2h wygrała gładko ale powiedział bym że to bardziej Ons przegrała i nie miała planu B.Dzisiaj Svitolinę czeka bardziej siłowe granie po drugiej stronie , gdyby jeszcze celownik Chinki dobrze pracował to kto wie.Tak myślę że nie powinno być do jednej bramki , może jakiś over gemowy? Z wyższym kursem po pierwszym secie? Hm zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Su-Wei Hsieh/Elise Mertens v Coco Gauff/Jessica Pegula

Gauff/Pegula 2.10
Gauff/Pegula 2:1 w setach kurs 5.00
2:0 6:2 , 6:1 Ostatni raz wstawiłem duet Gauff/Pegula w jakikolwiek kupon i polecam gorąco każdrmu , tu już chyba za duzo cyfr na koncie i kompletny brak motywacji , to co zaprezentowały na korcie to jakieś dno , zero przy siatce , zero z głębi kortu , 2 metrowe auty ,
za krótkie loby kompletny anty tenis!!!
Ktoś powinien napisać coś o tytule Przegrywać żenująco!!!!



Patrzać na składy ćwierćfinałów tutaj mamy chyba przedwczesny finał ( to tylko moja opinia)
Wiadomo że Su Wei potrafi zrobić róznicę w grach podwujnycj i mixcie ale sytuacja jest klarowna u Peguli i Gauff , poodpadały w singlu i może to jest ten momęt żęby powalczyć.Mają bagaż kilkuletnich doświadczeń grania ze sobą w parze , poza tym mimo królika Buksa po drugiej stronie siatki i tak szanse wydają mi się blisko 50/50 .
Napewno ciekawe spotkanie i chyba szanse że padną sety z obu stron ,
Su Wei choć długowieczna znowu jest o rok starsza a gra jeszcze Mixta z Zielińskim .
Nie wiem czy Coco i Jessica grają razem w parze na Igrzyskach ale wydaje się to prawdopodobne , razczej lepszej pary amerykanie nie mają.Tu pokonując Su i Elise można by zyskać sporo wiary i pewności siebie.
Tylko kirdy ten mecz się odbędzie???:)))
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Jasmine Paolini v Emma Navarro

Each Player Over 1 Ace kurs 5.50 williamhiil 1:1
Hm no tak za pół butelki whiskey:) Może jest jakiś dzień asa Sinner i Medvedev właśnie zrobili kurs 5.00 , w meczu Sun - Vekic było
10:11 w asach i był kurs dwucyfeowy na te linie:)(weź to zgadnij:)
Tu wystarczą po 2 asy każdej ale obie wybitnie nie serwują asów 0 najczęściej 1 czasami 2 to od święta ale dzisiaj mają święto
Ćwierćfinał Wielkiego szlema w końcu.
 
Ostatnia edycja:
B 86,2K

benzik94

Użytkownik
Rybakina - Svitolina

Svitolina @3.50

superbet

Kurs moim zdaniem lekko przesadzony patrząc na to jak bardzo dobrze wygląda na tym turnieju Svitolina. Rybakina do momentu kiedy Kalinskaya była w pełni sprawna wyglądała średnio szczerze mówiąc i może jest to niemiarodajne bo w połowie seta zaczęły się problemy z ręką Rosjanki ale trochę Elena przypominała mi ta tenisistkę z meczu z Paolini z RG, sprawiała wrażenie chaotycznej i bez planu na mecz. Svitolina w defensywie jest mocna i wygląda dobrze fizycznie. Robiła 3 wielkoszlemowe półfinały i 2 z nich to Wimbledon, jest szansa na 3. Oczywiście Rybakina jest zasłużoną faworytką, ale ta dysproporcja kursów trochę za duża, dlatego się skuszę.
 
Ostatnia edycja:
Bergkamp10 24,6K

Bergkamp10

Użytkownik
Vekic vs Paolini @ 2

Jeśli Vekic wyciągnie kolejny mecz to będę mocno zaskoczony, gdyż wydaje mi się, że "już oddała, to co miała". Jej wyniki na trawie w ostatnim czasie są imponujące ale myślę, że filigranowa Włoszka która w tym roku wskoczyła na topowy poziom powinna poradzić sobie z Chorwatką. Nie widzę tutaj wielu argumentów na korzyść Vekic poza serwisem i szybkimi akcjami na 2-5 odbić. Na tym etapie nerwy, zmęczenie będzie robić swoje, pojawią się błędy a im dalej w mecz to Paolini powinna zamęczyć i wypunktować Chorwatką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1617
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Donna Vekic - Jasmine Paolini

Typy:
Donna Vekic @2,50 Fortuna Vekic miała przewagę przełamania w trzecim secie, prowadziła 8:7 w super TB, ale jednak przegrała
Donna Vekic wygra i w meczu będzie powyżej 20,5 gemów @3,65 Fortuna
Donna Vekic wygra 2:1 @5.80 etoto

Ogólnie to Paolini jest lepszą tenisistką i mam wielki szacunek do jej osiągnięć w tym sezonie, ale akurat na trawie Vekic śmiało może powalczyć i to właśnie tą tenisistkę widzę w finale. Na korzyść Vekic przemawiają znacznie lepsze warunki fizyczne i podanie, a wiadomo jak ważne są te czynniki na trawie. Trzy ostatnie mecze Vekic zakończyły się jej zwycięstwem 2:1 i moim zdaniem to spotkanie również zakończy się takim wynikiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +448
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom