>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Monterrey, 27.02-07.03.2010r

Status
Zamknięty.
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Errani S. - Cirstea S.
Typ: 2:0✅
Kurs: 2
Bwin: Bet at Home

W tym meczu można spokojnie zagrać na zwycięstwo Włoszki 2:0, Rumunka jest kompletnie bez formy. Jej Bilans w tym roku to 1/5. Wszystkie mecze, które grała przegrywała po 2:0, moim zdanie powinna szukać formy na turniejach ITF ze słabszymi zawodniczkami. Włoszka natomiast to solidna zawodniczka, z aspiracjami na drugą dziesiątkę, po jej tegorocznych wynikach widać, że dobrze czuje sie na nawierzchni twardej. Myślę, że Sorana w tej formie i z dobrze grającą Errani nie będzie wstanie ugrać nawet seta.

Hobart

1 runda Cirstea vs Peng(46) 1:6, 4:6⛔
Australian Open
1 runda Cirstea vs Rogowska(146) 6:3, 2:6, 6:2✅
2 runda Cirstea vs Kleybanowa(31) 4:6, 3:6⛔
Paryż
1 runda Cisrtea vs Oudin(53) 3:6, 0:6⛔
Dubai
1 runda Cirstea vs Schiavone(18 ) 2:6, 5:7⛔
Acapulco
1 runda Cirstea vs Fichman(129) 2:6, 0:6⛔
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Errani - Cirstea @ 1.45 6/2 6/3

Tak ja mówi mazepa, Errani jeśli polepszy się kondycyjnie na pewno wyniki na mączce które najbardziej jej pasują powinny dać jej boost w gorę, a na hc też gra zadziornie pokazując to już nie jednej. Cirstea tydzień temu wygrała aż! dwa gemy z Fichman w drugim secie to już była egzekucja ze strony Kanadyjki która zauważyła że Rumunka jakoś nie weszła w to spotkanie i zagraniami które są podstawowe u Kanadyjki nie potrafiła sobie poradzić. W tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden i szkoda że Cirstea reprezentuję Rumunię która zawsze kojarzy mi się z walczeniem do końca w wielu dziedzinach sportu. Jedynie H2H jest czymś pozytywnym po stronie Sorany 1-0 w spotkaniach z Sarą.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Hlavackova/Hradecka - Dominguez Lino/Parra Santonja 1 @ 1,58
Andy i Lucka w wielkiej formie. W tym roku przegrały tylko z siostrami Williams na AO i z Sarą Errani i Robertą Vinci po niesamowicie wyrównanym meczu. Czeszki z roku na rok rozumieją się coraz lepiej, same mają coraz większe umiejętności. Lucie jest już podstawową deblistką reprezentacji Czech na Fed Cup. Jej świetny serw ( często ponad 200km/h ) sieje spustoszenie po drugiej stronie siatki, a w deblu jest to szczególnie pomocne, o ile ma się partnerkę która potrafi kończyć piłki przy siatce. A Andy robi to całkiem solidnie. Ich przeciwniczki,już doświadczone Hiszpanki, są również niezłymi deblistkami. Ale swoje najlepsze wyniki osiągają na wolniejszej cegle. Natomiast Czeszki w tym roku na hardzie pokazały, że są groźne dla każdej pary. Patrząc na obsadę turnieju w Monterrey uważam, że są one w gronie 4 najlepszych par, które będą liczyły się w walce o zwycięstwo.
BTW. Niecierpliwie czekam, ale Lucka zacznie grać w duecie z Kvietą Peschke. Mam nadzieję, że takie połączenie nastąpi i wtedy top 8 in the world jest spokojnie w ich zasięgu.
 
sythev 0

sythev

Użytkownik
Wiem,że tutaj podaje się analizy itp.. Ale zaciekawił mnie mecz :
Craybas J. - Benesova I.


Najpierw kursy były takie na wygraną Craybas : 1.30(William Hill), 1.45(Betsson)
Na wygraną Benesovey : 3.25(William Hill), 2.50(Betsson)
a teraz to wszystko zaczyna się odwracać w 2 stronę..
Na wygraną Craybas jest teraz kurs : 1.70-1.80 i rośnie..
a na wygraną Benesovey jest kurs : 2.05-1.90 i spada..
Manipulacja ? Zmyłka bukmacherska czy poprostu Craybas ma jakieś problemy ze zdrowiem,kontuzje itp..
Prosilbym o jakieś informacje jak ktoś posiada.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wiem,że tutaj podaje się analizy itp.. Ale zaciekawił mnie mecz :
Craybas J. - Benesova I.



Najpierw kursy były takie na wygraną Craybas : 1.30(William Hill), 1.45(Betsson)
Na wygraną Benesovey : 3.25(William Hill), 2.50(Betsson)
a teraz to wszystko zaczyna się odwracać w 2 stronę..

Na wygraną Craybas jest teraz kurs : 1.70-1.80 i rośnie..
a na wygraną Benesovey jest kurs : 2.05-1.90 i spada..

Manipulacja ? Zmyłka bukmacherska czy poprostu Craybas ma jakieś problemy ze zdrowiem,kontuzje itp..

Prosilbym o jakieś informacje jak ktoś posiada.

Pomyłka zwykła. Po prostu analitycy na początku źle oszacowali szanse obu Pań. Jako pierwsi kursy wystawił William Hill , Bwin. Reszta się zasugerowała i tak to wyszło. Trzeba było więc łapać Czeszkę. ????
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Tak mi coś wczoraj odbiło i postanowiłem popatrzeć na spotkanie pomiędzy : King V. a Zahlavova S. Po tragicznych męczarniach Wygrała Amerykanka. Na co moim zdaniem warto zwrócić uwagę w kontekście kolejnej rundy w wykoaniau King:
1.Spotkanie spokojnie mogło się zakończyć wynikiem 2:0 dla Czeszki gdyby tylko i wyłącznie chciało jej się biegać do piłek ( w drugim secie przy stanie 5:3 i serv for the mach dala się przełamać i seta do 7 )- Vańka pokazała wole walki.
2.Strasznie słaby 1 serwis o 2 już nie wspomnę.
3.Brak pomysłu na grę, piłki kierowane w środek kortu zero ryzyka z zagraniami do lini.
4.Biega dobrze tylko bez sensu tracą przy tym bardzo dużo energii, nie szuka piłki wygranej bije gdzie popadnie czekając na błąd przeciwniczki.
5. Gra zazwyczaj z głębi kortu, rzadko wybiera się pod siatkę, a jak się juz zdarzy to z marnym rezultatem.
6. Mało mocy w zagranych piłkach, sporadycznie gra płaskie nagminnie lobami pod linię końcową ( z taką parabolą to można w Wormsy strzelać z bazuki a nie grać w tenis ), przeciwniczki muszą biec kilka metrów za linię by odbić i mimo to nie potrafi wykorzystać pustego pola tuż za siatką.
7. Często dawała przeciwniczce sznsę na przełamanie a swoich za często nie wykorzystywała. Ogółem gra błędów.
Ogólnie popatrzyłem w drabinkę i kolejne spotkanie rozegra ze zwycięzcą pojedynku Safarovą / Coin. Nie wróże jej nic dobrego i spodziewam się porażki w 2 setach lub under&#39;a gemowego, trzeba jednak poczekać na wieczorno/nocne rozstrzygnięcia i wystawione kursy.
Dodam propozycję jak pojawią się kursy.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
potwierdzam opinię przedmówcy. Trafne porównanie do wormsów i bazuki mnie powaliło;)
Uwazam,ze Coin,ktora pokonala Safarova serwując 10 asów + plus argumenty przeciwko King powyżej to wystarczający powód by typować zwycięstwo francuzki.
coin-king 1 1.99 bwin
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Savchuk vs Mayr 1, 1,55⛔

Jeszcze nim widziałem kursy na to spotkanie wiedziałem, że będę grał Savchuk. Przede wszystkim dlatego, że:
1. Mayr gra zdecydowanie lepiej na cegle niż na twardych kortach, tu radzi sobie zdecydowanie słabiej i osiąga gorsze rezultaty
2. W zeszłym sezonie Austryjaczka aż 6 razy kreczowała, z czego ostatnie 2 krecze miały miejsce w końcówkach sezonu 2009 w miesiącach listopad i grudzień, czyli widać Mayr ma jakieś problemy zdrowotne.
3. Ukrainka przeszła kwalifikacje wygrywając 2 pierwsze rundy bez straty seta i w 3 decydującej w 3 setach odprawiła groźną w tym sezonie inną Ukrainkę 20-letnią Antoniychuk ( wygrana w 2 rundzie kwalifikacji z Dokic w 2 setach, w turnieju w Bogocie odprawiła również w 2 krótkich setach Carle Suarez Navarro). Savchuk ma 3 mecze za sobą i widać że dobrze się tu czuje, myślę że to ona przejdzie do następnej rundy.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
no tak Shavczuk nie pokazała się wczoraj z dobrej strony, przegrany 1 set w tie breaku załatwił sprawę, w drugim secie to już typowe dla tych słabych bez wiekszych umiejętności zawodniczek podejście, lepiej przegrać w 2 setach niż grać trzy, wiadomo trzeba się trochę pomęczyć, niektórzy wolą nic nie robić i zdobyć kilka punktów w CAŁYM secie i do takich zawodniczek można zaliczyć Ukrainkę.
Na dzisiaj chyba tylko
Coin - V. King Dw 2-0
Kursy już ostro poleciały w dół ale chyba gdzieś jeszcze można zagrac na win Francuzki po 1.8, bardzo słaba postawa Amerykanki, zero pomysłu na grę, widać że chyba nie za bardzo ma ochotę na jakąkolwiek walkę, Coin z kolei ostatnio bardzo ładny mecz, i tu jestem pewny że wygra gładko.
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Ukrainka wczoraj się załamała bo w 1 secie po odrobieniu strat i wyjsciu na prowadzenie 6:5 miała piłkę setową, nie wykorzystała jednak okazji, Mayr wygrała gema i chyba ten gem i ta niewykorzystana piłka setowa zaważyły bo Savchuk gładko przegrała tie break a drugi set to &quot;rowerek&quot;. Szkoda bo miałą najłatwiejszą rywalkę w 1 rundzie z pośród wszystkich kwalifikantek, a w drugiej rundzie tez mogłaby powalczyć z Zakopalową.

Cornet vs Wozniak 1, 2,25✅
Ja dziś gram na Cornet, uważam że kurs jest trochę przesadzony, Cornet nie błyszczy w tym sezonie, ale Wozniak to nie jest ta sam zawodniczka co w roku 2009. W tym roku mało grała i nic nie zwojowała, śledziłem wczoraj jej 6 gemów z Granville i nic specjalnego nie pokazała. Nie miała żadnych szans na przełamnie Amerykanki, a sama musiała bronić 2 break pointów. Uważam, że warto zaryzykować na Cornet. Trochę się jej obawiałem w 1 meczu, ale nie potrzebnie bo szybko odprawiła Zahlavovą-Strycovą, widać forma rośnie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Pavlyuchenkova, A - Hercog, P + 1,5 1.98
Buki strasznie faworyzują Rosjankę, jak dla mnie troszkę przesadzają. Dlatego tez zamierzam zaryzykować, ostatecznie wybrałem handi. Słowaczka to ogromny talent, ostatnio wręcz wyśmienita forma - wyraznie jest w gazie. Jestem przekonany, iż stać ją na walkę z Anastasiom. Rosjanka w tym roku jak przegrywa to z kimś z czołowki jak Wiliams,Demetieva, Sveta.... tutaj nie mówię, ze przegra ale licze na wyrównana walkę i seta dla Słowaczki!
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Nie wiem z czego tu się cieszyć. Sam osobiście na nią nie grałem, ale przegrana innych raczej nie jest powodem do dumy. Niestety trochę się z tego masówka zrobiła i tak to zazwyczaj bywa. Póki co King na najlepszej drodze do zwyciestwa (6-3, 1-0). Kiedy patrzę na taką zawodniczkę jak King to ogarnia mnie smutek. Kobiecy tenis jest żałosny...
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Pavlyuchenkova, A - Hercog, P + 1,5 1.98
Buki strasznie faworyzują Rosjankę, jak dla mnie troszkę przesadzają. Dlatego tez zamierzam zaryzykować, ostatecznie wybrałem handi. Słowaczka to ogromny talent, ostatnio wręcz wyśmienita forma - wyraznie jest w gazie. Jestem przekonany, iż stać ją na walkę z Anastasiom. Rosjanka w tym roku jak przegrywa to z kimś z czołowki jak Wiliams,Demetieva, Sveta.... tutaj nie mówię, ze przegra ale licze na wyrównana walkę i seta dla Słowaczki!
Po pierwsze Polona to Słowenka , a nie Słowaczka.
Po drugie turniej Moneterrey jest rozgrywany na twardej nawierzchni, której Polona ładnie mówiąc nie lubi.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
05.03.2010, 22:00
Agnes Szavay - Dominika Cibulkova 2.10 Bet365

To już ćwierćfinały turnieju Pań w Monterrey. Jako, że ostatnie noce mam trochę zarywane to kilka meczów miałem sposobność obejrzeć, więc czuję się kompetentny do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.
Obie zawodniczki mimo młodego wieku (Szavay-22 lata, Cibulkova-21 lat) są już ograne na światowych kortach o czym dobitnie świadczy ich ranking. Odpowiednio 31 i 29 miejsce. Najpierw skupie się na Słowaczce. Zawodniczka, której poza minioną nocą nigdy wcześniej nie widziałem. Zawsze jednak gdzieś tam przewijało się jej nazwisko. Jest na 29 miejscu więc wydawałoby się, że powinna grać naprawdę niezły tenis. W zeszłym roku osiągała kapitalne wyniki - 1/2 Roland Garros, 4 runda AO, więc na hardzie powinna umieć grać. Niestety to co zobaczyłem w spotkaniu z przeciętną włoszką Errani wołało o pomste do nieba. Mecz niezwykle szczęśliwie wygrany, wiele podwójnych rywalki. Co mnie najbardziej zdziwiło w grze Dominici to strasznie słabe uderzenia. Dziewczyna ma warunki fizyczne porównywalne do Kuznetsovej więc ma z czego uderzyć, ale nic z tych rzeczy. Dalej - brak serwisu. Errani wczoraj wykorzystała 6/6 okazji do przełamania. To całkiem sporo, nawet jak na 3 setowy mecz. Dominica oprócz tego miała 6 podwójnych, 29% wygranych piłek z 2 serwisu. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak ona wygrała to spotkanie. Reasumując zawodniczka bez uderzenia, serwisu, przebijająca piłkę bez chęci utrudnienia gry rywalce, czyli grająca w sam środek kortu.
Po drugiej stronie węgierka Szavay, którą widziałem w dwóch meczach tego turnieju. Najpierw z Julią Goerges (swoją drogą dziewczyna zrobiła na mnie wielkie wrażenie), a następnie Anną-Leną Groenefeld. W ciągu 3 setowego spotkania Agnes broniła podania 9 razy, z czego tylko raz dała się przełamać. Sama z kolei wykorzystała 5/8 BP. Co dalej? 10 asów, 75% wygranych piłek z 1 podania. To nie tylko statystyki, ona naprawdę ma czym postraszyć. Niezła gra kombinacyjna, niemal każde uderzenie ma na celu utrudnienie gry rywalce.
Nie znam H2H zawodniczek. Nie jest to pewniak, ale patrząc na kurs 2,10 uważam, że typ jest wart grania i ma bardzo duże szanse powodzenia.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Sevastova, A - Cornet, A 1.72
Francuzka wreszcie odnalazła optymalną forme, w tym turnieju prezentuje sie jak na razie bardzo dobrze. Wydaje sie, ze Sevastova, która w 1r pokonała Jankovic bie jest w stanie powstrzymać Alize w takim gazie. Ona sama na pewno jest zaskoczona swoimy wynikami tutaj,. ale jej przygoda dzisiaj w nocy dobeiegnie końca, jeżeli tylko Cornet znowu nie zrobi jakies szopki i przegra niespodziewanie, jak to sie juz zdarzało w tym sezonie. Mam nadzieje, ze potwierdzi swoją dobrą dyspozycje w tym spotkaniu.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Anastasia Pavlyuchenkova-Daniela Hantuchova
typ: 2:1
5,0
Bet365
Analiza:
Dziś w nocy w spotkaniu finalowym turnieju w monterrey rosjanka anastasia pavlyuchenkova zagra ze slowaczka daniela hantuchova . Obie zawodniczki bardzo dobrze spisuja sie w tym turnieju . Rosjanka stracila w nim tylko jednego seta , Slowaczka - dwa . Pavlyuchenkova pokonala kolejno Tatishvili , Hercog , Zakopalova i Sevastova . Hantuchova z kolei wygrala z Dominguez Lino , Kanepi , King i Cibulkova . Obie zawodniczki preferuja gre na twardych kortach . W rankingu WTA dzieli je zaledwie 4 miejsca . Jednak ostatnimi czasy troche lepsza forme pokazuje nam Rosjanka . Niecaly miesiac temu obie spotkaly sie na podobnej nawierzchni , w Dubaju . Tam gora byla Rosjanka wygrywajac pewnie w dwoch setach . Rosjanka dotarla tam az do cwiercfinalu , a trzeba przyznac ze byl to bardzo silnie obsadzony turniej . Rosjanka posiada swietny serwis i bardzo dobry konczacy forehand , co na tej nawierzchni daje ogromna zaliczke . W obliczu ostatniej formy obydwu zawodniczek w roli faworytki stawiam dzis Rosjankę .
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Przy okazji weź poprawkę na fakt, że rosjanka odbyła już dzisiaj spotkanie z Sevatsovą, które trwało ponad 100 minut (3 sety). Meczu nie oglądałem, ale znając Łotyszkę to zgaduję, że Anastasia musiała się trochę nabiegać żeby wyrywać poszczególne punkty. Mecz z Danielą zaczyna się o 0:00 więc Rosjanka będzie miała tylko 4 godziny na pełną regenerację sił. Nie wiem czy oglądałeś spotkania Danieli z tego turnieju. Z powyższej wypowiedzi wnioskuję, że nie. Gra ona naprawdę bardzo dobrze. Niezły serwis, ale przede wszystkim rozprowadzanie rywalki po kątach jest jej ogromnym atutem. Pavlyuchenkova wydaje mi się, że nie bardzo umie grać z tak usposobionymi rywalkami, a do wykańczania piłek swoją siłą, która jak na kobiecy tenis jest ogromna, potrzebuje jednak dobrego ustawienia. Nie wiem ilu setowe spotkanie nas czeka w finału turnieju w Monterray, ale jestem przekonany, że to właśnie Słowaczka wyjdzie z tej potyczki zwycięsko. Kurs 1,57 jest w mojej opinii bardzo korzystny do grania. Spodziewałem się dużo niższego kursu.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Gratuluję doskonałego typu. Ustrzelić kurs 5,0 jednym zdarzeniem to wielka sprawa. Generalnie dziwny mecz. 1-6, 6-1, 6-0. Takie rzeczy to tylko u kobiet ;). Przeceniłem Daniele, nie doceniłem Anastasi. Bardzo fajnie gra ta dziewczyna. Wielki serwis, kapitalne uderzenie wygrywające, poruszanie się po korcie. Chciałbym ją zobaczyć w starciu z Agą Radwańską.
Jeszcze raz chapeau bas!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom