>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stanford & Waszyngton, 28.07-03.08.2014

Status
Zamknięty.
adblock 10

adblock

Użytkownik
⛔⛔⛔ Garbine Muguruza Blanco @ 2.20 Betclic
Przyszedł czas na ćwierćfinał kobiet. Pod lupę wziąłem mecz Muguruzy i Kerber. Według bukmacherów faworytką jest ta druga, lecz ja z tym zgodzić się nie mogę. Jak dla mnie Garbine prezentuje o wiele solidniejszy wynik. Pokazują to statystyki. W tym turnieju straciła tylko jednego seta, ale nie z byle kim, z Dominiką Cibulkova. Kerber, pierwsze spotkanie na turnieju i od razu trzy setowy mecz. Męczyła się z Vandeweghe, oddała jej seta do zera. Podsumowując, wszystkie te czynniki składają się na wygraną młodej Hiszpanki.
Wynik: 2:6, 1:6 ⛔⛔⛔
 
T 17

typytadka

Użytkownik
co myślicie o typie na Jovanowski ? Erakovic ostatnio przegrywała z kim popadnie jeden turniej jej nagle wyszedł i zrobiła się gwiazdka
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Stanford (USA), twarda



Williams S. (Usa) - Ivanovic A. (Srb)

Typ. Ivanovic +1.5 sets 2.11 Pinnacle Sports✅


Bardzo dobrze zapowiadający się pojedynek 1/4 finału pomiędzy liderką WTA Sereną Williams, a piękną Serbką Aną Ivanovic. Los sprawił, że dziewczyny spotkają się już w tym roku po raz trzeci, bilans 1:1, wygrana Amerykanki w Rzymie na Clayu w 3 setach, w tym samym stosunku lepsza w Melbourne na hardzie okazała się Ana. Moim zdaniem typ warty ryzyka, gdyby Serena była w gazie, w dobrej, optymalnej formie to bym sie w ogóle nie zastanawiał nad tym typem. Jednak w tym roku gra poniżej oczekiwań, wygrane tylko 2 turnieje, w Miami i Rzymie, tylko tyle, bo tak utytułowana zawodniczka potrafiła wygrywać w tamtym i poprzednich latach zawody za zawodami. Williams w pierwszej rundzie miała wolny los, w drugim spotkaniu pokonała Czeszkę Pliskovą, która potrafiła się postawić Amerykance tylko w pierwszym secie, i ostatecznie przegrała 7:5 6:2. O Ivanovic nie będę dużo pisał, ten sezon jest w porównaniu do poprzedniego o wiele lepszy, wygrane trzy turnieje WTA, dwa na hardzie, jeden na trawie, forma bardzo dobra, stabilna, nie widać już aż tak problemów z koncetracją i psychiką u Serbki. Tutaj dobre spotkanie z Lisicką i rewanż za porażkę na Wimbledonie, wygrana w 2 setach, dzisiaj w nocy w kolejnej rundzie nie dała szans mało znanej zawodniczce z Kanady i oddała jej zaledwie 2 gemy. Serena jest do ogrania, jest to zupełnie inna zawodniczka w porównaniu do poprzedniego sezonu, w tym roku dała już się pokonać 2 x Cornet, raz Cepelovej i właśnie podczas Australian Open Serbce. Jutro liczę na bardzo wyrównane spotkanie, nie sądzę, że Amerykanka diametrialnie poprawiła swoją formę, nawet jeśli jej gra wygląda ciut lepiej, to przy obecnej formie Ivanovic spokojnie stać na urwanie seta, tak jak miało to już miejsce w dwóch dotychczasowych spotkaniach w tym roku. Osobiście nie zdziwi Mnie zupełnie porażka Sereny, nawet mimo tego, iż gra przed własną publicznością. Na koniec napiszę, że typ nie jest kierowany sympatią do Any Ivanovic, która jest moją ulubioną zawodniczką, staram się omijać spotkania w wykonaniu mojej pupilki, jednak dzisiaj uważam, że kurs zdecydowanie warty gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 17

typytadka

Użytkownik
Jovanowski to tenis z wybiegiem dla modelek sie pomylił. Zasrana gwiazdka same podwójne wali po autach i ciągle poprawia włosy spódnice itp na dodatek spóźniła się 10 minut na mecz.....mam nadzieje że ją zdyskwalifikują bo to normalne nie jest
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ana Ivanović - Serena Williams @4,06⛔⛔ Pinnacle 1:2 Dobry mecz, dużo zwrotów akcji, szkoda bo pojedynek na styk, Ana zagrała świetnie pierwszy set później ciężko wyjaśnić niektóre kuriozalne błędy z jej strony.
Mam podobne zdanie co znawca Tarki. Porównując ich spotkanie z Rzymu a spotkania, które rozegrały w poprzednich rundach w Stanford nasuwa się tylko jeden wniosek, jutro nad ranem naszego czasu Ana powinna poradzić sobie z Serena. Williams po prawie skandalu, którego udało się jej uniknąć przez oficjalną niedyspozycje spowodowaną chorobą wraca na korty twarde, na których już poległa w tym sezonie w meczu na AO z oczywiście Ivanović. Przerwa, mecz z Pliskova szczególnie w pierszym secie wyglądał fatalnie w wykonaniu Sereny, ospała, kiepskie poruszanie się na korcie, drugi set już lepiej, w ważnych momentach ratuje ją świetny serwis.
Ana w tym sezonie prezentuje się nadzwyczaj dobrze,nie notuje już głupich porażek. W meczu z Lisicki pokazała świetny tenis, w ogóle mecz stał na wysokim poziomie, no może przesadziłem mecz, ale pierwszy set, tak. Świetne wymiany, szybkość poruszania się po korcie, którym Ana mocno bije obecnie Serene.
Williams według mnie nie będzie w stanie wytrzymać takich wymian jak w meczu w Rzymie, będzie szukać kończących uderzeń co obarczone jest błędami. Jeśli tylko Ana poradzi sobie i zagra dobrze na returnie wygra ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Bardzo prosze o niezdejmowanie tych utworów, w taką rocznicę ciarki mnie przechodzą jak tego słucham, polecam !!! i dziękuję,

https://www.youtube.com/watch?v=rAZ-BqMEfK8

Cześć i chwała bohaterom Powstania Warszawskiego i Armii Krajowej !

---

Petko złapała formę i pewność swojego tenisa. Ostatnio ładnie wygrała za ziemi. Zregenerowała siły i ładnie pogrywa w Stanford. To co zawsze mi imponuje w Petko to determinacja i walka o każdą piłkę. Venus ma swoje lata...hm, wygrała z Kanią i Azą, która wraca z dalekiego świata( chyba zmieniła klimaty towarzyskie i leczyła kontuzje...według mnie ta przerwa na pewno wzmoci Białoruśinkę...) Tym razem trafia na młodość, siłę i świetny tenis Petko...mecz fifty/fifty...idę tropem świeżości i dobrej dyspzycji Petko.

Petkovic 2.35

Ciężki, dziwny mecz - pełna kontrol Petko, a potem strach przed wygraną i kontratak Venus, ostatecznie Niemka był aodrobinę lepsza. Jest plus na bukach!

Żeby nie robić zamieszania:

Kerber 1.35 w tym poscie edycja mi zwariowała, problemy z forum czy co?

Niemka fajnie wygląda. Potrafi trzymać piłkę w korcie, potrafi też ukąsić winerem. Fajnie wygląda i widać u niej spokój i ochotę na wygrywanie. Lepchenko jest do ogrania. Trzeba jej grać na bekhend, który jest dużo słabszy...z forhendu potrafi wiele, aż za wiele. Generalnie Amerykanka lubi swój agresywny tenis, he he banał, trzeba sie tym samym przeciwstawić, a Angi to potrafi, też ma &quot;przydzwonić&quot; z czego. Dwie atletki na korcie, wyżej cenię Niemkę. Jakoś Angi jest bardziej kompletna...Lepchenko według mnie po dłuższych wymianach ma spore deficyty tlenu. Z RAdwańską powinna poleciec, jednak Polka nie potrafi mocno skończyć piłki. Eh dalej brakuje kilogramów...powoli Hantuchova to &quot;masywna kobita&quot; przy Radwańskiej...

@ Pamiętacie Bartoli i te przelewające się przez nią kilogramy...ale przynajmniej jak grała to te piłki latały jak &quot;wariatki&quot; i Marion wygrała Wimbledon...eh Aga Ty chyba nie...MArion wracaj do WTA, nie jedna panienka by uciekała z kortu na Twój widok, mam na myśli tenis:razz:
---






---


https://www.youtube.com/watch?v=q_d7DtcmhVE
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Venus Williams - Andrea Petkovic✅✅
2 @2,37

Bet365

Gram tu na Niemkę, która jest w bardzo dobrej formie, ostatnio wygrany turniej w Gastein, teraz w turnieju w stanach przeszła dwie pierwsze rundy bez jakikolwiek problemów wygrywając kolejno z Tomljanovic i Osaką. Panie grały ze sobą w sumie dwa spotkania bo w trzecim Venus skreczowała, oba rozegrane mecze kończyły się w trzech setach zwycięstwem Venus ale ostatnie spotkanie rozegrane w 2012 roku wiec nie ma co się tym tak sugerować. Williams w pierwszej rundzie grała z Polką Paulą Kanią (6:3,6:2) w drugiej z Azerenką (6:4,7:6). Mam przeczucie że Petkovic to wygra, ze stawką jednak delikatnie.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
haftus 140

haftus

Użytkownik
Serena Williams - Angelique Kerber
Typ: Williams 2-0 @ 1.40 Bet365
✅

No i nadszedł czas finału. Stanford zawsze wydaje mi się turniejem nudnym, czasem zapominam, że jest to Premier. W tym roku do uniwersyteckiego miasta przyjechała liderka rankingu Serena. Nie jest ona w jakiejś wybitnej formie. Nie ma w tym roku jeszcze żadnego szlema, a przed sezonem celowała w 4x! Niestety, w tym roku WTA jest bardzo nieciekawe. Do głosu doszły takie zawodniczki jak zbieraczka punktów Halep czy bezmyślny tłuk Kvitova. Szkoda, bo choć Serena sama jest tłukiem, to jej niektóre zagrania bardziej przypominają Agnieszkę Radwańską niż 3/4 WTA!
W Stanford jest bardzo zmotywowana. W poprzednim meczu męczyła się trochę z Petković w 1 secie, jednak to Petko pokazała kawał dobrego tenisa, aż szkoda, że pary starczyło tylko na pierwszą odsłonę. Potem Williams ją zmiotła.
Jednak Kerber to inna para kaloszy. Ta dziewczyna jest w finale, bo miała wymarzoną drabinkę. Teoretycznie w finale miała zagrać Radwańska, jednak nie była ona zbyt walecznie nastawiona, by coś osiągnąć w Stanford. Nie martwiłbym się jednak aż tak bardzo o jej dyspozycję, bo choć nie jest w formie, to już niedługo moim zdaniem zobaczymy tą Agę, którą chcemy oglądać.
Wracając do Kerber, tą dziewczyną bawiła się momentami nawet Ula Radwańska w meczu Wimbledonu. Anggie męczyła się w ostatnim meczu z Lepchenko, którą widziałem w meczu z Agą i nie mam o niej dobrego zdania. Moim zdaniem kolejna niemyśląca na korcie zawodniczka.
Serena musi wygrać tu ze względów rankingowych (lada chwila straci panowanie w WTA i poleci jej masa punktów, więc kazde 470 jest mile widziane), a także musi sobie coś udowodnić. A to, że jest bardzo ambitna + niezbyt dobra dyspozycja Kerber = szybka wygrana Sereny. Może jak to z nią bywa, na początku będą jakieś kłopoty, ale szybko się &quot;ogarnie&quot;. Kibicuję jej, bo nie wyobrażam sobie Mashy jako liderki rankingu.
Kurs nie za wysoki, ale do jakiegoś dubla się nada;)
edit: Tak jak myślałem, Serena miała problemy na początku meczu. Większe niż się spodziewałem, ale trzeba jej oddać, że wyciągnać wynik z 1:5 to nie lada wyczyn, nawet w WTA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom