>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Roma, Estoril 2.05-8.05.2010

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Powinna sobie poradzić. W ogóle dzisiaj nic nie gram z WTA Roma. Zobaczymy jak się ta runda potoczy i potem powinny być lepsze typy.
Powodzenia
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Dzisiejsze mecze nie zachęcaj tak jak wczoraj (kirlienko, wick, schiavione)
Jedynym meczem na jaki dzis gram to mam nadzieje wracająca do świetnej formy Ana Ivanovic. . .

Ostatnie mecze Azarenki nie wyglądały za dobrze na 5 meczów przegrała 3 . z niżej notowanymi rywalkami..
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Cibulkova - Kirilenko 0-0 1.86 1.73 Kirlienko ✅

Kirlienko widać wraca do dobrej formy . Pokonała Kuznetsova w 3 setach..
Cibulkova nie zachwyca gra poprostu na swój poziom a Kirlienko myślę, że w tym sezonie wejdzie do pierwszej 20-30 rankingu WTA. Myślę że to na jutro dobry typ 1,73 nie zawiodłem się runde wcześniej z kursem 4,5 więc jutro też nie powinno być problemu.



Radwanska - Safarova 1-2 1.39 2.62 Radwańska ⛔

Co do tego meczu wiedziałem, że będę typował to spotkanie ale myślałem że Radwańska zagra z Pennetta wtedy kursy były by wyższe. Isia jest dobrze nastawiona do tego turnieju myślę ze zajdzie tutaj daleko ponieważ nie gra na 100% w Warszawie . W drugiej rundzie pokonała pewnie 6:1 6:0 Włoszke...

Jutrzejszy rozkład. Isia gra na drugim korcie... link do jutrzejszych wszystkich meczów.

http://www.internazionalibnlditalia.it/2/public/pdf/OP.pdf?W8MNMJY75FXNSUMX9GKWFN26M
 
F 0

filweb

Forum VIP
Dementieva - Ivanovic 2 2.97
Serbka chyba powoli wraca do wielkiej formy. Dziś zagrała świetny mecz z Azarenką. Mimo, że Białorusinka narzekała na kontuzję nogi, to było widać, jak dobrze pracuje serwis, a fantastycznie forehand Any. W latach 2007 i 2008 Serbka święciła wielkie sukcesy właśnie na mączce, natomiast Dementieva zdecydowanie preferuje szybsze nawierzchnie. H2H 5-0 Demi to jedyna rzecz, która nie pasuje mi w moim typie.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Errani S. - Dulgheru A. 2 - 2.17✅
Kilka typów na dziś wybrałem.
Arantxa Parra Santonja - Julia Goerges 2 - 1.60
Wczoraj osobiście zagrałem na podbitke ako Santonję i miałem nerwów co nie miara. Strasznie się męczyła z anonimową dla mnie Bułgarką Evtimovą. Meczu nie oglądałem ale statsy były bardzo kiepskie w tym spotkaniu. Julkę natomiast oglądałem w meczu z Henin i mimo, że wynik na to nie wskazuje zagrała świetne spotkanie. Bardzo dobry serwis, agresywna, dokładna gra z głębi kortu. No po prostu miód. Miała pecha, że trafiła na geniusza damskiego tenisa, bo z taką grą sądzę, że ograłaby każdą inną w tamtym dniu. Zwyżkę formy potwierdziła rozbijając w 1 rundzie w Rzymie Wozniak. Kurs bardzo ok.

Raymond L./Stubbs R. - Rosolska A./Shvedova Y.1 - 1.45

Bardzo dobra opcja do jakiegoś dubla na dziś. Amerykańsko-australijski debel - jeden z moich ulubionych wśród kobiet (chociaż wolałem Raymond/Stosur:p). Wczoraj z przekonaniem zagrałem na nie (http://yfrog.com/63izkap) w meczu 1 rundy, gdzie rywalki imo były o niebo bardziej wymagające -&gt; Errani/Vinci radzą sobie w deblu na cegle świetnie - wystarczy zobaczyć na ich ostatnie wyniki. Jednak nie dały rady. Zadecydował głównie świetny jak zawsze serwis Raymond/Stubbs. Piekielnie cieżko je złamać nawet na clayu. Lubię Rosolską, ale z całym szacunkiem - niewiele jej szans dziś daję. Zwłaszcza z tak chmieryczną partnerką jak Jarka.
Ivanovic - zgadzam się - na plus jak najbardziej. Nie zdecyduję się chyba na czysty win ale jakieś handi w stronę Serbki jak najbardziej wskazane. Podobnie ma się sprawa z Dulgheru i MJMS. Hiszpanka ma moim zdaniem najlepszy drop shot w całym WTA i jeśli Wozniacki będzie jeszcze odczuwała jakieś problemy to Maria bezlitośnie będzie ją męczyć dropami i niewykluczone, że wygra ten mecz.
 
K 0

kristo1000

Użytkownik
Spotkanie: A.Radwańska - L. Safarova
Typ:zakład na sety 0-2
Kurs: 5.00
Buk: Bet365
Analiza: Obie zawodniczki spotykały się dwukrotnie ale było to dwa rok i 3 lata temu więc raczej nie ma co brać pod uwagę wyników tych spotkań... Bardziej trzeba się przyjrzeć ich obecnej formie. Wczoraj Lucia pokonała Flavie Pennette dość gładko, obstawiałem ten mecz szkoda tylko, że nie zdążyłem analizy tu dać na forum. Tamten mecz był łatwiejszy do wytypowania gdyż forma Flavi pozostawia wiele do życzenia już wcześniej to zauważyłem oglądając jej spotkania... Na pewno na wszystkich zrobiła wrażenie wygrana Luci z Karoliną Woźniakowską, wiadomo jednak że Karolina nie w pełni sił była... Chodzi mi głównie o to, że Lucia dość solidną tenisistką jest, potrafi wygrywać z najlepszymi, a to co najbardziej kusi do takiego typowania to nierówna forma Agnieszki Radwańskiej. Można mówić, że po ostatnich porążkach jest głodna sukcesu czy tez chce się odegrać, ale to nie do końca prawda. Wczoraj gładko pokonała Roberte Vinci, ale dziś równie dobrze może nie być, to będzie cięższa przeprawa z pewnością. I ta obecna niestabilność formy Isi kusi, żeby tak obstawiać. Mniejsze ryzko to poprostu wygrana Safarowej. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że głupoty opowiadam ale jak ryzykować to po kursie 5 niż po 1,8.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Arrantxa Parra Santonja-Julia Georges @ 1.60

Podobnie jak kolega wyżej stawiam tutaj na Niemke.Jak dla mnie po takim kursie to wielki value.Julia już w meczu z Henin w Sttutgarcie zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie,tam niestety nie wytrzymała tempa z Belgijką,to co najbardziej rzucało sie w oczy to fantastyczny serwis sprawiający sporo problemów Henin.Obecny turniej rowniez zaczeła swietnie rozbijajac Woźniak,Santonja natomiast męczyła sie z słabiutką Bułgarką Evtimovą.Nie lekcaważe zadnej hiszpanki ani hiszpana na clayu ale ten mecz dla mnie moze miec tylko jedna zwyciezczynie i jest nia Niemka o ogromnym potencjale.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Arantxa Rus - Kirsten Flipkens
Data: 5.05.2010 15:00
Typ: Czy Arantxa Rus (NED) wygra przynajmniej 1 seta? - Nie
Kurs: 2.94
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj w drugiej rundzie tenisa pan na turnieju w Estroil wystąpią przeciwko sobie Holenderka Arantxa Rus oraz pochodząca z Belgii Kirsten Flipkens. Stawiam na tą drugą, ponieważ widziałem jak gra przy okazji spotkań Polski z Belgijkami, które przegraliśmy (m.in. za sprawą dobrze dysponowanej Flipkens). Dzisiaj jej rywalką będzie Arantxa Rus, która w pierwszej rundzie tego turnieju wyeliminowała mało znanąKoehler w trzech setach. bardzo się z nią męczyła, podczas gdy Belgijka pokonała łatwo 6:1, 6:3 znacznie bardziej wymagającą Sybille Bammer. Nie tylko na podstawie ostatnich meczy, lecz także z przekroju całej kariery i doświadczenia na korcie wygrać gładko powinna Flipkens, która potrafi zaprezentować się bardzo dobrze. Myślę, że Rus nie będzie dla Flipkens żadnym problemem, a wynik tego spotkania to czysta formalność. Bardzo przyzwoity kurs.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Dementieva, E v Ivanovic, A
Typ: Zakłady na sety
2-0 - Ivanovic, A
Kurs: 5,00 ✅
Bukmacher: Sportingbet
Za około godzinę na kortach ziemnych w Rzymie rozpocznie się mecz pomiędzy Rosjanką E.Dementievą oraz serbką A.Ivanovic. Dementievą oglądałem ostatnio podczas FED CUP w meczu z Oudin i muszę powiedzieć że strasznie się męczyła.. Nie mówię już o drugim secie w którym przegrała 0:6, ale cały mecz w ogóle nie miała serwisu i wygrała tylko dzięki temu że obudziła się nagle w trzecim secie a w gruncie rzeczy obudziła się jej gra kątowa.. Ana Ivanowic pokonała wczoraj Azarenkę więc nie byle kogo bo jej nazwisko jest niezwykle głośne w kobiecym tenisie, co świadczy o dobrej formie Serbki, jest w tym momencie głodna gry co widać i myślę że nie zatrzyma się na Dementievej. Jeśli wszystko będzie funkcjonowało tak jak w meczu z Azarenką i przy odrobinie szczęścia 2-0 powinno może wejść. Na osłodę dodam że Dementieva męczyła się niemiłosiernie z Schvedovą. Jak już ryzykować to po kursie 5.00 ;-) 1/10 Pozdrawiam.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jankovic - Venus Willams 1 1.95
Druga Serbka również zdaje się przeżywać rekonesans formy. Dziś zagrała fantastyczne spotkanie nie pozostawiając złudzeń Wickmayer - Belgijka ugrała zaledwie 2 gemy. Jankovic świetnie serwowała, returnowała, grała ze swojej ulubionej kontry. Z Amerykanką jest 5-5 i 3-1 na clayu. Venus mimo bilansu 7-0 w tym sezonie na clayu wcale nie pokazuje niczego fantastycznego - wygrana dziś z mega zmęczoną Peer wcale mnie nie przekonuje, natomiast obrona tytułu w Acapulco, na znacznie zresztą szybszych kortach, odbyła się w tragicznym stylu - kilka 3 setówek z zawodniczkami ze znacznie niższej półki.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Arantxa Parra Santonja - Julia Goerges 2 - 1.60⛔
Raymond L./Stubbs R. - Rosolska A./Shvedova Y.1 - 1.45✅
Nie zdecyduję się chyba na czysty win ale jakieś handi w stronę Serbki jak najbardziej wskazane. ✅

Podobnie ma się sprawa z Dulgheru i MJMS.
✅✅
Gdyby nie dziwna wtopa Goerges byłoby dziś 100%. Ale i tak bardzo udany dzień.
Na jutro popieram typ na Jankovic. Kolega wyżej napisał w zasadzie wszystko, ja dodam tylko, że Serbka to dla mnie ścisła czołówka WTA jeśli chodzi o grę w defensywie i kontrowanie. Jelena zagrała bardzo dobry mecz z Henin w Stuttgarcie. Oglądałem i gdyby wykorzystała swoje szanse to mogła to wygrać. Venus podobnie zresztą jak Serena jak zwykle nie zachwycają na clayu. Widać, że to nie ich bajka i męczy je granie tutaj. No ale jak trzeba przyjechać na turniej to przyjeżdżają. Venus miała dziś wykładkę, bo Peer miała masę szczęścia już z Hercog (wyciągnęła z 0-1 i 1-5 w drugim secie mecz). Warto po takim kursie zainwestować w Jelenę.

Kurs przez chwilę wzrósł aż do 2.09!, ale teraz wrócił do poprzedniej wartości. A co do meczu w Stuttgarcie - też chciałem zamieścić krótką notkę o nim w analizie, ale podczas pisania ktoś zadzwonił i zapomniałem ???? Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie, zwłaszcza 2 pierwsze sety.
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
Spotkanie: A.Rus - S. Cirstea
Typ: 1
Kurs: 3,05
Buk: Pinnacle
Ahh ta Rus. 3,20 siadło pięknie. Teraz czas na Rumunke. Holenderka dzisiaj na poczatku seta slabiutko z serwisem ale wyciagnela ze stanu 1*-3. Trwa jej nieprzerwana passa od kwalifikacji. 5-0 w meczach ze stratą 1 seta. Teraz bardziej wymagajaca przeciwniczka, która wcale tak dobrze sie nie prezentuje. Znowu odwolujac sie do statystyk Cirstea, odpada w cwiercfinale. Grą na clayu ostatnio rumunka nie zachwyca. Odpada gdzieś w przekroju 2 max rundy. Jej ostatnie 10 meczy to 5 zwyciestw, 5 porażek. Kursy lecą na łeb na szyje. Korzystam póki ciepłe, bo jutro rano kurs będzie oscylował w granicach 2,50. Chciałbym zagrać dw 2-0 ale kochany B365 jeszcze nie wystawił, a pewnie rano bedzie niewiele wiekszy niz teraz na zwyciestwo. GL.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Spotkanie: A.Rus - S. Cirstea
Typ: 1
Kurs: 3,05
Buk: Pinnacle

Ahh ta Rus. 3,20 siadło pięknie. Teraz czas na Rumunke. Holenderka dzisiaj na poczatku seta slabiutko z serwisem ale wyciagnela ze stanu 1*-3. Trwa jej nieprzerwana passa od kwalifikacji. 5-0 w meczach ze stratą 1 seta. Teraz bardziej wymagajaca przeciwniczka, która wcale tak dobrze sie nie prezentuje. Znowu odwolujac sie do statystyk Cirstea, odpada w cwiercfinale. Grą na clayu ostatnio rumunka nie zachwyca. Odpada gdzieś w przekroju 2 max rundy. Jej ostatnie 10 meczy to 5 zwyciestw, 5 porażek. Kursy lecą na łeb na szyje. Korzystam póki ciepłe, bo jutro rano kurs będzie oscylował w granicach 2,50. Chciałbym zagrać dw 2-0 ale kochany B365 jeszcze nie wystawił, a pewnie rano bedzie niewiele wiekszy niz teraz na zwyciestwo. GL.
Nie zgodze się z tym typem.Rus powinna odpaść już we wtorek z Koehler gdzie przegrywała w trzecim secie 2-5*,ale Portugalce zabrakło zdecydowanie doświadczenia i uległa Rus 7-5.W R16 Rus ograła Filipkens 2-0,ale ta do najlepszych nie należy.Ogranie przez Cirstea Olaru i De Brito robie na mnie większe wrażenie niż Koehler i Filipkens przez Holenderkę.Kurs ok 1,50 z pewnością wart gry na Rumunkę.Do dubla polecam;)
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Ivanovic A. v Petrova N.
Typ: Ivanovic A. [Dokładny wynik] 2-0
Kurs: 2.20 ✅
Buk: Gamebookers

Dzisiaj wieczorem zmierzą się na ziemnych kortach w Rzymie Serbka Ana Ivanovic oraz Rosjanka Nadia Petrova. Oglądałem wczoraj Ane z Dementievą, grała z niesamowitą determinacją, świetna gra logiczna, rozprowadzanie rywalki po korcie, niemalże dziecięca radośc z każdej wygranej piłki, świetnie grane dropshoty, wspaniały return, jedyna rzecz do której właściwie mógłbym się przyczepić to serwis. Tak jak i wczoraj wspominałem, po powrocie widać u Any niesamowicie silny głód gry, jest mocno zmotywowana, na pewno w tym meczu powalczy o każdą piłkę. Panie spotykały się ośmiokrotnie i h2h między nimi wynosi 4-4. Z trzech swoich zwycięstw nad Nadią trzykrotnie Serbka triumfowała w dwóch setach. Nadia nie jest w najlepszej formie, już wczoraj niemiłosiernie się męczyła z Dulgheru, a biorąc pod uwagę jej niemałe gabaryty jak na kobietę będzie dziś odczuwała wczorajszy mecz kondycyjnie, jak to się mówi &#39; poczuje go w kościach &#39;. Wczorajsza gra Any urzekła mnie do tego stopia że pomimo iż dopiero powraca upartuję w niej cichego faworyta zawodów w Rzymie. Pozdrawiam.
6/10
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
M. J. Martinez Sanchez - L. Safarova [1] @ 1.60 ✅✅✅
Hiszpanka świetnie radzi sobie w tym turnieju. Pokonała już między innymi reprezentantkę gospodarzy Francesce Schiavone oraz drugą rakietę świata - Carloline Woźniacki. Oba spotkania zakończyły się po dość jednostronnych 2óch setach (za wyjątkiem 1 seta z Caroline). Po drugiej stronie siatki stanie Lucie Safarova. Czeszka po 3-setowym pojedynku w pierwszej rundzie, w drugiej, dość niespodziewanie odprawiła z kwitkiem najlepszą obecnie Włoszkę - Flavię Pennetę. I właśnie... w 3 rundzie trafia na Agnieszkę Radwańską i jak dla mnie tutaj powinna zakończyć się jej przygoda z turniejem. Pierwszy set przegrany gładko 1:6, później 6:3 i wymęczone zwycięstwo po TB. Odnoszę wrażenie, że Martinez Sanchez znacznie lepiej radzi sobie na kortach ziemnych i po takim kursie aż żal nie zagrać.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Spotkanie: Ivanovic, A - Petrova, N
Typ:
1
Kurs: 1,67
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj o 16;30 na kortach w Rzymie staną naprzeciw siebie Ivanovic i Petrova. Faworytką wśród bukmacherów jest Ivanovic i w moim odczuciu również właśnie ona wygra ten mecz. Wczoraj Ivanovic po bardzo dobrym meczu pokonała Rosjankę Dementievą 2-0 , a Petrova męczyła się w 3 setach z Dulgheru. Początkowo chciałem grać dokładny wynik 2-0, ale zostałem już uprzedzony więc stawiam po prostu na wygraną. Widać, że Ivanovic jest głodna gry i z meczu na mecz gra coraz lepiej. Moim zdaniem pewny typ i warto grać na Anę!
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Ivanovic A. v Martinez Sanchez M.J. [First Set/Match Winner]
Typ: Ivanovic A. wygra 1 seta i wygra mecz
Kurs: 2,00
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Dziś wieczorem w półfinale turnieju w Rzymie zmierzą się serbka Ana Ivanovic oraz hiszpanka Martinez Sanchez. To mój trzeci typ z rzędu na Anę. W dalszym ciągu podziwiam jej determinację i radość z gry. Wczoraj odprawiła z turnieju w dwóch setach Nadię Petrovą po wspaniałej grze szczególnie w pierwszym secie. W drugim dostała lekkiej zadyszki co mogło być spowodowane niedostateczną regeneracją sił ale dziś powinno być już okej. Zawodniczki które Ana ma na rozkładzie w tym turnieju imponują: Azarenka, Dementieva, Petrova, czołówka kobiecego tenisa. Głód gry u Any jakby zdawał się stale rosnąć, jak na kobiecy tenis dysponuje świetnym serwisem , dużo widzi na korcie i wspaniale kontruje. Jeśli tak dalej pójdzie korty typu clay przysporzą jej w tym roku wiele sukcesów. Czemu taki typ? Obawiam się że Ana może przyspać lekko w drugim secie jak to miało miejsce z Dementievą oraz Petrovą ale pierwszego seta oraz w ogólnym rozrachunku powinna wyjść górą. Z całym szacunkiem dla Martinez Sanchez ale uważam że aktualna dyspozycja Serbki jest dla niej nieco za wysoka. Wczoraj pokonała nie bez historii Safarovą, czarnego konia tego turnieju, ale dziś już powinna zakończyć swoją przygodę z Rzymem na korzyść Any. Typ wygrania 1 setu oraz meczu jest o wiele bardziej atrakcyjny (2,00) aniżeli DW 2:0 dla Any (2,35) ponieważ daje to zabezpieczenie w postaci drugiego seta. I najprawdopodobniej Serbka znów zejdzie zwycięsko z kortu ciesząc się przy tym jak mała dziewczynka. Pozdrawiam
 
demontyper 0

demontyper

Użytkownik
Tennis - WTA Roma
Spotkanie: Jankovic J. - Williams S.


Analiza:

Pół-Finał rozgrywek WTA w Rzymie i może ku małemu zaskoczeniu to Jankovic stawiana jest przez bukmacherów na faworyta tego pojedynku . Może to nie przypadek ostatnie dwa spotkania Jankovic to istny koncert jej gry -pokonała V.Williams 6-0, 6-1 tak tak tylko jeden set oddała oraz Kirilenko 6-0 6-2 -dwa oddane sety . Imponująca wręcz forma. Natomiast jej rywalki nie trzeba nikomu przedstawiać - 1 rakieta na świecie , z ostatnich 19 spotkań przegrała tylko 1 ! z Dementievą w Sydney przed Australian Open-który wygrała . Zatem nic dodać nic ująć szykuje się pasjonujące widowisko w którym zadecyduje dyspozycja dnia . Ja stawiam dziś na rutynę i doświadczenie z niesamowitą zagrywką - czyli na Serenę Williams -po walce 2-1.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Dzis buki znowu wystawiły na Ane kursy dosyć wysokie jednak juz tak nie szaleli jak w poprzednich rundach ogladałem wczorajsze dwa mecze zarówno Sanchez jak i Ivanovic.
Mecz Sanchez wyglądał miej więcej tak początek nie za bardzo było wiadomo co sie dzieje łamały się cały czas później już przy własnych serwisach utrzymały i w TB w deszczu lepsza Sanchez do 8 . Safarova pokazywała że w deszczu grac nie będzie jednak decyzje były inne i drugi set 4-0 dla JMS jednak później straciła 4 gemy z rzędu i remis 4-4 na szczęście dla niej otrząsnęła się i wygrała 6-4 ten set jak i cały mecz.
Atuty Sanchez to dobry serwis jak siądzie pierwszy to naprawde rywalki mają problem. Wczoraj 7 asów ale tylko 61% pierwszego serwisu.
Ana wczoraj grała świetnie w całym meczu oddała rywalce tylko 3 szanse na BP niestety 2 nie obroniła jest mstrzynią pierwszego seta i to widac w każdym meczu . O niej nie ma się co rozpisywac gra naprawde świetny tenis liczę na 2:0 dla Serbki w dzisiejszym meczu Hiszpanka napewno sie postawi ale licze na cos kolo 6-3 7-6
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Różnia sie w wielu wzgledach, ich jedyne podobienstwo wg mnie to fak ze obie sa niezbyt urodziwe. Kurs na Serenke traktuje jak prezent, za 1,5 tez bym na nia gral, jak to sie skonczy zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom