>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Stuttgart (17.04.2023 - 23.04.2023)

Status
Zamknięty.
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Panowie, jak Sabalenka wygląda na tym turnieju? Iga mnie niestety nie do końca przekonuje, ale na nic próba gry na rywalkę kiedy nie widziałem jej w akcji w Stuttgarcie. Co myślicie o jutrzejszym finale. Jest value w graniu w kierunku Bialorusinki?
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Cięzko cokolwiek powiedzieć .Sabalenka z meczy z Badossą a dzisiaj z meczu z Potapową to dwa rózne levele.
Chyba lepiej to odpuścić albo przyczaić się na Livie.Moim zdaniem
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Sabalenka @3.00 Superbet

Zbyt rozjechane kursy, za bardzo według mnie buki zasugerowały się mityczną Świątek wersja 2022. Obecny sezon ma się nijak do zeszłorocznej kampanii Igi. Problemy jakie były na początku roku takie są nadal. Gdy nie funkcjonuje Plan A i przeciwniczka nie siada swoim poziomem to zaczynają sie schody. Poprawy w serwisie nie widzę. Przeciwniczki łatwiej rozczytują Polkę, co potwierdzają stałe już ostatnio porażki z Krejcikovą oraz Rybakiną. Sabalenka w takiej formie obnaży problemy Igi i zrewanżuje się za poprzedni finał turnieju w Stuttgarcie.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Świątek - Sabalenka
ilość tajbreków over 0.5 kurs 3.22 forbet
ilośc tajbreków over 1.5 kurs 41.00 Betfair za Drobne
Cięzki mecz do typowania , 7 meczów na przestrzeni ponad dwóch lat 5:2 Światek. 4x 2sety 3 razy 3 sety , ani jednego tajbreka i jeden tylko set blisko 7:5 .
Tutaj może być meczycho przez duze M . Mecz na szczycie światowa jedynka z dwójką , dużo podtekstów i artykułów na portalach internetowych.
A ja z jakimś ewentualnym betem przyczaję się na Livie .Dzisiaj w meczu Sabalenka Potapowa się przyczaiłem i nie wtopiłem bo chciałem grać w kierunku Potapovej.
Z Pliskovą Swiątek była blisko tajbreka w pierwszym secie.
Powinien być dobry mecz
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
swiatek, sabalenka.jpg



7#
single
Iga Świątek - Aryna Sabalenka
Stuttgart
Clay
23.04.2023, 13:00

Aryna Sabalenka

(3,00) Fortuna

Kurs na Białorusinkę to lekkie nieporozumienie. Proponuje ten typ nie ze względu, że jest niedoszacowany ale dlatego, że Sabalenka w mojej ocenie jest tutaj faworytką. Iga ma problemy w tym turnieju. Te problemy są widoczne właściwie od początku sezonu. Niech nikogo nie zmyli wynik z Pliskovą. Czeszka nie grała nic niezywkłego, a Polka przez problemy serwisowe przewaliła swojego seta. Zaczeło się już w pierwszym gemie otwarcia gdzie przy 0:15 zagrała podwójny błąd, a poźniej przestał wchodzić Polce pierwszy serwis. Ten problem z podaniem zaczyna się pojawiać co raz częściej a przeciwko bombardierkom kosztuje bardzo dużo. Oczywiste było to, że Pliskova posiadająca potężne uderzenie wykorzysta to. Tak samo wykorzysta to Sabalenka, która jest armatą, haubicą. Białorusinka gra fantastyczne tutaj zawody, jeżeli będzie nadal trafiać z taką częstotliwością to Polkę wyrzuci. Sabalenka jest głodna numeru jeden i widać w każdym meczu jej zdeterminowanie. Polka z kolei ma przestoje, jest rozchwiana przy swoim podaniu. W mojej ocenie, będzie jej ciężko przełamać Białorusinkę, która trzyma swoje podanie rewelacyjnie. Trochę gorzej wygląda u niej return ale siła uderzeń Aryna jest na tyle duża, że Polka jeżeli nie będzie serwować z zegarmistrzowską precyzją narazi się na potężny łomot. Sabalenka jest oczywiscie do pokonania. Dzieje się tak wtedy, gdy sama się pokona. Aryna potrafi się zagrzać i przewalać niekiedy cały set. Uważam jednak, że na chwilę obecną jest lepiej dysponowana od Polki, która pomimo, że gra na swoich kamyczkach, nie będzie w stanie narzucić swojej gry przeciwko Białorusince. Szykuje się ciekawy otwarty mecz na wyniszczenie.



Stuttgart---------

1. Elena Rybakina - Jule Niemeier - 2:0 (1,50)
2. Iga Świątek - Qinwen Zheng 2:0 (1,61)
3. Elena Rybakina - Beatriz Haddad Maia - Beatriz over 7,5 gemów (1,43)
4. Iga Świątek - Karolina Pliskova - Iga Świątek 2:0 (1,41)
5. Iga Świątek - Ons Jabeur - Ons Jabeur over 6,5 gemów (1,45)zwrot
6. Iga Świątek - Ons Jabeur - over 4,5 asów w meczu (1,85)zwrot
7. Iga Świątek - Aryna Sabalenka - Aryna Sabalenka (3,00)
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wta
godzina 13.00
Świątek - Sabalenka
Typ pierwszy set/mecz - Sabalenka/Świątek
kurs 7,4
forbet :
Analiza :
Za drobne dla lepszego oglądania.W bilansie Igi trzysetówek jest mało a łamaków już bardzo mało.W tym roku mamy jeden tutaj w Sztutgarcie z Pliskową , wczesniej w październiku z Pegulą , jeszcze wczesniej na US open w pólfinale z Sabalenką.
Aryna wczoraj zaskoczyła , bardzo dobrze weszła w mecz z Potapovą i utrzymała moc i jakośc do samego końca.Myślę że dziś może mieć podobny plan.Czy go zrealizuje???Zobaczymy , ale dzisiaj mecz z gatunku wyzszej rangi.Finał w Sztutgarcie w dodatku Mistrzyni French Open i US open kontra mistrzyni AO.Duzo dolarków w grze i nie chodzi tylko o czek za zwycięstwo w Sztutgarcie ale o wartośc wizerunku .Myślę że zadna tu nie odpusci.
Może powtórka z pólfinału US open?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom