>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - San Diego, Osaka (11.09.2023 -17.09.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
10ee1238-1ab8-7ad0-5ffe-8bee7db24b47-e1664383689909-558x400.jpg

Miejsce: San Diego, USA
Data rozgrywania: 11.09.2023 - 16.09.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $780,637
Oficjalna strona turnieju: https://wtasdopen.com/
Lista Startowa: https://www.wtatennis.com/tournament/2074/san-diego/2023/player-list
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2074/san-diego/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2074/san-diego/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022: I. Świątek
Zwycięzcy debla 2022:J. Pegula/C. Gauff

logo.png

Miejsce:
Osaka, Japonia
Data rozgrywania: 11.09.2023 - 17.09.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju: https://www.japanopentennis.com/wta/
Lista Startowa: https://www.wtatennis.com/tournament/405/osaka/2023/player-list
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/405/osaka/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/405/osaka/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2019: N. Hibino
Zwycięzcy debla 2019: N. Hibino/M. Doi


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz

 
versa 397,5K

versa

Typer
Aleksandrowa - Ostapenko
Ostapenko
Fuksiarz @1.75

Tak jak już wspominałem dla mnie Ostapenka to aktualnie ścisły top zawodniczek, choć w rankingu zajmuje 21 lokatę o jedną pozycję niżej niż jej przeciwniczka.
W pierwszym spotkaniu w San Diego trafia na Aleksandrowa, która dla mnie troszkę jednak odstaje od tej topki, a z którą ma bilans bezpośrednich na tej nawierzchni 2:2 i sądzę, że to się po tym meczu poprawi.
Ostapenko na ostatnim turnieju w US Open pokazała się ze znacznie lepszej strony niż jej przeciwniczka, odpadając dopiero po trzech setach z triumfatorką Coco Gauff, po drodze eliminując chociażby Ige Świątek.
Uważam, że pierwsza runda padnie łupem łotyszki i sądzę, że jest ona w stanie dojść conajmniej do półfinału tych rozgrywek.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
A. Parks - A. Potapova 1 @2.90 Superbet

Myślę, że warto zaryzykować taki bet. Amerykanka ostatnio w bardzo dobrej formie. Pisałem analizę do jej spotkania z Kasatkiną w 1 rundzie US Open, gdzie typowałem na asy tej zawodniczki, niestety zabrakło niewiele i jak jeden z użytkowników wspomniał, Kasatkina to top, jeśli chodzi o odbiór serwisów, nawet dobrze zbudowanych zawodniczek. Parks postawiła się rywalce w tym spotkaniu, uległa 2:1 , ale zostawiła po sobie dobre wrażenie i można optymistycznie patrzeć w przyszłość. Jeśli chodzi o Potapovą, to ona wręcz przeciwnie - z meczu na mecz prezentuję się co raz gorzej, po powrocie na twardą nawierzchnie prezentuje się wręcz fatalnie, przegrywa mecz za meczem, stąd mój typ w kierunku zawodniczki gospodarzy. Mam nadzieje, że trybuny poniosą ją do zwycięstwa, a ruska zagra na totalnej wyjebce jak to ma w zwyczaju w ostatnim czasie.
 
Ostatnia edycja:
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Podoroska - Yuan
Typ: Podoroska
Kurs: 1.9
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 52.6%
Szansa wg. analizy: 62%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.05909677419

Początek turnieju zaraz po Szlemie, więc raczej wszystko bazuje na podstawie ostatnich turniejach, a tam Yuan odpadała dosyć szybko, przegrana w W100 Tokyo w pierwszej rundzie z zawodniczką spoza pierwszej 2-setki nie wróży świetnej dyspozycji, Nowy York podobnie, odpadnięcie w pierwszej rundzie kwalifikacji. Podoroska jest bardziej doświadczoną tenisistką, która będzie potrzebować punktów, więc na pewno będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony w Osace.

Savinykh - Friedsam
Typ: Savinykh
Kurs: 2.7
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 37%
Szansa wg. analizy: 44%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.1032727273

Obie tenisistki miały lepsze czasy w karierze i nie widziałem ich gry od dłuższego czasu, więc tutaj skusił mnie bardziej kurs na Rosjankę, która przeszła już bez większych problemów eliminacje i chociaż gra w turniejach mniejszej rangi niż Friedsam, to szanse obu zawodniczek w bezpośrednim starciu są bardzo zbliżone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +176
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Linette - Kostyuk
Typ: Linette
Kurs: 2.3
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 43.5%
Szansa wg. analizy: 57%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.2696140351

Lekkie zaskoczenie, że kursy na Linette nie stawiają jej w roli faworytki. Magda jest pod formą, szczególnie biorąc pod uwagę oczekiwania jakie rozbudziła dyspozycją na początku roku, jednak turniej w San Diego wydaje się dla niej idealny na odbicie. Nie dostanie w pierwszej rundzie tenisistki, która górowałaby nad nią umiejętnościami. Kostyuk też ma serię przegranych, odpadając w pierwszych rundach z Nowego Jorku, Cincinnati i Montrealu. Magdzie w ostatnich miesiącach brakuje konsekwencji, często przegrywa 3 seta, ale to wciąż technicznie zawodniczka z czołówki.

Alexandrova - Ostapenko
Typ: Alexandrova - Liczba asów - Poniżej 5.5
Kurs: 2.1
Bukmacher: Superbet

6 asów Alexandrowej w meczu jest bardzo mało prawdopodobne w 2 setach, a jeśli dojdzie do trzeciej partii też nie zdarza się często. Jeśli tylko Ostapenko nie będzie jej ich oddawała za darmo (odpuszczając wymianę, przy wysokim wyniku dla serwującej), to kurs jest atrakcyjny.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Wang Xin. - Teichmann J.
Handicap setowy - Wang Xin (-1.5)
Fuksiarz @2.10

Piłkarsko słaby rozkład jazdy na środę, więc poszukamy czegoś znów w swiecie tenisu.
W Japońskim turnieju WTA Osaka spotkają się chinka Wang, która plasuje się na 39 pozycji ze Szwajcarką Teichmann - 138 miejsce w rankingu.
Swój typ kieruję zdecydowanie na tenisistkę z chin, ponieważ jest ona w rytmie meczowym, gra regularnie i rozgrywa dobre spotkania, czego zaś nie można powiedzieć o Teichmann, która rozegrała na tej nawierzchni 2 spotkania od marca z przeciwniczkami niezbyt wymagającymi, a potrafiła mimo to przegrać oba te spotkania 2:0 w setach ugrywajac 4 gemy, a w tym najświeższym spotkaniu 5 gemów łącznie.
Przeciwniczki jak i aktualna forma pozostawia wiele do życzenia, stąd moja propozycja na wygranie 2:0 przez mocną Wang Xin, która w porównaniu do poprzedniczek prezentuje dobry poziom.
Typ oczywiście w minusowym handicapie, bowiem kurs na dokładny wynik 2:0 jest niższy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1008
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Sakkari - Osorio
Typ : over 19,5 gemow
Kurs: 1.65 - KRECZ, 1.00.
Bukmacher: superbet

Dobra, no kurs na Sakkari 1.40 - lekka przesada, wiem że byl niedawno final w Waszyngtonie i ograla po drodze m.in Pegule, ale i tak nie ma co jej przesadnie ufać. Tam jest na bani nieciekawie, kolejna konferencja na szlemie, kolejny płacz i rozważanie zawieszenia kariery.
Z drugiej strony gdzie się naprawiac jak nie na takich turniejach jak w San Diego? Z kim się odbijać od dna jak nie z zawodniczkami pokroju Osorio? W sensie, niezła, dobrze rokujaca, około 70 rankingu ale też trochę zahamowany potencjał, poprzedni rok miała jednak bardziej udany. To nie jest presja na zasadzie "dobra, po drugiej stronie siatki amatorka, trzeba to szybko konczyc", bo jakby przegrała to jakiś wielkich psów nikt na Sakkari nie będzie wieszał (na pewno nie większych niż już ma na sobie).
Osorio ma ten atut przejścia przez kwalki, obyła się z kortami, dla niej kolejny dzień w pracy, a Sakkari w takiej formie można ugryźć, bo czemu nie. Może Kolumbijka też formą nie zachwyca, ale jednak w kwali odesłała do domu 2 Amerykanki, a w 1 rundzie Fręch.
Jeśli chodzi o to kto przejdzie do kolejnej rundy - obstawiam jednak Sakkari. Ale jest to trochę niewiadoma, myślę że mimo wszystko trochę gemow potraci... linia 19,5 gemow wydaje sie ciekawa i ja ją pobieram

Jabeur - Potapowa
Typ : over 19,5 gemów
Kurs : 1.65
Bukmacher: superbet

I tutaj podobnie, Jabeur dopiero wchodzi w turniej a Rosjanka ma pierwsze mocne przetarcie za sobą. Ograc Parks na hardzie to nie taka prosta sprawa. Ja lubię poszukać niespodzianek na takich turniejach rangi 250/500 u Pań bo tam faworytki o ile to nie turniej domowy, potrafią platac figle. Niewątpliwie Jabeur dużo lepsza niż Rosjanka, ale ciekawe jak tam forma fizyczna, na US Open nie wyglądało to najlepiej, po paru gemach w każdym meczu wyglądała jakby przebiegła 3 maratony. Ons też potrafi słabo wejść w turniej, z Osorio broniła 18 bp w 1 rundzie US Open.. wiem że skala zupełnie inna, ale jednak trzeba jej chwili żeby się rozkręcić. Myślę, że tu Rosjankę stać na ugranie seta. Czysto nie chce jej stawiać, bo jednak też jest w lekkim dołku, ale w Montrealu pokryła ten over w meczu z Muchową to z Jabeur też może powalczyć, a nie sądzę ze Tunezyjka jakby nawet przegrała to odda to w 2 setach po gładkim meczu.
 
Ostatnia edycja:
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Jabeur - Potapova
Typ: Jabeur
Kurs: 1.47
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 68%
Szansa wg. analizy: 78%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.01154871795

Różnica klas między tenisistkami. Fakt, że nie wiadomo jak fizycznie trzyma się Jabeur, ale wciąż potrzebuje punktów, a turniej rangi 500 nie należy już do tych małych. Potapova gra bardzo przeciętnie na własnym podaniu, a mecz z Parks był festiwalem błędów Amerykanki. Jeśli Jabeur nie weźmie meczu w dwóch setach będzie to niespodzianka.

Dodatkowy typ:
Typ: Liczba przełamań serwisu - Potapova: Poniżej 3.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Superbet

Volynets - Kenin
Typ: Volynets
Kurs: 3.3
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 30.3%
Szansa wg. analizy: 44%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.6312727273

Bardzo ciekawy kurs na Volynets. Mniej utytułowana Amerykanka wypadła świetnie w meczu z (prawdopodobnie) wschodzącą gwiazdą Ngounoue. Kenin pokonała Kudermetovą, co może być niespodzianką pierwszej rundy, lecz Rosjanka jest obecnie kompletnie pod formą. Volynets jest bardzo wszechstronną tenisistką, mobilną i będzie miała całkiem niezłe szanse powalczyć o coś więcej niż pierwsza runda turnieju w San Diego.

Navarro - Sasnovich
Typ: Sasnovich
Kurs: 2.1
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 47.6%
Szansa wg. analizy: 59%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.1530847458

Sasnovich zdecydowanie odpaliła w San Diego. Mecz z Bencic pokazał, że potencjał zawodniczki z Białorusi jest znacznie wyżej niż oscylowanie na skraju pierwszej 100. Podobnie jak Navarro gra świetnie na odbiorze i defensywie, lecz ma lepszą grę serwisową i należy to właśnie ją wskazać w roli faworytki.

Haddad Maia - Kostyuk
Typ: Podwójne błędy: Poniżej 8.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Superbet

Maia wyjątkowo skoncentrowana nie popełniała praktycznie w ogóle błędów w zaciętej 3-setówce z Fernandez, a Kostyuk miała słaby moment wyłącznie w pierwszym secie z Linette (4 DF), lecz później żaden podwójny jej się nie zdarzył. W założeniu zakończenie meczu w 2 setach zakład jest dosyć bezpieczny, w innym przypadku może zależeć bardziej od dyspozycji serwisowej Ukrainki.

Ostapenko - Collins
Typ: Liczba przełamań serwisu: Powyżej 7.5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Superbet

Spodziewam się grubej kanonady na returnie. Ani Ostapenko, ani Collins ręki nie zwalniają, a obie nie mają dobrego drugiego serwisu i liczba przełamań powinna być spora. Nie spodziewam się krótkiego, jednoznacznego spotkania, dlatego w przypadku 3 seta typ robi się jeszcze bardziej bezpieczny.

Stephens - Garcia
Typ: Podwójne błędy: Powyżej 7.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet

Podobnie jak wyżej, Panie uwielbiają grać ze sobą długie pojedynki i nigdy nie zwalniają ręki. Od lat nie było w ich przypadku krótkiego pojedynku i biorąc ich obecną formę nie inaczej może być w najbliższej konfrontacji.
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
WTA San Diego

Sakkari - Osorio
powyżej 9,5 gema w pierwszym secie @2,15 Fuksiarz

To typ na podstawie obserwacji ostatniego meczu Osorio oraz ogólnych wnioskach, które wysnuwają się po US Open.
Oglądałem starcie Osorio z Magdą Fręch i zaimponowała mi jej gra szczególnie w pierwszym secie. Mimo problemów z utrzymaniem serwisu bez mrugnięcia przełamywała Magdę robiąc to w pierwszej odsłonie aż trzy razy z rzędu, tym samym Polka wygrała tylko jednego gema przy swoim podaniu.
Sakkari jest faworytką tego meczu, ale jestem przekonany, że będzie to wyrównany pojedynek. Najlepszą opcją wydaje mi się gra overa w pierwszym secie, bo czuję, że obie zawodniczki zrobią wszystko, aby go wygrać i tu wcale nie odbieram szans Kolumbijce. Myślałem, aby spróbować zagrać wygraną Osorio w secie otwierającym, ale pewniejszą opcją wydaje mi się wlaśnie powyżej 9,5 gemów, bo liczę, że Camila się postawi, ale czy wygra pewien do końca nie jestem, a i kurs dużo bardziej ryzykowny. Greczynka na pewno będzie chciała wrócić na zwycięskie tory po tragicznym nowojorskim turnieju, jednak dziś przed nią trudne zadanie, bo trafia na rywalkę dla której będzie to już piąty mecz w San Diego. Zapewne najtrudniejszy, mimo to stawiam, że będzie to wyrównane starcie szczególnie w pierwszym secie.
 
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Collins - Garcia
Typ : Garcia
Kurs: 2.80
Bukmacher: superbet

Aktualnie kurs 2.80 na Garcie, ja pobrałem 2.65 więc trochę smutek, bo ciągle rośnie. Idę tu trochę na przekór. Na pewno Collins w zdecydowanie lepszej formie, lubię oglądać mecze z jej udziałem, zawsze jest żywa na korcie, sporo ryzykuje, jest odważna, szuka winnerów i nie bawi się w półśrodki. Forma Garcii, no cóż.. case Sakari, dostaje w tubę na początku szlema, pakuje się i szuka formy, a przecież to obrończyni tytułu WTA finals.. spory zjazd względem ubiegłego roku.

Ale jak już pisałem przy okazji meczu Sakkari, jak wychodzić z dołku to na takich turniejach jak tu w San Diego. Najwyżej rozstawiona zawodniczka już poza burtą, z 10 WTA zostaje już tylko w grze Sakkari i Garcia, a punkty trzeba robić, szukać przełamania, jakiegoś win streaka przed mastersem w Meksyku i Chinach. Czy Garcia ma czym postraszyć Collins? Pewnie trochę serwisem, ale jak się trochę zamknie, pogra nieco pragmatycznie, step by step, bez podpalania się to widzę jej szanse. Jest po 3 setowce ze Stephens, ale ostatni set wzięła 6:1. Garcia przecież może odpalić świetny tenis, w tym roku w marcu wzięła juz ćwiartkę w Monterrey na hardzie. W h2h 2:0 dla Collins, ostatnio rok temu wygrała tu z Garcia 6:2, 7:6 - czas wziąć rewanż, motywacja może być spora, a kurs imponujący, prawie 3 na 10 rakietę świata, w czipsach tej 10tki nie wygrała..

Potapowa - Kenin
Typ : Potapowa
Kurs : 1.68
Bukmacher: superbet

A tu z kolei idę w stronę lekkiej faworytki. Potapowa wczoraj odpaliła w meczu z Jabeur dobry tenis. Ten punkt, odbiór drop shota Jabeur po krosie płasko do linii i samo dobiegniecie do niego to póki co pewna nominacja do zagrania miesiąca. Rosjanka jest dobrze przygotowana fizycznie, nie wyglądała jakby miała ze sobą długą 3 setowke z Parks. Można powiedzieć, że wraca na dobre obroty i myślę, że to wystarczy na Kenin. Prawdę mówiąc trochę się zdziwiłem ze tak męczyła się ze swoją młodszą rodaczką. Tam już nawet wszystko wskazywało, że pożegna się z turniejem, bo w każdeym secie od początku praktycznie musiała gonić, a przecież Volynets póki co to jedynie w świecie tenisa ciekawostka. Sądzę, że rozpedzona Potapowa to weźmie dziś.
 
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Collins - Garcia
Typ: Garcia
Kurs: 2.8
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 45.7%
Szansa wg. analizy: 69%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 1.014724638

Z dużym zaskoczeniem patrzę na kursy na Garcię. Nie wiem, o czym mogę wiedzieć zakłady, ale na podstawie turnieju wygląda to zupełnie inaczej. Garcia w meczu z Stephens wyglądała jak najlepsza wersja siebie, wyjątkowo mało błędów, pewny serwis (liczyłem w poprzedniej rundzie na coś innego) i forehand. Collins wydaje się mieć na lepsze zawodniczki wyłącznie jedną broń i jest atak na słaby return, jednak tutaj nie będzie miała ku temu okazji, bo pierwszy serwis Garcii jest po prostu za mocny i nie widzę konkretnych atutów w tym pojedynku, które przemawiałyby za Amerykanką. Garcia jest często jednowymiarowa i nie kalkuluje, więc zakładam, że jest pewne ryzyko, że nie tyle wygra Collins, co Francuska przegra ten mecz sama ze sobą

Dodatkowy typ:
Typ: Collins - Liczba asów: Poniżej 4.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS
Collins jest dosyć niekonsekwentna na serwisie, więc może działać to w dwie strony, ale do 5 asów z obecną dyspozycją potrzebna byłaby jej 3-setówka, Garcia ma spory zasięg, a Collins problemy ze skutecznością pierwszego serwisu.

Haddad Maia - Krejcikova
Typ: Liczba asów: Powyżej 5.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Obie tenisistki są w stanie zrobić taki wynik w pojedynkę. Jestem jedynie ciekaw jak fizycznie zaprezentuje się Maia po maratonie z Kostyuk.

Sakkari - Navarro
Typ: Navarro
Kurs: 2.75
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 53%
Szansa wg. analizy: 36.6%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.5332075472

Patrząc na ranking Sakkari jest murowaną faworytką, lecz jeśli patrzeć na obecną formę i to jak atuty Navarro (świetna gra na returnie, regularność na wymianie, gra w obronie) kontrują ofensywną grę Sakkari to sytuacja może się odwrócić. Navarro zaimponowała mi w ostatnim spotkaniu, a Sakkari pokazuje, iż pomimo swojej atletyczności i mocy w uderzeniu jest niesamowicie niekonsekwentna i popełnia masę błędów.

Potapova - Kenin
Typ: Kenin
Kurs: 2.25 (Hit dnia)
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 44.4%
Szansa wg. analizy: 57%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.2256140351

Jeśli faktycznie Kenin ma wrócić do wielkiego tenisa to prawdopodobnie to jest ten turniej. W ostatnim spotkaniu z Volynets w dwóch ostatnich setach grała tak pewną piłkę w ofensywie, że w przypadku defensywnej Potapovej powinno to wystarczyć. Z drugiej strony Potapova wypada na potencjalnego czarnego konia turnieju wyrzucając Park i Jabeur (Jabeur bardzo jej pomogła błędami serwisowymi).

Dodatkowy typ:
Typ: Potapova: Poniżej 3.5 asów
Kurs: 1.65
Bukmacher: Superbet

Potapova nie zaserwowała tylu asów w 5 setach (jeden z TB), więc szansę, że przełamie się znacznie ponad normę nie są wysokie.
 
J 34,6K

JKarto

Użytkownik
Anastasia Potapova - Sofia Kenin
Typ: Sofia Kenin
Kurs: 2.23 (Top Kursy)
Bukmacher: Goplusbet

To jest największy kurs na Kenin obecnie ze wszystkich bukmacherów. Trochę spadł, co mnie nie zdziwiło, bo Potapova wydaję się trochę przeszacowana. Pokonała Ons. To spory wyczyn, ale to bardziej Ons zawiodła niż Potapova pokazała jakiś mega-progres. Przed tym meczem nic wielkiego nie grała na tej nawierchni. Za to Kenin zawsze u siebie gra na maksymalnych obrotach. Na IW dwa TB z Rybakiną, to pokazuję, że przed własną publiga nie odpuszcza. Tutaj więc się zgadzam z Fibonnacci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Krejcikova - Collins
Typ: Krejcikova
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 46.3%
Szansa wg. analizy: 65%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.3623384615

Nie wiem co takiego ma w sobie Collins, że przeciwniczki nagle grają z nią dużo słabiej niż jeszcze kilka dni wcześniej, ale po przejściu Ostapenko i Garcii jest to dla mnie niespodzianka. Mam wrażenie, że Amerykanka nie jest już w takiej formie jak jeszcze parę sezonów temu. Nie odmawiam jej atutów, ale czysto tenisowo Krejcikova ma dużo lepsze uderzenie (zarówno forehand jak i backhand) oraz grę serwisową. Tutaj na pewno stawiam na Czeszkę i każdy kurs powyżej 2 uważam za atrakcyjny

Kenin - Navarro
Typ: Kenin - Liczba asów: Powyżej 1.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Superbet

Wysoki kurs na 2 asy Kenin. Faktycznie brakuje jej lepszych liczb w tej statystyce, ale jej serwis wygląda w San Diego na całkiem dobry. Zapowiada się zacięte spotkanie, więc duża liczba gemów zwiększa szanse na wydarzenie.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
L.Zhu-A.Krueger 1 @1.61

Co prawda nie bylo tu ogladania, ale typuje na Lin Zhu. Chinka w tym roku sezon swojego zycia. Przede wszystkim dosc sensacyjnie 4 runda AO, pozniej wygrany turniej w Hua Hin (moze slabo obsadzony, ale jednak tytul pierwszy tytul zapisany na koncie). W amerykanskiej czesci seoznu tez znowu lepsza gra Zhu i 3 runda USO i powinna isc za ciosem w Azji, gdzie rozgrywki wrocila po kilku sezonach nieobecnosci. Ashlyn Krueger to mloda zawodniczka, ktora dostala tu dzika karte i naprawde nastolatka z USA ten fakt wykorzystala. Zhu jako turniejowa "jedynka", ale to nie takie znowuz wazne. Wiadomo, ze te turnieje w Osace cz Guangzhou, gdy najlepsze zawodniczki nie moga startowac to szansa dla tych zawodniczek troche nizej notowanych, by zrobic wynik lub nawet wygrac turniej. Wydaje mi sie, ze Zhu nie zmarnuje szansy na swoj drugi tytul. Kluczowe wydaje mi sie tu pokonanie przez Lin Zhu w polfinale Xinyu Wang, ktora tez prezentowala bardzo wysoka forme ostatnio. Krueger wszystkie swoje mecz wziela poki co pewnie w dwoch setach, ale czuje, ze w finale nie da rady, trafiajac na bardziej uzanana i zmobilizowana rywalke z Chin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom