>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17.05-22.05.2010

Status
Zamknięty.
reflex 103

reflex

Użytkownik
Vinci Roberta - Bondarenko Alona
typ: 2
ako: 1.45
Ciekawy kursik. Uwazam, ze warty wylapania. Alona nie powinna miec wiekszych problemow z pokonaniem wloszki.
Odpuscilbym granie na Domochowska. Widuje czasem marte w klubie, ktorym sam gram w tenisa jak chce pograc na hardzie i powiem Wam szczerze, ze nie wyglada to zawsze obiecujaco zas Pitera jak to kazdy mlody wilk sensacje moze sprawic zwlaszcza, ze Martusia napewno na kort wyjdzie juz &quot;zwyciesko&quot; wiem moze po kursie over 3 na Pitere?
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Bondarenko A. v Vinci R.
Typ: [Dokładny wynik] 2:0 Bondarenko A.
Kurs: 2,10✅
Wynik: Bondarenko 6-3, 6-1
Buk: Gamebookers
Analiza :
Dzisiaj w pierwszej rundzie Warsaw Open zmierzą się włoszka Vinci oraz Ukrainka broniąca punktów za ubiegłoroczny finał A. Bondarenko. Vinci przegrała w Rzymie z Radwańską, która obecnie prezentuje fatalną formę, ugrywając zaledwie 1(!) gema.. nie świadczy to dobrze o jej formie a już na pewno stawia ją pod ścianą w perspektywie dzisiejszego meczu. Bondarenko w turnieju w Madrycie odprawiła w dwóch setach nr 2 kobiecego tenisa C. Woźniacką aby później przegrać z faworyzowaną chinką. h2h jest 1-1 a po podziejszym dniu powinien już być 2-1 na korzyść Ukrainki, która zapewne zapisze sobie do statystyk 2 zwycięskie gemy z Włoszką, To co od pewnego czasu widać u Vinci w grze to równia pochyła i nie ma żadnych przesłanek aby dziś było inaczej, Pozdrawiam.
EDIT: LubieKebab gdzi taki kurs znalazłeś? Nie zawyżony?
No to nieźle, szkoda że nie zagrałem w Pinnacle ;-)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Roberta Vinci - Alona Bondarenko
Typ: 2
Kurs: 1,60
Wynik: ✅ 0-2 (3-6, 1-6)
Włoszka totalnie bez formy. Przegrana 1-6 0-6 z Radwańską w Rzymie to wystarczający argument by szukać typu przeciwko niej. Nie przeszła także kwalifikacji w Madrycie polegając 0-2 z Amanmuradovą. Co do jej przeciwniczki, nie lubię grać na żadną z sióstr Bondarenko i zwykle tego nie robię, potrafi ona wygrywać z zawodniczkami z TOP20, ale także często przegrywa z takimi spoza pierwszej setki. W Madrycie dotarła do 3 rundy pokonując Rybarikovą i kontuzjowaną Woźniacki, przegrała z Chinką Na Li. Alona była tutaj w finale rok temu, więc raczej nie chciałaby teraz tak szybko odpaść. Powiem szczerze, że kurs na to spotkanie mnie zaskoczył.
LubieKebab gdzi taki kurs znalazłeś? Nie zawyżony?
W Pinnacle. Też uważam, że zawyżony. ;]
 
P 0

piotrkiewlak

Użytkownik
POLSAT WARSAW OPEN
Beda dzisiaj grane mecze jest zimno ale juz przestalo padac, Bondarenko w 2 setach rozprawila sie z Vinci.
Małe podsumowanie bo ogladalem ten mecz, Vinci słaby serwis duzo bledow za to ukranikna mocne uderzenia precyzyjne dobry serwis.. co tu mowic gladka wygrana.
Narazie pogoda stabilna ale zimno i to moze miec wplyw na gre.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Cóż ja od siebie dodam że dobre piłki ze strony Vinci można zliczyć na palcach jednej ręki, tak zresztą było jak pisałem we wcześniejszej analizie, forma wręcz fatalna, Alona tutaj nie grała jeszcze tego co było w Madrycie, ale wiadomo,zła pogoda,pierwsza runda a mimo tej nie najlepszej jak na nią gry (bo stać ją na więcej) łatwo się rozprawiła z Włoszką. Dobre winnersy, celnie bite pod końcową linię kortu, to nawet mogło się podobać. Fakt faktem jest też że ten kort w Warszawie jest dość wolno co może promować zawodniczki bardziej defensywne.
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Olga Govortsova - Jie Zheng
Olga Govortsova
2.10
Sportingbet


Rewanż dla Białorusinki za poprzedni mecz na Warszawskich kortach,równieżw pierwszej rundzie. Olga po niezłym wystepie w Ponte Vedra trafiła w Rzymie i Madrycie na swietnie dysponowaną Safarovą i przegrała oba pojedynki, ale po wyrównanej walce w 3 setach. Chinka jak wiadomo do tuzów gry na mączce nie należy, a już ostatnie porażki z Garrigues czy Camerin świadczą o kiepskiej postawie Zheng w ostatnim czasie. Kurs wydaje się value, stad warto zaryzykować.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Bylem na meczu Bondarenki z Doulgheru i powiem szczerze, ze ladnie sie ta 2 zaprezentowala. A co do kortow to same w sobie sa wolne ale faktem tez jest to, ze sa mokre bo ta plachta co byla polozona chyba tak swietnie nie zadzialala.
PS: Nie grajcie na ta Piter, bylem na 1 secie jej spotkania i ona tylko na farcie leci ten mecz. Domachowska jest o klase lepsza tylko te jej ciagle ataki trafiaja w auty. jezeli Piter wygra to 2 runda napewno porazka.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
O tym wiem spokojnie. Natomiast ogladalem jej wystep z Safarova w Madrycie gdzie calkiem niezle sobie radzila i chodzilo mi bardziej o to, ze forma rowniez tutaj jej dopisuje.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wozniak A. - Pironkova T. 2 @ ?


Nie spotkałem się z kursem jeszcze, ale myślę, że w granicach ok. @2 może nawet wyżej dadzą. Bułgarka w Warszawie lubi pogrywać. Zawsze miło wypowiada się o Warsaw chociaż w sumie nigdy nic tu nie zawojowała ;) Wozniak to już nie ta sama zawodniczka co chociażby w &#39;08r. gdzie wygrywała na hardzie mecz za meczem. I ten pamiętny turniej w Stanford. Teraz przybrała znów parę kilo tu i ówdzie no i jest kłopocik ;) W dodatku na mączce nigdy nie lubiala pogrywać. A teraz z jej timingiem jest baaardzo źle. Ostatnie 2 pojedynki, Goerges 1-6 1-6, Demecja 0-6 1-6. A Tsvetana ma bardzo fajny forhend. Dużo nim kończy. Forma w sumie średniawa, ale liczę na poprawny mecz z jej strony. Plusik taki, że już po kwalach, 2x spokojnie po 2-0 no i turniej główny. Zwyczaje, takie jak deszcz w Polsce nie są jej obce więc myślę, że będzie dobrze. No i trzeba połapać Bułgarkę.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Bartoli Marion - Zakopalova Klara ako : 1.54 na Marion

Czy ktos moze mi to wytlumaczyc? Przeciez miedzy tymi zawodniczkami jest roznica klas? dlaczego taki kurs? oczywiscie rozumiem, ze Marion ostatnio nie tryska forma a Zakopalova to juz od dawna chyba jest bez formy. Z tego co mam wyobrazenie o Marion to jest to piekelnie szybka i zwrotna zawodniczka grajaca zawsze na maksa i wydawac by sie moglo, ze w czolowce Wta(top 15) to dlaczego taki kurs?
 
uub 0

uub

Użytkownik
Reflex, już Ci tłumaczę, podobno podczas dzisiejszych treningów Bartoli co raz trzymała się za kostkę co nie zwiastuje dobrze przed jutrzejszym meczem, a już na pewno nie pomoże jej przy tej nawierzchni przy której sporo trzeba się nabiegać. Kontuzja/uraz jest na pewno, ale jeszcze nie wiadomo jak bardzo poważny.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Dzieki Bogu, ze mi mowisz bo juz chcialem grac takiego dubelka z Bartoli i Na li za grubsza kase bo co jak co ale Chinki jestem pewien, mloda rumunka w tym roku jeszcze nic nie ugrala i nie zanosi sie aby i w Warszawie sie jej udalo.
Co sadzisz o typie na Oudin?
 
Q 0

qwebar

Użytkownik
Z tą kostką to i ja potwierdzam, bo słyszałem w relacji na polsacie sport. Powiedzieli też, że niby kontuzja wyleczona i nie ma mieć wpływu na jej grę, ale nie wiadomo...
 
uub 0

uub

Użytkownik
Oudin jak dla mnie no bet, tenisistka mało doświadczona i to że urwała seta chociażby Dementievej o niczym nie świadczy, podczas wyżej wspomnianego meczu miała ogromne problemy z kondycją, a wiadomo że ten clay w Warszawie zmusza do biegania, zdrugiej strony też nie wiadomo co zagra Rybarikova, bo ona ostatnio bardziej &#39;wygląda&#39; niż gra, podobnie jak Sharapova, mecz ciężko do określenia, jak już coś to ew. jakiś over w gemach ale tutaj wszystko może się zdarzyć zarówno łatwe 2-0, jak i 0-2,więc lepiej zostawić.
EDIT: osobiście zagrałem za małą stawke na Rybarikovą +1,5 seta, ostatnio urwała jednego Bondarence, a gra Oudin jakoś mnie nie przekonuje, zbyt młoda i zbyt chimeryczna.
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
Bartoli Marion - Zakopalova Klara ako : 1.54 na Marion

Czy ktos moze mi to wytlumaczyc? Przeciez miedzy tymi zawodniczkami jest roznica klas? dlaczego taki kurs? oczywiscie rozumiem, ze Marion ostatnio nie tryska forma a Zakopalova to juz od dawna chyba jest bez formy. Z tego co mam wyobrazenie o Marion to jest to piekelnie szybka i zwrotna zawodniczka grajaca zawsze na maksa i wydawac by sie moglo, ze w czolowce Wta(top 15) to dlaczego taki kurs?
Marion to jest piekielnie szybko i zwrotna zawodniczka? ????
Albo ja inaczej rozumuje albo Ty coś źle piszesz.
Jak taki gruby pączek może być piekielnie szybki i zwrotny?
Grająca na maksa? ????
Tyle, że coś nie idzie to zaraz krecz , w tamtym sezonie to była kopalnia złota granie przeciwko jej w buku gdzie krecz = porażka/zwycięstwo.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jako moderator tego forum i osoba o tolerancyjnych poglądach chciałbym jednak prosić użytkowników o powstrzymywanie się od tego typu określeń jak &quot;szybka i zwrotna&quot; Marion Bartoli. Można wyrażać swoje zdanie na temat atrakcyjności gry zawodnika, swoich sympatii, ale to jest sprawa względna i zawsze zależy od gustów. Natomiast tego typu DEZinformacji chciałbym uniknąć, bo to jest rażący błąd i takie teksty obniżają poziom forum. Jeśli ktoś nie widział nigdy danego zawodnika/zawodniczki w akcji, niech się powstrzyma od opisywania jego stylu gry.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Reflex - co do formy Chinki nie wiem kompletnie nic. W tym tygodniu, póki co jestem out of tennis, chyba, że obejrzę półfinały w sobotę, to może coś zagram na finał :p
A co do postu z Bartoli - w takim razie, jak nie pamiętasz, to postaraj się skonstruować posta tak, żeby Twoja ewentualna niewiedza nie wyszła na jaw ???? Robimy tutaj to forum wszyscy razem i dbajmy o jego poziom, treść i reputację, tak, aby przyciągało więcej wartościowych użytkowników, wtedy na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie mógł w danym momencie powiedzieć Tobie Reflex coś więcej na temat obecnej formy konkretnej zawodniczki.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Benesova - Garbin 2 ✅✅ (3-6 4-6)
Kurs: 3,37
Buk: bwin
Dlaczego taki kurs na Włoszkę? Nie wiem. H2H 1-0 dla Garbin, na hardzie ale zawsze.
Benesova to nie jest jakas super gwiazda przeciez, startując w Warszawie zawsze odpadała w pierwszej rundzie. Włoszka w przeciwieństwie do niej walczyła, czasem trzecia czasem druga runda. Przyznam szczerze,że nie znam stylu gry Benesovej,ale znam styl Włoszki i ona na pewno łatwo tego meczu nie puści. Dla mnie taki kurs to niespodzianka, która warto zaryzykować.
Innym spotkaniem (tu oczekiwanie na kurs) to Wozniak-Pironkova. Oczywiscie zwyciestwo Pironkovej, przeszła ładnie kwale, a Wozniak prezentuje otyłe i kompletne dno ostatnio.
 
sythev 0

sythev

Użytkownik
Govortsova - Zheng
Tip: over 2.5 seta ? - TAK @ 2.05 ✅✅✅
Tip: over 21.5 gemow ? - TAK @ 2.05 ✅✅✅
co sadzicie o tym meczu i moichpropozycjach ?
Mi się wydaje,że mogą byc 3seciki..
W zeszłym roku o ile się nie myle to własnie 3sety a mecz był bardzo zacięty.
Oby dwie zawodniczki bedą walczyły i każda bedzie chciala to wygrać a co za tym idzie 3setowy pojedynek hmm ?
myslę,że typ godny zagrania ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom