>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Monterrey , Austin (27.02.2023 - 05.03.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Monterrey-2.jpg

Miejsce: Monterrey, Meksyk
Data rozgrywania: 27.02.2023 - 05.03.2023
Nawierzchnia: Hard (outdoor)
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju: https://abiertognpseguros.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/women/monterrey
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1039/monterrey/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1039/monterrey/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
L.Fernandez
Zwycięzcy debla 2022: S. Santamaria / C. Harrison


EventTemplate-8807.png

Miejsce: Austin, Stany Zjednoczone
Data rozgrywania: 27.02.2023 - 05.03.2023
Nawierzchnia: Hard (outdoor)
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju: https://atxopen.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/women/austin
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2082/austin/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2082/austin/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022: -
Zwycięzcy debla 2022: -



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Witam!
kort twardy.

Mecz 1 rundy kwalifikacyjnej w meksykańskim Monterrey. Planowyany start na 20:00 ale zapewne się opóźni bo jeszcze pierwszy mecz trwa, drugi czeka a ta para jako 3 https://www.wtatennis.com/tournament/1039/monterrey/2023/order-of-play

Marina Bassols Ribera - Renata Zarazua


TYP: 2:1 w setach dla Meksykanki kurs 5,75 w sts

https://www.tennisexplorer.com/player/bassols-ribera/ - tu widać że Hiszpanka jak przegrywa to w 3 setach na korcie twardym


Lepsza z tej pary zagra z wygraną z pary https://www.oddsportal.com/tennis/mexico/wta-monterrey/fernandez-lya-papamichail-despina-WIkvBz2Q/

Moje założenie jest takie że Meksykanka wejdzie do turnieju głównego. I sądzę że w finale kwalifikacji spotkają się obie reprezentantki Meksyku. Kurs na drugą z Meksykanek to 6 !!!???

Pozdrawiam
 

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez nieznany:
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Rakhimova-Birrell 2 @1.61

Sprouje zagrac na Birrell, ktora od dluzszego czasu jest na kontynencie amerykanskim. Australijka jest zdrowa po powaznych przejsciach i korzysta z formy. Dawka meczow osttanio dosc duza, ale jezlei ktos w koncu moze robic to co lubi to chyba warto grac. Niedawno Birrell wygrala dobrego ITF w Orlando i ostatnio dobry wystep w meksykanskiej Meridzie.

Rakhimova tez dobrze pokazala sie w ubieglym tygodniu, wyrgywajac tej samej rangi turniej ITF w Irapuato.

Licze na dobra forme Birrell, ale mysle ze jest szansa, ze obydwie zanjda sie w turnieju glownym. Rakhimova jest "jedynka" w eliminacjach, wiec ona przy dobrym ukladzie moze zagrac w turnieju glownym i tak, ale oczywiscie licze na dobra gre Birrell rowniez.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Papamichai - Bonaventure
Typ Papamichai
Kurs 3.45
Forber
Analiza : Despina kontra Ysaline i tutaj typowe 50/50 i taki kurs ewidętnie do spróbowania.Obie grają ostatnio w kratkę w większą kratkę Francuzka ale trzeba przyznać że grała w dużo mocniej obsadzonych turniejach niż Greczynka.
Bonaventure ostatnio pierwszy set przegrany z Siniakovą do 0.
U GRECZYNKI nic ciekawego może set ugrany z Van piegowata.
Ale coś jest w H2h
2:1 dla Papamichai wszystkie mecze na cleyu 2 pewnie 2:0 Greczynka i zeszłoroczne FO Bonaventure 2:1 po tajbreku w deciderze I dużo tam publika pomogła
OBIE lubią i potrafią grać mocno wygra lepiej skalibrowany celownik.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ruse @2,82
+1,5 seta @1,67
Spinbetter
6:4 7:5

Podobnie jak w rozgrywkach mężczyzn próbuje przeciw triumfatorce z zeszłego tygodnia. Giorgi wygrała turniej w Meridzie i teraz zmierzy sie z Rumunką Ruse, która nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. Jednak nie od dziś wiadomo że w meczach Giorgi, główny wpływ na wynik ma jej postawa na korcie i czasami rywalka nie musi zbyt dużo robić, aby wygrać spotkanie. Wystarczy przetransportować piłkę na stronę Camilli i nie przeszkadzać. Włoszka zrobi resztę. Giorgi złapała dobrą formę w Meksyku. Do finału nie straciła seta a grała m.in z Stephens czy Siniakovą. Tutaj liczę, że trochę spokojniej podejdzie do tego meczu i Rumunka wykorzysta swoją szansę na choćby ugranie seta a może i pokusi się o wygranie spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1223
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Caroline Dolehide - Anna Carolina Schmiedlova
Schmiedlova 2.02 kurs
Shmiedlova i under 21.5 geaa kurs 3.85 forbet

Trochę tutaj zaryzykuję.Nie myślałem że to kiedyś napiszę ale jestem pod dużym wrażeniem gry Schmiedlovej w ostatnim meczu gdzie zrobiła siekany kotlecik z Bouzkovej.Anna Karolina chyba wreszcie dojrzała , ciut jej chyba przybyło gdzie niegdzie w łydce w udach i w biuście , wreszcie wygląda na seniorkę pełną gęgą !! a nie na wyrośnięte wieczne dziewczę będące jedną nogą w tenisie juniorskim.Bije mocno , uderza całym ciałem , była różnica w szybkości lecącej piłki między Buzkovą a Schmiedlovą.Buzkova nie grała źle , próbowała róznych rzeczy ale Schmiedlova na wszystko miała odpowiedz.
Dolehide dawno nie widziałem ale jeśli ten występ Schmiedlovej to nie był jednorazowy wyskok to o wynik jestem spokojny.
Bardziej się boję o under gemowy ale zaryzykuję.
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Kostjuk - Friedsam 1 STS 1,40
Wynik: 2:0

Wielki ukraiński talent, który jeszcze nic wielkiego nie osiągnął, kontra przeciętna, grająca wczoraj 2 tajbreki Niemka. Kostjuk jakby łapała lepszą formę. Ciekawy, choć przegrany mecz z Bencic, wczoraj dość pewna wygrana z Brengle. Skłaniam się w kierunku Ukrainki.
 
Ostatnia edycja:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis WTA Monterrey
Godzina: 00:30
Spotkanie: Garcia - Sherif
Typ: Garcia i poniżej 19,5
Kurs: 1,77

Bukmacher: fortuna
Analiza:


Garcia w tym meczu jest zdecydowaną faworytką, kurs na jej czyste zwycięstwo wynosi w okolicy 1,10. Decyduję się zagrać na zwycięstwo Garcii w którym przeciwniczka może ugrać 7 gemów. Myślę, że scenariusz ten jest bardzo prawdopodobny. Sherif jest zawodniczką o dwie klasy słabszą niż Francuzka. Pierwszą rundę przeszła dzięki temu, że rywalka skreczowała, w drugiej zaś rundzie grała długi, wyrównany pojedynek z Chinką Wang. Garcia zagrała w tym turnieju 2 spotkania, w których pokrywała ten under gemowy, który dziś typuje, a rywalki były właśnie pokroju Sherif. Myślę, że scenariusz tego meczu będzie podobny jak mecz Egipcjanki z Giorgi w poprzednim turnieju w Meridzie. W pierwszym secie powalczy o swoje gemy, jak tylko będzie mogła, a w drugim secie się rozsypie. Giorgi tamten turniej finalnie wygrała, zaś ten myślę, że wygra Garcia. Skoro Włoszka potrafiła dość gładko pokonać Sherif, to tym bardziej może to zrobić Garcia, gdyż jest zawodniczką lepszą od Giorgi. Wiadomo, że mecz meczowi nie jest równy, ale Garcia jak nie musi rozgrywać długich wyrównanych pojedynków to z reguły z takimi rywalkami kończy mecz w dwóch szybkich setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +208
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: tenis ziemny

Godzina: 23:30

Spotkanie: Vekic vs Zhu

Typ: Lin Zhu wygra plus poniżej 21,5 gema

Kurs: 4.75

Bukmacher: Etoto



Witam!

Taki sam kurs w Efortuna na to zdarzenie.



Meksyk, WTA Monterrey. Półfinał.

Zmierzą się w nim faworyta bukmacherów Chorwatka Donna Vekic z Chinką Lin Zhu. Turniej rozgrywany jest na nawierzchni twardej.

W tym półfinale zameldowały się rozstawione zawodniczki, Vekic jako 3 i Zhu jako 5.






Na tę chwilę jest 12 typów z czego 8 jest na Donnę Vekic zaś 4 na Chinkę.



Panie dotychczas mierzyły się że sobą jeden raz na hardzie. Wygrała Donna Vekic w stosunku 2:1 6:4 0;6 6:3. Było to w Baku 8 lat temu.



https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2296699 - szczegóły meczu skąd wyczytamy że obie Panie są praworęczne, obie ważą po 64 kg, wyższa jest Chorwatka o 6 cm która mierzy 179 cm. Lin Zhu jest 41 w rankingu WTA zaś Chorwatka 31. Dla Chinki jest to najlepsze miejsce w historii klasyfikacji zaś Donna Vekic była najwyżej 19. Chinką ma 29 lat zaś Chorwatka 27 skończy w czerwcu.



Panie biją się o miejsce w finale, za co mają zagwarantowane 180 punktów do rankingu WTA i 20 tys 226 $. Przegrana musi się zadowolić 110 punktami i gratyfikacją finansową w kwocie 11 tys 276$.



Myślę że "chińska maszyna" nie da szans Chorwatce. Wczoraj dawałem porażkę Vekic, śledziłem mecz i nie widzę opcji by Vekic wygrała ten mecz.



Pozdrawiam
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Gracheva-Kostyuk 2 @1.4

Od takiej strony kursowej to sie nie oplaca, ale nie bede typowac wbrew sobie. Wydaje mi sie, ze jednak Kostyuk ma wieksze szanse na pierwszy tytul, jest bardziej uniwersalna tenistka i ma mozliwoci by zneuralizowac silniej grajaca Gracheva. Gracheva to dziwna zaowdniczka, potrafi dlugimi okresami przegrywac, ale tez potrafi zaskoczyc dobrymi wystepami (byla np. dwukrotnie w 3 rundzie USO). Kostyuk potencjal ma wiekszy, umie zaliczyc dobry wynik, ale z tymi naprawde czolowymi zawodniczkami to podejrzewam, ze bilans jest niekorzystny. Ukrainka nie przebrnela w karierze nigdy wtapu pofinalu w turniejach WTA wydaje mi sie, Gracheva zreszta tez nie. Wczoraj Kostytuk wyeleiminowala Collins, ktora grala mega silowo, czasem wrecz niewspolmiernie do sytuacji, ale Collins zabijac sie za ten turniej raczej chciala przed startami w duecie IW-Miami. Nie jestem pewny na ile to dobra gra Kosytuk, a na ile chec postrzelania sobie przez Collins, jednakze w zestawieni, gdy obydwie moga wygrac swoj premierowy tytul to wieksze szanse ma to zrobic Kostyuk.
Oczywiscie, taki typ to tylko w kombinaycjnym na 2-3 zdarzenia.
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Garcia - Vekic 1 STS 1,48

Odmieniona od pewnego czasu Garcia pewnie kroczy po zwycięstwo w Monterrey. Naprzeciwko niej stanie przeciętna Vekic. W mojej ocenie w lepszej formie jest obecnie Francuzka.

Graczewa - Kostjuk 2 STS 1,40

Jak wygrywasz z Collins, nie możesz przegrać z Graczewą. Liczę, że zwycięstwo Ukrainki będzie stanowiło trampolinę do bycia w światowej czołówce.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Gratcheva - Kostjuk
Gratcheva win 3.29
Gratcheva i over 19.5 gema 4.33 williamhill
Też się przyłączam do zachwytów nad Kostjuk jej grą I tą super czerwonà sukienką ale 3.2 na Gratchevą to sporo!!! I nawet sporo wyżej niż się tu spodziewałem.
Kostjuk ewidętnie w formie ale w meczu z Collins to Danile zagrała słabo.W dodatku Ukrainka straciła seta z Brengele.
GRATCHEVA tutaj udany rewanż że Stephens , wczorajszy mecz z Voltens z kłopotami ale wytrzymała końcówkę!
W h2h 2:2 obie po jednym zwycięstwie na cleyu I hardzie .
Tu mi pachnie w okolicach 50/50 I meczu na styku.
Pójdę w wyższy kurs na agresywniejszym kuponie dokładam over gemowy , nie powinno być do jednej bramki.
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Garcia - Vekic 1 STS 1,48

Odmieniona od pewnego czasu Garcia pewnie kroczy po zwycięstwo w Monterrey. Na przeciwko niej stanie przeciętna Vekic. W mojej ocenie w lepszej formie jest obecnie Francuzka.

Graczewa - Kostjuk 2 STS 1,40

Jak wygrywasz z Collins, nie możesz przegrać z Graczewą. Liczę, że zwycięstwo Ukrainki będzie stanowiło trampolinę do bycia w światowej czołówce.
Ogólnie czemu piszesz, że Vekic przeciętna, jak od końcówki 2022 roku właśnie gra najlepsze co może grać i rywalizowała jak równy z równym z całym top10. A bo już mecz jest dobrze wiedzieć i w sumie właśnie widzę te przeciętność :p
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Ogólnie czemu piszesz, że Vekic przeciętna, jak od końcówki 2022 roku właśnie gra najlepsze co może grać i rywalizowała jak równy z równym z całym top10. A bo już mecz jest dobrze wiedzieć i w sumie właśnie widzę te przeciętność :p
Od końca 2022 roku JEDNO! zwycięstwo z zawodniczką z top10 (Sabalenka, San Diego). Na Wielkim Szlemie nigdy niczego nie osiągnęła. A że lekko forma jej drgnęła, to nie świadczy, że nie można jej nazwać przeciętną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom