>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Miami (22.03.2022 - 03.04.2022)

Status
Zamknięty.
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
V.Kudermetova - S.Rogers | 2 /+ 21,5 gema @3,98 (Superbet - grane za bonus stąd z większym ryzykiem)
Wynik: 2:0

Rogers zagrała w Miami już dwa dobre mecze z dobrymi zawodniczkami. Ma dość dobry serwis, gra dobrze w obronie, popełnia mało błędów i wytrzymuje psychicznie. Widać, że w turniejach w rozgrywanych w USA Amerykanki grają dużo lepiej. Kudermetova to solidna zawodniczka ale niewiadoma w sumie jak zagra tutaj bo będzie to tak naprawdę jej pierwszy mecz. W Indian Wells grała dobrze i odpadłą dopiero w ćwiećfinałach z Badosą tylko, że tutaj mamy trochę inną nawierzchnie i warunki. Biorąc pod uwagę kursy stawiam tutaj na Rogers ze względu na rozegrane już mecze i dostosowanie się do specyficznych warunków. Dodatkowo dorzucam tutaj jeszcze over 21,5 gema bo mimo wszystko nie przewiduje aby Kudermetova oddała mecz bez walki.
 
Ostatnia edycja:
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Myślę, że skoro Iga w wywiadach mówi, że jest trochę zmęczona i do tego jeszcze ma kolejny turniej zaplanowany to naprawdę będzie ciężko. Chociażby dzisiaj Gauff a potencjalnie w półfinale Badosa to nie są kelnerki. Moim zdaniem brak value.
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Pegula-Kalinina 1 @1.35

Nie mam pomyslu na mecze za bardzo w dniu dzisiejszym, Kalinina zaskakuje dobrym wystepem, ale jednak jestem zdania, ze "Pegjula" ogarnie mecz. Mimo wszystko Stephens i Rybakina w pokonanym polu to dobre nazwiska. W ubieglym sezonie Pegula przegrala tu dramtayczny mecz z Sakkari w 4 rundzie w tie-breaku w deciderze, wiec tym razem moze uda sie zrobic wiecej. Taki dzis zatem typ skladowy do innych zdarzen.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Myślę, że skoro Iga w wywiadach mówi, że jest trochę zmęczona i do tego jeszcze ma kolejny turniej zaplanowany to naprawdę będzie ciężko. Chociażby dzisiaj Gauff a potencjalnie w półfinale Badosa to nie są kelnerki. Moim zdaniem brak value.
Gauff tu nic nie gra, ale taka Badosa moze byc zagrozeniem
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Myślę, że skoro Iga w wywiadach mówi, że jest trochę zmęczona i do tego jeszcze ma kolejny turniej zaplanowany to naprawdę będzie ciężko. Chociażby dzisiaj Gauff a potencjalnie w półfinale Badosa to nie są kelnerki. Moim zdaniem brak value.
Żadnego turnieju grać nie będzie. Jest zapisana tyle. Nie przerzuci się tak szybko na nawierzchnie ziemna po takim intensywnym okresie
 
Pablito91 402,4K

Pablito91

Użytkownik
Osaka jak już przeszła pierwsze rundy to teraz może już być nie do zatrzymania. Co tu jeszcze dodawać jak Osaka odprawiła Collins z łatwością? Biorę jej wygraną w ciemno
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Jessica Pegula - Iga Świątek | Świątek 2:0 @1,65

Unibet

Zaczynamy kwiecień bo mecz rozpocznie się o około 3 w nocy naszego czasu. Mam wrażenie, że Świątek nie nudzi się tymi zwycięstwami. 15 z rzędu aktualnie, nie straciła tutaj seta nie widać kompletnie żadnego zagrożenia ze strony rywalek. Oczywiście inna historia będzie w finale prawdopodobnie z Osaką, ale słuchając wypowiedzi Igi mam wrażenie, że potrafi sobie narzucać nowe wyzwania i nie traci koncentracji. Ostatnio powiedziała, że wyobraża sobie, że nie ma żadnego limitu i to jest bardzo dobre myślenie, dlatego tutaj liczę na kolejną miazgę. Można powiedzieć, że Amerykanka odpoczęła w ostatniej rundzie, bo przytrafił jej się krecz Badosy już w pierwszym secie, rundę wcześniej też wypadła jej Kalinina. Ale Igi mecze ostatnio to wszystko po kolei jest jeden wielki spacerek. U kobiet granie tych 2:0 to niezwykle ryzykowna rzecz, ale nie w przypadku Polki. Wyjątkowa dominacja w ostatnim okresie i akurat tutaj moim zdaniem warto korzystać póki to trwa. Zobaczymy, ja wierzę w Igę i zagram tutaj na jej pewny awans do finału.

Wynik: 6:2 7:5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +490
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Bencic-N.Osaka 2 @1.45

Mysle, ze Osaka w finale. Juz pora pokazac wiecej. Pierwszy wielki wygrany turniej Osaki to był Indian Wells, wiec teraz poluje na Miami. Wiadomo ze z Osaki taka Japonka jak ze mnie prawie Chinczyk i ona zwiazana jest ze Stanami. Mieszka w Beverly Hills, ale enisa uczyla sie na Florydzie w Akademii Bolleteriego, wiec Miami to dla niej praktycznie dom. Liczylem na dobry wystep Osaki juz turniej wczesniej, ale w IW przegrala z Kudermetova, wiec wszystkie sily ida tu w Miami.
Jezeli chodzi o tware korty to Osaka, gdy jest w swojej optymalnej formie to mozna smialo zaryzykowac teze, ze jest najlepsza zawodniczka w calym tourze. Niby jest jeszcze ten margines niepewnosci w grze Osaki, ale wygrala juz tutaj 5 meczow i final jest na wyciagniecie reki. Nie ogladalem co prawda duzo z turnieju pan, ale wszystko rozegra sie tu raczje o to na ile Osaka jest blisko swojej topowej dyspozycji, jezeli taka jest co podejrzewam to powinna wyjsc z tego meczu zwyciesko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ja tu widzę dwie trzysetówki. Pegula w tajemniczych okolicznościach sprawia, że jej przeciwniczki sobie kreczują. Bencic natomiast wróciła do swej najwyższej formy, co widać po wynikach, a bywa wtedy groźna jak Kontaveit z końca 2021 roku. Moim zdaniem może być tak, że Osaka będzie takim Kyrgiosem w meczu z Sinnerem. Duże oczekiwania, duża presja i stare widmo nierównej psychiki może zajrzeć jej do oczu. O Igę bym się nie martwił. Jedynie sądzę że wystapią w meczu male turbulencje i zaskoczona Polka straci seta z Pegulą, która jest dla mnie turniejową zagadką. A więc podsumowując bez podawania kursów:

Bencic - Osaka 2:1
Świątek - Pegula 2:1
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No i nasz robocik w spódniczce zrobił robotę. Ciekawe czy Osaka cofnie się znów z psychą po tym 6:0. Aż się wzruszyłem trochę. Wielkie brawa dla naszej tenisowej maszyny!
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Iga potwierdza, ze zasluguje na te nr 1.Aktualnie gra jak Barty sprzed kilku, kilkunastu miesiecy czyli level albo I dwa wyzej od innych zawodniczek.Nic tylko sie cieszyc I oby Idze szlo tak dobrze dalej.Najlepsze jest to, ze dopiero to jest poczatek jej kariery
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Gdzie Iga gra kolejny turniej teraz ? Huston?
Myślę , że odpuści Charleston , bo jest na liście , i wróci do Polski , bo FED Cup w Radomiu , przyjeżdża Halep, więc wypada się pokazać , a później przygotowania do mączki w Madrycie i Rzymie
 
Otrzymane punkty reputacji: +716
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Myślę , że odpuści Charleston , bo jest na liście , i wróci do Polski , bo FED Cup w Radomiu , przyjeżdża Halep, więc wypada się pokazać , a później przygotowania do mączki w Madrycie i Rzymie
Charleston odpuściła ze względu na "kontuzje barku". Do meczu z Halep nie dojdzie w BJKC bo rumunka zgłosiła kontuzje. Zastąpi ją Olaru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +716
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Idze należy się odpoczynek , więc zgłosiła lekka kontuzje ręki, to normalna zagrywka po zagraniu takiego maratonu.Ciekawe , czy po wycofaniu Halep pojawi się na turnieju w Radomiu , zapowiedziała , że tak. Jest to okres świąteczny , a z Warszawy do Radomia to rzut kamienia , więc nie można tego wykluczyć. Myślę , że odpuści Stuttgart , żeby lepiej przygotować się do zawodów w Madrycie i Rzymie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +716
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom