>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Monterrey, 02.03 - 09.03.2009

Status
Zamknięty.
sirchrobry 0

sirchrobry

Użytkownik
Dzisiaj grają siosty Radwańskie. Troche poczytałem i wiem ze mają grype żołądkową. Ula startuje z Wild Card. Udało im się to wynegocjować z racji tego ze Isia jest &quot;największą&quot; gwiazdą tego turnieju.
Ja przypuszczam ze Ula polegnie w meczu z Zheng.
Co do Agi to chyba wole w oglole nie ruszać tego spotkania.
 
J 19

jajo

Użytkownik
&quot;Według menedżera, który jest w mailowym kontakcie z trenerem Radwańskim, nasze tenisistki nie mają już problemów zdrowotnych. Agnieszka w zeszłym tygodniu walczyła z grypą żołądkową, a Urszula leczyła uraz uda.:
radwanska.org
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Spotkanie:????Urszula Radwanska - Jie Zheng : Całkowita Liczba Gemów (20)
Typ:under
Kurs:1.81
Buk:betsson
Analiza:
Dzisiaj młodsza z sióstr Radwańskich Urszula stoczy pojedynek z dużo lepszą zawodniczką jaką jest Chinka Zheng. Zawodniczki dzieli spora różnica w rankingu WTA Radwańska zajmuje pozycję 107 pozycję natomiast jej rywalka 18 ale jak mówią ranking nie gra tak więc kilka faktów:Ula miała ostatnio kłopoty z kolanem które ciągle leczy.W tym sezonie niczym szczególnie nie zabłysła poza pokonaniem siostry na turniej w Dubaju.Lepiej radzi sobie jej rywalka, 1/16 w AO i odpadnięcie po kontuzji oraz również 1/16 w Dubaju gdzie przegrał z późniejsza finalistką Sereną Williams są to dobre prognostyki na późniejszy sezon.Turniej rozgrywany jest pierwszy raz więc jest tez okazja się pokazać.Jedynym mankaentem jest że Chinak często lubi sprawiać niespodzianki odpadając z dyzo słabszymi zawodniczkami ale myślę że dzisiaj gładko pokona Polkę.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-02 20:00, WTA Monterrey (MEX) - twarde, Świat
Maria Kirilenko (RUS) - Marina Erakovic (NZL) ( Dokładny wynik )
Typ: 2-0 dla Kirilenko
Kurs: 2,55
Buk: BAH

Dzisiaj wieczorem czasu Polskiego w Moterrey w Meksyku odbędą się mecze 1 rundy Kobiet. W pierwszym zaplanowanym meczu zagrają Rosjanka Kirilenko i Nowo Zelandka Erakovic. Faworytką tego spotkania jest roztawiona a nr 8 na ten mecz Rosjanka, która w rankingu WTA jest 40, Marina jest 58. W jedynym meczu tych Pań wygrała Maria 2 lata temu także na betonie 2-0. W tym sezonie Maria grala tylko 3 turnieje na betonie i wszędzie odpadała w pierwszej rundzie. Jednak miała mocne rywalki Kleybanova, Errani i Pavlyuchenkova. Są to zawodniczki które ostatnio prezentują bardzo wysoką formę. Jest to spowodowane tym że Rosjanka nie jest dobrze przygotowana do tego sezonu. Na betonie była od zawsze bardzo mocna co pokazuje końcówkę poprzedniego sezonu gdzie wygrała turniej w Seulu, ćwierćfinał w Linzu i półfinał w Zurychu. Do tego półfinał w Cinncinati. Widać że ta zawodniczka ma umiejętności. Teraz trafiła na łatwe losowanie bo Erakovic nie jest mocna. Erakovic w tym sezonie na betonie grała jeszcze mniej w Hobert 1 runda i w Australian Open 2 runda. Widać że do formy jej brakuje. Rosjanka musi się przełamać i powinna dzisiaj wygrać 2-0.
 
R 0

rocky

Użytkownik
Spotkanie: M.Erakovic - M.Kirilenko
Typ: 2-1
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Turniej w Monterrey rozgrywany jest na twardej nawierzchni na której ostatnio lepiej prezentowała się nowozelandka. Kirilenko nie może przebrnąć w ostatnich tygodniach nawet 1rundy. 58 w rankingu Erakovic spisuje się coraz lepiej w zawodowym tenisie. Potrafiła w Australian Open postawić się Lucie Safarowej w 2rundzie ulegajac po 3setowym horrorze. Rosjanka natomiast miała kłopoty by pokonać zawodniczki z połowy setki rankingu WTA. Nie wygrała nawet jednego seta w nowym sezonie co jest naprawde szokujace. W tym spotkaniu dwie młode zawodniczki powinny stoczyć wyrównany bój w którym to więcej szans daje Erakovic. Nowozelanda lepiej prezentuje się w ostatnich tygodniach i ten pojedynek powinna wygrać 2-1 po wyrównanej grze.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Magdalena Rybarikova - Edina Gallovits 1 @ 1.55 4/10 ✅ ( 6:4, 3:6, 6:3 )
20-letnia Słowaczka to moim zdaniem zdecydowana faworytka tego pojedynku. Magda czyni regularne postępy, bardzo udany rok poprzedni, w tym sezonie zadziwiła już świat 2x pokonując Flavię Pennettę i gromiąc Carolinę Wozniacki, osiągając przy tym już 2 półfinały. Jest jednak odrobinkę nieregularna, bo 3c zdążyła odpaść również w 1 rundzie. Póki co preferuje zdecydowanie hard, w tym roku nie bawiła się jeszcze w granie na cegle, co wyjdzie jej na dobre w najbliższych turniejach. Do Rolanda jeszcze 3 miesiące, więc nie ma co zaczynać przygotowań do niego grając na clayu. Na razie jest czas szybkich kortów. Magda to bardzo aktywna na korcie tenisistka. Świetne warunki fizyczne ( 1.80 cm i 65 kg ) pozwalają jej na dość mocne granie, a przy okazji nie traci na szybkości przez zbędne kilogramy. Słowaczka zdecydowanie preferuje granie z linii końcowej i wychodzi jej to nieźle. Wady? Zdecydowanie za dużo UE. Niestety, czasem jeszcze nie kontroluje swojej siły uderzenia i zdarza się, że piłeczka leci zupełnie nie tak, jakby Magda sobie życzyła.
Przeciwniczką Rybarikovej będzie o 4 lata starsza Rumunka Edina Gallovits. Pierwszy, bardzo ważny argument przeciw niej : 3 ostatnie turnieje to clay. Teraz chcąc grać musiała znowu zmienić nawierchnię, bo na cegle w tym tygodniu panie nie grają. Zmiana kortów z wolnych na szybkie w jej przypadku na pewno korzystnie nie wypadnie. Niestety, nigdy jej nie widziałem w akcji, stąd o jej stylu gry wiele nie powiem. Warunki fizyczne stoją zdecydowanie po stronie Słowaczki, gdyż Gallovits jest niższa aż o 15 cm, waży odpowiednio mniej. Wnioskuję, że jej największą zaletą na korcie jest bieganie, walka o każdą piłeczkę. Była numer 7 juniorek zdecydowanie swoje największe tryumfy świeciła na cegle, chociaż 2 ostatnie turnieje pod koniec roku wygrała na amerykańskim hardzie. Przeglądając jej wyniki z kilku ostatnich lat łatwo jednak zauważyć, że preferuje ona wolniejszą cegłę, ale nie ma co się dziwić. To do takich właśnie kortów predysponuje ją jej niski wzrost i domniemany styl gry.
Moim zdaniem wszystko wskazuje na zwycięstwo Słowaczki i każdy inny wynik niż 2:0 będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie:Strycova Barbora - Groenefeld Anna-Lena
Typ: Zakłady na sety 2-1
Kurs: 5,0
Bukmacher: expekt
Analiza: Pierwsza runda WTA w Monterrey. Pani BarbOra, Czeszka miała 3 dni temu urwała 3 gemy Venus Williams w półfinale w Acapulco. Dla mnie jest oczywistą faworytką. Myślę iż Niemka nie będzie dla niej większym problemem i wygra po prostu lepsza obecnie zawodniczka. Liczę na 3 sety gdyż AG będzie walczyła by przejść 1 rundę po raz pierwszy w tym roku.
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie: Pennetta F. - Zahlavova Strycova B.
Typ: Barbora Zahlavova Strycova
Kurs: 6,20
Bukmacher: bah
Analiza:Niewysoka Czeszka (1,62 m) kontra lat 22 kontra 8 cm wyższa Włoszka lat 27. Obie w tamtym tygodniu grały z Venus Williams, i obie ugrały po 3 gemy. Dla mnie waleczniejszą zawodniczką jest pani BarbOra dlatego stawiam na jej zwyciestwo. W dotychczasowym spotkaniu pomiędzy dzisiejszymi rywalkami było łatwe zwyciesto Włoszki. Myślę iż Czeszka jest w gazie i udowndni to dziś o 3 w nocy, biorąc rewanż na faworytce jką jest Włoszka. Myślę iż Czeszka jest wygrać nawet 2:0 jeśli tylko utrzyma koncentrację bo fizycznie jest na to przygotowana.
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie: King Vania - Bartoli Marion
Typ: Vania King
Kurs: 5,20
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dziś w nocy o godzinie 3:05 planowany jest ostatni pojedynek ćwierćfinałowy Abierto de Tennis Monterrey Open. 20 letnia Kalifornijka spotka się z 24 letnią Marion Barloli. W historii spotka między tymi zawodniczkami odnotowano jedna dwu setowe zwycięstwo VK. Dla VK będzie to 5 mecz w tym turnieju gdyż zaczynała od 2 rundy kwalifikacji. Moim zdaniem wygra ten mecz gdyż tak jak nonszalancko gra MB tak nikt nie gra w tym turnieju. Liczę na to iż jak w dwuch poprzednich mevczach da przeciwniczkom po około 10 breaków ( szereg po 0:40) i myslę iż VK wykorzysta te szanse. // Co prawda we wczorajszym meczu VK miała kontuzję lecz jak widać wygrała a o jej stanie zdowia niech swiadczy fakt iż grała w meczu deblowym.
 
pokerstar24 0

pokerstar24

Użytkownik
Na Li - Iveta Benesova
To trzecia z rzędu czeszka w turnieju na którą trafia chinka, wcześniej pokonała mocną Cetkovską i Safarovą. Na Li wygląda na dużo mocniejszą w tym momencie, poza tym wytrzymuje kondycyjnie długie mecze
Benesova chyba podmęczona bojem z Zahlavovą

typ: Na Li
1,42 Unibet
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jeśli chodzi o umiejętności, to Bartoli i Zheng to najlepsze zawodniczki, które wystartowały w Meksyku. No, może jeszcze Aga, ale jej przygoda z tym turniejem zakończyła się szybko. Wczoraj jak grały Zheng z Bartoli to nie typowałem tego meczu, chociaż dziwiły mnie kursy wystawione przez buków. Dziś słabsza od Zheng Li zagra z Francuzką, która w tym sezonie - imponująco, bo finał w Brisbane przegrany z zawodniczką, która straciła w tym roku max 2 sety i nie straciła w żadnym meczu 2 setów, czyli rewelacyjną Azarenką, a potem dwa razy wtopa ze Zvonarevą która na hardzie ustępuje chyba tylko Serenie w tym momencie ( i może właśnie Azarence).
Podsumowując, Bartoli ma dzisiaj spokojnie 50% szans na wygraną, a kurs na nią wynosi 2,18 więc o czym my w tym momencie rozmawiamy?
Ostatnio mam mniej czasu na obstawianie, ale zauważyłem, że jak mało się obstawia, tylko wtedy kiedy jest OKAZJA, to możemy sporo wygrać. Grając za duże stawki. Dla przykładu - ostatnio 4 zakłady na przestrzeni 3 tygodni! Bellucci z Ferrero chyba 3.0, Safarova z Kiri 2,72? oraz wtopa Safarova z Li właśnie. Dziś stawiam też sporo na Bartoli, bo to się zwyczajnie opłaca.
Na Li - Marion Bartoli 2 2,18 (45,8 % szans )
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie: Iveta Benesova i Barbora Strycova v Nathalie Dechy i Mara Santangelo
Typ: Zakłady na set Iveta Benesova i Barbora Strycova - Wygra 2-1
Kurs: 5,0
Bukmacher: bet365
Analiza: Finał gry podwójnej kobiet w Monterrey. Faworytkami dla mnie są Czeszki które wysoko zaszły w tym turnieju podczas gier indywidualnych, gdyż są w dobrej formie. Oczywiście większy staż deblowy ma para francusko-włoska stąd liczę iż wygrają jednego seta. W tym turnieju obie pary rozegrały po 3 dwu setowe spotkania. Myślę iż waga spotkania pociągnie za sobą konieczność gry do 10 w 3 secie.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-09 , 00.00 WTA Monterrey (MEX) - twarde, Świat
Marion Bartoli (FRA) - Na Li (CHN)
Typ: 1
Kurs: 2.10
Buk: Bwin
Na początku chciałem podziękować bukom za ten dar, jest to wielki prezent który proponuje grać. Bukmacherzy faworyzują w tym Na Li, moim zdaniem faworytką tego meczu jest Francuzka. Kursy na Bartoli są tak wysokie dlatego że większość bukmacherów sądzi że Bartoli może odnowić się kontuzja, ja jestem o to spokojny bo Bartoli w tym turnieju nie miała żadnego problemu z kolanem. Stawiam na Bartoli. Bartoli jest zdecydowanie wyżej w rankingu WTA i zajmuje 13 pozycję Chinka jest zdecydowanie niżej 53. Wystarczy popatrzeć na mecze Li w tym sezonie na betonie i widać że gra dopiero drugi turniej w pierwszym zakończyła przygodę na pierwszej rundzie. W tym turnieju miała łatwe losowanie ponieważ aż miała 3 rywalki z Czech i Radwańską która ma problemy zdrowotne. Bartoli jest to bardzo dobrze znana tenisitka ponieważ do czasu kiedy zaczęły się u Niej problemy z zdrowiem ( wrzesień ) często wygrywała turnieje. Później kontuzja i było gorzej. W tym sezonie gra bardzo dobrze jak na kontuzjowaną doszła do ćwierćfinału Australian Open gdzie przegrała dopiero z Zvonarevą. W AO pokonała m.in. Jankovic, Safarovą. Później była w 1/8 Dubai gdzie również odpadła z Zvonarevą jednak przez krecz. Tam pokonała m.in. Sugiyame, Schaivone. I teraz doszła do finału w Monterrey. W tym turnieju pokonała już najmocniejszą z Chinek Zheng łatwo 2-0. Jak widać Bartoli prezentuje dobrą formę. I dzisiaj powinna wygrać z słabszą Chinką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom