>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Pattaya & Paris, 8.02-14.02 2010

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Open GDF SUEZ
Miejsce : Paryż, Francja
Ranga turnieju : Premier &quot;700&quot;
Data : 8.02-14.02 2010 r.
Nawierzchnia : twarda halowa
Pula nagród : 700.000 $
Rozmiar drabinki : 32S/16D
Oficjalna strona : www.opengdfsuez.com

PTT Pattaya Open

Miejsce : Pattaya, Tajlandia
Ranga turnieju : International
Data : 8.02-14.02 2010 r.
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród
: 220.000 $
Uczestniczki : 32S/16D
Oficjalna strona : www.pentanglepromotions.com
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP

Razzano V. - Schnyder P. 1.75
Obie panie juz swoje osiagneły, Patty miała przerwe, kontuzje itp tenis juz troszkę na drugim planie. Od dawna Szwajcarka pikuje w dół w rankingu, gra co jakiś czas ale bez zazwyczaj porażki w pierwszych fazach turnieju. Razzano przed własną publiką, duża motywacja, długo przygotowywała sie do startu tutaj. Myśle, ze stać ja na dobry start obsada turnieju naprawdę słaba, moze jakiś półfinał, moze cos wiecej...
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
nikt nic nie pisze.... nikt nie typuje?;)
rodionova - chakvetadze ( rodionova wygra przynajmniej jednego seta ) 1.68 bwin
chakva jest bez formy ,a jesli przegrywa to najczesciej w dwoch setach a jesli wygrywa to najczesciej po trzech. wiec uwazam,ze rodionova przynajmniej seta ugra.
kolejnym typem,ale juz na dzisiejszy wieczór, to polecam usiąść przed telewizorem i zobaczyć jak patty schnyder traci nerwy w meczu z oudin. oudin zagrała fantastycznie z cirstea, wszystkie pilki wracaly na druga strone,a poza tym dobrze biega,wiec skroty patty nie zaskutkuja.
oudin- schnyder 1 1.85 bwin
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
S. Peer vs L. Safarova
Typ: 2
Kurs: 1.98 (Unibet)

Na dzisiaj jeden mecz z turnieju w Paryzu. I tutaj mega zdziwienie, jeszcze wczoraj przed wystawieniem kursow, cieszylbym sie z 1,6 na Czeszke. Widac albo buki nie ogladaly meczy obu pan, albo chca dac nam zarobic.
Ale wrocmy do meczu. Na poczatek Peer, ogladalem jej wystep przeciwko Karolinie Sprem, i w pierwszym secie troche sie denerwowalem. Sprem dopoki grala agresywnie, i zmuszala Peer do defensywy przewazala w meczu. I gdyby nie break point wykrozystany w 10 gemie, to kto wie jak ten pojedynek by sie potoczyl(swoja droga byl to bodajze 1 break point dla Peer w tym meczu, przy kilku szansach na przelamanie dla Chorwatki). W drugim secie Karolina lekko sie podłamała i to było widać na korcie, zaczela walić outy i uderzać w siatke, a te błędy Peer wykorzystała i swoją regularnościa wygrala drugiego seta. Na wyzyszym poziomie stał wg mnie mecz Schivone z Safarova ( niestety typowalem włoszke i troche pieniazkow przeszło kolo nosa). Lucie zagrała bardzo dobre spotkanie, wysoki procent wygranych piłek po pierwszym podaniu ( chyba cos kolo 80-90 ) i agresywna gra okazala sie zabojcza bronia na włoszke. Szczegolnie w pamieci ugrzezlo mi kilka forhendow leworecznej Lucie, którymi zrobiła wiele efektownych winnerow. Jezeli zagra tak samo agresywnie jak we wczorajszym meczu to jestem przekonany iż odprawi z kwitkiem izraelke. W wywiadzie po meczu Lucie mowila ze w koncu jest w pelni zdrowa i na korcie czuje sie swietnie. Wspominala o trapiacych ja kontuzjach pelcow, ramienia i nogi, z ktorymi sie borykala. Pamietajmy ze Czeszka jeszcze 2 lata temu robila na prawde ciekawe wyniki, widac ze wraca do tamtej dyspozycji, dlatego stawiam na nia.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
TYP: Peer!!
A moim zdaniem jej wczorajszy sukces byl wynikiem tylko i wylacznie tego, ze wloszka nie wytrzymala psyhicznie. Tym bardziej jest zdumiony bo co jak co ale wloszki dawno tak slabo grajacej nie widzialem. Ona zdecydowanie zle podeszla do tego meczu sytuacja wymknela jej sie z pod nog i bylo juz za pozno na odrobienie strat- co mnie zreszta w dalszym ciagu bardzo dziwi bo uwazam ja za duzo lepsza zawodniczke niz Czeszke. Co do meczu Peer to powiem tak ogladam bardzo duzo spotkan WTA i dokladnie obserwuje Peer w tym sezonie i co moge powiedziec to to, ze napewno nie jest to zawodniczka silna psyhicznie. Latwo ja wyprowadzic z rownowagi i wystarczy naprawde kilka przegranych pilek aby sie podlamala i odpuscila i to jest jej duza wada. Ale wlasnie jest ale jej poziom tenisowy jest duzo wyzszy niz czeszki gra zrownowazony tenis dysponuje dobrym podaniem jej w pelni sil i zdrowia i co najwazniejsze jest to turniej w, ktorym wie i wierzy, ze moze odegrac istotna role co dodatkowo ja motywuje. Prognoza meczu wg mnie bedzie taka: mecz bedzie bardzo wyrownany gem za gem pilka za pilke ale wierze i sadze, ze to ostatnia przyslowiowa pileczke zagra Peer.

EDIT/Prasa : Co jak co, ale serw Peer ma bardzo słaby, to on uniemożliwia jej osiąganie dobrych wyników w turniejach o wyższej randzie niż International.
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Czeszka gładko wygrała (6:3 , 6:0). Peer nie miała za bardzo nic w tym meczu do powiedzenia. Lucie dyktowała warunki i pod nią toczyła się gra. W każdej wymianie była szybsza i dużo mocniej uderzała, dzięki czemu wypracowywała sobie przewagi sytuacyjne.
PS. Ciekawy półfinał nam sie jutro szykuje, Flavia na pewno postawi ciężkie warunki.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No bardzo ciekawy półfinał Penetta-Safarova,obie są chyba u szczytu swoich możliwości obecnie. Dziś jeszcze jestem ciekaw Oudin-zawodniczka o wielkim potencjale z niebywałym powerem w rękach. Tylko jeszcze psychika jej szwankuje,pamiętam koszmarny mecz w AO z Kudriawcewą gdzie obie popełniły ponad 80 niewymuszonych błędów. W Paryżu na razie Oudin gra świetnie i kurs 1,9 na nią jest kuszący,nie sądzicie?
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
W/W Panowie zwracam honor co do meczu Peer z Czeszka. No coz mieliscie racje Czeszka doslownie przejechala sie po Peer. Jedyne co powiedziec na swoja obrone to to, ze napisalem o zenujacej psyhice Peer, ktora jak zwykle wziela gore nad mozliwosciami. Bo co jak co ale wynik naprawde nie odzwierciedlil jej pelnych mozliwosci.

Co do jutra to wydaje mi sie, ze na Czeszke czas nadszedl tak samo jak na jej chlopaka(Berdycha) Pennetta jest duzo bardziej wszech stronna i jak dla mnie jej tenisowy arsenal mozliwosci jest zdecydowanie wyzszy. Dla mnie final od poczatku byl Dementieva Pennetta i mysle, ze w tej tezie sie nie pomyle.
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Masz racje taki finałem jest bardzo możliwy, ale bardziej jestem przekonany co do Dementievej ( pewnie ze wzgledu na rywalke) . Skoro Oudin grala 3 sety z Szavay, to Dementieva teoretycznie powinna ja zniszczyc. Drugi pol finał dla mnie NO BET. Penetta chyba wraca do dyspozycji z koncowki poprzedniego sezonu, ale tego pewnym byc nie mozna dlatego odpuscilbym to spotkanie. Gdybym jednak musiał &quot;zagrac&quot; to dawał bym na włoszke, bo popieram słowa reflexa. Jak bedzie zoabczymy, może dzisiaj uda się coś obejrzeć, bo wczoraj czas na to nie pozwolił...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Masz racje taki finałem jest bardzo możliwy, ale bardziej jestem przekonany co do Dementievej ( pewnie ze wzgledu na rywalke) . Skoro Oudin grala 3 sety z Szavay, to Dementieva teoretycznie powinna ja zniszczyc. Drugi pol finał dla mnie NO BET. Penetta chyba wraca do dyspozycji z koncowki poprzedniego sezonu, ale tego pewnym byc nie mozna dlatego odpuscilbym to spotkanie. Gdybym jednak musiał &quot;zagrac&quot; to dawał bym na włoszke, bo popieram słowa reflexa. Jak bedzie zoabczymy, może dzisiaj uda się coś obejrzeć, bo wczoraj czas na to nie pozwolił...
To że Oudin grała 3 sety z Szavay nie ma żadnego znaczenia. Jeden/dwa gemy słabości w meczu nie mogą mieć wpływu na typowanie następnego spotkania. Oudin to świetna, młoda tenisistka, ale nie ma jeszcze szans z regularną do bólu Dementievą, która od długiego już czasu jest nie do ruszenia dla tenisistek z poza top 10.
Co do drugiego spotkania, to genialnie grała Safarova z Peer. Doskonały, pewny serw, świetne, mocne płaskie piłki z głębi. Shahar nie miała nic do powiedzenia. A jeszcze w sobotę w Fed Cupie z Niemcami grała beznadziejnie, a to pokazuje jak szybko może u kobiet zmienić się forma. Lepsze nastawienie psychiczne, mniejsza presja i gra jest całkowicie inna. Flavia już 2 sezon gra równo, rzadko zdarzają się jej jakies wpadki, aczkolwiek mam wrażenie że odrobinkę lepszy tenis prezentowała w poprzednim sezonie. Dziś, jeśli Safarova będzie grała jak wczoraj, jest w stanie pokonać urodziwą Włoszkę. Kurs może nie powala na kolana ( spodziewałem się z 2,50 chociaż ), ale i tak myślę, że warto zagrać na Lucie.
 
M 28

mitch

Użytkownik
To że Oudin grała 3 sety z Szavay nie ma żadnego znaczenia. Jeden/dwa gemy słabości w meczu nie mogą mieć wpływu na typowanie następnego spotkania. Oudin to świetna, młoda tenisistka, ale nie ma jeszcze szans z regularną do bólu Dementievą, która od długiego już czasu jest nie do ruszenia dla tenisistek z poza top 10.
Co do drugiego spotkania, to genialnie grała Safarova z Peer. Doskonały, pewny serw, świetne, mocne płaskie piłki z głębi. shahar nie miała nic do powiedzenia. A jeszcze w sobotę w Fed Cupie z Niemcami grała beznadziejnie, a to pokazuje jak szybko może u kobiet zmienić się forma. Lepsze nastawienie psychiczne, mniejsza presja i gra jest całkowicie inna. Flavia już 2 sezon gra równo, rzadko zdarzają się jej jakies wpadki, aczkolwiek mam wrażenie że odrobinkę lepszy tenis prezentowała w poprzednim sezonie. Dziś, jeśli Safarova będzie grała jak wczoraj, jest w stanie pokonać urodziwą Włoszkę. Kurs może nie powala na kolana ( spodziewałem się z 2,50 chociaż ), ale i tak myślę, że warto zagrać na Lucie.
Zgadzam sie. Najwieksza niespodzianka dla mnie bylo to, ze Lucie popelniala tak malo niewymuszonych bledow. Flavia tez gra szybo i ofensywnie, ale jednak ten szczegolny rodzaj nawierzchni farowyruzje nieco Czeszke. Stad widze wciaz value w typie na &quot;przyjaciolke&quot; Thomasa Berdycha(swoja droga, oni do siebie pasuja, oboje jak maja forme sa na szybszych nawierzchniach nie do zatrzymania).
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Panowie moim zdaniem nie ma tutaj co spekulowac i gdybac i spojrzmy prawdzie w oczy. Pennetta jest LEPSZA tenistka ale regularna i bez przyslowiowego WOW natomiast Czeszka ten turniej gra jak z nut i jest na fali. Jaki bedzie rezultat tego tak naprawde nie mozna super przepowiedziec gdyby na obie Panie byl kurs 2 gral bym na Wloszke ale tak owych kursow nie ma i nie bedzie na Pennette mam kursy na roznych bukach od 1.55-1.65 jak Was satysfakcjonuje taki kurs na tak niepewny mecz to grajcie! ja osobiscie bym sie glebiej zastanowil a to, ze ja z natury nie lubie szukac sensacji to na Czeszke po kursie over 2 nie postawie! ale jakto mawiaja &quot;robta co chceta&quot;
POWODZENIA!!!! for Reflex NO BET!!
Ale gleboku w serduszku licze na wlosko rosyjski final z wygrana Rosji;)
PS: berdycha czas tez juz nadszedl moze to jakis znak.(traktujcie to jako dowcip)
 
M 28

mitch

Użytkownik
Dlaczego Pennetta nie ma przyslowiowego WOW? Moim zdaniem wlasnie ma... To nie jest zawodniczka pokroju Wozniacki Azarenki czy Cirstei ktora z calej sily uderzeja przez srodek(azarenka sie troche ostatnio poprawila w tym wzgledzie). Wloszka umie i lubi poganaic swoje rywalki &quot;po kątach&quot; , dlatego bedzie znacznie trudniejsza zawodniczka niz Peer. Do tego Flavia ma naprawde niezly return... Chyba dlatego odpuszcze granie na Safarova. Ale co raz bardziej przekonuje sie do overu gemowego. Zdarza sie tak, ze jak ciezko &quot;oddzielic&quot; dwie zawodniczki to potem sprawdza sie to, ze mecz jest zaciety, czesto 3 setowy.
 
B 0

bialy331

Użytkownik
Safarova - Pennetta - 2
Safarova niby w dobrej formie, zagrala 3 bardzo dobre mecze w tym turnieju i mysle ze to na nia wystarczy. Dzisiaj nie da rady dobrze, mocno grajacej Penetcie. W pojedynkach bezposrednich prowadzi Safarowa ale dzisiaj juz bedzie po 1:1.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Dlaczego Pennetta nie ma przyslowiowego WOW? Moim zdaniem wlasnie ma... To nie jest zawodniczka pokroju Wozniacki Azarenki czy Cirstei ktora z calej sily uderzeja przez srodek(azarenka sie troche ostatnio poprawila w tym wzgledzie). Wloszka umie i lubi poganaic swoje rywalki &quot;po kątach&quot; , dlatego bedzie znacznie trudniejsza zawodniczka niz Peer. Do tego Flavia ma naprawde niezly return... Chyba dlatego odpuszcze granie na Safarova. Ale co raz bardziej przekonuje sie do overu gemowego. Zdarza sie tak, ze jak ciezko &quot;oddzielic&quot; dwie zawodniczki to potem sprawdza sie to, ze mecz jest zaciety, czesto 3 setowy.
No ale Peer przecież również opiera swoją grę na nieszablonowych zagraniach, rozrzucaniu przeciwniczki po korcie itd. Flavia ma od niej lepszy serw i lepszy return, stąd jest przeciwniczką groźniejszą dla Safarovej niż reprezentantka Izraela. W każdym razie, podobnie jak Ty, jednak zdecyduje się na over gemowy niż na typowanie zwycięzcy ( zwyciężczyni:p ) tego spotkania, bo to jednak akurat w tym wypadku troszkę wróżenie z fusów.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Reflex już 3 mecz pod rząd piszesz ze na Safarovą przyszedł czas xD Ja kibicuje Dementievej ale obiektywnie patrząc to bedzie dla niej bardzo trudny mecz.Czeszka na tej nawierzchnii czuje sie jak ryba w wodzie,zresztą grała już tutaj w finale w 2007 roku a wtedy turniej był o wiele mocniej obsadzone pokonała min.Henin a w finale po walce przegrała z Pietrovą.Od tego czasu minęły 3 lata i czeszka na pewno poczyniła postęp co widac po jej grze tutaj.Dementieva tez zawsze dobrze czuła sie w Paryżu ale w tym roku nie gra najlepiej już w meczu z Pavlyuchenkova miała problemy no a pozniej 3 sety z Petkovic i Oudin to wskazuje ze Rosjanka jest daleka od najlepszej formy.Jak dla mnie trudno wytypowac tutaj zwyciezce na pewno czeszka nie jest bez szans i cos mi mówi ze to ona zdobędzie tytuł chociaż wolałbym żeby było inaczej ????
 
M 28

mitch

Użytkownik
Przyznam, ze czekam od paru godzin na kursy jutrzejszego finalu w Pattaya. Kurs jest lepszy niz sie spodziewalem(liczylem na 2,75).
Dlatego biore kurs 3,00 na tajke. Tamarine gra swietny turniej niesiona dopingiem kibicow. Sposob w jaki pokonala grozne zawodniczki (Chakvetdze, Karatancheva) swiadczy o tym, ze naprawde ma szanse w jutrzejszym pojedynku.
Z kolei Zvonareva dzisiaj miala troche klopotow ze Shedova(ktora tajka niedawno ogralo w znacznie szybciej). H2H rowniez na korzysc Tanasugarn.
Jest jeszcze jedna sprawa. Zvonareva to typ zawodniczki, której jak cos zaczyna nie wychodzić to juz nie wychodzi na całego (przykłady: zeszłoroczne US OPEN i tegoroczne AO). Fakt, ze kibice będą wspierali Tanasugarn i to, że mogą jej pomagać ściany może zacząć denerwować Vere. Polecam.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nie wiem dlaczego mój wczorajszy post w którym pisałem o postawieniu dubla na Lucie i Łukasza został usunięty. Na dziś stawiam mega ryzykowny triple:Safarova,Youzny i Kubot. Ako w tym wypadku wynosi 29,51:grin:. I pewnie nie wejdzie,ale szansę na wygranie są według mnie trochę większe niż 50%. Safarova gra kapitalnie kończąc mnóstwo piłek i popełnia przy tym stosunkowo mało niewymuszonych błędów. Youzny ma tydzień konia, wczoraj Djokovic rozkładał ręce po przegranych wymianach, a grał naprawdę swój najlepszy tenis według mnie. Nie znam się aż tak bardzo na tenisie jak niektórzy tutaj,ale Rosjanin dla mnie jest jednym z zawodników o &quot;najlepszej technice użytkowej&quot;,a jego problem tkwi chyba w tym że nie potrafi utrzymać koncentracji jak robią to Rafa i Federer przykładowo. Co do Łukasza to stawiam czysto patriotycznie,nie mogłem oglądać żadnego z jego spotkań w Brazylii, do tego przeciwnik to Juan Carlos,który na cegle zyskuje jakieś 50 % więcej wartości niż na innych nawierzchniach. Liczę jednak,że będący w niesamowitym sztosie Kubot pokona starszego rywala i zdobędzie podwójną koronę w tym tygodniu,bo o wygranej w deblu jestem raczej przekonany.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Huber &amp; Black - Benesova &amp; Zahlavova @ 1.20 Huber &amp; Black WO
Turniej w Paryżu gdzie liczy się jedynie jedna para, a reszta tylko walczy o każdy zdobyty gem z tą ekipą, oczywiście ten team to Huber/Black deblistki nie do pokonania kobieca wersja według mnie Bryanów czy Nestorów lecz jedynie zazwyczaj przegrywają z siostrami V. ale to już inna galaktyka. Zawodniczki z RPA i Zimbabwe nie oddały tutaj seta i nie sądzę by w finale Czeszki miały załamać tą formę Afrykanek. Nasze Południowe sąsiadki to niby para #2 tego turnieju ale przepaść jest ogromna jak i poziom jest zbliżony do naszych deblistek Jans &amp; Rosolska które przegrały w meczu bez historii z Huber &amp; Black 3/6 3/6 dzisiaj może być trochę trudniej dla pary Huber &amp; Black ale to tylko trochę. Kurs idealny na Niedzielne podbicie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom