>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour -Stanford & Baku, 22-28.07.2013

qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Bank of the West Classic

Miejsce: Stanford (USA)
Data: 22.07.2013-28.07.2013
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: HARD
Pula nagród: $ 795,707
Oficjalna strona: http://www.bankofthewestclassic.com

Baku Cup

Miejsce: Baku (Azerbejdżan)
Data: 22.07.2013-28.07.2013
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: HARD
Pula nagród:
$235,000
Oficjalna strona: http://bakucup.com
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
WTA Stanford
Burdette vs Schiavone 1
Kurs: 1.61⛔

Obie Panie ostatnie mecze na hardzie rozgrywały w marcu tego roku w Majami. Nie będę tutaj zanudzał statystykami, bo one i tak są na korzyść Amerykanki na tej nawierzchni. Uważam, że Burdette dysponuje lepszym serwisem, returnem, bh, gra bardziej siłowo, płasko i hard to zdecydowanie jej najbardziej ulubiona nawierzchnia. Myślę, że Schiavone poza grą przy siatce i myślę większą regularnością (choć ta regularność najbardziej jej wychodzi na clayu) nie ma nic więcej to zaoferowania. Oprócz tego Schiavone to raczej zawodniczka preferująca mączkę.

Oprócz tego Mallory Burdette studiowała na Stanford i ćwiczyła na tych kortach całe życie.

Edit: Schiavone chyba 4 razy wychodziła z 0:40. Masa niewykorzystanych BP.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
WTA Stanford
Burdette vs Schiavone 1
Kurs: 1.61

Obie Panie ostatnie mecze na hardzie rozgrywały w marcu tego roku w Majami. Nie będę tutaj zanudzał statystykami, bo one i tak są na korzyść Amerykanki na tej nawierzchni. Uważam, że Burdette dysponuje lepszym serwisem, returnem, bh, gra bardziej siłowo, płasko i hard to zdecydowanie jej najbardziej ulubiona nawierzchnia. Myślę, że Schiavone poza grą przy siatce i myślę większą regularnością (choć ta regularność najbardziej jej wychodzi na clayu) nie ma nic więcej to zaoferowania. Oprócz tego Schiavone to raczej zawodniczka preferująca mączkę.

Oprócz tego Mallory Burdette studiowała na Stanford i ćwiczyła na tych kortach całe życie.
Troche tu herezji ???? A schiavone to nie gra silowo? Moze serwis ma slaby? Co do statsow na hardzie to no offence ale porownaj turnieje jakie grala Burdette a jakie Schiavone... wymien mi jedna zawodniczke oprocz Paszek ktora pokonala Burdette na hardzie i moze sie tym pochwalic? Schiavone ma okolo 10x wiecej doswiadczenia na tej nawierzchni niz Burdette ktora rozegrala kilka slabych turniejow na hardzie i nigdzie za bardzo sie nie popisala.

Nie mowie, ze Burdette tego nie wygra. Argument ze Stanford jest ok i swiadczy o tym, ze na pewno swietnie zna te korty... ale jak dla mnie to no bet. Osobiscie wole poczekac zobaczyc co pokaza na poczatku ???? Tak czy tak powodzenia!
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
jasmin_bogow
Ja całkowicie rozumiem co napisałeś. Schiavone rzeczywiście gra też siłowo, ma niezły serwis, ale trochę zasugerowałem się ostatnimi 10 meczami tych pań na hardzie, a wyglądają one następująco:

Musisz przyznać, że poza Penettą, która nie grywa na hardzie Schiavone na hardzie ostatnimi czasy nie wygląda dobrze, tzn. jej wyniki są tragiczne. Tyle ode mnie - uważam, że kursy po prostu są wystawione prawidłowo. Pozdrawiam i dziękuję za uwagi ????
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Fichman-Vandeweghe 2 @1.66
Vandeweghe to ubiegloroczna finalistka. Grala naprawde niezle w ubieglym roku w Stanford. Amerykanka musi sie przebijac przez kwalifikacje, a ze nie jest rozstawiona to wygrac trzeba, chcac zagrac w turnieju glownym. Amerykanka dysponuje bardzo mocnym serwisem, gorzej natomiast z poruszaniem sie po korcie. Mysle jedank, ze na tle rywalki z Kanady zrobi swoje. Zreszta ja Fichman bardziej kojarze o dziwo z ziemnymi kortami. Generalnie mowiac, jest o co grac w przypadku Amerykanki.
P.S. Francesca Schiavone nie jest tenisistka grajaca silowo. To znkomita technika pozwolila wygrac jej French Open, a sukcesow na kortach twardych (otwartych czy zamkinitych tez Schiavone ma sporo) i wiele swietnych meczow z najwiekszymi rozegrala. Mallory Burdette pewnie nie osiagnie nawet 1/3 czy 1/4 tego co w tenisie zarobila i osiagnela Schiavone. Wloszka byla swietna zawodniczka, ale generalnie nie jest juz tez ta zawodniczka, ktora byla chocby 2-3 lata wstecz, zupelnie cos jak Nikolay Davydenko tez nie jest juz tym samym tenisista co 3-4 sezony wstecz. Musialem dorzucic swoje grosze, bo Schiavone jest ( a wlasciwie raczej byla) znakomita zawodniczka i bardzo ta zawodniczke cenie za jej osiagniecia w karierze, nawet jesli teraz musi zadowolax sie zaledwie takimi wygranymi turniejami jak Marakesz w tym roku czy Strasbourg rok temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Cirstea - Morita

Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie podczas pierwszej rundy turnieju pań w Stanford. Cirstea sobie nie może pozwolić na wpadkę ponieważ przed rokiem doszła w tej imprezie do pófinału więc odpadnięcie w pierwszej rundzie będzie oznaczało, że straci sporo ilość punktów. Jeżeli idzie w tym sezonie na grę na betonie zanotowała jedenaście wygranych oraz osiem razy ponosiła porażkę. Ostanie wyniki na trawie nie byy za dobre ponieważ doszła do drugiej rundy w Wimblodenie zaś w Eastbourne odpadła w pierwszej rundzie. Jednak notowała dobre wyniki podczas French Open zaś w Birmingham doszła do ćwierćfinału. Doświadczenie również przemawia za tą zawodniczką i powinna ten atut wykorzystać w tym meczu. Morita grając na betonie zanotowała siedemnaście wygranych oraz dziewięć razy ponosiła porażkę. Ostatnie wyniki tej zawodniczki były fatalne gdzie to za każdym razem odpadała w pierwszej rundzie. A miało to miejsce kolejno w French Open, Birmingham, Hertogenbosch oraz Wimbledonie. Z pewnością będzie chciała tutaj się przełemać jednak nie sądzę,żeby ta sztuka jej się udała.

Typ 1 ✅✅
kurs 1.52
buk unibet
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Farhad K. - Minella M. tutaj wydaje mi się, że jest to perełka w pewnym &#39;sensie&#39;. Farhad jest młodą zawodniczką i jej dotychczasowe osiągnięcia to pokonanie 5zawodniczek na dotychczasowe 22spotkania, wszystkie one są w okolicy jej rankingu 1176.. W tym roku będzie to pierwsze spotkanie oficjalne spotkanie Farhad w jakimś turnieju, a ja sądze że doświadczona Minella nie będzie chciała bawić się na korcie i aby się nie zmęczyć zamknie spotkanie mozliwie jak najszybciej.
Farhad K. - Minella M. -10hc @1.83 4/10 PinnacleSports
Farhad K. - Minella M. DW 2:0 1.12 10/10 Bet365


w BetCity jest -7.5 linia @1.40 8/10

albo under 16.5 @1.40 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Agnieszka Radwańska wygra turniej @2.38
WTA Stanford
Agnieszka rozstawiona z nr1 faworytka tego turnieju.Aga z pewnością wypoczęta po Wimbledonie, głodna zwycięstw,a taki turniej gdzie brak tenisistek z czołówki rankingu będzie doskonała okazją.
Może mało merytorycznie, ale czas wygrać w końcu jakiś turniej-ja gram
Pzdr
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Francesca Schiavone - 2:0 (1,44)✅
Pinnacle Sports

Różnica poziomów obu Pań jest widoczna. Pomimo niekorzystnego H2H w którym jest 4:3 dla Włoszki to Polka powinna mieć zdecydowanie więcej tutaj do powiedzenia, i uważam że stać Agnieszkę na wygraną spotkania 2:0 w setach. Polka ma przewagę w postaci nawierzchni. Gdyby spotkanie odbywało się na mączce, pewnie inaczej byśmy rozmawiali. Paradoksalnie obie panie spotkały się raz na mączce i wtedy wygrała Agnieszka. Na nawierzchni twardej patrząc na historię obu Pań Włoszka prowadzi z Polką 2:1. Polka ma znakomite rezultaty na hardzie. 27 zwycięstw i 5 porażek w tym roku. Włoszka tymczasem 4 mecze wygrała 7 przegrała. W ostatnich trzech spotkaniach obu zawodniczek jest 3:0 dla Polki i to za każdym razem gładkie 2:0. Włoszka już ma swoje lata i ciężko sobie wyobrazić aby szykowała wielką formę na Stanford w którym i tak nie broni żadnych punktów. Polka co prawda również. Jednak po Wimbledonie Agnieszka wyraźnie jest głodna zwycięstw i punktów. Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka prawdopodobnie wygra ten turniej, ponieważ obsada jest w zasięgu Polki. Brak słynnej trójcy rankingowej. Podejrzewam że nastawienie jest dobre.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Radwanska U. - Hantuchova D. Nie wydaje mi się tutaj, aby Ula była w stanie narzucić jakieś tempo Danieli.. w &#39;s-Hertogenbosch przegrała z Flipkens, która to przez całe spotkanie brała masaże (prawdopodobnie miała kontuzję pleców) piszę prawdopodobnie, bo w dzień później zmiotła z kortu swoją rywalkę.. Dzisiaj pomimo iż wynik Uli nad Mchale robi wrażenie tak nie było to takie oczywiste zwycięstwo, przy serwisie na mecz złamała się &#39;serwisem&#39; i sądzę, że gdyby Mchale była równiejsza to byłoby znacznie ciekawiej, a taka jest Daniela - zapewne nie przyjechała tutaj by odpaść w 2giej rundzie.. z Yaniną miała 3:4 w secie 2. I dwa własne przełamania to jej niewymuszone błędy, ale set 3ci był pełny koncentracją i zamknięcie spotkania 6:0 w trzecim secie. Takze pokazała iż jest w stanie być dominatorem po mimo niepowiedzeń, tutaj chodzi o oddany set 2, Ula + głowa w takiej sytuacji to byłoby 6:0, ale dla przeciwniczki.
Hantuchova D. wygra @1.94 PinnacleSports 2/10
Svitolina E. - Vekic D. wczoraj/przed wczoraj miałem okazje zobaczyć obie zawodniczki na kortach. Donna zaprezentowała się poprawnie jak na poziom swoich rywalek, a Svitolina wczoraj się męczyła z Brunette dość znacznie, wszystkie piłki grane od Burnett były grane (przebijane) w środek kortu, a ta nie potrafiła już ich odebrać. Set 2gi powinna Svitolina wygrać 6:1, 6:2, a przy 11gemie w secie 2 broniła break pointów co by Brunett nie miała podania na set i gdyby nie błędy Burnett tak gem poszedłby na jej konto. W secie 2gim jest 2:1, ma 30:0 i dwie piłki grane na metr w miejscu, którym stoi = brak reakcji, 2gemy później powtarza sytuację znowu.. w TB 3:3 serwis Burnett i bład, tam już wystawiła wszystkie z mozliwych piłek dla Svitoliny aby zakończyła to spotkanie. Spotkanie bez przyszłości (jeżeli chodzi o jakieś zapamiętane akcje), dlatego dziś twierdzę, że znaczną rolę bedzie miała kondycja (Donna dzień więcej przerwy), bo o tyle ile Svitolina zrobiła na mnie wrazenie znacznie wykończonej, tak Donna nie wyglądała lepiej. Z tym, że tutaj panie ganiały się cały czas po korcie &#39;prawda - lewa - prawa&#39;, a sam tenis był na poziomie wyżej.

Vekić D. wygra @1.57 4/10 PinnacleSports
I mamy Magde w półfinale. Z tym, że jest tutaj tylko przez pech Jabeur, która to źle sobie stanęła stopą i zwichnęła prawdopodobnie kostkę, przez całe spotkanie Magdy nie było widac na korcie, grane przez nią wszelkiej maści skróty nie miały powodzeń, a dłuższe wymiany również kończyły się punktem dla Jabeur. Peer tutaj miała znacznie trudniejsze rywalki, a radziła sobie pewnie. Po tym jak odpadła Donna nie widzę innej zawodniczki do wygrania turnieju w Baku. Osobiście po dobrym spotkaniu nie nowością jest iż kolejne jest słabe (przykład dziś Vekić), ale nie sądze aby to sie pojawiło i jutro tym bardziej, ze Peer po słabym starcie robi dobry come-back.

Peer S. wygra @1.21 8/10 MarathonBet
Peer S. DW 2:0 @1.67 2/10 WilliamHill
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Kursy na zwycięstwo Peer z Linette mizerne, więc spróbuje zagrać na jej zwycięstwo w całym turnieju. Tak jak powyżej powinno być gładkie 2-0. Więc w finale spodziewam się kursu ok 1.6-1.7, a może i niżej czyli idealnie do surebeta.
Zwycięzca turnieju w Baku
S.Peer 2.50 Bet365 ⛔⛔⛔
....Jak za bardzo kombinujesz to potem nie idzie... kursy o dziwo poszły w górę do ok 2.59.
Troszkę nie rozumiem tego podniecenia młodą Ukrainką, to że raz wygrała z Peer na Hardzie na początku roku dla mnie nie jest za bardzo wyznacznikiem.Peer jest bardziej doświadczona i widać że ma wzwyżkę formy.. A Ukrainka notuje życiówkę bo wcześniej we wszystkich turniejach WTA kończyła przygodę na pierwszej rundzie. Mam nadzieje że doświadczenie wygra..
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Radwanska-Hampton 2/ 3,25
Brac poki kursy jeszcze nie spadly ,Aga zagrala totalne dno z Lepchenko a 3 set wygrala dzieki temu ze amerykanka rozdawala punkty na prawo i lewo zabraklo troche chlodnej glowy,polka wraca do starych nawykow czyli marny pierwszy serwis i puszczanie balonikow na 3/4 kortu ,Hampton gra bardzo dobrze technicznie ,swietnie porusza sie po korcie,swietnie serwuje,Hampton w gazie bardzo dobrze czyta gre polki i jak nikt potrafi z nia grac udwowdnila to w tym roku ogrywajac Age na jej ulubionej nawierchni czyli trawie,wszytkie atuty na dana chwile po stronie mlodej Hampton,bardzo podoba mi sie jej tenis mysle ze niedlugo zamelduje sie w 1 dziesiatce rankingu
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Jamie Hampton
Typ: 2
Kurs: 3,40
Wynik: ⛔
Aga gra słabo w tym turnieju, a dzisiejszy mecz z Lepchenko to aż było przykro patrzeć. Gdyby Varvara tak nie pomagała błędami to tam mogłoby być 0-2. Bardzo długie i kiepskie spotkanie. Hampton także szału nie robi, ale z Polką grać potrafi, zawsze jej napsuła nerwów + było w ich starciach dużo tb + ostatni mecz wygrała Amerykanka w dwóch setach i to na trawie w Eastbourne. Gra agresywnie, a taki styl ewidentnie nie siedzi nieofensywnemu stylowi gry Agnieszki. Liczę, że nie będzie popełniać tyle UE co w meczu z Gibbs dwie rundy wstecz. Spróbować warto, kursik bardzo fajny, a jak zwycięży Isia, to nic, tylko się cieszyć finałem. ;)

Shahar Peer - Elina Svitolina
Typ: 1
Kurs: 2,98
Wynik: ⛔

Nie mam pojęcia skąd taki kurs. Peer jest lepszą tenisistką. Inna rzecz, że rzadko w przeszłości wykorzystywała swoje możliwości. W jej przypadku niezbyt można patrzeć przez pryzmat całego sezonu, bo ona jak ma formę i dzień, to może grać niesamowicie, a jak nie ma, to może psuć co nie miara i przegrać z kimkolwiek. W tym turnieju wygląda lepiej z meczu na mecz i widać u niej motywację do końcowego triumfu. Izraelce pomoże z pewnością większe doświadczenie. 19-letnia Svitolina natomiast to dla mnie jeszcze bladziutka zawodniczka. Obserwowałem jej grę w Bad Gastein i to jak słabo zagrała z Hlavackovą sprawiło, że ciężej mi będzie jej kiedyś powierzyć jakieś pieniądze. Tak się nie przegrywa meczy. Zresztą ogólnie, poziom WTA to dla niej jeszcze troszkę za wysoko. Ta dziewczyna nie ma prawa wygrać tego finału. Zaryzykuję grubiej.
 
sojek 33

sojek

Użytkownik
Shahar Peer - Elina Svitolina
Typ: 1
Kurs: 2,98

Nie mam pojęcia skąd taki kurs. Peer jest lepszą tenisistką. Inna rzecz, że rzadko w przeszłości wykorzystywała swoje możliwości. W jej przypadku niezbyt można patrzeć przez pryzmat całego sezonu, bo ona jak ma formę i dzień, to może grać niesamowicie, a jak nie ma, to może psuć co nie miara i przegrać z kimkolwiek. W tym turnieju wygląda lepiej z meczu na mecz i widać u niej motywację do końcowego triumfu. Izraelce pomoże z pewnością większe doświadczenie. 19-letnia Svitolina natomiast to dla mnie jeszcze bladziutka zawodniczka. Obserwowałem jej grę w Bad Gastein i to jak słabo zagrała z Hlavackovą sprawiło, że ciężej mi będzie jej kiedyś powierzyć jakieś pieniądze. Tak się nie przegrywa meczy. Zresztą ogólnie, poziom WTA to dla niej jeszcze troszkę za wysoko. Ta dziewczyna nie ma prawa wygrać tego finału. Zaryzykuję grubiej.[/quote]


Zupełnie się z tobą nie zgadzam. Peer gra słabo. Popełnia dużo błędów. Peer gra dobrze z zawodniczkami które preferują defensywną grę, dlatego też Svitolina wyraźnie nie będzię jej pasować. Svitolina to młoda zawodniczka wychowana na nowoczesnym tenisie. Ma bardzo dobry timing, swietnie idzie do przodu kiedy ma taką możliwość. Moim zdaniem Svitolina wygra ten mecz w 2 setach, ale stawiam na wygraną w meczu, bo w setach jak to kobiety może być różnie.

Svitolina wygra mecz 1.5.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
grały na początku roku i Aga wygrała 6:0 6:0... H2H 3:0 dla Polki? Nadal chcesz grać w strone Dominiki? powodzenia.
4:0 z czego 3:0 na hardzie. Ale te 3spotkania wstecz są sprzed 5ciu lat, więc..
Średnio interesuje się tenisem kobiecym i mam mam pytanie do użytkowników którzy obserwują turniej w Stanford? Czy Cibulkova jest w stanie ugrać seta z naszą Radwańską? Kurs około 2.0 napewno kuszący bo raczej Dominika nie jest na tyle regularna aby wygrać.
Ula zaczęła grać ostatnio slajsem jak Aga, i w spotkaniu (Cibulkova - Radwańska) było widać, że Dominice to nie odpowiada. Podsumowując wyglada to tak: Aga, a Ula to przepaść i nie sądze, aby ta lekko pooddawała swe gemy ani jakoś długo musiała się męczyć z Dominiką, która specjalnie równej gry nie posiada.
Ja zagrałem tak:
Radwańska wygra @1.30 7/10 MarathonBet
Radwańska DW 2:0 @1.72 3/10 MarathonBet

kursy są z chwili kiedy grałem te typy.
 
Do góry Bottom