>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rzym (09.05.2022 - 15.05.2022)

Status
Zamknięty.
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
I dobrze że się nie porywasz, bo Iga może go nie pokryć. Może też dziś przegrać, choć widzę, że większości taki scenariusz nie mieści się w głowach, skoro kurs dalej spada. Ja chyba wykorzystam owczy pęd i spróbuję na Sabalenkę z jakimś +4,5 (@2,4), chociaż i +5,5 nie wygląda źle (@1,8)
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Serio ktoś jeszcze gra przecieko Idze przy takiej serii? Przecież te kursy 4 się nijak zwrócą bo wiadomo że kiedyś przegra ale równie dobrze to może być za 2 miesiące xd
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Zwracam honor. Sabalenka to jednak obecnie dno. Ale spróbuję na jutro pograć jakieś gemy Jabeur, bo myślę, że kurs będzie podobny, a tak złego tenisa druga finalistka z pewnością nie zaprezentuje.
 
M 11,6K

madek92

Użytkownik
Zwracam honor. Sabalenka to jednak obecnie dno. Ale spróbuję na jutro pograć jakieś gemy Jabeur, bo myślę, że kurs będzie podobny, a tak złego tenisa druga finalistka z pewnością nie zaprezentuje.
jesteś pewny? widziałeś jej wczorajszy pierwszy mecz z Sakkari? moim zdaniem Greczynka bez formy, co najwyżej w średniej, a mimo to dość łatwo wygrała 1. seta i nic nie wskazywało na to, że może przegrać ten mecz. No ale fakt: Dżaba > Saba
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Zwracam honor. Sabalenka to jednak obecnie dno. Ale spróbuję na jutro pograć jakieś gemy Jabeur, bo myślę, że kurs będzie podobny, a tak złego tenisa druga finalistka z pewnością nie zaprezentuje.
A to co Jabeur już wygrała swój mecz? Masz kurs 1.5 na nią więc żaden pewniak
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
wczoraj kusiło mega że , saba urwie seta ale Iga maszyna :) ale widać że, jabeur ma patent na ige po h2h :)
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Swiatek (-4,5 gema)-Jabeur 1 @1.54

Wszystko wskazuje, ze Swiatek obroni tytul w Rzymie. Nie wystartowala w Madrycie kosztem obrony dobrego wystepu w Rzymie i to wydaje sie bardzo dobra decyzja. Jabeur w ubieglym tygodniu wygrala swoj najwiekszy tytul w karierze w Madrycie, ale tu juz po drodze tyle wybiegala, ze na Polke nie da rady. Ja sie tu spodziewam zobaczyc medical timeout, a nawet krecz by mnie nie zdziwil.

Szczerze powiedziawszy, ze gdyby jaki bukmacher oferowal zaklad na krecz i mialbym tam konto to chyba bym nawet sprobowal.

Swiatek gra znakomicie w wiecznym miescie, to co uderza z forehandu to zbyt duze wyzwanie dla rywalek. Oczywiscie prawdopodobienstwo, ze powtorzy sie wynik finalu z ubieglego roku, gdzie Polka ograla Karoline Pliskova 6-0 6-0 jest nikle, ale Jabeur sie z czasem zniecheci do gry w mojej opinii, dlatego handicap 4,5 wyglada rozsadnie i szukamy dodatkowego typu - moze z zuzlowych DME lub kto co upatrzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
T 0

tommy022

Użytkownik
Iga Świątek - Jabeur (+4,5 gema) @2,50

Jabeur świetnie radzi sobie w tym sezonie na mączce. Przegrane 2 mecze po wyrównanych bojach z Belicic (Charleston), gdzie w Madrycie udało jej się odegrać oraz po wyrównanej walce z Paula Badosa Gibert w Stuttgarcie.

Nie można negować serii Igi Świątek, która w tym sezonie gra fenomenalnie, jednakże jest to finał. Finały rządzą się swoimi prawami, dodatkowo chciałbym zauważyc o przeciwniczkach w tym sezonie na mączce Igi Świątek. Oprócz Sabalenki , która jest kąpana w gorącej wodzie - jak jej nie siedzi, to przegrałaby z każdą przeciwniczką, Iga nie miała przeciwniczki pokroju Jabeur, która świetnie serwuje, świetnie zagrywa forehandy. Wiadomo, gramy tak na ile pozwala nam przeciwnik.

W mojej opinii kurs @5, mimo aktualnej serii Igi, jest dużym value w strone Jabeur
 
F 80

fanatyk1989

Użytkownik
Finały rządzą się swoimi prawami, dodatkowo chciałbym zauważyc o przeciwniczkach w tym sezonie na mączce Igi Świątek. Oprócz Sabalenki , która jest kąpana w gorącej wodzie - jak jej nie siedzi, to przegrałaby z każdą przeciwniczką, Iga nie miała przeciwniczki pokroju Jabeur, która świetnie serwuje, świetnie zagrywa forehandy. Wiadomo, gramy tak na ile pozwala nam przeciwnik.
Faktycznie Iga nie miała nikogo na poziomie Ons... Pewnie dlatego że Jabeur grała z top10 a Iga z dziewczynami z Challengeru/ITF. A moze Iga nie miała nikogo konkretnego dlatego że Jabeur konczyła swoje mecze na 1/8?

Jabeur miała szczescie w piatek i wczoraj, ale dzis juz tyle szczescia miec nie bedzie.

PS. nie napisalem to dlatego ze Iga prowadzi 1:0 ale dlatego ze piszesz takie glupoty ze oczy pieką. Wezcie w koncu na klate ze na chwile obecna Iga jest nie do ogrania. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Iga jest mentalnie na poziomie ATP. Pamietamy czasy, kiedy płakała w meczu z Sakkari.Jej powroty w większości meczów to jest mistrzostwo. Chociaż uważam, że WTA to żart to nasza Iga jest dominatorką. I pisałem o niej rok temu, że nie zrobi wielkiej kariery. Gówno się znam, też to wiem. Pozdro CWP.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Iga maszyna, co tu pisac duzo,na hardzie, clayu jest conajmniej level wyzej od innych.Ciekaw jestem sezonu na trawie, czy wciaz bedzie tak mocna.Nic, tylko sie cieszyc, ze mamy taka reprezentantke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom