>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rzym (09.05.2022 - 15.05.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
pobrane.jpg


Miejsce: Rzym, Włochy
Data rozgrywania: 09.05.2022 - 15.05.2022
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $2,527,250
Oficjalna strona turnieju: https://www.internazionalibnlditalia.com/en/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23774-wta-entry-list-9-15-maggio-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/709/rome/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/709/rome/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
I. Świątek
Zwycięzcy debla 2021: S. Fichman / G. Olmos



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Juvan-Putintseva 2 @1.48

Dzis wybralem mecz dwoch kwalifikantek. Obydwie powinny sie starac, ale Putintseva wydaje mi sie lepsza zawodniczka. Putintseva duzo bardziej ograna w tak duzych turniejach, w Rzymie to jzu duzo bardziej naturalne korty ziemne niz w Madrycie, wiec zakladam ze moze grac lepiej. Ten potencjal na pewno u Putintsevej jest bo nawet na French Open notowala dwukrotnie swietne runy w postaci dwoch cwiercfinalow. Nie ma tutaj zbytnio sie o co oprzec, ale tak spekuluje i taki typ wybieram do kombinacji.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
A.Pavluschenkova - L.Vernandes
3SETY KURS 2,37
A JAK 3 SETY TO WARTO PROBOWAC ZWYCIEZCE W STOSUNKU 2:1 TO JA WYBIRRAM ANASTAZJĘ PO KURSIE 4,8
Cóż pojedynek Mistrzyń , a dokładnie Vice Mistrzyń i to aktualnych US Open Leilach i French Open Anastazja.
A skoro Rosjanka ma tytuł na glinie to idę w jej kierunku , w H2H 1:0 dla
KANADYJKI 2;1 UBIEGŁY ROK INDIAN WELS 3 SETY
Post automatycznie złączony:

KERBER Gauff
3 SETY kurs
A.Pavluschenkova - L.Vernandes
3SETY KURS 2,37
A JAK 3 SETY TO WARTO PROBOWAC ZWYCIEZCE W STOSUNKU 2:1 TO JA WYBIRRAM ANASTAZJĘ PO KURSIE 4,8
Cóż pojedynek Mistrzyń , a dokładnie Vice Mistrzyń i to aktualnych US Open Leilach i French Open Anastazja.
A skoro Rosjanka ma tytuł na glinie to idę w jej kierunku , w H2H 1:0 dla
KANADYJKI 2;1 UBIEGŁY ROK INDIAN WELS 3 SETY
Post automatycznie złączony:

Gauff - Kerber 3 set kurs 2.62
Kerber 2:1 6.5
Tu nie jestem przekonany ale
Cori w ubiegłym roku w półfinale, Andżelika w trzeciej rundzie więc bronią punktów. W h2h 1:0 kerber na Wimbledonie 2:0.
KURS 6.5 NA ANGIE 2:1 MIODZIO , JAK MAJÀ BRONIC TO DO UPADLEGO , A JAK SIŁOWKA KONTRA WYTRZYMALOSCIOWKA TO WYTRZYMALOSCIOWKA.
NAWIERZCHNIA I LATA ZA AMERYKANKĄ SERCE ZA POLKĄ NIEMKĄ .
MINIMALNE STAWKI
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Jasmine Paolini - Jill Teichmann | 3 sety @2,55

Unibet

Szwajcarka w świetnej formie ostatnio. W Madrycie porażka dopiero w półfinale z Pegulą co jest naprawdę świetnym wynikiem. Jest tutaj faworytką, ale przejście na inne korty plus mecz z gospodynią to zawsze są problemy na zawołanie. Wszyscy wiemy, że Madryt bardzo różni się od tych innych turniejów mączkowych. Jest szybciej niż tutaj, dlatego co roku daleko zachodzi np Zverev u mężczyzn. Tutaj warunki się trochę zmienią co da duże szanse solidnej Paolini i jestem w stanie zagrać po takim kursie, że będzie to długi mecz i przynajmniej seta Włoszka ugra. Teichmann jednak grała na tyle dobrze w Hiszpanii, że powinno to wziąć, ale historia kobiecego tenisa pokazuje jak często trudny jest właśnie taki mecz na start turnieju dla rewelacji poprzedniego. Zobaczymy moim zdaniem fajny kurs na takie wydarzenie w tym meczu. Szwajcarka dawno nie grała 3 setów i to chyba idealna okazja.



🎾 Maria Osorio Serrano - Lucia Bronzetti | Bronzetti @2,20

Unibet

Tutaj też zagram w kierunku Włoszki bo widzę spore szanse. Osorio Serrano po fantastycznym kwietniu zeszłego roku w tym już nie spisuje się tak dobrze. Przegrała u siebie z Pigossi, ma duże problemy z utrzymaniem podania i jest jakaś chimeryczna. Publiczność we Włoszech potrafi wspierać swoich co było widać wczoraj w wielu meczach np Shapo z Sonego. Myślę, że jest duża szansa że Kolumbijka tego nie wytrzyma a Bronzetti u siebie zagra dużo lepiej dzięki temu. 23 latka wygrała ostatnio turniej, wprawdzie rangi ITF w Szwajcarii i ma obecnie fajny bilans. Kolumbijka za to ostatni mecz wspomniany z Pigossi rozegrała 9 kwietnia czyli miesiąc temu na innym kontynencie. Biorąc to wszystko pod uwagę i kurs na gospodynię, próbuję na zwycięstwo w całym meczu Luci, której pomogą trybuny i rozegranie w ostatnich tygodniach.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ons Yabour - Sorana Cristes Godzina 19.00
Cristea kurs 3.6 , Cristea 2:1 kurs 7 , 3 sety 2.62
Początkowo rano mi chodził znany , lubiany , wielokrotnie nakręcony scenariusz ! Po wygranym turnieju pierwszy kolejny mecz bywa słaby , pograłem nawet za jakieś ochłapy 2:0 Cristea na 3 kuponach które i tak szlag trafił , ale to się czasem sprawdza jest sporo przykladow .Popołudniu wykiełkowała myśl 2:1.Niby jest czas na łowienie ryb , jest czas na suszenie sieci , ale czy Tunezyjka będzie suszyć sieci??
U Ons imponujący zestaw 7 zwycięstw , zwłaszcza 4 ostatnie nazwiska robią wrażenie , Bencic Halep , Alexandrowa i Pegula.Ons jest w gazie będzie chciała dalej łowić, forma w prime , nie ma Barty nie ma Osaki , Stephens Kerber za burtą , w następnej rundzie Tomlanovic spokojnie do pyknięcia. Pegula już dzisiaj pykneła Samsonową to i ja mogę pyknąć Cristeae.
Na pewno ale to nie musi być wcale łatwiejsze zadanie od niedzielnego finału.
Z SORANĄ ONS MA SŁABE H2H 2:0 dla Rumunki choć mecze 2014 , 2013 z drugiej strony obie w ubiegłym roku czwarta runda na French Open.
Cristea w Madrycie pierwsza runda , ale przed Madrytem półfinał w Stambule.
Widziałem kawałek meczu z Rakhimovą i Sorana wyglądała świetnie.Może inaczej bo ona zawsze wygląda super , jej gra wyglądała bardzo solidnie.
Nie wiem czy wystarczy na rozpędzoną Tunezyjkę ale 3.6 kurs value , mecz wieczoru 3 sety 2.6Value , a jak 3 sety to próbuję 2;1 Rumunka.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Martic (+4,5 gema)-Kontaveit 1 @1.75
Martic @2.9


Licze, ze moze byc tutaj niespodzianka. Najlepszy wynik obywu tenisistekw Rzymie to polfinal. Kontaveit nie gral w Madrycie i uwazam, ze bedzie jej w tym meczu bardzo ciezko. Martic zaczlea grac dobrze po dluzszej przerwie, a ona potrafi, byla cwiercfinalistka French Open, polfinalista w Rzymie i chyba w tym roku planuje cos ugrac. W Madrycie i Billie Jean Cup bylo juz niezle, a najlepszy forme pokaze sadze tutaj. Choratwka przeszka kwalfikacje i ograla Muchova i forma wyglada dobrze. Kontaveit w sumie nie wiadmo co zrobi, ale nawet jak zagra dobrze to bedzie to dla niej trudy mecz. Mozna jeszcze wziac handicap 5,5, by ograniczyc ryzyko jezlei ktos nie jest przekonany. Mi sie wydaje ze taki typ wystarczy, a nie wykluczam, ze Martic ten mecz jest w stanie przechylic na swoja korzysc.


Z mniejszych kursow to Halep wydaje mi sie, ze ten nastawi sie na dobry wystep w Rzymie, ale to juz propozycja do kuponu na kilka typow rzecz jasna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1158
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Simona Halep - Danielle Collins | Halep 2:0 @1,85

Unibet

Mecz miał być wcześniej ale odbędzie się dopiero około 21. Collins waliła dobrze na początku tego sezonu ale na mączce to ona jeszcze z nikim nie wygrała. W mega szybkim Madrycie wygrała z Puig, a i tak męczyła się niemiłosiernie w pierwszym secie. Przypominam, że portorykanka przegrała swoje ostatnich 10 meczów i wcześniej grała w 2020 roku. Halep wraca do formy i jej wysokie piłki to powinna być mordęga dla Collins, która uwielbia grać płasko i mocno. Jeśli Simona zagra na swoim poziomie z Madrytu gdzie ograła Gauff czy Badosę to spokojnie powinna tutaj dzisiaj pewnie wygrać. Od marca przegrała dwa mecze ze Świątek i z Jabeur na mączce co nie jest żadnym wstydem i pokazuje, że Simona powraca z formą idealnie przed wielkim szlemem, który uwielbia.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Sabalenka - Pegula
3 sery kurs 2,37
Dokładny wynik 2:1 Pegula kurs 5.5
Sabalenka miała być lepsza od Azarenki , zgarniać szlema za szlemem i co z tych prognoz wyszło póki co niewiele.
Nie mniej jednak trzyma się w topie , wczoraj zmasakrowała Chinkę w dwóch krótkich setach , i to jej dobrze wychodzi , gorzej gdy przeciwniczka masakrować się nie daje wtedy zaczynają się schody.
W H2H 2 do 1 dal Białorusinki oba wygrane mecze z Pegula na MĄCZCE, jeden przegrany na hardzie.
Pegula w swoim prime w sobotę grała finał no i nie udźwignęła decydującego seta .Tu pachnie decydującym setem , może dzisiaj udźwignie.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Sabalenka vs Anisimova @ 1

Początkowo patrząc na tą parę, pomyślałem Anisimova. Od dłuższego czasu gra dobrze, również tutaj w Rzymie i pamiętam, że obie Panie zagrały w tym roku ze sobą i to dwokrotnie i chyba nawet raz grałem na Anisimovą więc sobie myślę, ze zabije ona Sabelenke trzeci raz w krótkim odstępie czasu ale patrząc dalej w h2h to Białorusinka jeszcze z Amerykanką nie wygrała i tak się zastanawiam kiedy w końcu? Myślę, że Sabalenka nie pozwoli tym razem się ograć kolejny juz raz i w tak krótkim czasie i te seria zostanie w przerwana. Na to liczę i tak stawiam
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Jabeur vs Sakkari @ 2

Nie wiem czy gra przeciwko Tunezyjce w takiej formie to dobry pomysł aczkolwiek spróbuję bo kiedyś musi przyjść jakaś słabsza dyspozycja i być może to nastąpi właśnie dziś. Ons od kwietnia gra niesamowicie, zgarnęła po drodze Madryt, tutaj również prezentuje wysoki poziom aczkolwiek przeciwniczki nie były jakieś specjalnie wymagające. Z Putintsevą momentami zabawiała się strasznie ale dziś na jej drodze stanie Sakkari która postawi zupełnie inne warunki, inne tempo, inna siła uderzenia tak więc swoje trzeba bedzie na biegać i na pracować. Czy Tunezyjka jest głodna, zdetermimowana i nastawiona na kolejny sukces i ma w sobie wystarczające pokłady energii? Mam nadzieję, ze Sakkari postawi ciężkie warunki a Ons trochę z puści z tonu i przegra dziś ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +193
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Pany kiedy Iga przegra to pytanie, musi pasć seria jest mega długa może to jest ten dzien ?chodzi po głowie 1 set andrescu a potem iga win , macie jakieś pomysły ?
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Pany kiedy Iga przegra to pytanie, musi pasć seria jest mega długa może to jest ten dzien ?chodzi po głowie 1 set andrescu a potem iga win , macie jakieś pomysły ?
To nie jest ta Kanadyjka z kiedyś, na moje ona kondycyjnie padnie, ale zobaczymy + Iga miała długo odpoczynku, jakby nie patrzeć, więc jak już ma odpaść to raczej na szlemie, a nie tutaj.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Andreescu grala bardzo dobrze do 6:6 1:1,wtedy Swiatek niby wyrzucila w aut, ale byla korekta I zamiast 2 1 Kanadyjka, to bylo 2 1 Swiatek.Andreescu lekko poirytowana I od tego momentu przegrywa 25/31 pilek! (do 50).Te WTA, to jest takie szambo jak nigdzie indziej, nigdy nie widzialem, zeby tak czesto w meczu(bo czesto sa podobne przypadki), jak w WTA decydowala, praktycznie jedna pilka o wygladzie calego spotkania.
Mentalnie,te kobiety w tenisie, nie liczac moze, tylko kilku przypadkow na tysiace grajacych zawodniczek, maja cos tam w glowie do grania.Przeciez taka Swiatek, aktualnie jest lata swietlne przed tymi wszystkimi zawodniczkami.Jesli nie poprzestawia jej sie cos w glowie na gorsze, to liderka moze byc baaardzo dlugo.Fizycznie,tez bardzo mocna a, ze teraz bedzie miec komfort grania, tylko wiekszych turniejow, to ten sezon nie powinien byc dla niej meczacy.

Oczywiscie,jutro czy za miesiac, ale ta porazka przyjdzie,bo kazda seria sie konczy ale to wg mnie juz tylko zalezec od niej, bo musialaby troche bledow robic, by oddac mecz.
Ciekawostka, ze w turniejach WTA 1000
Swiatek ma 28-0, w pierwszym secie.To jest niasamowite.

Ktos, moze ogladal Sabalenke dzisiaj?
Duzo psula? No i jak podanie jej chodzilo?
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Andreescu grala bardzo dobrze do 6:6 1:1,wtedy Swiatek niby wyrzucila w aut, ale byla korekta I zamiast 2 1 Kanadyjka, to bylo 2 1 Swiatek.Andreescu lekko poirytowana I od tego momentu przegrywa 25/31 pilek! (do 50).Te WTA, to jest takie szambo jak nigdzie indziej, nigdy nie widzialem, zeby tak czesto w meczu(bo czesto sa podobne przypadki), jak w WTA decydowala, praktycznie jedna pilka o wygladzie calego spotkania.
Mentalnie,te kobiety w tenisie, nie liczac moze, tylko kilku przypadkow na tysiace grajacych zawodniczek, maja cos tam w glowie do grania.
Przecież to się dzieje w co drugim meczu. Wyrównany mecz do pewnego momentu, jedna przegrana piłka, jeden przegrany break point i za chwilę jest seria 10 przegranych gemów z rzędu. WTA to syf, największy z możliwych.
Jabeur wygrywa wszystko i nagle dostaje od Sakkari jak juniorka od profesjonalisty. Za chwilę Tunezyjka wraca do meczu, który praktycznie jest przegrany. Cyrk na kółkach. Dlatego pisanie analiz w tym dziale to żart. Forma, statystyki, ulubiona nawierzchnia, nic z tego nie ma znaczenia w WTA. Liczy się tylko to, czy jakaś parodystka nie dostanie kontuzji mózgu.
Dlatego też w teoretycznie wyrównanym meczu Teichmann z Kasatkiną stawiam na jednostronne "widowisko" i mało gemów, bo wszystko wskazuje na to, że tak nie będzie.

Teichmann - Kasatkina poniżej 18,5 gema 2.95 Betclic
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przecież to się dzieje w co drugim meczu. Wyrównany mecz do pewnego momentu, jedna przegrana piłka, jeden przegrany break point i za chwilę jest seria 10 przegranych gemów z rzędu. WTA to syf, największy z możliwych.
Jabeur wygrywa wszystko i nagle dostaje od Sakkari jak juniorka od profesjonalisty. Dlatego pisanie analiz w tym dziale to żart. Forma, statystyki, ulubiona nawierzchnia, nic z tego nie ma znaczenia w WTA. Liczy się tylko to, czy jakaś parodystka nie dostanie kontuzji mózgu.
Dlatego też w teoretycznie wyrównanym meczu Teichmann z Kasatkiną stawiam na jednostronne "widowisko" i mało gemów, bo wszystko wskazuje na to, że tak nie będzie.

Teichmann - Kasatkina poniżej 18,5 gema 2.95 Betclic
Wszystko, to za duzo powiedziane.Z 10 meczy pod rzad, to nie wszystko.Przyjrzec sie blizej, to z groznuejszych ograla tylko Bencic, Halep I Pegule, ale Sakkari to nie byle kto.Greczynka przed Rzymem slabo, ale bylo wiadome, ze odpali w koncu.Aktualnie 5 5 w drugim,moze come back? 😉
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Dyskusja o pierdołę, a tu kurs 1.02 na live Sakkari Jabeur 15 i cyk. Czy warto w ogóle sugerować się meczem dzisiejszym Sabalenki do meczu ze Świątek, gdy parę tygodni temu był Stuttgart i Sabalenka grała swój tenis + forma była, a i tak w finale przegrała 6-2 6-2 ze Świątek. Psychika wygrywa, której Sabalenka nie ma.

Sakkari ma problem chyba kończyć mecze, dziś takie coś, kiedyś finał z Konta 5-2 3 set i 5-7 :(
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mi chodzi, tylko o pierwszy set.Swiatek slabiej wchodzi w mecz, w Rzymie a jak Sabalenka daje rade z podanie, to ma szanse na 1ego seta.

Z 61 52, przegrac 11 gemow, a ugrac tylko 1 gema to jest zenada.Welcome in WTA
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Swiatek-Sabalenka 1 @1.22
Popyrin-Pellegrino 1 @1.55


Nie wiem jak ugryzc ten mecz Swiatek, tu juz te handicapy gemowe czy setowy jest tak wywindowany, ze wydaje mi sie to zbyt duzym ryzykiem, wiec ide tu w akumulowany z wygrana Polki po prostu i celuje dodatkowo w Popyrina z challengera w Bordeaux.

Australijczyk chyba wraca do dobrej gry, jaka prezentowal w ubieglym roku. Pomimo ze blyszczal na twardych nawierzchniach to nc straconego. Popyrin jest zwyciezca juniorskiego French Open swego czasu i chyba probuej cos tu ugrac. W pokonanym polu m.in. Taberner i Munar, wiec nazwiska dosc znaczace. Rywalem obyty na cegle Wloch, ale i tak uwazam, ze umiejtnosci zrobia roznice.
 
Otrzymane punkty reputacji: +435
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Swiatek-Sabalenka 1 @1.22
Popyrin-Pellegrino 1 @1.55


Nie wiem jak ugryzc ten mecz Swiatek, tu juz te handicapy gemowe czy setowy jest tak wywindowany, ze wydaje mi sie to zbyt duzym ryzykiem, wiec ide tu w akumulowany z wygrana Polki po prostu i celuje dodatkowo w Popyrina z challengera w Bordeaux.

Australijczyk chyba wraca do dobrej gry, jaka prezentowal w ubieglym roku. Pomimo ze blyszczal na twardych nawierzchniach to nc straconego. Popyrin jest zwyciezca juniorskiego French Open swego czasu i chyba probuej cos tu ugrac. W pokonanym polu m.in. Taberner i Munar, wiec nazwiska dosc znaczace. Rywalem obyty na cegle Wloch, ale i tak uwazam, ze umiejtnosci zrobia roznice.
Nie obraź się ale granie półfinału turnieju WTA 1000 na faworytkę po kursie 1,22 to lekka przesada, niezależnie od formy Świątek. To tylko sport, tylko tenis i do tego kobiecy tenis. A Sabalenka to nie dziewczynka do bicia tylko białoruski babochłop, któremu jak serwis siedzi, to może pokonać każdą. Dobrze napisałeś na początku. Linie są wyśrubowane, więc jeżeli ktoś już tyka takie kursy, to chyba lepiej zagrać te 5 gemów Sabalenki również po 1,22 niż odwalać sztukę dla sztuki.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Nie obrazam sie. Chodzi o to, ze te handicapy w porownaniu w wyjsciowymi kursami mocno i tak spikowaly i nie chce sie porywac na nie. Gdyby byly takie jak po wystawieniu kursow przez bukmacherow na poczatu to mysle, ze bym gral handicap gemowy pod Swiatek.

A co to za roznica ze granie polfinalu?
W ubieglym sezonie Swiatek w finale tego samego turnieju pokonala swietnie podajaca Pliskova 6-0 6-0, wtedy tez typowalem na Swiatek i co mialem nie typowac tylko dlatego, ze to byl final turnieju WTA 1000 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom