>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Ponte Vedra Beach & Marbella 05.04-11.04

Status
Zamknięty.
R 0

radek1234500

Użytkownik
Spotkanie: Coin J. (Fra) - Brianti A. (Ita)
Typ: 1
Kurs: 2.1
Buk: Tobet
Analiza:

Pierwsza runda turnieju WTA w hiszpańskiej Marbelli. Faworytką są rozstawione z najwyższymi numerami Victoria Azarenka i Flavia Pennetta. Ja myślę, że niespodziankę może zrobić Julia Coin. Jej pierwszą przeciwniczką będzie Włoszka Brianti i sądzę, że nie będzie to kłopot dla Coin.
Obie panie sąsiadują w rankingu WTA. Brianti jest 79, a Coin 80. Jednak to umiejętności Francuzki stawiałbym wyżej.
W ostatnim turnieju w Miami zarówno Coin, jak i Brianti odpadły w pierwszej rundzie. Jednak Francuzka po ciekawym meczu, przegrała w trzech setach z niezwykle obiecującą i utalentowaną Chorwatką Martić. Brianti została rozbita przez przeciętną Szwedkę Arvidsson.
Zresztą słaba gra Włoszki to nie przypadek. Brianti w trzech ostatnich turniejach - w Miami, podczas Indian Wells i w Dubaju odpadała w pierwszej rundzie. To pokazuje, że Brianti jest kompletnie bez formy.
 
D 0

dasiezarabiac

Użytkownik
Spotkanie: Coin J. (Fra) - Brianti A. (Ita)
Typ: 1
Kurs: 2.1
Buk: Tobet

Analiza:


Pierwsza runda turnieju WTA w hiszpańskiej Marbelli. Faworytką są rozstawione z najwyższymi numerami Victoria Azarenka i Flavia Pennetta. Ja myślę, że niespodziankę może zrobić Julia Coin. Jej pierwszą przeciwniczką będzie Włoszka Brianti i sądzę, że nie będzie to kłopot dla Coin.

Obie panie sąsiadują w rankingu WTA. Brianti jest 79, a Coin 80. Jednak to umiejętności Francuzki stawiałbym wyżej.

W ostatnim turnieju w Miami zarówno Coin, jak i Brianti odpadły w pierwszej rundzie. Jednak Francuzka po ciekawym meczu, przegrała w trzech setach z niezwykle obiecującą i utalentowaną Chorwatką Martić. Brianti została rozbita przez przeciętną Szwedkę Arvidsson.

Zresztą słaba gra Włoszki to nie przypadek. Brianti w trzech ostatnich turniejach - w Miami, podczas Indian Wells i w Dubaju odpadała w pierwszej rundzie. To pokazuje, że Brianti jest kompletnie bez formy.

faworytka dla mnie napewno nie jest Azarenka. Azarenka + Clay = smiech na sali, gubienie sie, panika. juz nie ma przewagi HARDa. bede obstawial napewno juz od 1 rundy, zeby przegrala. bilans Azarenki na Clay&#39;u od roku 2004 to 56W / 23L takze bardzo slabo. a juz napewno nie w 1 turnieju o tej nawierzchni.

zreszta jakis cud sie stal, bo azarenka gra z meuesburger, ktora dzisiaj dostala piekne baty od Laury Pous Tio. czyzby jednak Lucky Looser ? szkoda... bo wlasnie ogladalem ten mecz i rewelacyjna byla hiszpanka, silne, celnie bite pileczki - po prostu super forma i gdyby to ona jutro zagrala z aza to bym na nia obstawial hajs. takze o ile to nie pomylka, to niestety jej nie zobaczymy jutro :?

to taki maly, regionalny turniejik, wiec duzo tu bedzie &quot;regionalnych dziewuszek&quot;, ktore zapewne najlepiej znaja ten kort i latwo sie nie poddadza. ot chocby dzisiejsze &quot;sensacje&quot; - porazka martic + niculescu, czy zeszloroczna wtopa williams, ktora za samo przylecenie i wystartowanie w turnieju dostala 200-400k $ po czym sobie przegrala z zakopalova i odleciala ???? nie ma co - organizatorzy zrobili wtedy interes zycia.

czas kortow ziemnych wreszcie nastal a co za tym idzie czas SZOKOW, dogorywan &quot;faworytek&quot;, meczenia sie &quot;struggling&quot;. ???? itd... bedzie placz (jak to ? przeciez ja jestem taka fajna przez caly rok na hardzie ? dlaczego tu mnie jakas wiesniara pokonuje spoza top 100 ? ) na co patrzec i bedzie na co ryzykowac po kursach.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Pennetta od dawna jest w kiepskiej formie. A raczej była w życiowej podczas US Open Series i w tej chwili nic nie wskazuje na odrodzenie. Zresztą dla mnie ona jest bardziej wartościowa na Hardzie. A moje faworytki Marbelli to kolejno Clijsters, Azarenka, MJMS i po cichu Rezai, która na clayu jest przyzwoita.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Pennetta od dawna jest w kiepskiej formie. A raczej była w życiowej podczas US Open Series i w tej chwili nic nie wskazuje na odrodzenie. Zresztą dla mnie ona jest bardziej wartościowa na Hardzie. A moje faworytki Marbelli to kolejno Clijsters, Azarenka, MJMS i po cichu Rezai, która na clayu jest przyzwoita.
No moze nie w kiepskiej, ale nie gra tak dobrze jak pod koniec ubieglego sezonu. Zgadzam sie natomiast w 100% z tym, ze wloszka jest grozniejsza na szybszych nawierzchniach. Przeciez ona preferuje ofensywny styl gry, granie po katach, a na maczce jednak trzeba duzo razy wiecej przebijac pilke, zeby zdobyc punkt.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: A.Dulgheru - K.Clijsters
Typ: K.Clijsters - 6,5 gema
Kurs: 1,833
Buk: PinnacleSports
Analiza: Pierwsza runda turnieju tenisowego kobiet w Marbelli. Z jednej strony jedna z najlepszych tenisistek na świecie - Belgijka K. Clijsters, która po powrocie w zeszłym roku zdążyła już wygrać trzy turnieje. Ostatnio wygrała we wspaniałym stylu turniej w Miami. Bardzo szybko awansuje w górę w rankingu, ponieważ nie ma punktów do obrony z zeszłego roku. Można się spodziewać, że już za niedługo wejdzie do pierwszej piątki rankingu. Z drugiej strony - A. Dulgheru, zawodniczka, która w zeszłym roku wygrała turniej w Warszawie, dzięki czemu wskoczyła do pierwszej setki rankingu, ale po tym sukcesie nic dalej nie osiągnęła. Chociaż jest w pierwszej setce to, według mnie, prezentuje poziom drugiej setki rankingu. Kim Clijsters powinna odnieść tutaj przekonujące zwycięstwo.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Cirstea-Halep
typ: 1
1.8
Expekt
Analiza:
Jutro w spotkaniu drugiej rundy spotkaja sie dwie rumunki . W raankingu WTA obie dzieli az 130 miejsc Cirstea jest 36 natomiast Halep 166 . Cirstea jest duzo bardziej doswiadczona tenisistka od swojej mlodszej kolezanki . Cirstea jest tenisistka grajaca bardzo regularnie i mimo slabszej pierwszej czesci sezonu teraz powoli lapie swoj rytm gry . Sorana zaliczyla ostatnio dwie drugie rundy w turniejach w USA , w Indian Wells i Miami .
Miami, USA, Ameryka
25/03-10 R64 Cirstea, Sorana vs. Williams, Venus 0:2 46 36
23/03-10 R128 Cirstea, Sorana vs. Larcher de Brito, Michelle 2:0 75 76
Indian Wells, USA, Ameryka
12/03-10 R64 Cirstea, Sorana vs. Zheng, Jie 0:2 36 57
10/03-10 R128 Cirstea, Sorana vs. Kanepi, Kaia 2:1 67 63 64
W pierwszej rundzie w Marbelli ograla juz bardzo grozna na kortach ziemnych rosjanke marie kirilenko w trzech partiach . Cirstea chyba najlepiej wlasnie czuje sie na clayu i na takiej nawierzchni kortu osiaga najwieksze sukcesy . Jesli zagra conajmniej tak jak z Rosjanka powinna awansowac bez klopotow do kolejnej rundy .
 
M 28

mitch

Użytkownik
Anabel Medina Garrigues - Sara Errani
typ: 1
kurs: 2,20
buk: bet365
Analiza:
Wiele sie naczytalem na zagranicznych forach o tym, ze ten mecz na luzie powinna wygrac Errani, ale ja widze to zupelnie inaczej. W tym roku Errani notuje niezle wyniki, ale na cegle w przegrala w Acapulco z Gallvits i w Bogocie z Santonja, ktora to przedwczoraj dosyc gladko ograla Anabel.
Spojrzmy na hiszpanke. Ostatnio nie zachwca, ale przypominam, ze w zeslym roku bylo podobnie. Gralo slabo do momentu rozpoczecia claycourt season, wtedy tez wrzucila drugi(albi i trzeci) bieg i zaczela grac bardzo dobrze.
H2H 2-1 dal wloszki, ale na maczce 1-0 dla Gargiuess, a ta jedyna wygrana byla... rok temu w Marbelli ????
Polecam
Edit: Ale beznadziejna hiszpnaka ⛔ !!!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Cibulkova-Wozniak
typ: 2:0
1.80
Betclick
Analiza:
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju w marbelli dominika cibulkova zagra swoje spotkanie z aleksandra wozniak . Zdecydowana faworytka wydaje sie byc cibulkova i tak rzeczywiscie jest . Dominika w tym turnieju spisuje sie jak do tej pory bardzo dobrze . Cibulkova nie stracila jeszcze ani jednego seta pewnie ogrywajac dwie rywalki po 2-0 .
Ponte Vedra Beach, USA, Ameryka
07/04-10 R16 Cibulkova, Dominika vs. Kudryavtseva, Alla 2:0 63 63
05/04-10 R32 Cibulkova, Dominika vs. Czink, Melinda 2:0 61 64
Sadze ze dzis powinno byc podobnie . cibulkova dobrze czuje sie na kortach ceglanych . Slowaczka jest zawodniczka regularna . Lubi dlugie wymiany , choc potrafi rowniez zaatakowac . Wozniak preferuje raczej korty szybsze . Woli grac zdecydowanie bardziej ofensywnie , co nie daje duzo na maczce . Choc Wozniak udalo sie wygrac dwa spotkanie to tu moze juz sobie nie poradzic . Cibulkova nie powinna tu stracic seta .
 
W 0

wolodia

Użytkownik
Tenis, Marbella godz. 15:00
spotkanie: Sara Errani vs Flavia Pennetta (dokładny wynik )
typ: ( 2:0 )
kurs: 5,50
buk: Bet365
analiza:
Półfinał turnieju w Marabelli. Na przeciw siebie stają dwie Włoszki. Faworytką spotkania jest Pennetta. W tym turnieju do tej pory miała bardzo słabe rywalki. Z pierwszymi dwoma poradziła sobie w miarę łatwo. Ale wczoraj z bardzo mało znaną Rumunką Halep wygrała ale miała poważne problemy nie wiele brakowało a musiałaby grać 3 sety. W pierwszym secie też ledwo się obroniło bo mogła przegrać. W ostatnich tygodniach wyraźnie widać zniżkę formy u Pennetty. Wczoraj popełniała dużo niewymuszonych błędów. Errani natomiast ma najlepszy okres w swojej karierze. Gra bardzo dobrze i szybko się rozwija. Pomiędzy sobą rozegrały dotychczas 3 spotkania, 2 wygrała Pennetta i 1 Errani. Wszystkie spotkania konczyły sie 2:0 i dlatego myśle że dzisiaj bedzie tak samo. Errani będąca w wysokiej formie powinna wygrać to spotkanie 2:0
 
P 15

panasik

Użytkownik
zapamietaj dobrze to nazwisko: halep, simona halep, to co wyprawia ta mldoa rumunka na korcie to przecieralem oczy, bo panetta jest w swoje najlpeszej formie, a ona potrafila byc momentami nawet lepsza, paneeta jednak wyszla obronna reka, widzialem startuje simona w kwalach do barcleony ograla w 1 rundzie rogowska 6;0 6;1, przeszla operacje zminiejszenia biustu. Osobiscie ogladlaem 3 mecze panetty, babka jest w siwetnej formie tutaj, wiec nie wiem co piszesz.. przekonala sie o tym errani 6;1 6;1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom