Widzę, że u Pań coś cicho więc wypowiem się na temat meczu Alison Riske..
Dyscyplina: 
Tenis WTA Washington 
Spotkanie : 
Alison Riske - Eugenie Bouchard 
Typ: 
Alison Riske wygra 2:0 
Kurs: 
2,10
Buk: Bet365 
Analiza: 
Dziś wybieram typ bezpieczniejszy..Reprezentantka gospodarzy turnieju podejmie koleżnkę zza miedzy.. 
Alison Riske to jedna z wybijających się młodych tenisistek amerykańskich..Miałem przyjemność oglądania na zywo jej mecz z Urszulą Radwańską w Birmingham..Bardzo solidnie serwująca, opanowana ( w przeciwieństwie do Uli), wysoka dziewczyna..175 cm wzrostu, 21 lat i już coraz głośniej dobija się do pierwszej setki  rankingu 
WTA (obecnie 111)..Tegoroczne występy na hardzie nie należa do najlepszych, ale sezon na kortach trawiastych w Europie był bardzo udany..Półfinał w Nottingham, ćwierćfinał w Birmingham przegrany z Hantuchova, 1/8 finału w Eastborne i urwany set Zvonarevej w pierwszej rundzie Wimbledonu.. 
Te sukcesy z cała pewnością podbudowały psychikę młodej Alison, która jeśli ma zamiar się rozwijać i grac regularnie w większych turniejach to mecze z przeciwniczkami jak Kanadyjka Bouchard (364) powinna traktować jako trening i wygrywać gładko w dwóch setach.. 
Eugenie na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy tylko dwa razy zagrała z zawodniczkami z pierwszej 200 rankingu..Dwa tygodnie temu z Ling Zhang (194) i prawie rok temu z ... z Alison Riske w kwalifikacjach do turnieju w Montrealu..Obydwa mecze przegrała..W tym z Riske gładko 4:6,2:6.. 
Dziś nie powinno być niespodzianki, uważam że Amerykanka jest dużo mocniejsza pod każdym względem niż rok temu, i ma duzo większe aspiracje..Jeśli dobrze wypadnie na tym turnieju to pierwsza setka 
WTA stoi dla niej otworem..A co za tym idzie gra w turnieju głownym w Nowym Jorku.. 
Kanadyjka powinna się skupić na turniejach ITFu w których z zawodniczkami drugiej 500 radzi sobie całkiem nieźle..
Kurs na wygraną Alison też niczego sobie 1,4..9/10 
Pozdrawiam..