>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami 23.03-04.04.2010

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Sony Ericsson Open
Miejsce : Miami, Stany Zjednoczone
Ranga turnieju : Premier
Data : 24.03-4.04 2010 r.
Nawierzchnia : Hard
Pula nagród : 4.500.000 $
Rozmiar drabinki : 96S / 32D
Oficjalna strona : www.sonyericssonopen.com
Finały 2009 :
Singiel : Victoria Azarenka - Serena Williams 6:3, 6:1
Debel : S.Kuznetsova/A.Mauresmo - K.Peschke/L.Raymond 4:6, 6:3, 10:3
Zapraszamy do pisania analiz i spostrzeżeń!
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Kwalifikacje:

Spotkanie: Tsvetana Pironkova - Akgul Amanmuradova
Typ: Akgul Amanmuradova
Kurs: 2,62
Bukmacher: William Hill
Analiza: W pierwszej rundzie Indian Wells Pironkova pokonała Amanmuradovą 2-0, jednak dziś liczę na rewanż Akgul. Jak wiadomo, hard to niezbyt fortunna nawierzchnia dla Pironkovej. Mimo ostatnich dobrych wyników, uważam, że granie na korcie twardym daje wielką przewagę Akgul, zawodniczce o świetnych warunkach fizycznych, z bardzo dobrym serwisem. Jak będzie miała niezły dzień, będzie nie do przełamania dla Bułgarki. Pironkova świetnie radziła sobie w Indian Wells, oddała tylko gema Moricie, wygrała seta z Kleybanovą, by potem zostać zmiażdżoną przez &quot;rosyjski czołg&quot;. Po Indian Wells zagrała w Fortlton Beach ITF, gdzie ograła Karatanchevą, Zhang, Dubois, w półfinale jednak uszło z niej powietrze i przegrała z Ferguson, zawodniczką moim zdaniem zdecydowanie słabszą od Akgul. Amanmuradova od czasu porażki z Pironkovą odpoczywała, a już przed tamtym meczem wydawało się, że jest faworytką. Wygrane z Scheepers (zwyciężczynią Fortlton Beach) oraz Mayr zdawały się potwierdzać fakt, że tegoroczne kłopoty Akgul z grą na hardzie się skończyły. W tamtym spotkaniu Pironkova wygrała 6-2, 6-3, ale, tak jak mówiłem, teraz jakby zeszło z niej powietrze. Amanmuradova skorzysta na odpoczynku, na tym, że od czasu porażki z Pironkovą już nie grała. Miała więc czas na przemyślenie błędów i poprawę formy, która, jak się zdaje, ciągle idzie w górę. Reasumując, dużo większy potencjał ma Amanmuradova, umiejętności moim zdaniem też przemawiają za nią. Sądzę, że weźmie dziś rewanż na Pironkovej, która w ostatnim turnieju nie grała tak pewnie, jak w pierwszych grach na Indian Wells.
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Kwalifikacje:

Spotkanie: Tsvetana Pironkova - Akgul Amanmuradova
Typ: Akgul Amanmuradova
Kurs: 2,62
Bukmacher: William Hill
Analiza: W pierwszej rundzie Indian Wells Pironkova pokonała Amanmuradovą 2-0, jednak dziś liczę na rewanż Akgul. Jak wiadomo, hard to niezbyt fortunna nawierzchnia dla Pironkovej. Mimo ostatnich dobrych wyników, uważam, że granie na korcie twardym daje wielką przewagę Akgul, zawodniczce o świetnych warunkach fizycznych, z bardzo dobrym serwisem. Jak będzie miała niezły dzień, będzie nie do przełamania dla Bułgarki. Pironkova świetnie radziła sobie w Indian Wells, oddała tylko gema Moricie, wygrała seta z Kleybanovą, by potem zostać zmiażdżoną przez &quot;rosyjski czołg&quot;. Po Indian Wells zagrała w Fortlton Beach ITF, gdzie ograła Karatanchevą, Zhang, Dubois, w półfinale jednak uszło z niej powietrze i przegrała z Ferguson, zawodniczką moim zdaniem zdecydowanie słabszą od Akgul. Amanmuradova od czasu porażki z Pironkovą odpoczywała, a już przed tamtym meczem wydawało się, że jest faworytką. Wygrane z Scheepers (zwyciężczynią Fortlton Beach) oraz Mayr zdawały się potwierdzać fakt, że tegoroczne kłopoty Akgul z grą na hardzie się skończyły. W tamtym spotkaniu Pironkova wygrała 6-2, 6-3, ale, tak jak mówiłem, teraz jakby zeszło z niej powietrze. Amanmuradova skorzysta na odpoczynku, na tym, że od czasu porażki z Pironkovą już nie grała. Miała więc czas na przemyślenie błędów i poprawę formy, która, jak się zdaje, ciągle idzie w górę. Reasumując, dużo większy potencjał ma Amanmuradova, umiejętności moim zdaniem też przemawiają za nią. Sądzę, że weźmie dziś rewanż na Pironkovej, która w ostatnim turnieju nie grała tak pewnie, jak w pierwszych grach na Indian Wells.

Jakoś mnie ta analiza w ogóle nie przekonuje, wręcz odwrotnie czytając ją chcę postawić na Pironkovą. Grały 2 tygodnie temu wygrała Pironkova bardzo łatwo, grają na tej samej nawierzchni, forma Pironkovej nie spada bo widać to po turnieju ITF w Fortlton Beach, nie wydaje mi się żeby w ciągu 2 tygodni coś się mogło aż tak drastycznie zmienić. Gdyby ich mecz w Indian Wells był 3setowy, albo nawet 2 setowy, ale zacięty to można byłoby się zastanowić nad typem na Akgul, nic takiego jednak nie miało miejsca i wydaje mi się, że jest to szukanie na siłę jakiejś niespodzianki.

Chan Y.-J. - Stephens S.
Typ - Typ: 2, 2,00
Buk: Bet at Home
Ja bym spróbował zagrać na którąś z młodych Amerykanek, które dostały dzikie karty: Tomova, Capra, Davis. Osobiście polecam dziś jednak inną nastolatkę: Sloane Stephens, która świetnie zaprezentowała się w turnieju Indian Wells, gra u siebie i powinna być groźna we wszystkich turniejach na amerykańskim lądzie, tym bardziej, że przeciwniczka Chan wcale nie jest jakaś nadzwyczajna i w zasięgu młodej Amerykanki.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja również zcedydowanie widzę Pironkova jako faworytkę. Akgul niestety nie potrafi w pełni wykorzystać swoich warunków fizycznych co doskonale na swoje możliwości czyni Pironkova. W dodatku Bułgarka grała po IW w turnieju Fortlton Beach w którym zaszła do półfinału również prezentując niezły tenis. Kurs nie jest ogromny na Bułgarkę ponieważ waha się między 1,3 - 1,4 ale moim zdaniem dosyć pewny .
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Jakoś mnie ta analiza w ogóle nie przekonuje, wręcz odwrotnie czytając ją chcę postawić na Pironkovą. Grały 2 tygodnie temu wygrała Pironkova bardzo łatwo, grają na tej samej nawierzchni, forma Pironkovej nie spada bo widać to po turnieju ITF w Fortlton Beach, nie wydaje mi się żeby w ciągu 2 tygodni coś się mogło aż tak drastycznie zmienić. Gdyby ich mecz w Indian Wells był 3setowy, albo nawet 2 setowy, ale zacięty to można byłoby się zastanowić nad typem na Akgul, nic takiego jednak nie miało miejsca i wydaje mi się, że jest to szukanie na siłę jakiejś niespodzianki.
Moja analiza jest szukaniem niespodzianki (ale czy w ogóle wygrana Amanmuradovej byłaby niespodzianką?), tak jak Pan &quot;Krytyk&quot; napisał, jednak nie na siłę. Zobaczymy po spotkaniu, jednak uważam że grzechem jest nie spróbować za taki kurs. Ale każdy może mieć swój pogląd, nie znaczy to, że musisz atakować tych, co mają trochę inny niż Ty. A to że 2 tygodnie temu ze sobą grały i Pironkova wygrała, to śmieszny argument. Może śledząc dokładnie jej grę w ITF Fortlton Beach zauważyłbyś, że wcale nie grała już tak dobrze, jak w Indian Wells? A wręcz przeciwnie, prezentowała znacznie niższą jakość gry. Na Akgul 3,30 na Unibet, Pironkova wszędzie ok 1,35, moim zdaniem warto to zagrać.
 
F 0

filweb

Forum VIP
No to mamy drabinki. Ciekaw jestem, jakie są Wasze opinie na temat tego drawu. Niestety, Agnieszka już w 1/4 trafi na Venus, która jest dla mnie murowaną faworytką do wygrania całego turnieju. Naprawdę, nie widzę obecnie zawodniczki, która mogłaby poważnie zagrozić Amerykance w tym turnieju. Ciekawie zapowiada się pojedynek 2 rundy pomiędzy Henin a Dementievą, chociaż Belgijka pokazała ostatnio, że z nią nie wszystko jest pewne. Jill Craybas jednak nie powinna sprawić niespodzianki i dzięki temu Rosjanka będzie miała okazję do rewanżu za porażkę na AO na tym samym szczeblu rozgrywek.

Według mnie 1/4 będzie wyglądała tak :

Wickmayer - Bartoli
Venus - Agnieszka
Azarenka - Stosur
Wozniacki - Dementieva
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Mattek-Sands B. - Kerber A. 2, 1,85

Bardzo ciekawy kurs na Kerber, która według buków nie jest faworytką tego spotkania i chciałbym zapytać dlaczego ?! Przecież w rankingu jest zdecydowanie wyżej od Amerykanki i tegoroczne osiągnięcia też ma zdecydowanie lepsze: finał w Bogocie i R32 w AO gdzie nie wiele brakowało a wyeliminowałby Kuznetsovą pokonując po dordze: Krajicek, Govorotsovą i Rezai. Mattek grała raczej przeciętnie bez jakichś fajerwerków, jeśli chodzi o historię jej wystepów w Miami to tez nigdy nie osiągnęła tu jakiegoś rewelacjnego wyniku, dlatego dziwi mnie ten kurs.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dulgheru-Olaru
typ: 2:0
2.5
Unibet
Analiza:
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju w miami dulgheru zagra z olaru . Bedzie to bratobojczy pojedynek gdyz obie zawodniczki reprezentuja rumunie . Mimo , ze Olaru jest bardziej doswiadczona zawodniczka , to ostatnio duzo lepiej radzi sobie Dulgheru . Dulgheru od pamietnego turnieju w Warszawie , gdzie dotarla do finalowej rozgrywki , radzi sobie calkiem niezle . Wskoczyla do pierwszej setki i jest obecnie bardzo wysoko , bo na 49 miejscu . Olaru bardzo slabo radzi sobie szczegolnie na kortach twardych . Olaru w ostatnich trzech turniejach zanotowala trzy porazki w pierwszych rundach .
Indian Wells, USA, Ameryka
11/03-10 R128 Olaru, Ioana Raluca vs. Hercog, Polona 0:2 57 46
Paryż, Francja, Europa
09/02-10 R32 Olaru, Ioana Raluca vs. Garbin, Tathiana 1:2 63 26 46
Australian Open, Melbourne, Australia, Australia
18/01-10 R128 Olaru, Ioana Raluca vs. Bondarenko, Kateryna 0:2 26 67
Dulgheru rowniez nie jest jakas specjalistka od gry na kortach twardych , lecz radzi sobie na nich duzo lepiej . W ostatnich dwoch turniejach mocno obsadzonych , w dubaju i Indian Wells zanotowala dwie 2 rundy . Pokonala m.in. bardzo doswiadczona Patty Schnyder w dubaju w dwoch krotkich setach czy mloda Larcher de Brito rowniez po krotkim spotkaniu . Dulgheru ma jakies pojecie o grze na kortach twardych , natomiast Olaru napewno chcialaby sie juz przeniesc na cegle , gdzie odnosi najwieksze sukcesy . Patrzac na dyspozycje oraz wyniki tegoroczne obu zawodniczek wydaje sie , ze Dulgheru nie powinna miec dzis najmniejszych klopotow ze zwyciestwem .
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Spotkanie:Black Cara/Huber Liezel vs Grandin Natalie/Spears Abigail
Typ: 2 ✅
Kurs: 7,75✅✅
Buk:Bwin
Analiza:
Koniec miesiaca sie zbliza wiec szczerze przyznam ze szukam troche niespodzianki w tym spotkaniu ale po kolei. Zdecydowanymi faworytkami sa Black i Huber, kurs maksymalny na ten debel pewnie wynosi okolo 1,10. Nie ma sie co dziwic, pewnie jest to najlepszy debel teraz na świecie. Wygrywaja przewaznie wiekszosc turniei ale w I rundzie turnieju w Miami, mialy nie male problemy. Graly z Errani i Peer. W 1 secie nie zachwycily zostaly zlamane i mogly odpasc ale doswiadczenie zaowocowalo. Warto przypomniec ze sa to zawodniczki po trzydziestce. Poprzednie spotkanie wygraly 2-1. ale w tie-braeku tez bylo nerwowo, a wygrana 11-9, swiadczy o wysokim poziomie tamtego spotkanie. Niby numer 1 powinien bez problemow sprostac swoim przeciwniczkom ale bylo inaczej. Natomiast dzisijesze przeciwniczki w poprzednim, pierwszym spotkaniu na turnieju w Miami nie byly faworytkami ale gladko wygraly 2-0 w setach, a w pierwszym nie oddajac rywalkom ani jednego gema. Njawazniejsze bedzie to aby moje dzisiejsze ,,faworytki&#39;&#39; nie zostaly zlamane w pierwszej fazie spotkanie a pozniej moze byc roznie. Typ zagrany dla wiekszych emocji, stawką 4/10, startuja o 15 i powodzenia
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Szacunek dla człowieka na górze.

Bartoli + Agnieszka łączny kurs 2

Idealny do dubelka na podwojenie zestaw. Ze stawką nie szaleję, bo to kobiety.
Dulko może pokonywać średnie zawodniczki, jeśli zaś przychodzi mecz ze ścisłą czołówką, to dość często kapituluje w sferze mentalnej. Więc Bartoli powinna ją zjeść, a że jeść lubi, to wszyscy wiemy.
Drugi mecz to pojedynek naszej Agnieszki z byłym numerem 1 Anną Ivanovic. Na razie Serbka zeszła 5 poziomów poniżej tego co grała. Dopóki nie pokona kogokolwiek z czołówki, będę konsekwentnie stawiał przeciw niej.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Spotkanie: Radwańska vs Shvedova
Typ: 2
Kurs: 5,30
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzis okolo godziny 19 w turnieju w Miami zagraja Polka Agnieszka Radwańska z zawodniczką z Kazachstanu Shvedovą. Patrząc na kursy zdecydowaną faworytką bukmacherów jest Polka. Zagram moze trochę nie patriotycznie, ale ważne jest to żeby cos ugrac w bukmacherce, gdzie patriotyzm się nie liczy. Przechodząc do meritum, obie zawodniczki w rankingu WTA dzieli dosc spora różnica. Polka sklasyfikowana jest na 9 pozycji natomiast Shvedova zajmuje 48 lokatę. Agnieszka na swój młody wiek osiągnęła juz dosc sporo w tenisie. Poprawila swoją grę, ale warto zaznaczyc ze od dluzszego czasu gra prawie codziennnie, kiedy czas na regenerację, odpoczynek. Liczę trochę na zmęczenie Polki. Agnieszka Radwańska wygrala z Yaroslavą na US Open choc slychac teraz glosy że będzie to trudniejsze spotkanie dla krakowianki. Eksperci zauważyli, że Shvedova wzmocnila serwis. Jak narazie w Miami Isia zagrala 2 spotkania w ktorych nie pozwolila rywalkom ugrac gema. Wygrala gladko z Aną Ivanovic i Ekateriną Makarovą. Natomiast dzisiejsza przeciwniczka Polki musiala grac od pierwszej rundy. Na 3 spotkanie rywalki urwaly jej tylko 1 gema. Dwa ostatnie spotkanie wygrala z wyzej notowanym zawodniczkami to jest Sabine Lisicki (krecz) oraz Andreą Petkovic. Tak jak wczesniej wspominalem liczę na gorszy dzien Isi, a świetną grę Yarosławy. A tak na marginesie lepiej wtopic na 5,30 niz na 1,10, powodzenia
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Krzysiu edytuj swój post. Mylisz pojęcie &quot;gem&quot; (game) z &quot;set&quot;.

NAPISZ MU PW W TAKIM WYPADKU A NIE ZNOWU TUTAJ ROBICIE SYF I POTEM MIĘDZY TYPAMI TE POUSUWANE POSTY.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Radwańska vs Williams
Typ: 1
Kurs: 3,48
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś około godziny 19 dojdzie do bardzo ciekawego spotkanie pomiędzy Polką Agnieszką Radwańską, a Amerykanką Venus Williams. Na początku zaznaczam, że wczoraj typowałem przegraną krakowianki, jednak uważam że wczoraj rozegrala dobre spotkanie, lecz patrząc się na grę Williams mialem dziwne wrażenie, że jej się nie chce grac. Obudziła się dopiero w drugim i trzecim secie, choc grą nie zachwycała. We wczorajszym spotkaniu Williams miala dobry bilans pierwszych skonczonych pilek wynoszący 73 procent. Warto zaznaczyc, że ta amerykanska maszyna zaserwowala wczoraj 5 asów. Williams po wczoraszym spotkaniu powiedziała: ,,Oczywiście chciałabym wygrać bardziej przekonywająco, ale liczy się awans, a ja zawsze czuje się bardziej pewna, gdy wygrywam takie spotkania jak to&#39;&#39;. Choc ta jej wygrana nie jest taka przekonująca. W dniu dzisiejszym licze na slabsza dyspozycję dzisiejszej faworytki bukmacherów. Zaglebiajac sie w statystyki obie zawodniczki graly ze sobą pięciockrotnie, czterokrotnie gora byla Amerykanka. Radwanska wygrala raz, bylo to w 2006r, wiec czas troche na poprawienie statystyk. Licze dzis na Agę, a dodatkowego smaczku dodaje to, iż spotkanie jest transmitowane o 19 na Eurosporcie, powodzenia
 
M 0

mate_wpr

Użytkownik
Co do meczu Radwańskiej z Venusową to ja bardziej bym się skłaniał ku bezpieczniejszemu rozwiązaniu, czyli handicap (-1,5 seta) (1.909; Sportingbet) na Polkę. Widziałem wczoraj mecz Williams z Hantuchovą i szczerze nie wydaje mi się, żeby Amerykanka wygrała do zera (jeśli w ogóle wygra, ja liczę na niespodziankę). Przypominam, że Radwańska na tym turnieju nie oddała rywalkom jeszcze ani jednej partii. Oby tylko za szybko nie zaczęła walić rakietą w kort. (mecz na żywo będzie leciał na eurosporcie; dla &quot;nieztelewizorowanych&quot; relacja tekstowa ma być na eurosport.pl)

pozdro i powodzenia
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
a ja sądzę, że przeceniacie trochę Agę...
życzę jej jak najlepiej, bo talent to ona ma, ale inne kwestie nie pozwalają jej sięgać po najwyższe laury, ale nie o tym
nie mam możliwości oglądania meczy i bardzo nad tym ubolewam, ale Venus wczoraj 16 01* i potrafiła się podnieść, Venus jak zacznie grać to co potrafi to Aga jej nie dotrzyma kroku
Amerykanka seria 13W, a ostatnie 20meczy to 19W-1L w AO
myślę, że jedynie Belgijki mogą tu pokrzyżować szyki Venus
dla mnie Williams -3,5hc, taki handicap daje milenium po 1,8 i bardzo prawdopodobne
uważam, że Venus tak słabo jak I. set wczoraj nie zagra, a i trzeba zwrócić uwagę, że Daniela nie jest słabiak i ostatnio grała całkiem przyzwoicie
---------------
serce chce co innego, ale rozum podpowiada Venus
sam nie gram i mam nadzieję, że wszystko co przewiduję okaże się bujdą
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Spotkanie: Venus Villiams - Marion Bartoli
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj będziemy świadkami pierwszego półfinału turnieju WTA w Miami. Po dwóch stronach siatki staną Amerykanka Venus Williams oraz Marion Bartoli. Obie zawodniczki poprzednie rundy przechodziły dość gładko. Bartoli nie przegrała nawet seta, pokonując Rybarikovą, Dulko, Kuznetsovą oraz wczoraj Wickmayer. Jeśli chodzi o Venus, to znalazła się zawodniczka, która urwała jej seta. Była to Daniela Hantuchova. Cirstea, Vinci i Radwańska przegrywały z nią solidarnie po 2:0. W H2H jest remis po 1-1, lecz historia wskazuje raczej na Francuzkę. Wygrała ona w poprzednim roku z Venus w finale turnieju w Stanford (Hard). Natomiast Williams była lepsza w 2007 roku na Wimbledonie. W moim odczuciu 1/2 tego turnieju to dla Bartoli jest już bardzo dobry wynik i przed turniejem nie dawałbym jej tak dobrego rezultatu. Uważam, że obecnie starsza z sióstr Williams jest zawodniczką lepszą. Ponadto gra przed własną publicznością i nie wyobrażam sobie, że może jej zabraknąć w finale. Venus Williams dzięki potężnemu (jak na WTA) serwisowi jest zawodniczką bardzo trudną do przełamania i dzisiaj typuję wynik 2:0 dla Amerykanki.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Byłbym bardzo ostrożny w typowaniu na Amerykankę w dzisiejszym meczu. Widziałem jej grę w meczu z Radwańską. Istotnie, gdy gra jej szła potrafiła swoim serwisem dosłownie zmieść z kortu naszą zawodniczkę. To samo z zagraniami blisko siatki. Ale gdy zmuszona była do zagrań z końcowej linii kortu jej przewaga wcale nie była tak wyraźna. Do tego potrafiła wyrzucać piłki na metr w aut i serwować w pół siatki (pierwszy serwis 55%).
Obecność Bartoli w półfinale to nie przypadek, już nie raz potrafiła ogrywać zawodniczki lepsze od siebie. A w Miami jest na fali i łatwo meczu nie odda. Jeżeli Radwańska potrafiła przełamać Venus, to dlaczego Bartoli nie ma być w stanie tego zrobić?
Podsumowując - faworytką oczywiście jest Williams, ale kursy na poziomie 1,22 absolutnie nie są warte grania. DW 2:0 także jest typem zbyt mało opłacalnym w stosunku do kursu. Ja zagrałem za grosze na zwycięstwo Bartoli po 4,20. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
 
F 0

filweb

Forum VIP
Bartoli z tego co pamiętam wygrała z Venus w Stanford w finale. A kurs na Amerykankę był 1,11 chyba. Poza tym kort w Stanford jest szybszy niż nawierzchnia w Miami, a wiadomo, że to zdecydowanie zwiększa szanse Bartoli. Wygrana Venus nad Agnieszką, nawet w rozmiarach 6-0, 6-0 nie byłaby żadnym sygnałem dobrej formy Amerykanki, bo Isia jest wymarzoną przeciwniczką dla obu z sióstr. Bardziej patrzył na wcześniejsze, mało przekonujące wygrane Venus w poprzednich rundach. Tak więc, kurs na Bartoli zdecydowanie wart ryzyka.
 
Z 0

zirconek

Użytkownik
Williams - Clijsters

Nie wiem skąd ta masówka na Kim, skoro forma ciut lepsza po stronie amerykanki+hard jej ulubioną nawierzchnią na której radzi sobie wyśmienicie. Kim również upodobała sobie hard ale nie z takim skutkiem jak Venus. H2H 6:5 dla amerykanki z tym, że dośc stare oprócz zeszłorocznej potyczki gdzie w dziwnym meczu góra była Clijsters. Z racji tego, forma na hardzie w tym roku raczej podobna i biorąc pod uwagę mimo wszystko mecz z zeszłego roku to polecam pobrac handi +2.5 gema na amerykanke. W Paddy Power daje 1,85 na to rozwiązanie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
petrova/Stosur-Dulko/Penetta
typ: 1:2
5.50
bet365
Analiza:
Dzis w spotkaniu finalowym debla pan w miami petrova i stosur zagraja z dulko i penetta . wszystkie 4 zawodniczki specjalizuja sie glownie w grze singlowej . Jednak na tym turnieju dulko i penetta graja po prostu swietnie . Stracily zaledwie jednego seta .
Miami, FL-USA, Gra Podwójna, Ameryka
03/04-10 Półfinały Dulko G / Pennetta F vs. Raymond L / Stubbs R 2:0 64 64
30/03-10 Ćwierćfinały Dulko G / Pennetta F vs. Kirilenko M / Radwanska A 2:0 63 75
28/03-10 R16 Dulko G / Pennetta F vs. Llagostera Vives N / Martinez Sanchez M J 2:1 46 63 107
24/03-10 R32 Dulko G / Pennetta F vs. Kuznetsova S / Molik A 2:0 64 61
Wszystkie 4 deble , ktore pokonaly dulko i penetta to deble z najwyzszej , swiatowej polki . Dulko i Penetta sa regularniejsze od swoich dzisiejszych przeciwniczek . obie potrafia duzo przebijac pilke , a co za tym idzie rzadko psuja . W obliczu ostatniej formy oby dwu debli wskazywalbym raczej na zwyciestwo w calej imprezie argentynki i wloszki .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom