>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - New Heaven 22.08-28.08.2010

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP


Name: Pilot Pen Tennis
Place: New Haven, U.S.A.
Date: 22.08.2010-28.08.2010
Draw Size: S-48 D-16
Prize Money: $ 663,750

http://www.pilotpentennis.com/home/default.sps

Drabinka męska i kobieca nieporównywalna u kobiet zagoszczą Wozniacka, Stosur, Pennetta, Dementiewa czy MJMS, ale jak wiadomo nie zawsze mocna obsada u kobiet to wyznacznik świetnych spotkań w dalszej pajęczynie. Zabraknie oczywiście tutaj sióstr Radwańskich nie mówiąc o innej Polce.

Zapraszam do analiz i do merytorycznej dyskusji.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Znalazłem ciekawy według mnie typ:
Pawliuczenkowa-Oudin 2@3,65
Nie wiem w jakiej są obecnie formie obie zawodniczki czy któraś nie miała kontuzji czy przerwy,ale pamiętam że Oudin potrafi grać,a na hardzie i to w domu powinna być groźna nie tylko dla mało znanej mi Rosjanki. Może ktoś się odnieść do tego typu?
z góry dzięki za odp
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Znalazłem ciekawy według mnie typ:

Pawliuczenkowa-Oudin 2@3,65

Nie wiem w jakiej są obecnie formie obie zawodniczki czy któraś nie miała kontuzji czy przerwy,ale pamiętam że Oudin potrafi grać,a na hardzie i to w domu powinna być groźna nie tylko dla mało znanej mi Rosjanki. Może ktoś się odnieść do tego typu?
z góry dzięki za odp
no jak Pavlyuchenkova mało tobie znana to niezbyt dobrze
Oudin słaba forma w przeciwieństwie do Anastazji, jedyna szansa dla Amerykanki to fakt, że USO za tydzień a Rosjanka ostatnio pograła, więc ten turniej sobie zapewne daruje

w moim przekonaniu jedyna okoliczność, wobec której można to grać
jednak to WTA więc i tak wszystko możliwe
 
M 0

mario1601

Użytkownik
Niemal rok temu, na US Open Oudin wygrała z Pawliuczenkovą 6:1,6:2. Młoda, ambitna, myślałem, że będzie objawieniem żeńskiego tenisa. W tym roku jednak nie może się odnaleźć. Bilans na hardzie to 3/8, w porównaniu do Rosjanki 26/9. Od French Open Amerykanka wygrała 3 mecze (m.in. Wożniak i Groenefeld). Z kolei Anastazja aż 8, przegrywając jedynie z Sharapovą i Kuzniecovą. Myślę, że niespodzianki nie będzie i wygra faworytka.
 
A 0

avengedsevenfo

Użytkownik
Ja bym ten mecz odpuscil amerynka nic w tym roku na hardzie nie gra, ale fakt ze jest to ostatni turniej przed US Open to niespodzianek bedzie wiecej niz zwykle zwlaszcza ,ze to tenis kobiecy ktory juz bez tego jest bardzo nie przewidywalny.Rosjanka swietnie gra w tym roku na twardych kortach , ale po dwoch dosc meczacych turniejach moze zechciec odpoczac by na swiezosci rozpoczac US open , a kurs nie jest powalajacy i w moim mniemaniu nie warty ryzyka.
 
mateo717 0

mateo717

Użytkownik
Dementieva E v Martinez Sanchez M
Witam . Chciałbym obejrzeć wasze opinie na temat tego meczu . Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 
A 0

avengedsevenfo

Użytkownik
Bardzo trudne spotkanie do wytypowania hiszpanka wielka nie wiadoma ostatni turniej rozegrala bardzo dawno temu jeszcze na nawierzchni trawiastej,jest to zawodniczka z ktora gra sie bardzo nie wygodnie poniewaz ciagle pojawia sie przy siatce ( swietna deblistka ) A z drugiej strony siatki rosjanka ktora mnie osobiscie ostatnio nie zachwyca dramatyczne podanie to jej glowny problem , 3 ostatnie turnieje to dwa razy 2 rudna i raz pierwsza takze wyniki bardzo kiepskie ,jesli dolozyc do tego rozpoczynajacy sie za tydzien US open to nie wiadomo jak Dementieva podejdzie do tego spotkania.Bez watpienia jednak jej umiejetnosci sa wyzsze niz hiszpanki.Bukmacherzy nie wystawiaja zbyt zachecajacego kursu wiec ja to spotkanie odpuszczam.
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dushevina Vera (RUS) vs. Mattek Bethanie (USA)

Dziś o 16:00 czasu polskiego na kort wyjdą panie. Vera Dushevina zagra z reprezentantką gospodarzy Bethanie Mattek. Według mnie bukmacherzy powinni lekko faworyzować Mattek, a nie jej rywalkę. Nie mam zamiaru płakać z tego powodu. Vera ostatnie mecze zagrała bardzo słabo. Już w pierwszej rundzie kwalifikacji męczyła się z Węgierką Greta Arn. Po 2 godzinach i 11 minutach udało jej się pokonać Arn, jednak gra pozostawiała wiele do życzenia. Słaby procent pierwszego podania, 5 podwójnych błędów serwisowych przy 2 asach i aż czterokrotne przełamanie serwisu przez rywalkę. Mecz obfitował w duża ilość niewymuszonych błędów z obu stron. W II rundzie kwalifikacji przyszło jej się zmierzyć z rodaczką Ksenia Pervak. Był to kolejny trzysetowy pojedynek, jednak tym razem to rywalka Dusheviny bardziej przegrała to spotkanie niż wygrała je Vera. Pervak zagrała przyzwoicie pierwszego seta i ta gra pozwoliła na 3 przełamania serwisu rywalki oraz na swa stracone własne podania. Kolejne dwa sety to błędy, błędy i jeszcze raz błędy ze strony Pervak. Mimo słabej dyspozycji serwisowej w tamtym spotkaniu, w dwóch ostatnich setach Dushevina nie straciła swojego podania. W całym spotkaniu popełniła 3 DF, ale połowa piłek z pierwszego serwisu lądowała w siatce lub na aucie. Mimo bardzo przeciętnej gry wygrała mecz 2:1 i gra dalej w New Haven. Teraz przejdźmy do Amerykanki. W pierwszej rundzie kwalifikacji ograła bez problemów 56 rakietę WTA Arantxa Parra-Santonje. W tamtym spotkaniu Mattek bardzo dobrze serwowała, 67% pierwszego podania przy czym wygrała 73% piłek po pierwszym serwisie. Świetnie returnowała 2 serwis Hiszpanki. Amerykanka przełamała trzykrotnie serwis Arantxy, a sama nie dała się przełamać ani razu. II runda kwalifikacji to wygrana z Rumunką Simona Halep. W dalszym ciągu % pierwszego trafionego podania Mattek był imponujący aż 85%! Wygrała 67% piłek po trafionym pierwszym podaniu oraz popełniała mało błędów własnych. Martwić może fakt, że Mattek wykorzystała zaledwie 4 z 18 szans na przełamanie serwisu rywalki, jednak trzeba przyznać że Rumunka serwowała także bardzo przyzwoicie. Halep przełamała Mattek 2 razy, jednak nic jej do nie dało bo mecz przegrała bardzo łatwo w 2 setach. Rosjanka na amerykańskich kortach nie gra najlepiej. W Montrealu nie przeszła kwalifikacji przegrywając właśnie w ostatniej fazie z dzisiejszą rywalką Mattek. Bethanie wygrała tamten pojedynek 2:0 ( 7:6 6:2 ). Tamten mecz pokazał, że Rosjanka nie umie grać z takimi zawodniczkami jak Mattek. Mimo iż Rosjanka serwowała w tamtym pojedynku przyzwoicie to i tak dała aż 13 szans na przełamanie dla swojej rywalki, Mattek wykorzystała 4 te szanse, zaś sama dała tylko 4 takie okazje Verze, jednak ta wykorzystała tylko 2. Amerykanka świetnie radziła sobie z serwisem Rosjanki, jej return był na tyle nieprzyjemny, że wymuszał na Dushevinie dużą ilość błędów oraz krótko odgrywane piłki. Amerykanka od razu wykorzystywała nadarzające się okazje i atakowała z bardzo dobrym skutkiem. W Montrealu Mattek spisała się bardzo dobrze. Po ograniu Very grała z Oudin, mecz bez większej historii, gładkie 2:0. Jednak o meczu II rundy można by było napisać wiele. Świetnie grająca na hardzie Clijsters męczyła się niemiłosiernie z Mattek. Miałem okazję oglądać tamto spotkanie. Amerykanka grała świetnie technicznie, bardzo dużą ilość dropszotów i genialne loby, Kim kiwała głową z niedowierzaniem. Bethanie Mattek ma bardzo dobre uderzenie z forhendu, które Clijster sprawiało masę problemów, Amerykanka ma także ciąg do siatki i gdy tylko nadarzy się okazja to możemy obserwować jej grę z powietrza. Wolej Mattek jest na wysokim poziomie. Dziwić może to że tak grająca zawodniczka na hardzie zajmuje dopiero 101 pozycje w rankingu WTA, może to było główną przyczyna takich a nie innych kursów wystawionych przez bukmacherów, bo przypomnę iż Rosjanka jest 65 rakieta świata. Head-to-head 2:0 na korzyść Mattek, o ostatnim spotkaniu w Montrealu już wspomniałem, zaś Mattek pierwsze zwycięstwo nad Dushevina zanotowała na Wimbledonie w 2008 roku.
Dushevina Vera (RUS) vs. Mattek Bethanie (USA)
Typ : Mattek Bethanie (USA) @ 1,94
Betsafe

Wynik: 6:3 6:2 dla Bethanie Mattek
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Schiavone F. - Safina D.
Typ: 1
Kurs: 1,75
Panie spotkały sie kilka dni temu podczas turnieju w Montrealu i tam bez problemów do 2 i 3 wygrała Włoszka, czemu teraz miało być inaczej? Safina wreszcie wygrała kilka meczów pod rząd, ale 7 rakieta świata to jeszcze nie na tym etapie.....
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Nadia Petrova - Bethanie Mattek-Sands
Typ: 2
Kurs: 2,00

Petrova to tenisistka której sympatią nie potrafię darzyć ze względu na wyjątkowo nierówną grę. Czasami jak ma swój dzień to może wygrać z każdą zawodniczką z pierwszej 10 rankingu WTA, parę takich meczów z jej udziałem widziałem, ale to wszystko przez jej himeryczny i ostry styl gry. Robi bardzo dużo niewymuszonych błędów i właśnie tylko gdy jest w życiowej formie i robi ich mniej, to ogrywa rywalki. W tej chwili jednak do takiej dyspozycji jej daleko, od Wimbledonu pojawiała się kilka razy na kortach. W San Diego na dzień dobry przegrała z Shvedovą, w Cincinnati z niejaką Christiną Mchale - kreczowała i nie wiem czy nadal jej coś nie doskwiera, a w Montrealu udało jej się dotrzeć do drugiej rundy, pokonała ledwo Safarovą, a potem przegrała z tragiczną obecnie Safiną. Wczoraj w New Haven wygrała z Lepchenko 1-6 7-5 6-1, ale był taki stan w drugim secie, że można było ją skreślić z wygranej, jednak wyszła z opresji. Po drugiej stronie siatki stanie Mattek-Sands, zawodniczka o której mało wiem, bo to zawodniczka głównie deblowa, czego fanem nie jestem, ale z tego co czytam ma niezłe osiągnięcia na kortach twardych - w 2005 roku (miała wtedy raptem 20 lat) dotarła do półfinału w Cincinnati pokonując m.in. Bartoli i Jankovic. Ostatnio grała w Montrealu, bardzo pewnie przeszła kwalifikacje, bez straty seta z Tomljanovic, Vinci i Dusheviną czyli w sumie nie byle kim, w 1 r. pokonała rodaczkę Oudin (pamiętacie gdzie ona dotarła rok temu podczas US Open?), a w 2r. przegrała z Clijsters 6-4 4-6 3-6, więc bardzo, bardzo dużo ugrała. Zaskoczyła mnie także wczoraj pokonując gładko Dulgheru 6-2 6-1, także bardzo chętnie postawię na nią tym razem. Warto wziąć pod uwagę, że tenisistki z TOP20 często odpuszczają te turnieje przedszlemowe i Petrova tym razem też to może zrobić, a przynajmniej zagrać na luzie, bez większych starań. Czyste zwycięstwo wygląda naprawdę pewnie, ale ja gram i polecam dokładny wynik 2-0 (kurs 3,25), choć to często samobójstwo w kobiecym tenisie. Tym razem będzie to bukobójstwo :wink:
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wydaje mi się, ze dobrym typem będzie zagranie czegoś na Cibulkovą w najbliższym meczu, np. +5 gemów po kursie 1,794 w PinnacleSports. W ogóle myślę, że Wozniacki odpuści sobie ten turniej (w sensie, że potraktuje go na luzie), no chyba, że koniecznie chce być jak najszybciej numerem 1 w rankingu WTA i ciułać punkty nawet po mniejszych turniejach. Jeśliby tak by było, to przecież nie musi też zmiażdżyć Cibulkovej i +5 gemów dla Dominiki wciąż dosyć realne.
 
M 0

mario1601

Użytkownik
Karolina rok temu wygrala ten turniej. Dwa lata temu byla chyba w polfinale, takze lubi grac w New Heaven. Jest w gazie i nie widze sensu by oddawac mecz. Moze i nie wygra go przekonujaco wiec handi dodatnie na Cibulkova jest niezla opcja. Ale w zwyciestwo Slowaczki raczej nie wierze.
Edit: Cibulkova jest oczywiscie Slowaczka, a nie Czeszka ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wozniacki C. - Pennetta F. 1,95
Co myślicie ? Kursy są różne według bukmacherów.
W Tobecie na Karolinę jest 1,70 ,a Pennetę 2,05.
A w bahu na Woźniacki 1,95, a Pennetę 1,70.
Jak dla mnie Woźniacka poważnie traktuje ten turniej. Wszystko gładko jak na razie wygrywa. Dziś łatwo pokonała Cibulkową 2:0, a w drugim secie 6:1. Nawet mi się wydaje, że droga Caroliny jest trudniejsza niż Pennety. Do tego Woźniacka jest na gazie, elegancko wygrywa wszystko.
I chyba to co najważniejsze H2h 4:0 dla Caroliny.
Tenis Pennety jej widać dobrze leży. Do tego 6 dni temu właśnie wygrała z nią 2:1 w Kanadzie.
Niech jacyś specjaliści się wypowiedzą, bo ja na tenisie to się bardzo nie znam, ale tak śledzę trochę wyniki i widać, że Carolina idzie jak burza.
Do tego właśnie rok temu w półfinale na tym samym turnieju grała z Pennetą i ograła ją gładko 2:0 (6:4 i 6:1).
Tak prześledzić sety H2H to Penneta w każdym 3 bądź 2 secie odpuszczała wyraźnie przegrywając do 1 lub 2 gema.
20/08-10 Montreal, Kanada R16 Ameryka Kort twardy otwarty Wozniacki, Caroline 2:1 46 63 61 - 16:10
30/05-10 Roland Garros, Paryż, Francja R16 Europa Kort ziemny Wozniacki, Caroline 2:1 76 67 62 - 19:15
28/08-09 New Haven, USA Półfinały Ameryka Kort twardy otwarty Wozniacki, Caroline 2:0 64 61 - 12:5
10/07-09 Bastad, Szwecja Półfinały Europa Kort ziemny Wozniacki, Caroline 2:1 63 46 62 - 16:11
63 gemy dla Woźniacki 41 dla Penetty.
Handi 0:2 powinno wejść spokojnie, bo w każdym meczu wygrywała przynajmniej 4-5 gemami.
Kurs w bahu już spadł z 1,95 do 1,85.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
E. Dementieva - M.Bartoli 2 @1,83

Elena w New Haven słabo. W sumie od dłuższego czasu jej gra się nie układa. Dużo psuje, niespokojna w wymianach, no i wrócił zły nawyk serwisowy. Wczoraj 12DF z Bondarenko i 3 męczące sety. Bartoli po ciężkiej przeprawie z Aloną, wczoraj spokojnie pokonała Rodionovą. Francuzka może też w nie najwyższej formie ale jak przegrywa to już z tymi z najwyższej półki(2x Azarenka, Sharapova). Demencja obecnie poziom średni, jeśli Marion będzie regularna - a być potrafi - to powinna wyeliminować Rosjankę.

Co do Wozniacki to ciężko przewidzieć co tatuś jej szepnie do ucha. Rok temu niby też wygrała w New Haven, i później 1/2 USO. No ale tutaj już jest po męczącym turnieju w Montrealu, w dodatku na weekend przewidziane są opady więc wszystko to może się przedłużać i nie ma co typować tego spotkania, jedynie live.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wozniacki C. - Pennetta F.
Typ: 1
Kurs: 1.85
Flavia faworytką buków, ja pytam czemu? Grały ze sobą kilka dni temu i wygrał Dunka, która pozniej wygrała cały turniej. Karo wczoraj bez najmniejszych problemów ograła Cibulkovą czyli dziwne spadki formy itp po wygranej imprezie chyba nie u niej, wiec tu na pewno chce też wygrać i na US OPEN bronić masę punktów. H2H 4:0 na korzyść Dunki, grać i nie gadać
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wozniacki C. - Petrova N.
Typ: 1
Kurs: 1,46

Szczerze mówiąc to Nadi nie powinno być w tym finale. Podczas 1 seta z Kirilineką grała,fatalnie masa błedów i to dużych, piłka nie mijała kort o 5 cm tylko 5 czy 10 metrów No ale pozniej kontuzja pleców Marii, ta zaczęła grać, serwowac dużo wolniej to pozwoliło odnalesć sie Petroveja która w takiej sytuacji musiała wygrać ten mecz. Karolina za to grała w nocy mordercze spotkanie z Demetievą, świetny mecz na dużym poziomie, wiec już najtrudniejszy mecz w turnieju wg. mnie ma za sobą Dzisiaj szybkie 2:0 dla Polskiej Dunki
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Widzu, spotkanie rzeczywiście było na wysokim poziomie, jednak serwisy Wozniackiej były dalekie od perfekcji, a drugi serwis to już w ogóle dramat. Ogólnie zdarzały jej się też przestoje i wymiany gdzie chyba nie miała siły i piłki ledwie przelatywały na drugą stronę. Tak jak mówię, były momenty świetnej gry, ale także momenty przestoju i błędów. Mój typ na ten mecz to over 20.5 gema bądź DW: 2-1 dla Woźniacki :p

//edit
dokładnie tak jak mówiłem, over 20.5 oraz 2-1 dla Wozniacki ????
 
I 0

i_like

Użytkownik
Mój typ na ten mecz to over 20.5 gema bądź DW: 2-1 dla Woźniacki :p
Ja stawiam na over 20.5 gema. Kto wygra nie jest takie w sumie pewne, bo wszystko zależy od zdrowia Wozniacki (bóle pleców) i od jej chęci do gry , a widać ze jest już gra zmęczona. będzie 2:1, ale dla której nie jest wcale oczywiste.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom