>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Strasburg, Rabat (15.05.2022 - 21.05.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Internationaux_de_Strasbourg.jpg


Miejsce: Strasburg, Francja
Data rozgrywania: 15.05.2022 - 21.05.2022
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $251,750
Oficjalna strona turnieju: https://www.internationaux-strasbourg.fr/en
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23784-wta-entry-list-16-22-maggio-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/406/strasbourg/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/406/strasbourg/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
B. Krejcikova
Zwycięzcy debla 2021: A. Guarachi / D. Krawczyk



8dcf5559c09d579e4e3b40b44d5919eab3f52188_17.jpg


Miejsce: Rabat, Maroko
Data rozgrywania: 15.05.2022 - 21.05.2022
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $251,750
Oficjalna strona turnieju:
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23784-wta-entry-list-16-22-maggio-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1005/rabat/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1005/rabat/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
Zwycięzcy debla 2021:




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Pliskova Ka vs Kostjuk @ 1

Czeszka w poszukiwaniu formy więc skoro pojawiła się tutaj to mam nadzieję po to by choć jej zalążek tutaj znaleźć. Na samym początku ma dość wymagającą przeciwniczkę i mam nadzieję to będzie dobry test, który chce zdać i wygrać przynajmniej mecz, dwa jak i nabrać trochę pewności, rytmu by pokazać się z lepszej strony na zbliżającym się wielkimi krokami Wielkim Szlemie. Mam nadzieje, że nie tylko po wpisowe tu wpadła i byle jakie przetarcie przed wspomnianym FO. Zaufam i próbuję w ten sposób...
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Mayar Sherif - Chloe Paquet
Mayar Sherif (1.35)
Mayar wygrała turniej w zeszłym tyg nie tracąc seta, a przeciwniczka w ostatnich występach ugrała
po 5 gemów z zawodniczkami z 2 setki rankingu. Wiadomo, że to WTA i wszystko się może zdarzyć, ale
chyba nagle forma nie uleciała, wiec wg mnie Mayar pójdzie za ciosem i nie da szans Paquet.
🎾 demolka!

Do tego Daniil Medvedev (1.38) + Marco Cecchinato (2.30) i jest AKO 4.3
❌ chłopcy nie dojechali..!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +329
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Anna Bondar - Kristina Kucova
Kristina Kucova (2.85)
Bondar oglądałem dzisiaj, grała 3 sety w największym upale, ostatnie 3 gemy na przewagi,
szala przechylała się raz na jedna raz na drugą stronę, a na końcu to już ledwo stała na nogach.

No nie wierzę żeby to nie miału wpływu na jutro, a mecz też w samo południe.
Sportowo Kucova na chwilę obecną pewnie trochę gorsza, ale będzie wypoczęta, a kurs spoko!

❌ Szkoda że nie widziałem wcześniej Kucovej. Serwis słabo, poruszanie się po korcie beznadziejne,
wolej tragedia, no różnica sportowa za duża żeby jakoś załapać się na grę. U Bondar nie było widać zmęczenia
z wczoraj, do tego serwowała dzisiaj zajebiście i zasłużenie zamiotła Kryśkę!
 
Ostatnia edycja:
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Anna Bondar - Ajla Tomljanovic
Ajla Tomljanovic (1.91)
Typ może nie za Tomljanovic, a bardziej przeciwko Bondar, w którą po tym co widziałem nie wierzę.
To będzie jej 7 mecz w ostatnich 9 dniach i dzisiaj naprzeciw stanie znacznie lepsza zawodniczka niż Kucova wczoraj.
Zresztą nawet Kucova, gdy tylko udało jej się przebić kątowo na drugą stronę sprawiała momentami problemy.
Nie przypuszczam, żeby serwis znowu był na poziomie ponad 70 % co zabiło wczoraj jakiekolwiek wymiany.
Dzisiaj liczę na dłuższe przebijanie, a im dłużej tym gorzej to będzie wyglądać dla Węgierki.
❌ Jak zobaczyłem Tomljanovic z bandażem na pół nogi i pierwsze dwa gemy, to już było wiadomo że typ weźmie w łeb.
Przy 4:1 poddała mecz. Zastanawia mnie ta Bondar - jakaś pechowa do typowania, ale zobaczymy jakie będą kursy na Liu


Astra Sharma - Claire Liu
Claire Liu (1.24)
Liu w totalnym gazie ! Jak dla mnie główna faworytka do wygrania tego turnieju. Nie widziałem wczoraj jej meczu
z Egipcjanką, która też ostatnio w formie, ale widziałem przedwczorajszy mecz Egipcjanki, która grała super.
Wiec skoro udało się ją ograć to z Astrą nie będzie żadnych problemów. Sharma to ze dwa poziomy niżej..
🎾 Na luzie...


Karolina Pliskova - Maryna Zanevska
Karolina Pliskova (1.47)
Nie oglądałem Karoliny w tym turnieju, Maryny tez nie widziałem. Wczoraj Karolina puściła drugi set, ale seta przegrała
też Zanevska z uważam gorszą zawodniczką na tej nawierzchni (Tan vs Pera). Liczę że forma u Pliskovej będzie rosła
z meczu na mecz i dzisiaj dzięki lepszemu serwisowi ogarnie temat.
🎾 No było na styku. Czeszka wyciągnęła tiebreak z 2:6, a gdyby go przegrała to nie wiem czy starczyłoby motywacji na trzeciego seta.
Generalnie piłki latały w tym meczu dwa razy szybciej niż w innych które ostatnio widziałem i widać było pewność uderzeń.
Wszystkie płasko grane, miało się wrażenie że każda piłka poszybuje w out, a jednak lądowały w korcie. Martwi tylko te zabandażowane
udo, więc chyba trzeba ostrożnie podchodzić do jej meczów.


Razem AKO: 3.48


Dzisiaj w ogóle kilka ciekawych zestawień, ale ciężko w tym WTA coś trafić, więc jak dla mnie poniższe to w sumie loteria.
Elise Mertens - Kaja Juvan Mertens była tragiczna jeszcze 4 tyg temu ( kreczowała), więc bardziej chyba młoda Słowenka🎾
Nuria Parrizas-Diaz - Lucia Bronzetti Włoszkę trochę oglądałem przedwczoraj i grała nieźle, wczoraj tez bez problemów, no ale
Nuria na ziemi też coś potrafi. Może zadecyduje dyspozycja fizyczna, Nuria już dwie 3-setówki, widzę bardziej Włoszkę
🎾
Magda Linette - Angelique Kerber zapowiada się chyba długi mecz i liczę na Magdę. Kerber to już nie te czasy
Viktorija Golubic - Oceane Dodin Martina Trevisan - Arantxa Rus w tych spotkaniach to równie dobrze można rzucić monetą..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Claire Liu - Anna Bondar
Claire Liu (1.65)
Do 3 razy sztuka. Bondar się tutaj ślizgnęła, najpierw Kucova która nic nie grała, potem krecz Tomjanovic, no to dzisiaj
już tak łatwo nie będzie. Liu na fali, świetnie się porusza, jej piłki latają szybko. Tydzień temu Bondar z Sherif ugrała 4 gemy,
jeśli więc wczoraj Liu dała radę Sherif to ich poziom jest zbliżony i dzisiaj zakończy przygodę Węgierki.

🔹 No i Bondar nawet nie wyszła na kort, a wczoraj nic nie wskazywało, że coś jej dolega. Ach te baby...
 
Ostatnia edycja:
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Martina Trevisan - Claire Liu
Claire Liu (1.58)
Dla Liu ten wczorajszy dzień bez meczu pozwolił się trochę zregenerować, przecież w ostatnich 10 dniach
rozegrała aż 8 spotkań. Widziałem kawałek wczorajszego meczu Włoszki i jeśli porównać to z meczem Liu
przeciwko Sherif, to piłki Liu latają szybciej niż u Włoszki, która częściej zwalniała grę podnosząc piłkę.
Poruszanie się po korcie też na korzyść Liu, więc liczę że jej seria zwycięstw zostanie przedłużona.
❌ Liu wyszła na kort z miną taką, jakby grała w tym finale za karę. W niczym nie przypominała zawodniczki z ostatnich dni.
Może dostała okres, albo obudziła się dzisiaj z fochem, no tragedia! 3 metrowe auty, zero zaangażowania i wystarczyło Włoszcze
trochę poprzebijać. Całe WTA...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom