>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Pekin (30.09.2023 - 08.10.2023)

Status
Zamknięty.
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Pavlyuchenkova - Alexandrowa
Typ: Pavlyuchenkova
Kurs: 2.7
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 37%
Szansa wg. analizy: 57%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.6216140351

Pavlyuchenkova wygląda jakby wzięła drugi oddech w karierze. Jej statystyki z ostatnich dwóch lat można wyrzucić do kosza, bo jej dyspozycja na turnieju jest świetna, wygląda bardzo pewnie, porusza się lepiej niż można byłoby się spodziewać od 32-latki, która grała tyle co nic w ostatnim czasie i dysponuje potężnym uderzeniem. Odprawiła Vekic w chwilę i podobnie mogło być z Noskovą, ale przez wiele niewykorzystanych break pointów mecz przedłużył się do 3 seta. Alexandrovę w Tokio trzyma w tym momencie serwis, bo gdyby on nie funkcjonował na wysokim poziomie to sama wymiana jest bardzo wątpliwa w jej wykonaniu. Stawiam Pavlyuchenkovą w roli faworytki na podstawie obejrzanych spotkań na turnieju

Dodatkowy typ
Typ: Liczba asów: Powyżej 7.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Wygląda trochę na rozstrzał wśród bukmacherów, bo Superbet daje taki sam kurs za 10.5 asów, co jest ogromną różnicą. Obie tenisistki serwują bardzo dobrze, sama Alexandrova jest w stanie wyciągnąć tyle asów na ten moment. Dodatkowo, trzeba podkreślić, że obie tenisistki nie należą do najbardziej mobilnych.

Garcia - Sakkari
Typ: Garcia
Kurs: 2.9
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 34.5%
Szansa wg. analizy: 43%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.2264186047

Jeszcze kilka tygodni temu brałem w tym spotkaniu kurs 2.3 na Garcię, więc jak mógłbym nie wziąć 2.9. Oczywiście szanse trzeba nieco zrewidować, bo wygrana Sakkari na ostatnim turnieju 6:3 6:0 zdecydowanie wpływa na ocenę sytuacji. Jednakże, tak jak zawsze, Garcia ma dzień albo nie, liczę, że tym razem będzie w stanie pokazać wszystkie swoje atuty, szczególnie na swoich gemach serwisowych i sprawić, że mecz z Greczynką będzie dużo bardziej wyrównany. Dobry kurs na Francuzkę.
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
China_Open_logo.png

Miejsce: Pekin, Chiny
Data rozgrywania: 30.09.2023 - 08.10.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $8,127,389
Oficjalna strona turnieju: https://www.chinaopen.com/
Lista Startowa: https://www.wtatennis.com/tournament/1020/beijing/2023/player-list
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1020/beijing/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1020/beijing/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:

Zwycięzcy debla 2022:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
C. Liu - M.Fręch
Typ: Liu
Kurs: 2.1
William Hill

Dzis w nocy rozpoczną sie kwale do turnieju China Open. W meczu o godzinie 5 w nocy (godzina moze ulec zmianie) rozpocznie sie mecz pomiedzy Liu, a naszą rodaczką Magda Fręch. Polka w tym roku naprawde gra nadzwyczaj dobrze, i juz awansowala na miejsce 69 wbijając sie do pierwszej setki pierwszy raz w zyciu. Liu jest na miejscu 83. W tym roku podobne staty w meczu na hardzie Fręch 15/17, a Liu 16/17. Grały ze soba dwa razy, w 2019 wygrala Polka 2-1, a w 2022 roku w Adelaidzie na hardzie wygrala Liu 2-0 (6:3,6:3). W tym turnieju obie rozegrały po jednym zwycieskim meczu. Dla mnie wrazenie robi ogranie przez Liu, Bernarde Pere, ktora nie raz potrafi zaskoczyc 6-2, 6-0 wow. Magda była przelamana przez Perry w drugim secie, a przy swoim podaniu wiele razy bronila break pointow. Uwazam, ze Liu jest w formie i dziś w Chinach ogra Polke po kursie 2,10. Dobry kurs 3,8 jest na 2-0 dla amerykanki, ale nie ma co byc pazernym i pobieram 2.10 na czysty win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +663
versa 397,5K

versa

Typer
Sorribes Tormo - Świątek
Sorribes Tormo wygra przynajmniej jeden set
Fortuna @3.80

Drugie spotkanie obu pań w historii, w pierwszym meczu w tegorocznym Wimbledonie (trawa) polka nie dała najmniejszych szans starszej przeciwniczce z Hiszpanii pokonując ją zaledwie w 14 gemach, od tego czasu trochę się jednak zmieniło, polka straciła pozycję lidera WTA, zaliczyła w piątek bardzo słabe spotkanie z Kudermietowa w Japonii gdzie było widać jej bezradność, na wygraną Kudermietowej był kurs rzędu ~7.60, a przecież Świątek z Kudermietowa miała bardzo dobrą historię spotkań, w poprzednich 4 bezpośrednich spotkaniach oddała jej zaledwie 10 gemów, deklasując w aż 3 spotkaniach.
Soribbes natomiast na nawierzchni twardej nie jest jakąś słabą zawodniczką, w 10 spotkaniach rozegranych od połowy sierpnia wygrała aż 7 razy pokonując takie zawodniczki jak: Siniakowa, KUDERMIETOWA, Stephens, Maria, Kalinina w dwóch setach! do tego zwycięstwo w trzech setach z Aleksandrowa, ostatnio jednak zaliczyła porażkę z Wang w trzech setach.
Jak można zauważyć od nieudanego powrotu na nawierzchnie twardą z Putincewa (0:2) w następnych 9 spotkaniach hiszpanka pokazuje dobrą formę i we wszystkich tych potyczkach mierząc się z solidnymi zawodniczkami była w stanie wygrywać, jak i zdobywać conajmniej tego jednego seta, sądzę że i w spotkaniu z reprezentantką Polski, u której coś ostatnio siadło w grze jak najbardziej jest w stanie coś ugrać.
 
tarki_16 214,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Nie no ok , rozumiem , że Iga gra poniżej oczekiwań, ale Hiszpanka bez warunków fizycznych , bez serwisu , bez returnu nie ma tutaj czego szukać , jest to typowa przebijaczka ,a z takimi zawodniczkami to Polka radzi sobie bez problemu. Tutaj też dojdzie większe zaangażowanie, bo jednak WTA 1000 , większa kasa i pkt do zgarnięcia. Ja poczekam na lepszą przeciwniczkę i wtedy spróbuję pograć przeciwko Idze.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Saville - Siniakova
Typ: Saville win
Kurs 2,20
William Hill

Witajcie, oto moj drugi typ w turnieju WTA China Open. Wczorajszej nocy Liu oddała mecz walkowerem, byl zwrot. Dziś pod lupe biorę spotkanie pomiedzy Saville, a czeszką Siniakovą. Saville wczesniej znana jaka Gavrilova. To byla zawodniczka top 30 przez kilka sezonów, która nie jednej czołowej zawodzniczce napsuła sporo krwi, ma 29lat i w rankingu jest na miejscu 248. Czeszka to 90 rakieta świata. Jak wiemy Saville, miala rozbrat z tenisem, który zepchnał ja na dalekie miejsce w rankingu WTA. Buki mimo wszystko, że jest daleko w nim daja na nią kurs 2,20, co z miła checią pobieram. Lubie jej tenis, zawsze prezentowała niebanalny serwis, rotacyjny, grała mądry wyrafinowany tenis. Siniakova na ostatnie 9 meczy na hardzie 2W 7L, pokonala Madnlik i Cirstea w turnieju w chinskim Ningbo. Wydaję sie nie byc w najlepszej formie, Saville tez wydaje sie, ze do optymalnej formy jej daleko. Ostatnie spotkanie obu pań, zakonczylo sie kreczem Siniakovej w ubieglym roku przy stanie 0-6,0-1, mecz rownież był na hardzie. Czym argumentuję swój typ to: nie najlepszą formą czeszki, w ostatnim meczu gładko przegrała z przecietna wg mnie Podorska, dodatkowo ostatni pojedynek pomiedzy paniami, checia wspinania sie w rankingu WTA Saville, bo stac ja aby powrocic do top 100, wiekszym jej doswiadczeniem w meczach z najlepszymi, w przeszłości dla Saville to hard był jej najlepszą nawierzchnią, bilansem 3-0 dla Saville, choc pierwsze dwa mecze mialy miejsce lata swietlne temu, to mimo wszystko psychika, i swiadomość tego, ze nie dała sie ograc czeszcze moze byc jej atutem i kursem 2.20, który wg mnie jest lekkim value. Mecz dzis nad ranem o godzinie 6:30.


Saville 2-0 Siniakova 6-2, 6-2
 
Ostatnia edycja:
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Sabalenka - Kenin
Typ: Kenin
Kurs: 4.65 (Superoferta)
Bukmacher: STS
Szansa wg. Bukmachera: 21.5%
Szansa wg. analizy: 33%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 1.06169697

Kenin w ostatnich dwóch turniejach doszła do finału i półfinału pokazując, że jej powrót do czołówki jest tylko kwestią czasu. Dziwi mnie tak wysoki kurs na Amerykanką, Sabalenka jest obecnie numerem jeden na świecie, ale nie jest ona, jak powszechnie wiadomo aż tak solidna. Światnie radzi sobie ostatnio z tenisistkami czysto tenisowo słabszymi od niej, ale w meczu z Kenin nie będzie mogła liczyć na "wystawki" i wolne piłki. Bardzo ciekawy kurs na Amerykanką, która będzie mogła sprawdzić się z no.1 WTA.

Dodatkowy typ:
Typ: Kenin - liczba gemów: Powyżej 7.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Mniej ryzykowna opcja, która brzmi sensownie i można łatwo ją obronić ostatnią formą Kenin. Sabalenka wraca po małej przerwie i nie będzie jej łatwo od razu wejść na najwyższe obroty.

Paolini - Haddad Maia
Typ: Haddad Maia - Liczba asów: Powyżej 2.5
Kurs: 2
Bukmacher: STS

Dobry kurs na 3 asy serwisowe Brazylijki, która ma bardzo dobry serwis, tylko, że niezbyt kierunkowy. Skusił mnie jednak mały zasięg Paolini, bo nawet z dobrym czytaniem i sprawnością 1.6 cm mocno ją będzie ograniczać. Licze, że Maia spokojnie przebije granicę kilku asów.


Krejcikova- Andreeva
Typ: Krejcikova - Liczba asów:: Powyżej 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Tutaj jednak spore niedoszacowanie po turnieju w San Diego gdzie Krejcikova serwowała znakomicie i będzie to jej pierwszy występ od tego momentu, spodziewałem się linii 3.5, więc jest to na pewno ciekawa opcja, jeśli Czeszka jest dalej w tak wysokiej formie.

Vondrousova - Kalinina
Typ: Kalinina
Kurs: 4.7
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 21.28%
Szansa wg. analizy: 29%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.6877241379

Warto się przyjrzeć wydarzeniu ze względu na wysoki kurs. Vondrousova rozegra pierwsze spotkanie od US Open, w którym ostatnie dwa mecze w jej wykonaniu pozostawiają wiele do życzenie. Kalinina jest solidną tenisistką i ostatnio odpadała z turniejów z lepszymi zawodniczkami (Kenin, Garcia, Krejcikova). Z jednej strony wygrana Ukrainki byłaby niespodzianką, ale widzę na to szansę, do atutów Kalininy należy dobra gra na wymianie i jest w stanie ona wykorzystać bardzo skutecznie niewymuszone błędy rywalek. Będzie to również dobra okazja, aby sprawdzić formę Vondrousovej po jej wyjątkowo udanej części sezonu
 
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Zheng - Rybakina
Typ: Liczba asów: Poniżej 14.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Obie tenisistki mają dobry serwis, Rybakina jeden z lepszych w turnieju, ale spodziewałem się linii powyżej 10-11.5, więc śmiało wezmę under 14.5

Sherif - Kasatkina
Typ: Sherif
Kurs: 4.4
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 22.7%
Szansa wg. analizy: 28%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.3005714286

Obie zawodniczki będą grały w podobnym stylu, nie dysponują wieloma ofensywnymi atutami. Kasatkina w Tokio nie wyglądała za dobrze zarówno tenisowo jak i fizycznie. Jej męczarnia z Papamichail pokazuje, że będzie się ona męczyć bardzo często z zawodniczkami, które są w stanie utrzymać dłużej wymianę bez przyspieszenia piłki. Dochodzi jeszcze kwestia serwisu Kasatkiny, który był zawsze jej największym mankamentem, ale ostatnio waha się jeszcze bardziej i nie można liczyć na utrzymywanie jej gemów serwisowych w sposób regularny. Rosjanka wciąż jest faworytką, ale tutaj możemy zobaczyć zacięty mecz, rozstrzygnięty dopiero w 3 secie.

Dodatkowy typ:
Typ: Sherif- liczba przełamań serwisu: Powyżej 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Superbet

Zgodnie z powyższa analizą, serwis Kasatkiny nie daje jej większej wartości i jest wprowadzeniem do gry, 3 przełamania wydają się absolutnym minimum

Tsurenko- Zhu
Typ: Tsurenko
Kurs: 2.45
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 40.82%
Szansa wg. analizy: 52%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.2329230769

Tutaj króciutko, bo nie widziałem ostatnio Tsurenko w akcji, więc ciężko mi przewidzieć jej aktualną formę. Jest dla mnie minimalną faworytką, a nawet jeśli potraktujemy ten mecz jako 50-50, to kurs jest wciąż bardzo atrakcyjny na Ukrainkę. W Indian Wells udało jej się ograć Chinkę w dwóch setach i wydaje się, że teraz bukmacherzy dodają jej punkty na granie na swoim terenie i ewentualnym wsparciu kibiców, co w tenisie nie zawsze przynosi zamierzony efekt.

Alexandrova - Gauff
Typ: Alexandrova
Kurs: 4
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 25%
Szansa wg. analizy: 30%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.1866666667

Ciężki pojedynek dla Alexandrovej, mistrzyni z US Open wraca i rzadko się zdarza, żeby odpadała już w pierwszej rundzie. Kusi mnie tutaj styl Alexandrovej, który może być niewygodny dla Gauff. Rosjanka chce szybko kończyć akcje i ma bardzo agresywny return. Tenisistki grające w ten sposób były jedynymi, które ogrywały Gauff w tym sezonie - Kenin, Pegula, Keys, Świątek i właśnie Alexandrova (na trawie). Gauff zrobiła znaczny postęp od zmiany trenera (forehand był jeszcze nie dawno ledwo na poziomie WTA), ale jest wiele mankamentów w jej grze ofensywnej. Wciąż uważam, że nie jest to tenisistka, która może być porównywana do Świątek, czy Sabalenki pomimo fantastycznego dla niej okresu (na pewno ma na to potencjał). Spodziewałem się wyższego kursu na Rosjankę, ale jest w granicach, w których można go brać.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 921,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Typy bez analizy na poniedziałek:
👉 Danilina/Panova wygrają seta @2,5 (vs. Kudermetova/Haddad Maia) superbet ✅
👉 Świątek vs. Tormo poniżej 20 gemów azjan @1,41 forBET ✅
👉 Świątek powyżej 0,5 asów @2,0 (vs. Tormo) betclic ❌
👉 Jabeur vs. Krueger powyżej 18,5 gemów @1,48 forBET ✅

Analiza drabinki turnieju WTA Pekin TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Dorzucam jeszcze jeden mecz, czekałem na wyższe kursy dnia

Linette - Brady
Typ: Linette
Kurs: 2.4 (Super kursy)
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 40.82%
Szansa wg. analizy: 54%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.3041481481

Linette wreszcie złapała wiatr w żagle i stawiam na nią nie z pobudek patriotycznych. Bardzo dobry turniej w Gouangzhou i wygrana z Azarenką daje nadzieję na dobry
okres Polki. Brady pokonała Stearns, ale poziom spotkania stał na bardzo niskim poziomie i mam wrażenie, że to Linette będzie w gazie dlatego stawiam ją w roli nieznacznej faworytki.
 
tarki_16 214,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
W. Graczewa - I. Świątek

1 (+1.5) seta @4.00 Superbet


I teraz już spróbuję, bo tutaj mogą być argumenty, aby powalczyć z Polką. Hiszpanka nie miała ich za dużo, ale i tak była w stanie przełamać parę razy serwis Igi w dzisiejszym pojedynku. Ruska z francuskim paszportem może ostatnio bez wyników, więcej porażek niż zwycięstw, ale widziałem ją parę razy w akcji i była w stanie pokonać w tym roku na twardej nawierzchni samą Jabeur, czy urwać seta samej Sabalence podczas Wimbledonu. Świątek jest niestety pod formą, kursy nie adekwatne do tego, co obecnie prezentuje , i żal nie spróbować pograć samego seta dla Grachewej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +351
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Martic - Gauff
Typ: Martic - Liczba asów: Powyżej 2.5
Kurs: 2.6
Bukmacher: STS

Dla mnie kurs okazja, Martic serwująca 3 asy nie będzie niczym specjalnym, mierząca 1.81 cm Chorwatka dysponuje świetnym uderzeniem i jeśli będzie czyścić linie to mobilność Gauff nie pomoże.

Putintseva - Garcia
Typ: Putintseva - Liczba asów: Powyżej 0.5
Kurs: 2.4
Bukmacher: STS

Putintseva w ostatnich spotkaniach nie serwuje prawie w ogóle asów, ale nie wydaje się to racjonalnym powodem, żeby dawać kurs powyżej 2 na jednego asa, bo Rosjanka nie ma wcale słabego serwisu. Co ważne, Garcia gra bardzo agresywnie na returnie i stoi blisko linii, co wpływa korzystnie na możliwość serwowania przeciwko niej jeśli chodzi o asy. Bardzo ciężko znaleźć mecz Francuzki, którym przeciwniczka nie miała asów serwisowych, co biorąc jedynie jednego po takim kursie jest bardzo atrakcyjne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1563
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Pegula - Blinkova

Blinkova handicap + 3,5 gema
kurs 4.3[ Niestety , ugrała seta ale handi gemowe daleko od linii
forbet
Hm ryzykownie!!! Pegula tutaj sporą faworytką i tutaj pełna zgoda ale kurs na Blinkovą u niektórych macherów można spotkać i ponad 8
Moim zdaniem za dużo !!!
W h2h jest jeden tegoroczny mecz w Charelestone i Pegula zdeklasowała Rosjankę , szybkie 2:0 6:2 6:0 , ledwie dwa gemy ugrane i koło od roweru w drugim secie.Ale to mósiał być złu dzień , do tego amerykańska mączka z którą Blinkova niewiele miała do czynienia , mogła w tym wyniku zrobić robotę.Oczywiście i gra Peguli ona niżej pewnej jakości nigdy nie schodzi , natomiast ma problemy z meczami gdzie trzeba sie wspiąć na wyzyny tenisa.Dlaczego tak u amerykanki jest to osobny temat.
Pegula ewidętnie jest w formie zaliczyłą kilka dni temu finał w Tokio ale już w finale z Kudermetovą ewidętnie tej najwyższej jakości ponownie zabrakło!!!!Szybka porażka 7:5 6:1 nie spróbowała wygrać , to samo na US open z Madison Keys i takich przykładów można by mnożyć.
Blinkova w tym sezonie notuje ewidętny progres i parę razy zaskakiwała pozytywnie .Przed Garosse finał w Sztrasburgu ze Svitoliną , na Garossie fantastyczny mecz wygrany z Garcią , gdzie odwrciła mecz po przegraniu pierwszego seta i nie miał łatwo z Paryską publicznością , a tutaj w Chinach w poprzedniej rundzie wygrana w dwóch seta z Vekic 9 asów !!!!! 6 gemów wygranych z rzędu !!!!!
Hm wygląda to ciut zachęcająco by spróbować tutaj trochę zaryzykować!!!!
Chęć rwanżu za koło od roweru w Chareleston też może zrobić swoje.
Mecz jest zaplanowany na 6.30 Polskiego czasu hm w Moskwie to trochę pózniejszy poranek , a na Florydzie po północy.
Czy to ma jakieś większe znaczenie??Raczej nie , może jakieś mniejsze ??, różnie o tym mówią.
Zobaczymy ja próbuję handi w sronę Rosjanki.
7-mego Sierpnia była na 34 pozycji rankingu jak dotąd najwyżej , ostatnio ciut spadła jest na 39 pozycji ale to i tak raczej jej prime i nie zdziwię się że jescze pójdzie w górę o kilka pozycji .
Pegula jest na 4-tej pozycji i chyba wyżej już będzie trudno ale któ wie.
Powinien być dobry mecz i mam nadzieję nie do jednej bramki.:)
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Pegula - Ostapenko
Ostapenko wygra przynajmniej jednego seta
Fortuna @1.78


Pierwszą moją myślą na środę było to, że Linette wygra seta (kurs 4.00) lecz pojadę nieco mniej ryzykowniej -bardziej pewnie.
Czy Ostapenko wygra przynajmniej jednego seta? Myślę, że tak, tenis kobiecy jest często nieprzewidywalny, a to sprzyja patrząc na to, jak dużym underdogiem wydaje się być łotyszkw w tym spotkaniu.
W dotychczasowych bezpośrednich taka sytuacja miała miejsce 3 na 4 razy.
W poprzedniej rundzie Pegula trafiła seta z Blinkova, która w mojej opinii jest mniej groźniejsza zawodniczką niż Ostapenko, a do tego dochodzi fakt, że Ostapenko miała trochę więcej czasu na regenerację, ponieważ jej przeciwniczka skreczowala dosyć szybko.
Na 10 ostatnich meczy Ostapenko tylko dwukrotnie przegrała do zera, martwi jedynie fakt, że miało to miejsce z innymi Amerykankami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1514
Tenis by Dawid 921,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Kudermetova/Haddad Maia vs. Kichenok/Niculescu
Na dziś nie mam żadnego wyszukanego typu, więc celuje w wyższy kurs z kilku prostych powodów, które przytoczę niżej. Turniej w stolicy Chin co prawda należy do jednych z bardziej prestiżowych, choć ten kraj zniknął z mapy WTA na kilka lat i dopiero teraz wraca. Jest to jednak jeden z ostatnich poważnych przystanków sezonu, więc panie teoretycznie powinny być mocno zaangażowane, szczególnie, jeśli chodzi o zawodniczki grające tylko debla jak Kichenok i Niculescu. Dla tej pary występ w Pekinie jest arcyważny, głównie ze względów finansowych, ale też czysto sportowych. Nie można tego powiedzieć jednak o faworytkach, dla których debel to dodatek i wcale bym się nie zdziwił jakby go odpuściły. Obie skupiają się na karierze singlowej, z harmonogram jest napięty, więc raczej nie potrzebują dodatkowych startów w deblu. Haddad Maia odpadła już tutaj w singlu, więc pytanie brzmi czy będzie jej zależeć na deblu czy może przeniesie się do kolejnej lokalizacji w poszukiwaniu punktów w singlu lub spokojnego treningu, by zakończyć sezon z przytupem. Jeśli chodzi o Kudermetovą to ta ma za sobą najlepszy turniej w karierze, ponieważ wygrała w Tokio i już ponad dzień później grała w deblu. Zagrała w I rundzie debla na pełnym dystansie i tak samo dzień później w singlu ogrywając Tsurenko. Ewidentnie spotkań w grafiku ma bez liku i pytanie czy nie lepiej skupić się na singlu, a debla nieco odpuścić? Teoretycznie tak, jeśli będzie kalkulować, a jeśli nie to być może powalczy na dwóch frontach, choć może odcierpieć w kolejnych zawodach, co jest jej całkowicie niepotrzebne. Dziś się zabezpieczę i zagram w kierunku doświadczonych deblistek czyli Kichenok oraz Niculescu, które można nazwać weterankami, szczególnie Rumunkę. Czysto tenisowo zdecydowanie wyżej stawiam Kudermetovą i Haddad Maię, lecz to może mieć tego dnia drugorzędne znaczenie, co zresztą pokazały wcześniej Danilina i Panova, które były bardzo bliskie zwycięstwa. Typ do gry solo za pół stawki.

👉 Kichenok/Niculescu wygrają seta @2,15 (fortuna) ❌

Typ bez analizy:
👉 Linette vs. Świątek powyżej 16,5 gemów @1,4 forBET ❌

Zapowiedź meczu Linette vs. Świątek TUTAJ

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Samsonova - Kostyuk
Typ: Kostyuk
Kurs: 2.8
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 35.71%
Szansa wg. analizy: 44%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.1912727273

Samsonova ma potencjał na wygrywanie szlemów, ale na ten moment jest na tyle niepewna na wymianach piłki, że nie można stawiać jej na równi z najlepszymi tenisistkami. Myślę, że świetnie broniąca i poruszająca się po korcie Kostyuk będzie naturalną kontrą na Rosjankę, która robi mnóstwo niewymuszonych błędów, a mecze z Kvitovą i Parks były spotkaniami, które były ciężkie do przegrania biorąc dyspozycję rywalek. Nie jest to aż tak atrakcyjny kurs na jaki liczyłem, ale wciąż do wzięcia.

Dodatkowy typ:
Typ: Liczba asów: Powyżej 4.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: STS

Niesamowicie bezpieczna linia, 5 asów serwisowych w sumie może przy lepszej dyspozycji dać sama Samsonova
 
Ostatnia edycja:
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Sakkari - Wang
Typ: Wang - Liczba asów: Poniżej 3.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: STS

Wydaje mi się to bardzo bezpieczny zakład, Wang nie serwuje 4 asów w długich 3-setówkach i to z dużo mniej mobilnymi przeciwniczkami, biorąc pod uwagę atletyzm Sakkari ciężko mi sobie wyobrazić tutaj aż 4 asy serwisowe

Kudermetova- Gauff
Typ: Kudermetova
Kurs: 3.1
Bukmacher: LVBet
Szansa wg. Bukmachera: 32.3%
Szansa wg. analizy: 40%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.228

Kieruje się tutaj obecną formą Kudermetowej, która po meczu ze Świątek przeżywa renesans formy. Mało błędów, mocne uderzenie, świetna zarówno na linii serwisowej jak i na returnie, na prawdę ciężko uzasadnić jej wręcz beznadziejny okres jeszcze kilka tygodni temu. Rosjanka ma odpowiednie narzędzia żeby nie tylko nawiązać walkę, ale wygrać z Gauff. Spodziewałem się wyższego kursu na Kudermetovą, która przecież gra z mistrzynią ostatniego szlema, ale kurs powyżej 3 z założeniem 40% szans jest jak najbardziej racjonalny do zagrania.

Kalinina - Garcia
Typ: Garcia
Kurs: 1.8 (Super Kurs)
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 55.6%
Szansa wg. analizy: 72%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.1951111111

Jeśli Garcia nie odpali swojej wersji Crazy Caroline atakującej z całą siłą każdą piłkę, to nie powinna mieć większych problemów z Kalininą, która jest tenisowo o klasę niżej od Francuski. Panie grały dosłownie przed chwilą w Tofkio, gdzie to właśnie Garcia była górą. Na ten moment podoba mi się jej gra, a Kalinina trochę męczy się na swoich gemach serwisowych, jak wiadomo Garcia jest jedną z lepiej serwujących tenisistek na świecie i Ukrainka nie będzie miała wiele okazji na przełamanie. Porządny kurs na Garcię i dla mnie bardzo niekorzystny na Kalininę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
versa 397,5K

versa

Typer
Garcia - Świątek
Powyżej 19.5 gemów
Fortuna @1.99


O samym poranku w ćwierćfinale zmierzą się ze sobą topowe zawodniczki światowego tenisu - Garcia, która aktualnie plasuje się na 10 pozycji oraz Świątek - viceliderka rankingu.
Zastanawiałem się co tutaj zaproponować..
Wygrana seta przez francuskie, czy powyżej 2.5 seta po kursie aż 3.60, jednak finalnie stawiam na to, że zobaczymy w tym meczu co najmniej 20 gemów.
W historii bezpośrednich starć taka sytuacja miała miejsce w dwóch z czterech starć, a zaledwie raz z możliwych trzech na tej nawierzchni, co teoretycznie nie wpływa korzystnie na ten typ ale mam przeczucie, że siądzie, Iga Świątek trochę zeszła z formy, a Garcia zawsze jest groźną przeciwniczką i łatwo tego meczu napewno nie odda, widzę tutaj bardzo zbliżone widowisko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +967
Tenis by Dawid 921,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Typy bez analizy na piątek:
👉 Rybakina powyżej 0,5 przełamań w I secie @1,4 (vs. Sabalenka) forBET ✅
👉 Garcia powyżej 0,5 przełamań w I secie @1,72 (vs. Świątek) forBET ❌
👉 Świątek powyżej 1,5 podwójnych błędów @1,72 (vs. Garcia) forBET ❌
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom