>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

WTA Tour - Oeiras, 29.04-04.05.2013

Status
Zamknięty.
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Avidsson - Voskoboeva⛔ Arvidsson całkiem mizernie gra
Typ: 1
Kurs: 2.62


Zaryzykuje i dam na Sofie w tym meczu oczywiście za małą stawke. Wczoraj śledziłem mecz Galiny z Puig. Puig wczoraj wchodziła jako LL i grała na pół gwizdka i ewidentnie chciała przegrać ten mecz a mizerna Galina nie mogła wymęczyć wygranej naprawdę bardzo cieniutko się prezentowała chyba popełniła 8 podwójnych błędów. Jeśli chodzi o Sofie no to duży znak zapytania dawno już nie grała na glinie ale mysle że warto zaryzykować po takim kursie
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Goerges - Puig⛔ czyli Niemka już rzeczywiście gra dno
Typ: 1
Kurs: 1.40


Jak Niemka to przegra to znaczy już sięgneła całkowicie dna. Już raz ją zagrałem z Kvitovą no i standartowo głowa nie wytrzymała w 2 i 3 secie no ale Kvitova to inny kaliber niż Puig i myśle że Julia sobie poradzi oczywiście jak pod deklem nie zacznie się gotować
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Po bardzo smutnym wieczorze w Champions League postanowiłem o tym jak najszybciej zapomnieć i przyjrzeć się jutrzejszym spotkaniom w Portugalii.
I upatrzyłem sobie na jutro dwa mecze:
Morita 1,9 Bet365✅✅✅ Hip, Hip, Hura! Remontada udana! Z 1-3 na 6-3 w drugim secie! Państwo krakowskie w Oeiras upadło! Brawo Ayumi! ブラボー、ありがとうございました!
Ayumi zmierzy się z Urszulą Radwańską. Krakowscy fani za chwilę rozpoczną małe wojenki, że rozpoczynam krucjatę przeciwko Radwańskiej. Moim zdaniem z Radwańską jest podobnie jak z Borussią Dortmund, gdy nikt na nią nie liczy potrafi zwyciężyć (mecze z Vinci, Stephens, Hampton), a gdy przychodzi potwierdzić swoją wielkość uznaje wyższość rywalek (Zheng, Pervak).
Ayumi to w mojej opinii top 10 oczarowań WTA tego roku. Gra chyba najczęściej ze wszystkich zawodniczek i to z sukcesami, w sumie 19 wygranych spotkań. To co można być pewnym w meczach Japonki to solidność i regularność. Tu ograna Laura Robson w bardzo dobrym stylu bez konieczności obrony break-pointów w drugim secie, co w WTA jest wprost proporcjonalne do ilości widzów na trybunach w Portugalii.
Nie będę powtarzać opowieści Mad3Rs, który opowiadał o tym jak całe państwo Radwańskie radzi sobie na kortach ziemnych, bo po dzisiejszym meczu z Cibulkovą nic się nie zmieniło. Mad3Rs, To za co mnie zrugułeś ostatnio w jednym z postów się potwierdziło - zawodniczki często puszczają mecze, grają od niechcenia, na pół gwizdka - taki już ten świat WTA jest, nic poradzimy. Dlatego motywacja, okoliczności turnieju są tak ważne. A Dominika należy do czolówki zawodniczek grających kiedy ma wenę.
Drugi mecz na jutro to:
Cirstea 2,1 Bet365⛔ Udanego opalania, Sorana!
I tu ponownie mógłbym rozpocząć od motywacji, bo moim zdaniem jest ona kluczem w tym spotkaniu. Ewidentne przejście obok meczu Sorany tydzień temu z Scheepers. Obawiałem się, że może być podobnie w słonecznej Portugalii lecz Rumunka poradziła sobie z weteranką hiszpańską Mediną-Garrigues.
Jutro naprzeciw Sorany stanie Kaia Kanepi. Estonka wróciła po kontuzji i jej występy są od tego momentu bardzo niemrawe. Porażki z Pliskovą (która zgubiła formę) oraz Minellą (która chyba nigdy nie odnajdzie formy godnej potencjału) dają sporo do myślenia w estońskim obozie.
Według mnie jutro grająca na 100 procent Rumunka to za wysokie progi dla Estonki. Większość wielbicieli tenisa pamięta jaką fururę zrobiła na kortach Roland Garros Estonka, ale ile procent tamtej Kanepi teraz oglądamy? 30-40 procent? Na pewno niewiele więcej.
A popularna Sori pokazuje się w tym roku z bardzo dobrej strony, jak przegrywa to już z czołówką - Radwańska, Errani, Jankovic, Woźniacka, Kirilenko to obecnie co najmniej 2 półki wyżej niż Kaia.
H2H też na korzyść Rumunki, w tym wygrane dwóch ostatnich spotkań. To + nieprzekonująca forma Kanepi oraz moja wiara w pełne zaangażowanie ślicznej Sorany przekonuje mnie do zwycięstwa jutro rano Sorany!

Jestem pewniejszy zwycięstwa Mority, lecz sądzę, że gdy zobaczymy Rumunkę grającą z zębem na noże o każdy punkt to ona wzniesie ręce do góry w portugalski poranek!
Znając mój dobór meczów będzie po 6-4 w trzecim secie. Dziś remontada się nie powiodla, więc jutro patrząc na kursy wierzymy w remontadę japońsko-rumuńską!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: WTA Oerias
Spotkanie: Morita A. v Radwańska U. ⛔⛔⛔
Typ: 3 sety
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4/10
Analiza:

v
Na moją tablicę biorę mecz Mority z Radwańską. Czystego zwycięstwa tutaj nie zdecyduję się typować, jednak gdybym musiał to zrobić skłoniłbym się do typu na Moritę. Urszula wczoraj trafiła na bardzo słabo dysponowaną rywalkę. Polce wystarczyło, że nie będzie wyrzucać piłek na aut lub w siatkę. Resztą zajęła się Dominika Cibulkova, która zachowywała się jakby był to jej debiutancki turniej takiej rangi. Morita w pierwszej rundzie pokonała słabą w tym sezonie, Brytyjkę Laurę Robson w dwóch setach. Obie zawodniczki grają mało na mączce, wyniki nie są zbyt dobre. W tym sezonie jest to pierwszy turniej na clayu dla Radwańskiej. Morita grała już podczas FedCupu. Wyniki jednak zbyt dobre nie były, dwie porażki z Suarez Navarro i Soler-Espinosa. Dziś spotkanie zawodniczek, które są na podobnym poziomie. Dziewczyny spotykały się w bezpośrednim pojedynku już cztery razy i bardziej zadowolona jest Morita, której udawało się wygrywać trzy razy. Ostatnie spotkanie w Stanford w 2011 roku po trzy setowym meczu wygrała Japonka. Dzisiejszy mecz według mnie nie skończy się na dwóch setach, zbyt mała różnica jest w umiejętnościach. Żadna wirtuozem mączki nie jest. Kurs adekwatny do ryzyka. Wiadomo jak to jest w WTA. Ja jednak serdecznie polecam ten typ!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Estoril, 12-00, 1.05
Peng - Oprandi
typ: 0-2 ✅ 1:6 3:6
3,50
Williamhill
Analiza
Dzis druga runda turnieju na kortach ziemnych w Estoril, a w niej Chinka, Shuai Peng spotka sie ze Szwajcarka Romina Oprandi. Bukmacherzy nie sa jednoznaczni ze wskazaniem faworytki, ja jednak nie mam z tym problemu. To Szwajcarka powinna awansowac do kolejnej rundy, a juz pisze dlaczego. Chinka w pierwszej rundzie ograla Bartoli, czolowa zawodniczke swiata, wiec dlaczego ja do cholery mysle, ze przegra? Ano dlatego, ze Francuzka na ziemi, szczegolnie tej wolnej, z jaka mamy doczynienia w Estoril przegrywa praktycznie wszystko. Na poczatku kwietnia, rowniez po trzech setach ulegla Vandeweghe. Poza tym Bartoli jest naprawde w zenujacej dyspozycji. Peng rowniez nie gra najlepiej. Wydawawaloby sie ze powinna ona lepiej sie czuc na nawierzchniach szybszych, ale nawet w Stuttgarcie nie potrafila tego wykorzystac. Przegrala juz w kwalifikacjach z mloda Niemka, Friesdam. W ubieglym sezonie miedzy RG 2011, a RG 2012 nie wygrala nawet jednego spotkania na ziemi, to pokazuje jak slaba jest zawodniczka na tej nawierzchni. A dzis przyjdzie jej sie zmierzyc z ekspertka od gry na clayu, Romina Oprandi. Szwajcarka to bardzo doswiadczona zawodniczka, mimo, ze nie ma na swoim koncie wiekszych sukcesow, to jednak prezentuje solidny poziom. Oprandi na clayu czuje sie dobrze, bo pozwala jej na to swoj styl gry, czeste zmiany rytmu, gra defensywna, to taka troche gorsza wersja Roberty Vinci, grajaca jednak mniej ofensywnie. To dzis w zupelnosci na Peng powinno wystarczyc, Szwajcarka powinna zwyciezyc bez wiekszych problemow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Pavlyuchenkova Anastasia - Cabeza-Candela Estrella 2 (+1.5sets) 1.81 Pinnacle 6-3,7-6 ⛔ Estrella 5-2 w drugim secie i przegrała ehh

Pavlyuchenkova zajmująca wysoką 19.ą pozycję w rankingu WTA zmierzy się z Cabeza-Candela sklasyfikowana na 112.ej pozycji. Gra Rosjanki na mączce jakoś mnie nie przekonuje - w ubiegłym sezonie bardzo słabe występy, teraz też bez fajerwerków. W Stuttgarcie wymęczyła zwycięstwo ze słabo ostatnio spisującą się Makarovą i poniosła sromotną porażkę z Kerber. W Oeiras w pierwszej rundzie pokonała Peer, ale nie była to zdecydowane wygrana. Jeśli chodzi o Hiszpankę to pewnie przeszła kwalifikacje i pierwszą rundę (mimo, że były 3 sety). Wrażenie zrobiła na mnie w tunezyjskim turnieju, gdzie dzielnie walczyła ze świetnie dysponowaną Minellą. Sądzę, że dziś spokojnie wygra przynajmniej jednego seta po przyzwoitym kursie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Estoril 13:00 2.05.2013
Elena Vesnina - Pavlyuchenkova
typ: 2-0 przespany I set, i *6:5 w trzecim.. ⛔ 1:2
4.00
Williamhill
Analiza
Jutro cwiercfinaly turnieju w Estoril, ja na jutro wybralem spotkanie pan pomiedzy dwiema Rosjankami, Pavlyuchenkova i Vesnina. Dlaczego bukmacherzy faworyzuja Anastazje? Pewnie z powodu lepszych tegorocznych wynikow od Eleny i rankingu na korzysc Pavlyuchenkovej. Jednak czy tak naprawde jest ona faworytka jutrzejszego pojedynku rozgrywanego na korcie ceglanym? Nie wydaje mi sie. Pavlyuchenkova nie lubi grac na clayu. Zdecydowanie bardziej preferuje szybsze nawierzchnie, w dodatku w Estoril mamy doczynienia z raczej wolna maczka. Tu ograla Cabeze Candele i Peer, dobre &quot;ziemniaczki&quot; jednak nie na ten poziom, Peer juz od dawna gra zenujaco, a Cabeza Candela dzis nie wytrzymala presji, gdyz prowadzila w II secie i nie potrafila dowiezc prowadzenia do konca partii. Vesnina z sukcesami radzi sobie na clayu. W ubieglym sezonie byla w finale turnieju w Budapeszcie, trzeciej rundzie w Rzymie. Ponadto wydaje sie byc w dobrej dyspozycji, ograla tu reprezentantke gospodarzy Koehler, &quot;specjalistke&quot; od gry na ziemi, oczywiscie jak na swoj poziom, oraz Niculescu ktora kiedys, za dawnych czasow grala praktycznie tylko na clayu, na poziomie itfow czy challengerow. Ponadto Rumunka w tym sezonie gra bardzo dobrze, tym bardziej zwyciestwo wydaje sie byc wartosciowe. Elena to zawodniczka duzo bardziej regularna, Pavlyuchenkova moze nie wytrzymywac dlugich wymian narzucanych przez Elene, spryt, przeglad gry, gra przy siatce, te aspekty tenisowego rzemiosla rowniez sa po stronie Eleny. Sadze, ze to ona zamelduje sie w kolejnej rundzie turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Puig Monica - Suarez-Navarro Carla 1(+1.5sets) @ 1.98 Pinnacle
Niespełna dwudziestoletnia Puig prezentuje się bardzo dobrze. Pokonanie Torro-Flor w eliminacjach czy Schiavone w poprzedniej rundzie budzi szacunek. Dziś zmierzy się z kolejną mocną zawodniczką specjalizującą się w grze na clay&#39;u. Suarez-Navarro osiągnęła tu finał w ubiegłym sezonie, więc na pewno zagra na maksimum możliwości. Uważam, ze będzie to zacięty pojedynek, a Monica powinna wygrać seta.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Puig-Suarez N. 2 @1.35
Widzialem mecz Carli z Wickmayer i wnisokuje, ze jest dobrze. Uwazam, ze sa spore szanse na final w wykonaniu Hiszpanki. Dzis na przeciw wciaz dosc malo doswiadczona Monica Puig z Puerto Rico. Puig przyzwoicie tutaj wyglada i jako kwalifikantka ograla Goerges i Schiavone, chociaz ogranie Schiavone nie jest absolutnie tutaj zadnym miernikiem, bo Wloszka juz ewidentnie po wygraniu w marokanskim Marakeszu i ciezkim meczu tutaj w 1 rundzie z Dominguez Lino dala spokoj pod katem wystepow rozpoczynajacych sie wystepow w Madrycie i Rzymie i zapewne dobrze zrobila. Carla to jest zawodniczka o bardzo duzych umiejetnosciach i o wysmienitym backhandzie jak na tenis kobiecy i takie zawodniczki lyka z obowiazku, takze nie widze przeszkod, by Suarez miala nie kontynuowac swojej drogi tutaj na portugalskim turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oeb 257

oeb

Użytkownik
Pavlyuchenkova Anastasia vs Vesnina Elena
Typ: 1 -1.5 G @1.90 [Bet365]

Pogram tutaj w kierunku młodszej z Rosjanek. Widziałem streama z meczu Eleny z Marią Koehler i szału nie było. Rosjanka wiele szans zaprzepaszczała; wyrzucała dużo piłek. W Stuttgarcie przegrała z Lucic-Baroni w stosunku 6/0 6/4. Meczu nie widziałem, więc może sobie Vesnina odpuściła, nie wiem. Widziałem za to kolejny mecz Chorwatki z Chinką Na Li, gdzie gra Lucic ograniczała się do stania na korcie i od czasu do czasu zdobycia jakiegoś punktu. Wymowne. Pavlyuchenkova w Stuttgarcie zaprezentowała się lepiej, wygrała z partnerką deblową Vesniny - Ekateriną Makarovą - po czym przegrała z Kerber. Z Kerber, która grała u siebie i z którą wygrała finał w Monterrey, tak więc nie dziwi mnie że Niemka wzięła rewanż na swojej oponentce. Nie wiem jak wyglądał pierwszy set, w którym Anastasia dostała do zera, w drugim który oglądałem walka była wyrównana, obie poszły na wymianę ciosów, którą to wymianę wygrała Andżelika. Liczę, że Anastasia zagra coś podobnego do tego, co w drugim secie z Kerber właśnie. Może Martina Hingis też doradzi jakąś taktykę? W każdym razie bardziej widze tu zwycięstwo Pavlyuchenkovej niż Vesniny.

✅ 6/3 6 (3) /7 7/6 (3)
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja osobiście popieram typ na Anastasie. Jak dla mnie nic zbytnio nie przemawia za Eleną. Okej może to nie jest ulubiona nawierzchnia Pavlyuchenkowej , no ale wyniki w tym sezonie mówią samo za siebie. Vesina nie gra kompletnie nic, mnóstwo psuje. Wczoraj gdyby Rumunka zagrała trochę lepiej i zachowała wczoraj trochę więcej zimnej krwi Elena by nie miała czego szukać na korcie. Obejrzycie sobie mecze obydwóch tych pań i wtedy sugerujcie na kogo stawiać. 2-0 dla Eleny ? Bardziej 0-2 dla Anastasiy.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Oprandi - Pavlyuchenkova⛔
Typ: 1
Kurs: ?


Jeszcze kursy nie wystawione ale tu stawiam zdecydowanie na Oprandi która rozgrywa bardzo fajne spotkania widać że dziewczyna jest w formie . Romina rozniosła Svetlane na korcie , bardzo inteligenta gra , świetne skróty poprostu tylko zachwycać się taką grą . Jeśli chodzi o jej przeciwniczke Rosjanke no to dzisiaj dała popis swojej głupoty. Takiego cyrku na korcie to już dawno nie widziałem. Nie wiele brakowało a by pakowała walizki w meczu z Vesniną. Pierwszy set spokojnie wygrała a później to już koszmarna gra i wymęczona wygrana.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Oprandi - Pavlyuchenkova
Typ: 1
Kurs: ?

Jeszcze kursy nie wystawione ale tu stawiam zdecydowanie na Oprandi która rozgrywa bardzo fajne spotkania widać że dziewczyna jest w formie . Romina rozniosła Svetlane na korcie , bardzo inteligenta gra , świetne skróty poprostu tylko zachwycać się taką grą . Jeśli chodzi o jej przeciwniczke Rosjanke no to dzisiaj dała popis swojej głupoty. Takiego cyrku na korcie to już dawno nie widziałem. Nie wiele brakowało a by pakowała walizki w meczu z Vesniną. Pierwszy set spokojnie wygrała a później to już koszmarna gra i wymęczona wygrana.
Od czego by zacząć?
Po pierwsze Pavluchenkova z Vesnina zawsze robią wała i grają ze sobą 3 sety, ale jutro jest nowy dzień i będzie zupełnie inny mecz, także zapomnij o dzisiejszym meczu.
Po drugie dam ci dobra radę. Daj sobie spokój z bukmacherką. To nie jest dla ciebie. Zagraj sobie w bingo czy w ruletkę. Jak ty człowieku możesz obstawiać jakiś mecz nie znając kursów???!!!! Boże święty. Przecież to jest podstawa podstawy. Musisz oszacować ryzyko typu i sprawdzić czy po taki i takim kursie opłaca ci się to grać. A to co ty robisz to nie wiem jak mam nazwać. Żałosne.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Pavlyuchenkova rozegrała dziś bardzo dobry mecz i jutro jeżeli kurs na nią wyniesie minimum 1,4 to warto grac. Rosjanka zniszczy przeciwniczke forehendem i serwisem. Oprandi gra przyzwoicie , ale na Rosjanke to zdecydowanie za mało. Można pograc tez 2-0 albo handi ujemne na Pavlyuchenkovą.
@2.0 na Rosjanke = promocja
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 3

rafciu166

Użytkownik
Majestro troche wydaje mi sie że przesadzasz. Po 1 Pavlyuchenkowa męczy się na tym turnieju, jeszcze w nim jest ale równie dobrze mogła juz odpaść. Po 2 oprandi moze z nia spokojnie powalczyc i ugrac seta, byc może nawet mecz jak Pavlyuchenkowa znowu bedzie robiła &quot;popisy&quot;. Po 3 to forum jest wydaje mi sie do wymiany poglądów w kulturalny sposób. Widac ze coraz wiekszej liczbie użytkowników to słowo zaczyna byc coraz bardziej obce. Dziękuje, zycze udanych typów.
 
renegat 24

renegat

Użytkownik
Jak dla mnie Oprandi spokojnie se jutro poradzi z Pavlyuchenkową ;) Oglądałem dziś oby dwa mecze i jestem pod wrażeniem Oprandi na tym turnieju, z Bartens straciła 6 gemów, z Peng 4 gemy no i z Kuznetsową 4 gemy powiem wam że próbował szukać w statystykach kiedy ostatni raz Kuznetsowa zdobyła tylko 4 gemy i nie udało mi się ;) Więc to raczej nie jest przypadek że Oprandi dobrze gra w tym turnieju ja stawiam jutro na 2;0 tym bardziej po takim kursie 3 Pozdrawiam ;)
 
novo 203

novo

Użytkownik
Pavlyuchenkovoa miała silniejsza rywalkę - Vesnine. Kto to jest Peng,Bartens czy obecna Kuzniecowa. Kuza sama po tym meczu powiedziała, że nie pamieta kiedy ostatnio grala tak fatalnie , nic jej nie wychodziło, to był jeden z jej najslabszych meczow w karierze. Oprandi nie potrafi przejac inicjatywy, nie gra nic specjalnego, jezeli przeciwniczki sa o kant dupy potłuc to z tego korzysta. Jutro Rosjanka ją rozjedzie, ponieważ posiada zdecydowanie mocniejsze uderzenie i to ona bedzie jutro rozdawac karty. Zapewne mecz zakończy się 2-0 dla Rosjanki. To jest po prostu różnica klas, bierzecie lokate na 83% póki jest. Kursy spadły z 2,05 na1,83. Jutro będzie z 1,5. Tyle w temacie
Tak jak mówiłem , różnica klas - 1. set to wypadek przy pracy. 0-6 6-3 6-1 i lokata na 83% wchodzi jak w masło. +
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
K. Kanepi - C. Suarez Navarro - 1 (2,05)⛔
Pinnacle Sports
Nie ukrywam że kurs ponad dwa na Estonkę jest atrakcyjny, chociażby dlatego że Kaia rewelacyjnie radziła sobie na mączce przed kontuzją. Jak widać w tym turnieju ślady po niej znikły chyba na dobre. Hiszpanka w mojej ocenie miała słabsze rywalki z wyjątkiem Monicy Puig. Wickmayer i Erakovic grają dno z naciskiem na Wickmayer. Po takim kursie uważam warto spróbować na Estonkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????Pavlyuchenkova Anastasia - Suarez - Navarro Carla over 21.5 1.72 bet365
Pora ugryźć teraz tenis kobiet. Zawodniczki praktycznie sąsiadujące w rankingu. Rosjanka dobrze sobie radzi na każdej nawierzchni. Dziś w półfinale wygrała mecz 2-1 z Oprandi. Pierwszego seta przegrała 6-0 i jak było widać po wyniku na końcu to był to wypadek przy pracy. W tym sezonie jest w bardzo dobrej dyspozycji. Wygrała 8 na ostatnie 10 meczy. Ulubiona nawierzchnia Hiszpanki to clay. Na ostatnie 10 meczy wygrała 7. Punkty sprzed roku obroniła. Rok temu przegrała własnie tutaj w finale z Kanepi. Dziś jej się jednak udało zrewanżować . W bezpośrednich meczach prowadzi Rosjanka 4-0( 3x hard, mączka). Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania. W ich pojedynkach tylko raz ta linia została pokryta i to akurat na mączce. Świetna forma oby zawodniczek, skłania mnie ku zagraniu overa gemowego. Wątpię aby to spotkanie skończyło się dla jednej ze stron szybkim i łatwym 2-0. Over 21.5 może także wejść nawet przy dwóch setach.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Miałem okazję oglądać dziś mecze obu pań i Anastasi, i Carli i muszę stwierdzić, że lepsze zdecydowanie wrażenie sprawiła Hiszpanka. Mecz Rosjanki to pierwszy set bez historii, masa błędów, by w drugim secie zacząć pewnie trafiać i nie pozostawić złudzeń rewelacji ostatnich dni Oprandi. Jednak ważna sprawa w trzecim secie obie panie już były bardzo wyczerpane i zmęczone, ale przewaga psychiczna i chyba nie ma co ukrywać fizyczna oraz determinacja doprowadziły Rosjankę do kolejnej rundy. Mimo to, że wynik 3 seta wskazuje na jednostronne widowisko, bo tak faktycznie było to jednak się odbyło sporym kosztem zmęczenia fizycznego, co na pewno będzie miało odzwierciedlenie w dzisiejszym pojedynku.
Co do spotkania Navarro z Estonką to Carla całe spotkanie bardzo pewnie pomijając dwa pierwsze gemy, które przegrała na własne życzenie, popełniając proste błędy to przez resztę spotkania byłem pod wrażeniem jak ta kobieta rozrzucała jednoręcznym backhandem rywalkę po korcie. Dużo ciekawych wymian, mecz na pewno mógł się podobać. Widać, że Hiszpanka jest bardzo dobrze przygotowana na mączkę, niezwykle solidna. W czasie meczu pomyślałem, że niejedna zawodniczka z top10, pomijając pierwszą trójkę przy takiej grze Navarro pewnie by nie miała nic do powiedzenia. Jeśli miałbym proponować coś na to spotkanie to biorąc pod uwagę aspekty o których napisałem wyżej dla mnie faworytką jest Carla. Jednakże Pavluchenkova też potrafi uderzyć i może to wszystko się skończyć w 3 setach, ale w końcowym rozrachunku górą będzie mniej zmęczona Hiszpanka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom