>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: French Open (30.05.2021 - 12.06.2021)

Status
Zamknięty.
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Finał zbliża się dużymi krokami. Nie widzę w tym meczu wyraźnej faworytki. Nie wydaje mi się, że któraś z zawodniczek miałby zdominować to widowisko. Według mnie najbardziej możliwym scenariuszem wydaje się rozwiązanie worka z gemami. Nie wykluczam trzysetowej batalii.

powyżej 19,5 kurs: 1,42 efortuna
powyżej 21,5 kurs: 1,75 efortuna
powyżej 24,5 kurs: 2,32 efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Wiecie że Krejcikova przygotowywała się do Rolanda Garrosa w ITF-ach. I dziękuję, wygrała debel i singiel. I jak tu obstawiać i analizować zawodników i zawodniczki w tenisie? Przecież ITF-y to jest żart podobnie jak challengery, tylko mniejszy. No halo! Krejcikova zburzyła muślenie, że trudniejsi przeciwnicy dają ci większą możliwość wygrania i to jest poważna ujma przy obstawianiu teraz...

Na szczęście pokazała się w Rzymie, więc teoria o trudniejszych przeciwnikach się odratowała. Gdyby nie Rzym, nie wiedziałbym chyba nawet kto to jest.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Wiecie że Krejcikova przygotowywała się do Rolanda Garrosa w ITF-ach. I dziękuję, wygrała debel i singiel. I jak tu obstawiać i analizować zawodników i zawodniczki w tenisie? Przecież ITF-y to jest żart podobnie jak challengery, tylko mniejszy. No halo! Krejcikova zburzyła muślenie, że trudniejsi przeciwnicy dają ci większą możliwość wygrania i to jest poważna ujma przy obstawianiu teraz...

Na szczęście pokazała się w Rzymie, więc teoria o trudniejszych przeciwnikach się odratowała. Gdyby nie Rzym, nie wiedziałbym chyba nawet kto to jest.
Mój post trochę będzie nie w temacie. Ale prawda jest taka, że czas przerwać tą farsę i skończyć raz na zawsze z obstawianiem czegokolwiek. Trafić cokolwiek jest teraz tak trudno, że szok. Zawsze jednen mecz nie wejdzie, a jak coś uda się trafić to po prostu czysty przypadek. Raczej nie ma ludzi, którzy są na plus. A bukmacherzy otwierają się co chwila kolejni... Czas otworzyć oczy niestety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom