>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Montreal, 16.08-22.08.2010

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Benesova &amp; Schnyder @ 1.62 ✅
Kwalifikację do Montrealu i na wjazd biorę dosyć dwie zaufane zawodniczki. Iveta na szybkiej nawierzchni to na pewno TOP35, a zagra jak dla mnie mniej znaną Shulaeva. Samą regularnością na szybkiej nawierzchni Czeszka powinna wyeliminować farbowaną Kanadyjkę.
Patty zagra z Llagosterą Vives która tez jest dobrą marką w kwalifikacjach ale jednak baloniasty wyrzucający bh Szwajcarki na końcową linię powinien przeszkodzić Hiszpance tworzyć skuteczne akcję. H2H 1-0 dla faworytki.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
V. Duszevina - B. Mattek-Sands
Typ: V. Duszevina; @1,500
PinnacleSports

Decydująca runda kwalifikacji do Montrealu. Duszevina ostatnio gra całkiem dobrze. Po Wimbledonie cały czas na hardzie - najpierw Europa (ćwierćfinały w Portorożu i Stambule), no i teraz Ameryka Północna (druga runda w Cincinnati po przejściu kwalifikacji, no i teraz te kwalifikacje do Montrealu). Tutaj pewne zwycięstwa z Krajicek i Groenefeld. Jeśli chodzi o Mattek, to nie za bardzo za nią przepadam, ale to nie ma żadnego znaczenia, bo bukmacherka to nie miejsce na sentymenty. Amerykanka próbowała czegoś w kwalifikacjach do Stanford oraz San Diego, ale z marnym skutkiem. Tutaj wygrane z Tomljanovic oraz Vinci, które na mnie nie robią wrażenia. Myślę, że w tej chwili w dużo lepszej dyspozycji jest Duszevina i to ona wygra ten mecz.
 
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Maria Kirilenko - Dominika Cibulkova
typ 1 kurs 1.50 Betfair
Stawka 4/10

Mała stawka bo i dopiero poczatek turnieu, kto wie jak to będzie. Mimo to; Kirilenko jest zdecydowanie lepszą zawodniczką, przynajmniej na hardzie. Jak dotąd miała pecha - w San Diego trafiła na doskonale dysponowaną Pennettę, w Cincinnati przegrała z deszczem (5:2 w 3 secie z Verą...i przegraną po przerwie deszczowej ) Może tym razem się uda? Cibulkova nie prezentuje nic wielkiego w tym sezonie na hardzie. Ostatnio przegrane z przeciętnie grającym Aloną Bondarenko i Verą...nie zapowiada się, by miała zrobić karierą w USO. Maria powinna dośc szybko zakończyć ten pojedynek, zwłaszcza, że wydaje się dość dobrze przxygotowana.
 
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Anastasia Pavyuchnkova - Svetlana Kuznetsova
Typ 2 kurs 1.50 Paddy Power.
Stawka 8/10

Tydzień temu ten kurs nie wynosiłby więcej niż 1.25. Pavlyuchenkova jak dla mnie będzie taką bohaterką jednego turnieju. Zagrała kilka fajnych meczów, ale teraz koniec z tym. Kuznetsova to typ fighterki, ma o co walczyć ( US Open Series ) a takich graczy jak Pavlyu zjada na śniadanie. Anastiasia nie jest jeszcze na tyle doświadczona, żeby umieć utrzymać tak wysoką formę przez więcej niż jeden turniej. Jak dla mnie fajny kurs i gram go wysoko. Gdyby to była druga bądź 3 runda to grałbym to max stakes.
 
etysz 0

etysz

Użytkownik
Witam serdecznie,
chciałbym zaprezentować Wam następujący typ -
Kanepi Kaia - Peer Shahar @ DW 0-2 ok~2.20
Pozycja w rankingu jest nieistotna. Peer ostatnio w bardzo dobrej formie - co prawda zaliczyła wtopy z radwańską, pavluczenkową i kirilienko ale rozegrała w miarę przyzwoite spotkania. Kanepi na twardej nawierzchni jest słaba - ma zaledwie 67 wygranych do 64 porażek. Peer ma o wiele większe doświadczenie i w swojej karierze wygrała 177 razy oraz przegrała 83 pojedynki. Panie po raz pierwszy zagraja miedzy soba na twardej nawierzchni. Kanepi w tym roku twarda idzie fatalnie 3/7, a Peer nie zostawia na niektorych suchej nitki - 21/9. Nie sadze zeby Kaia&#39;i udalo sie ugrac choc jednego seta. Dla ostrozniejszych proponowalbym postawic na wygrana Peer - kursy wahaja sie od 1.55 do 1.60.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Shahar Peer - Kaia Kanepi
Typ: Shahar Peer
Kurs: 1,662
Buk: PinnacleSports
Analiza: Peer jest już obeznana w tym roku z północnoamerykańskim hardem na US Open Series. Grała w Stanford (druga runda), San Diego (ćwierćfinał) oraz Cincinnati (trzecia runda). Można powiedzieć, że zaliczała solidne wyniki. Jeśli chodzi o Kanepi, to po dobrej grze podczas serii turniejów zarówno na clayu, jak i na grassie, dopiero niedawno przeniosła się na północnoamerykański hard. W kwalifikacjach do Cincinanti przegrała ze słabą Hsieh. Myślę, iż na hardzie w tej chwili lepiej dysponowana jest Peer i to ona wygra ten mecz.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Popieram typ. Napisałem wczesniej analize na innym forum to tez wkleje ???? )
H2H 3:0 na korzyść Izraelki ale te mecze miały miejsce dawno temu... Gram na Peer ponieważ solidnie prezentuje się w serii spotkań na amerykańskim hardzie. Kanepi mi strasznie słaby bilans na tej nawieszchni, owszem grała bardzo dobrze ostatnio ale na ziemnych kortach oraz na trawie zaliczyła spory awans w rankingu. No ale hard to bajka nie dla niej, przegrała nie dawno 1r kwali ze słabą przeciwniczką, to jakie szanse ma z dobrze dysponowaną Peer?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Anastasia Pavlyuchenkova - Svetlana Kuznetsova
Typ: 2
Kurs: 1,60
Sveta w super formie po wygranym turnieju w zeszłym tygidniu przegrała po walce z Sharapovą ale po walce, teraz maxymalna motywacja, ostatni turniej przed US. Anastasia rewelacja turnieju w Cincinati, ale wątpie aby dała radę grać na takim poziomie przez dwa turnieje a nawet gdyby to Sveta i tak powinna ją pokonać
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
M. Niculescu - K. Date Krumm
Typ: K. Date Krumm
Kurs: 2,540
Buk: PinnacleSports
Niculescu gra całkiem nieźle na północnoamerykańskim hardzie. Tutaj w Montrealu pewnie przeszła kwalifikacje (wcześniej w Cincinnati była w drugiej rundzie). Date też grała w kwalach, odpadła w ostatniej rundzie. Zatem jest LL w turnieju głównym. Domyślam się, że pewnie wiedziała o tym przed decydującym meczem kwalifikacyjnym. Obydwie zawodniczki grają ostatnio na podobnym poziomie, zatem kurs na Japonkę wydaje się być dobrym skalpem.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Typ:pavlyuchenkova - Kuznetsova over 21,5 gemów
Kurs: 1.93
Buk: Unibet
Kursy na over maleją. Godzinę temu płacili na Unibecie 2.04 a teraz jest 1.93. Jak wiemy Pavlyuchenkova radzi sobie ostatnio bardzo dobrze. Półfinał w Cincinnati i odpadła dopiero z wracającą do formy Marią. Co dla mnie jest jednak ważniejsze, potrafiła jej urwać seta :wink: Kuznetsova buduje formę na US Open, ale u niej często jest tak, że w pierwszych rundach potrafi głupio stracić seta ze słabszymi na papierze rywalkami. 21.5 ? Myślę, że Anastasia da radę !
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Myślę, że dobrym typem jest El Tabakh +5,5 gemów po kursie 2,100 w PinnacleSports. Wygrała tutaj w kwalifikacjach z Hlavackovą, Garbin oraz Sprem. Oczywiście między Kleybanovą, a El Tabakh jest różnica dwóch klas, ale Kanadyjka przed własną publicznością powinna powalczyć, a 5,5 gemów to spora linia.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Jelena Jankovic - Iveta Benesova
Typ: Iveta Benesova +4,5 gemów
Kurs: 2,130
Buk: PinnacleSports
Analiza: Jelena Jankovic ma ostatnio problemy zdrowotne w związku z czym w US Open Series gra słabo. Zdarzyła jej się m.in. porażka z przeciętną Amanmuradovą. Jeśli chodzi o Czeszkę, to w Montrealu jak na razie trzy mecze kwalifikacyjne (Abanda, Shulaeva, Schnyder) oraz pierwsza runda (Errani) - wszystko bez straty seta. Liczę, że to będzie wyrównany mecz i Benesova pokryje handicap +4,5 gemów.
 
B 59

blox

Użytkownik
Francesca Schiavone - Ekaterina Makarova [1.90] ⛔

Schiavone po tryumfie w RG przegrała wszystkie kolejne 7 meczów. Ostatni w Cinci z Vesniną. Genialna forma się ulotniła. Włoszka gra słabo nie radzi sobie z zawodniczkami choć trochę umiejącymi grać. Makarova grać potrafi, kwale przeszła bez straty seta, co może wskazywać na niezłą formę. Wczoraj rozbiła Hradecką, dziś powinna odprawić Schiavone, która nie jest w najlepszej dyspozycji.

Aravane Rezai - Jie Zheng [2.20] ✅

Rezai odniosła kontuzję uda w meczu z Kvitovą. Jakoś wygrała ten mecz utykając, ale kontuzja wyglądała na dość poważną i na pewno nie będzie dziś w normalnej dyspozycji. Zheng potrafi wykorzystać osłabienie przeciwniczki, pokazała to np. w Warszawie w meczu z Wozniacki. Wystarczy, że Chinka będzie przebijała i regularnie trafiała w kort, a Rezai nie będzie w stanie podjąć dłuższych wymian. Będzie chciała jak najszybciej kończyć wymiany i atakować z niedogodnych piłek, co zaskutkuje dużą ilością niewymuszonych błędów. Zresztą taki ma styl, by szybko atakować i kończyć piłki, więc dzisiaj z kontuzją będzie robić to tym bardziej.
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Petrova - Safina
Typ : Petrova
Kurs : 1,65
Oglądałem wczoraj praktycznie całe spotkanie Safiny i zdecydowanie mnie nie przekonuje. Jej mecz z Petkovic to mecz błędów. Mnóstwo dużych autów z obydwu stron lub uderzeń w siatkę z prostych piłek. Petrova zawsze lubiła grać z Safina. Bardzo dodatni bilans dla Petrovej w konfrontacjach z Safina napewno stawia ją w lepszej sytuacji psychicznej. Safina po powrocie prezentuje się bardzo mizernie, nie pewna swoich uderzeń, często spóźniona do piłek. Praktycznie wszystko w tym spotkaniu moim zdaniem zależne jest od Petrovej- jeżeli od początku wyjdzie pewna siebie to powinno być szybkie 2:0. Jeśli jednak będzie czekała jak się samo wygra to mogą być problemy. Ja jednak obstawiam tutaj 2:0 dla Petrovej.
 
L 0

lance997

Użytkownik
Ekaterina Makarova vs Francesca Schiavone 1 1.75

Biedna Frania po wygranej w Paryżu nie może nic ugrać, choćby nie wiadomo jak się starała. W Kanadzie nie wygląda na to żeby miała przerwać tą czarną passę. Ile to już razy mieliśmy przypadki, że nieoczekiwana finalistka turnieju wielkoszlemowego (w tym przypadku nawet zwyciężczyni tego finału) przez resztę sezonu nie mogła się zebrać ponownie do dobrego grania. Do końca nie wiem czym spowodowane są takie sytuację, bo jakoś mało kto próbuję badać psychologię tenisistek i ogólnie kobiet w sporcie (bo czy np. czytał ktoś jakiś artykuł o tym jak dziewczyny radzą sobie ze swoimi &quot;kobiecymi problemami&quot; na zawodach sportowych?), ale sytuacja ta sprawdza się bardzo często.
Za to Katiusza na pewno jest zawodniczką, która preferuję szybkie nawierzchnie (vide Eeasbourne), czyli hard hitting + jako takie umiejętności wolejowe zdobyte grając dość często debla (szkoda tylko, że cały czas z innymi partnerkami, przez co sukcesów większych nie ma w tej dziedzinie).
Reasumując te wypociny nie do końca na temat jak dla mnie biegaczka Schiavone z brakiem regularności, który teraz pokazuję nie będzie w stanie odgrywać 3m za baseline&#39;em agresywnie płaskich strzałów Rosjanki...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Caroline Wozniacki - Patty Schnyder
Typ: Patty Schnyder +6 gemów; @ 1,769
PinnacleSports

Wozniacki po US Open najprawdopodobniej wypadnie z TOP5 rankingu. I bardzo dobrze, bo nie tam jej miejsce. Kompletnie mnie nie przekonuje swoją grą. Co prawda wygrała w Kopenhadze, ale był to słaby turniej. Jeśli chodzi o Patty, to w pierwszej rundzie wygrała z Razzano w trzech setach. Myślę, że dzisiejszy mecz będzie w miarę wyrównany i że Szwajcarka pokryje handicap +6 gemów.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Pennetta F. - Kleybanova A
Typ: 1 -3,5 gema
Kurs: 1,80

Flavia w świetnej formię, w poniedziałek w pierwszym secie zniszczyła Hantuchobą do 0! W drugim secie się &quot;trochę&quot; rozluzniła i było trochę walki, ale jak trzeba było wygrać dwa gemy 4 gemy z rzedu to to zrobiła i wygrała seta. Rosjanka niezła zawodniczka, ale w starciu z tymi co są obecnie w top15 nie ma wiekszych szans, dostała baty od naszej Agi. Panie spotkały sie w tym sezonie na hali w Paryżu i wygrała Flavia do 1 i 6, teraz licze na podobny wynik.
Safina - Petrova 1,70
Tutaj krótko. Chyba każdy wie o problemach Safiny, spadła o 70 miejsc w rankingu jej gra wyglądała fatalnie, co prawda teraz jest coraz lepiej. Wygrała w 1r z Petkovic, ale poziom spotkania był naprawdę słaby, obie popełniały masę błedów. Dinara dostała kilka prezentów i to wykorzystała. Dzisiaj zupełnie inna bajka, regularna,agresywna Nadia nie da dzisiaj szans swojej koleżance. H2J 5:1 na korzyść dla Petrovej.....
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kanepi K. - Bammer S.
Typ: DW 2:0
Kurs: 1,60
Buki nie dają szans Bammer i słusznie, ale moim zdaniem trochę przesadzili z kursami. Kanepi b. łatwo pokonała w pierwszej rundzie dobrze dysponowaną w ostatnim czasie Peer. Dla mnie ten wynik był dużą niespodzianką. To nam podpowiada, iż Kaia jest w dobrej formie a to oznacza, iż jest grozna dla każdego. Bammer swoje najlepsze lata ma już za sobą w takim turnieju 2r to juz dla niej sukces. Nie widzę tutaj szanse na wiekszą walke, H2H 0:2 dla Hai i oczywiście bez stary seta- oby dzisiaj było podobnie!
 
hiro 97,6K

hiro

Użytkownik
Spotkanie: Agnieszka Radwańska (POL) - Svetlana Kuznetsova (RUS) ✅
Typ: Svetlana Kuznetsova (RUS) ✅
Kurs: 1,65 ✅
Bukmacher: bwin ✅
Wynik: 4-6,6-1,3-6 ✅
Kolejne spotkanie pomiędzy tymi zawodniczkami. Ostatnie - w finale w San Diego wygrała Kuznetsova 6:4, 6:7. 6:3. Ogólny bilans między nimi to 7:3 na korzyść Rosjanki.
W tym turnieju Radwańska zagrała jedno - z pozoru dobre - spotkanie z Vanią King. Zwyciężyła 6:0, 6:3 jednak 2 set zagrała słabo, była rozkojarzona, a moje slowa potwierdzi fakt, że została 2 razy przełamana przez King. Kuznetsova natomiast zagrała już 2 spotkania, o których mogę powiedzieć niewiele. Oglądnąłem tylko jej mecz w pierwszej rundzie z Pavlyuchenkovą, z którego utkwiło mi w pamięciu tylko to, że nie chciało się jej zbytnio biegać.
Kuznetsova po słabych rezultatach w Paryżu i Londynie straciła sporo miejsc w rankingu i teraz to odrabia. Dalej sporo brakuje jej do poprzednich lat gier, jednak jest zdecydowanie lepiej niz we wspomnianych wcześniej turniejach wielkoszlemowych.
Stawiam dzisiaj na Rosjankę, gra zdecydowanie lepiej, przede wszystkim potrafi zaryzykować. Ma świetne warunki fizyczne, dobrze serwuje. Agnieszka przy swoim serwisie 110-120 km/h może nie ugrać nawet seta ...
King to nie Chinka - rox
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom