>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Taszkent & Quebec, 12-18.09.2011

Status
Zamknięty.
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Bell Challenge Quebec
Spotkanie: Riske Alison - Falconi Irina ⛔ 0:2 (3:6,3:6)
Typ: Riske Alison
Kurs: 2,680
Buk: Pinnaclesports
Data: 12.09.2011 - 22:30

Analiza:
I jak tu nie lubić poniedziałków?.. ;)
Kurs wystawiony na ten mecz zaskoczył mnie nietęgo..Rozumiem, że Falconi jest wyżej notowana i że ostatnio na amerykańskich kortach szło jej nieźle..Ale tym razem panienki spotkają się w hali..
A tu jest tak samo tylko inaczej.. ????
I w moim skromnym mniemaniu kursy powinny wyglądać odwrotnie..Bo pod dachem sympatyczna Alison czuje się o wiele lepiej niz jest przyszywana rodaczka urodzona w Urugwaju..
Ale zanim dojdziemy do ich wybryków pod przykryciem to dwa zdania o warunkach fizycznych..
Alison jest o 12 cm wyższa (175 cm) i 5 kg cięższa (66kg)..no i zeby nie skłamać o 30 dni starsza..(21 lat)..Obie praworęczne..
Na US Open Riske nie miała szczęścia w losowaniu i od razu w pierwszej rundzie wpadła na Jelene Jankovic, która nie pozostawiła Amerykance żadnych złudzeń, lejąc ją 6:2, 6:0..
Z kolei Falconi pokazała się z o wiele lepszej strony przechodząc Zakopalova i Cibulkova..Dopiero w trzeciej rundzie Lisicki pokazała jej o co chodzi w tej grze..tłukąc ja jeszcze gorzej niz Jankovic Alison..6:0,6:1..
Dziś dziewczyny spotkają się w Kanadzie w hali..Ich dotychczasowe pojedynki to dwa mecze w 2009 roku na otwartych kortach twardych..Pierwszy 6:4,6:2 dla Alison, drugi z kolei 6:4,6:3 dla Iriny..
O ile statystyki tych dziewczyn w tym roku na nawierzchni twardej otwartej są na korzyść tej młodszej o tyle w hali duzo więcej i z lepszym skutkiem grywała Riske..
Sami zobaczcie..



Analogiczne statystyki dla panny Falconi wyglądaja niezwykle blado..




Jest też jeszcze jeden powód nieco innej natury, który skłania Funta do zagrania na Alison..A w sumie to nawet dwa..Pierwszy to niesamowita praca pośladków przed odbiorem serwisu rywalki..Kosztowało to Funta dwa strzały od żony w twarz..i bukiet róż w ramach przeprosin za westchnienia..Ale jak się siedziało 5 metrów za nią to na co człowiek mógł się patrzyć?...:?
A drugi powód to, że trzeciego &quot;liścia&quot; dostał za to, że wbrew żonie poleciał po meczu z Ula Radwańską po autograf do blond Amerykanki i pobierając go, tu wierny cytat zony &quot; wyglądałeś jakbyś dochodził..&quot;
Może tak było, a może i nie..Dość, że dziewczyna jest niesamowita i ślicznie się uśmiecha (podobnie jak Lisicki)..
I ja dziś idę za tym uśmiechem, pośladkami, autografem, a przede wszystkim za jej statystykami i ambicją, która po nieudanym US Open powinna ją zmobilizować do lepszej gry w hali..
A kurs jest niesamowity..I grzech tego nie zagrać grubo..
Mało możliwe by mnie dziś myliły wszystkie zmysły..Tym bardziej, że to poniedziałek..
Jeśli..To.. &quot;dzięki&quot;

Edit// Niecierpię poniedziałków..I tyłka panny Riske.. :? Za dużo mnie kosztował..
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Erakovic-Garcia 1,37 lub Erakovic 2:0 1,85

Garcia juniorka z francji w niedziele grała finał US open juniorek przegrała z reprezentantka gospodarzy 0:2.
Pewnie turniej juniorek zostawił swój slad na kondycji francuski co powinna wykorzystac Marina ostatnio odpoczywała po odpadnieciu w 1 rundzie US open.
Jest bardziej doświadczona wiadomo z racji wieku na poziomie WTA juz zaprawiona w bojach
dziwie sie ze francuska od razu zgłosiła sie do nastepnego turnieju 2 dni po finale juniorskiego US open zagra kolejny mecz
mórowana faworytka Erakovic wypoczeta doświadczona wpadka na US open przegrana z Lucic 1:2 myśle wypadek przy pracy
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Quebec City 13.09.2011 21:00
Jamie Hampton - M.Lucic
typ: 0-2
3,0
Expekt
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w quebec city jamie hampton zagra z chorwatka mirijana lucic. Wyzej w rankingu plasuje sie chorwatka, jest 104, przy 126 lokacie amerykanki. Jamie Hampton nie wygrala jeszcze nawet jednego spotkania w sezonie na hardzie w cyklu WTA po Wimbledonie. W Dallas przegrala z Scheepers, natomiast w US Open po kreczu ulegla Elenie Baltasze.
US Open, Nowy Jork, USA, Ameryka
30/08-11 R128 Hampton, Jamie vs. Baltacha, Elena Porażka 62 26 15 (J. Hampton retired)
Dallas, USA, Kwalifikacje, Ameryka
21/08-11 Hampton, Jamie vs. Scheepers, Chanelle 0:2 57 36
Nie wiadomo czy amerykanka jest juz w pelni sil na turniej w kanadzie. Jej dyspozycja zdrowotna w tym meczu nie jest do konca potwierdzona, w kazdym badz razie nawet gdyby hampton byla dzis w 100% zdrowa to i tak jest ostatnimi czasy w marnej dyspozycji. Chorwatka rowniez nie ma zbyt udanych ostatnich tygodni za soba. Trzeba jednak przyznac ze lucic mimo ze czesto przegrywala w pierwszych rundach, to nie miala nigdy szczescia w losowaniu.
Dallas, USA, Ameryka
23/08-11 R32 Lucic, Mirjana vs. Cibulkova, Dominika 0:2 46 06
Cincinnati, USA, Kwalifikacje, Ameryka
13/08-11 Runda kwalifikacyjna Lucic, Mirjana vs. Niculescu, Monica 0:2 57 06
Toronto, Kanada, Kwalifikacje, Ameryka
06/08-11 Lucic, Mirjana vs. Benesova, Iveta 0:2 46 26
Carlsbad, USA, Ameryka
01/08-11 R64 Lucic, Mirjana vs. Zheng, Jie 1:2 75 26 67

Zheng, Benesova, Niculescu czy Cibulkova to czolowe zawodniczki cyklu wta, napewno sporo lepsze niz jej dzisiejsza przeciwniczka. Lucic odblokowala sie podczas us open, gdzie pokonala Erakovic, by w II rundzie przegrac z Francesca Schiavone. Lucic to nadzieja chorwackiego tenisa, sadze, ze chorwatka ma szanse aby w niedlugim czasie byc nawet w TOP20 rankingu wta. Amerykanka jest w bardzo slabej formie, bede mocno zdziwiony gdyby Hampton nawiazala dzis rownorzedna walke z Chorwatka, ktora prezentuje w moim odczuciu wyzsze umiejetnosci i lepsza dyspozycje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Urszula Radwańska - Akgul Amanmuradova
Typ: 1 Kurs: 1.94
Buk: Unibet
Stawka: 5/10



Ula w pierwszej rundzie nie dała rady w meczu przeciwko swojej siostrze, choć jest w niezłej formie.
Amanmuradova wystąpi przed swoją publicznością, jednak w grze przeciwko zawodniczkom, które mają dobry serwis wypada słabo. Nasza tenisitka, jeśli nie popełnia prostych błędów, to jest groźna przy swoim serwisie.
Łamię w tym momencie zasadę, że nie gram kobiecego tenisa, gdy gra Polka i typuę na lub przeciw. Jednak kurs zachęca i warty ryzyka.
✅ 4.7j
✅2:1

GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
15 września, 01:00
Aleksandra Wozniak - Rebecca Marino (suma gemów) powyżej 21,5 1,80 [bet365] - 3/10j ✅
Wielki mecz dla Kanadyjczyków, moim zdaniem dwie ich najlepsze zawodniczki zmierzą się w walce o II rundę Bell Challenge. Mimo znacznie niższego rankingu to Wozniak jest dość zdecydowaną faworytką tego spotkania. Oczywiście niską lokatę w rankingu &quot;zawdzięcza&quot; przerwami spowodowanymi problemami ze zdrowiem.
Wydaje mi się, że to spotkanie wygra Aleksandra, ale przy tak niskim kursie nie zdecyduje się jej zagrać, tym bardziej, że Rebecce Marino stać na niespodziankę. Dlatego zdecydowałem się zagrać &quot;over 21,5 gems&quot;. Nawierzchnia jest szybka, a obie panie świetnie potrafią serwować, szczególnie młodsza z Kanadyjek. Kto wie czy nie zobaczymy TB lub 3 setów ? Szansa na trafienie tego typu jest spora, nawet przy 2 wyrównanych setach.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Aleksandra Wozniak - Rebecca Marino 2 2.60 Tobet ✅
No coz, po jej stronie widze value, w hali jest naprawde dobra, nie sugerowalbym sie porazkami dotychczasowymi, bo miala zwyczajnego pecha trafiajac na mocne zawodniczki np. Bartoli czy Kirilenko. W ostatnim meczu pokazala duza ilosc asow, dobrze czuje sie na hali. Powinno wejsc ;)
Edit. Weszly oba typy, oby tak dalej, pozdrawiam! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Aleksandra Wozniak - Rebecca Marino 2 2.60 Tobet
No coz, po jej stronie widze value, w hali jest naprawde dobra, nie sugerowalbym sie porazkami dotychczasowymi, bo miala zwyczajnego pecha trafiajac na mocne zawodniczki np. Bartoli czy Kirilenko. W ostatnim meczu pokazala duza ilosc asow, dobrze czuje sie na hali. Powinno wejsc ;)
Przyznam, że też zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem w tym spotkaniu, ale jednak kurs na Marino jest dla mnie troszkę za niski...Gdyby było coś koło 3,0 to pewnie bym się zdecydował.
Napisałeś tylko argumenty przemawiające za marino, masz rację, ona w hali spisuje się bardzo dobrze, ale Wozniak to także klasowa zawodniczka, która ma duży potencjał. Liczę na wyrównane spotkanie, fajnie jakby w 3 setach wygrała Rebecca, wtedy obu wejdą nam typy ;) Good Luck!!
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
W oko wpadł mi kurs na Watson w pojedynku z Paszek. Austriaczka jakimś cudem zwyciężyła z Lepchenko wkładając w ten mecz wiele wysiłku. Oprócz tego trapią ją jakieś problemy zdrowotne. Brytyjka zapadła w pamięci świetnym występem przeciwko Marii Sharapovej w trakcie niedawno zakończonego US Open. W Kanadzie zdołała już dość pewnie pokonać solidną Arvidsson.

Piątek, 17:00
Bet365: 1.72 Watson
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅Ksenia Pervak1.55-Urszula Radwanska

Ksenie miałem okazje widzieć w tym roku pare razy. Zawsze podobały mi się jej występy. Ostatnio dosyć bladziutko z jej wynikami ale tym się nie zrazam. Tenis Kseni na tle Urszuli jest zdecydowanie lepszy. Dla mnie jest bardziej wszechstroniejsza, spokojniejsza. Gra ciekawszy i lepszy tenis od polki. Tenis Uli znam, wiem na co ją stać. W zderzeniu z Ksenią nie daje większych szans polce.


Andre@

@ 1 set do stanu po 2 zacięty, potem Ksenia odjechała polce, 2 set to lekkie załamanie Kseni, polka wychodzi na prowadzenie 4-1 po czym przegrywa 6-4!

Ksenia zdecydowanie lepsza od Uli. Ma większe umiejętności, większą zadziorność. Ula momentami gra niezły tenis, ale jej mowa ciała jest chyba 3 razy gorsza do Agnieszki...i te walenie rakietą o kort załosne! Aktualnie Ula nie dorasta do pięt Agnieszce. Mentalność jak narazie 14 latki! Ksenia na tle Uli to już dojrzała i ukształtowana kobieta! Wie czego chce i ma fajny charakter do tenisa, zawzieta jak lwica, nie stroi fochów tylko zaciska zeby i walczy o swoje!

@ ...a propo, już się szykuje na Devisa, mecz Serbów z Del Potrami to tykająca bomba !!!, ale to juz w dziale D.
Capa

@ Djoko to tylko człowiek...chyba ze go naszprycują srodkami przeciwbólowymi i wstawią implant z metalu do prawej dłoni...

Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 18

wlodas60

Użytkownik
Marina Erakovic-Tamira Poszek typ-1-1.83-bet365

Wedlud bukmacherow nie ma faworytki
Sledze turniej w Qebecu i znam sie na tenisie. Dla mnie faworytka jest Erakovic,ktora w kazdym elemencie gry jest lepsza od Paszek.
Najwiekszym atutem Paszek jest umiejetnosc rozgrywania waznych punktow
Mam nadzieje,ze dzisiaj bedzie ich malo lub wcale,a Marina zagra bez ;hebla&#39;&#39; i rozstrzygnie pojedynek na swoja korzysc

Motto; Najlepsza analiza ma sie nijak do trafialnosci
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom