>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stuttgart & Fez, 23-29.04.2012

Status
Zamknięty.
O 27

odrzanski

Użytkownik
Jeżeli mogę coś powiedziec, to wydaje mi się, że Radwańska też jeszcze nie złapała formy, po tej przerwie którą sobie ostatnio zafundowala. Dla mnie w meczu z Na Li miała kupe szczęscia, że wygrała szczególnie mam tu na myśli początek drugiego seta i przełamanie dla Li, gdyby przypilnowala podania to Aga by odpadła, nie porwała mnie swoją grą a liczba UE w pierwszym secie jak na Agę była ogromna. Też mi się wydaje, że jakoś nie za bardzo czuje ten kort i że nie gra się jej najlepiej na tej nawierzchni. Jak Dla mnie niestety ten mecz może zakonczyc sie jednym wynikiem czyli zwyciestwem Azarenki. Dodam tylko.. niestety..
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Azarenka wczoraj solidnie pobiegała i o dziwo nawet w III secie nie miała już siły aby wyć, a Agnieszka tak na dobre dopiero w półfinale z NaLi(mistrzynią gry na cegle- French Open 2011) pokazała na co ją stać.
Jak dla mnie to dzisiaj &quot;słodka zemsta&quot; Isi z a ostatnie upokorzenia.
@2,9 biorę za 8/10 ????
 
M 0

mirabik

Użytkownik
Ok, pora dorzucić tutaj coś od siebie... Nie można cały czas tylko czytać ;)
Prawdę mówiąc do napisania zmotywowały mnie wczorajsze typy gdzie kilka osób grało przeciwko Radwańskiej, Azarence, Kvitovej i Sharapovej... No Panowie... Pomijając Azarenke, były bardzo ładne kursy na pozostałe Panie. Swoja drogą, Radwańska dała ładnie zarobić gdy po pierwszym secie kurs wszedł na 3,0.
Co do półfinałów...
V. Azarenka - A. Radwańska - 1 (1,40)
No cóż, Azarenka powinna to wygrać. Posiada patent na Isie, której ewidentnie ciężko się gra z białorusinką. Ostatnio dwa razy po 2:0. Jednak teraz czuję 2:1.
Zagram Azarenke za 1,40 jednak będę się czaił jeszcze na live. Po cichu liczę na zwycięstwo Agnieszki w pierwszym secie.
Wiadomo, chciałoby się, żeby Radwańska w końcu zaczęła ogrywać Vikę... Oby nastąpiło to dzisiaj ;) Jednak nie mam w zwyczaju stawiać na przełamania więc i tym razem się powstrzymam.
Drugi półfinał:
P. Kvitova - M. Sharapova - 1 (1,60)
Ciężki mecz... Co do zwycięstwa Kvitovej nie jestem przekonany, jednak jeśli zagra tak jak wczoraj z Kerber to powinna sobie poradzić z Sharapovą. Wczorajszego meczu Marii nie oglądałem więc co do formy ciężko mi się wypowiedzieć. Z tego co śledziłem na livesporcie mogę jedynie stwierdzić, że mecz był niesamowicie zacięty. Mam nadzieję, że uda mi się śledzić ten pojedynek na żywo bo czuję wielkie emocje ;) Rozum mówi Kvitova, serce podpowiada Sharapova...
 
R 28

roki1

Użytkownik
No a ja dalem na Sharapowa i w sumnie bylem pewny jej zwyciestwa.Zbytnio nie znam sie na tenisie,ogladam Agnieszke i finaly co nie ktorych turnieji.Przewaznie zapozyczam typy z roznym skutkiem.Ale od tego zapozyczania ostatnio i potem patrzenia na wyniki,to tak sie podjaralem ze kupilem sobie rakiete.pilki i muce teraz w tenisa.Nawet nie umawiam sie jak predzej co tydzien w pilkie nozna,tylko ustawiam sie na tenisa hehe.No i wlasnie od tych ostatnich ustawek i zlapania tenisowego bakcyla,obejrzalem wszytkie cwiercfinaly turnieju w Stutgarcie.No i po nich bylo dla mnie jasne jak slonce,ze dzis Sharapowa ja machnie jak dziecko i tak zagralem.Po zapozyczeniu typa na
kleber czy Kreber z Wozniacka.Zagralem znowu na KLeber z Kvitowa,bylem pewny ze bedzie pewna kasa.Kazdy widzial jak zagrala Kleber.Ale sie mylilem bo Kleber zagrala slabo i juz po pierwszych minuta wiedzialem ze jest po kasie.Nawet komentator mowil ze Kleber jest mocno zwiazana z Polska.Ze jakis polski trenej bodajrze ja trenowal i ten trener mowil ze ona jest za slaba zeby rozegrac pod rzad 3 dobre mecze i dlatego nie ma szans na jakies wyzsze miejca w rankingu.I to sie potwierdzilo i to juz wogle mnie utwierdzilo ze jest po kasie.No ale ta cienka Kleber w tym meczu to czasami cos tam przelamala cos tam sie postawila.Tylko bardziej mialem wrazenie ze ta Kvitowa to bardziej daje jej prezenty.Bo wlasnie walila w siatke i za kort.No to jak doszlo pozniej do meczu z Sarapowa a widzialem Marie z Stosur no to mowie pewne zwyciestwo Mari.I tak tez sobie kminie co do jutra,ze jak Kvitowa z nie najlepsza jak dla mnie forma podskoczyla Mari.To raczej Azarenka jutro powinna sobie tez poradzic.Zreszta tu Ameryki chyba nie odkryje .Raczej zwyciestwo Azarenki i calkiem mozliwy jakis over gemowy wedlug mnie bo widze ze Maria dobrze serwuje i ciezko ja przebic.Mialem w sumnie napisac to co pisze teraz predzej.Ale najzwyczajniej mi sie nie chcialo i teraz tylko wszedlem zobaczyc nie pisac czy koledzy cos proponuja na jutro.I zobaczylem post tevezz i ten post tak mnie sklonil do napisania tego postu.I teraz zastanawiam sie czy Wta jest takie nie przewidywalne.Czy to kwestia analizy,bo widze ze kilku forumowiczow to dobrze sypie tenis.Pozdro
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Machnęła ją jak dziecko?w drugim secie na oko Kvitowa miała z 10 break pointów a Sharapova po prostu mocną głowę...
 
R 28

roki1

Użytkownik
Faktycznie, Mari glowa ze stali.Kiedy miala goraco to dobry serw i punktowanie.To samo z Stosur co wyciagnela.No ale Kvitowa jej duzo pomogla.Machnela ja jak dziecko to moze za mocne slowa.Co ciekawe to nie wiedzialem,ze taki strach,no moze nie strach,ale jakas blokada psychiczna przychodzi przed zakaczeniem waznego gema.Ze zawodniczka ktora trafia serw i wogle widac ze chodzi,nagle ma problem z dobiciem przeciwniczki.Czesto sie czyta o zmarnowanych pilkach konczacych,no wystarczylo tylko to to czy tamto.A to widac ciezka sprawa jest czasami.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Azarenka - M. Sharapova - brak tibreaku w meczu✅ (1,30)
- V. Azarenka ⛔(1,36)
- V. Azarenka wygra pierwszy set ⛔(1,44)
- V. Azarenka 2:0 ⛔ (2.00)
bet365
Dopełnieniem całego worka niespodzianek jakie dzieją się ostatnio w turnieju w Stuttgarcie byłaby dzisiaj porażka Białorusinki. Oczywiście Maria Sharapova gra dobry turniej, rywalki solidne, jednak Rosjanka nie potrafi grać w finałach i nie potrafi grać z V. Azarenka. Rosjanka prawdopodobnie w kluczowych momentach znowu się spali i polegnie demonicznie upartej i pewnej siebie Białorusince. Gdyby naprzeciw Marii stała dzisiaj inna zawodnika niż Viki prawdopodobnie nie byłoby nawet co zbierać. Pokonanie średniej nieobliczalnej P. Kvitovej w ogóle mnie nie przekonuje. Swoją drogą nie wiem jak A. Kerber mogła przegrać z Czeszką. Ale tak jak napisałem wcześniej A. Kerber drugiego takiego meczu jak z C. Wozniacka w następnej rundzie nie zagra no i nie zagrała. Wypompowała się na całego jednak miałem nadzieje że Czeszkę pokona. Dzisiaj stworzyłem mix typowy ponieważ w tym meczu są tylko dwa wyjścia. Albo mecz się skończy szybko po myśli Białorusinki i Rosjanka spali się albo mecz zrobi się bardzo wyrównany i wtedy pozostanie już rzucić monetą. Stawiam na wariant pierwszy. Co do typów progresywnych Andre jestem naprawdę pod wielkim zdziwieniem że żaden z tych agresywnych typów nie wszedł. Bardzo nietypowe aby wszystkie niskie kursy weszły po kolei w WTA w tej fazie turnieju zwłaszcza że niektóre typy aż się prosiły o niespodziankę.
by scotratez
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
dwa razy nieźle zarobiłem grając na Azazela z Szparą (i win i 2-0), ale tym razem mam inne przeczucie ...po pierwsze Azarenka nie gra tak pewnie jak na hardzie w Australii, a po drugie Maria jest jakaś odmieniona, i myślę że to właśnie z powodu doznanych upokorzeń w ostatnich ich spotkaniach..jest odmieniona w tym sensie, że ciut zwalania rękę, gra więcej placemantem + serwis nieźle pracuje...
Azarenka jest faworytką tego spotkania, daję jej ok 65% szans, więc kurs powinien być ok 2,8.
3,25 to przesada i ja to pobieram licząc na zrealizowanie value na live.
Azarenka - Sharapova, 2 @3,25 1/5 bet365
najs...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Azarenka - Sharapova 1,41
Krótko i na temat. Victoria dominuje od początku sezonu jak jak rok temu Djokovic. Niszczy wszystko na swojej drodze, robi to z wielką łatwością. Ona rozdaje karty jak zagra swój tenis będą dwa sety, Maria może liczyć tylko na słabszy dzień przeciwniczki. Aga wczoraj znowu dostała srogie lanie, dzisiaj czuje, że Maria trochę powalczy, ale będzie to ca mało nawet na jednego seta.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
@ Wiesz, Scotratez ta progresja mnie dosyć podkręciła, rzadko sie zdarza żeby wszystkie faworytki buka wygrywały, ale jednak to moje dogi nie dobiegły do mety...

Li - po 1 secie stanęła, Iska zaczęła grać dokładnie, chinka psuła i psuła,

Mona - była na nieamowitym styku, niemka na RG moze wykręcić spory numer, zarakły centymetry do zwycięstwa nad Azą,

Stosur - powiem lakonicznie, ma do końca nie poukładane w &quot;szufladach&quot;,

Angi - mnie odrobinę rozczarowała, Petra tego dnia miała serwis...

---------------

@ znowu finał gdzie teoretyczny faworyt ma tylko 1.35 na sobie? Dla mnie to totalnie za mało, kiedyś kazda seria się kończy...

@ mecz na styku, Masza gra naprawdę spoko jak na mączke a przy tym jest agresywna, moca i kiedy trzeba się &quot;nakręci&quot;. Niezle serwuje, niezły return, potrafi cierpliwie jak trzeba poprzebijać...nie przekreslam rosjanki zupełnie. Bedzie grała do końca.

@ Aza wydaje się być faworytką. Do jej gry nie mozna się przczepić. Kazdy element fajnie się zazębia. Jest nastawiona bojowo. Widać, że jest pewna tego co robi.

Jezeli coś zagram to tylko na live, licze na przełamanie Azy, a kursy poszybują na 1.60 - 1.70 wtedy coś ukłuje. Mecz będzie zacięty i długi. Aza nic nie musi, Masza pod presją, bedzie walczyć zaciekle...kurs na rozpoczęcie spotkania 1.35 to absurd.

Aza na live po przekroczeniu 1.60⛔



Andre@

Jednak zwyciężyła zasada: &quot;koniec serii musi się skończyć&quot;, który to już raz w tym sezonie &quot;finałowy dog&quot; leje faworytke...;)
 
R 16

rskull

Użytkownik
Mona - była na nieamowitym styku, niemka na RG moze wykręcić spory numer, zarakły centymetry do zwycięstwa nad Azą,
to prawda ale to gra typu wszystko albo nic ile fabryka dała. gorzej by wchodzilo i mogla byc masakra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom