>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 22.03-02.04.2016

Status
Zamknięty.
H 902

hank

Użytkownik
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat meczu Kuznetsova - Makarova, bo nie bardzo rozumiem skąd takie kursy na Makarova. Kuznetsova nic nadzwyczajnego nie zagrała z Williams, po prostu Serena zagrała mega słabo.
A co tu sie wypowiadać, h2h mówi wszystko, Makarova nie ma sposobu na Kuze.
https://matchstat.com/tennis/h2h-odds-bets/Svetlana%20Kuznetsova/Ekaterina%20Makarova
2 ugrane sety w 6 meczach, a tak to baty ze szkoda gadac. Makarova tez nie gra tu nic specjalnego. A jakoś bardziej przemawia, &quot;nic specjalnego&quot; odnośnie pojedynku z Serena, bo na IW potrzeba bylo dopiero niezlej Azarenki zeby ja odesłać.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
A co tu sie wypowiadać, h2h mówi wszystko, Makarova nie ma sposobu na Kuze.
https://matchstat.com/tennis/h2h-odds-bets/Svetlana%20Kuznetsova/Ekaterina%20Makarova
2 ugrane sety w 6 meczach, a tak to baty ze szkoda gadac. Makarova tez nie gra tu nic specjalnego. A jakoś bardziej przemawia, &quot;nic specjalnego&quot; odnośnie pojedynku z Serena, bo na IW potrzeba bylo dopiero niezlej Azarenki zeby ja odesłać.
Z tym, że Makarova nie ma do tej pory sposobu na Kuzę jestem w stanie się zgodzić. Ale że Makarova nie gra tutaj nic specjalnego... Oglądałem wczorajszy mecz z Svitoliną i to była prawdopodobnie najlepsza Makarova jaką do tej pory widziałem, bardzo mało psuła, zamiatała zarówno forehadem jak i backhandem, Ukrainka biegała za końcową linią od lewej do prawej jak dziecko we mgle.
Nie widziałem meczu Kuzy z Sereną, ale widziałem za to finał IW Serena - Vicka, który Amerykanka przegrała na własne życzenie (nie umniejszając niczego Azarence, która gra ostatnio nieźle) w pierwszym secie bodajże 0/10 wykorzystanych BP, mnóstwo błędów, backhandy po linii albo w siatce albo 3 metry w aut. Podejrzewam, że mecz z Kuzą to ciąg dalszy kontuzji mózgu Amerykanki. Spodziewałem się kursów w okolicach 1.6 w stronę Makarovej. Wszystko co powyżej biorę z chęcią. Jeżeli Makarova zagra na takim poziomie jak ze Svitoliną powinna ograć bez większych problemów Swietę.

Typ: Makarova 2,10 , bet365
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
H 902

hank

Użytkownik
Ja Makarova widzialem już tyle razy w &quot;formie&quot;, ze zabraknie mi palcy zeby naliczyc. A zawsze kończyło sie tak samo, chocby tegoroczne AO.
Dla Ekateriny te warunki są średnie. Svetlanie, która potrafi byc jak sciana, powinny pomóc.
A przeciez Kuza absolutnie nie ogranicza się do obrony.
Jak Makarova weźmie seta to sie zdziwię.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova – Ekaterina Makarova 2 @ 2.12 [Pinnacle] 2/10j ⛔
To będą rosyjskie derby, w których jak dotąd lepiej spisywała się bardziej utytułowana Svetlana Kuznetsova. Myślę, że tym razem jest doskonała okazja dla Makarovej, aby poprawić sobie bilans bezpośredni pojedynków ze starszą koleżanką z reprezentacji.

Kuznetova ma już swoje lata, a w gorącym Miami warunki są naprawdę wymagające. Svetlana rozegrała tutaj 3 spotkania, wszystkie 3-setowe. W sumie na korcie spędziła 7 godzin, bez kilku minut. Dla porównania Makarova w ciągu 3 spotkań straciła tylko 1 seta i spędziła na korcie ponad 2 godziny mniej.
Myślę, również, że po sprawieniu największej sensacji (wyrzucenie z turnieju Williams), Kuznetsova może zagrać słabszy mecz. Ona już dokonała rzeczy wielkich w tym turnieju i myślę, że po takich emocjach, ciężko będzie utrzymać wysoki poziom gry. Troszkę mi to przypomina spotkania Pennetty z Vinci z zeszłorocznego finału US Open, gdzie Vinci po pokonaniu Sereny Williams nie była w stanie nawiązać walki z koleżanką z reprezentacji.
 
H 902

hank

Użytkownik
Panie zagrają o 19,30 miejscowego czasu (najwcześniej), więc nie ma mowy o jakimś grillu.
I to tyle, żeby obalić Twoje argumenty.
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Kuznetova ma już swoje lata, a w gorącym Miami warunki są naprawdę wymagające. Svetlana rozegrała tutaj 3 spotkania, wszystkie 3-setowe. W sumie na korcie spędziła 7 godzin, bez kilku minut. Dla porównania Makarova w ciągu 3 spotkań straciła tylko 1 seta i spędziła na korcie ponad 2 godziny mniej.
Typu nie neguję, ale pisanie czegoś takiego jest śmieszne i mija się z celem, dlatego, że to jest wprowadzenie ludzi w błąd.
Mianowicie: nie uwzględniłeś tego, że Makarova gra jeszcze w debla i jest na korcie prawie 8 godzin. Może gra deblowa to nie to samo, ok. Ale! Tak też się nie stoi i piłki same się nie wygrywają.
Mam nadzieję, że nie będzie usunięte, bo wydaję mi się, że jest to rzecz istotna.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Panie zagrają o 19,30 miejscowego czasu (najwcześniej), więc nie ma mowy o jakimś grillu.
I to tyle, żeby obalić Twoje argumenty.
Przecież ja nie napisałem, że będą grać w upale. Napisałem ogólnie, że w Miami są trudne warunki. Jest gorąco i wieje wiatr. Bardziej chodziło o ogólne zmęczenie cały turniejem.
Typu nie neguję, ale pisanie czegoś takiego jest śmieszne i mija się z celem, dlatego, że to jest wprowadzenie ludzi w błąd.
Mianowicie: nie uwzględniłeś tego, że Makarova gra jeszcze w debla i jest na korcie prawie 8 godzin. Może gra deblowa to nie to samo, ok. Ale! Tak też się nie stoi i piłki same się nie wygrywają.
Mam nadzieję, że nie będzie usunięte, bo wydaję mi się, że jest to rzecz istotna.
Oj kolego, kolego.. Masz racje, że Makarova gra debla, również masz racje, że w tym deblu nie traci się wielu sił, bo wysiłek w tej grze jest porównywalny do treningu. Jak już mnie bardzo chcesz poprawiać to rób to dokładnie. Kuznetsova również grała w deblu, co prawda Makarova rozegrała 1 mecz więcej, ale tak jak napisałem wyżej to deble dla Makarovej i Kuznetsovej to są raczej treningi, aniżeli prawdziwe granie.
P.S. Ogólnie to te wszystkie wpisy do usunięcia, bo to jest śmiecenie tematu i szukanie spiny na siłę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Samo pokonanie Sereny wpłynie tak na psychikę Kuznetsovej że powinna to wygrac ...
No takie Januszowe myslenie.Kurs jest zanizony Bo wygrala z Williams.Value jest na przeciwniczke.Ile to razy dogi utapialy zaraz po pokonaniu kogos z topu.Typ przeciwko Kuznetsovej z serii must bet I tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
H 902

hank

Użytkownik
Keys win 2 Bet 365
Gra tutaj fantastycznie, serwis, forhend funkcjonują jak trzeba i nie ma co zbierać.
Z Vinci 41 winerów, z Begu nie oglądałem, ale wiem jak gra Begu, więc liczba pewnie podobna.
Kerber w formi to pewnie najlepsza defensorka na świecie, ale w formie najwyższej nie jest. Keys zatrzyma dopieri Aza, a i tego nie jestem do końca pewien.
Kuza win 1,8 bet 365
Fizycznie wyglada świetnie, tenisowo bije na głowę rywalke. Timei już tutaj nie powinno być, Halep myślała że samo się wygra, i to rozproszenie kosztowało ją awans.
Z Radwańska też na poczatku nie było kolorowo, dziś jak znowu prześpi początek, to Rosjanka nie da wrócić, jest na to zbyt doświadczona.

Skoro podajesz typy, to dopisz kursy i bukmachera./Macko18
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Keys win
Gra tutaj fantastycznie, serwis, forhend funkcjonują jak trzeba i nie ma co zbierać.
Z Vinci 41 winerów, z Begu nie oglądałem, ale wiem jak gra Begu, więc liczba pewnie podobna.
Kerber w formi to pewnie najlepsza defensorka na świecie, ale w formie najwyższej nie jest. Keys zatrzyma dopieri Aza, a i tego nie jestem do końca pewien.

Kuza win
Fizycznie wyglada świetnie, tenisowo bije na głowę rywalke. Timei już tutaj nie powinno być, Halep myślała że samo się wygra, i to rozproszenie kosztowało ją awans.
Z Radwańska też na poczatku nie było kolorowo, dziś jak znowu prześpi początek, to Rosjanka nie da wrócić, jest na to zbyt doświadczona.

Tenisowo bije rywalkę na głowę?! Człowieku Timea ograła już tutaj Anę,Agę i Simone i to zwycięstwo z Simoną jest najbardziej wartościowe.Piszesz analizę pod typ umiejszając zasługi Timei. Mecz zapowiada się na bardzo ciekawy i bezpieczniejsze jest typowanie overu 20,5 gema niż zwycięstwo którejś zawodniczki.Tak opisałeś to wszystko jakby w ogóle Timea nie potrafiła grać.Ja mogę to zrobić w ten sposób... Swieta ograła słabo grająca Serenę, z Makarovą wygrała bo ma na nia patent wystarczy spojrzeć H2H...mógłbym tak napisać ale nie będe pisał byle czego więc ty też tego nie rób ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Szwajcarka bije Isie i Halep na ktore byly kursy 1.36 a tutaj ze Hank piszesz ze to przez rozluznienie ehehe nie wiem czy sie smiac czy plakac naprawde.
To jest turniej Baczynski i niech ona leci dalej Ruska jej nie zatrzyma.
 
H 902

hank

Użytkownik
Kuza, kondycyjnie tutaj świetnie przygotowana, taktycznie top światowy, nienaganna technicznie, 3 Szlemy, 5 Finałów WSa, ale pokraczna Timea lepsza? Bo co? Bo ograła Ane, ktorej w tenisa chce się grać 2 tygodnie w roku, Iske, która zdominowała fizycznie i Halep, która we frajerski sposób wypuściła wygrany mecz.
Chcecie to grajcie na Timee, nikt Wam nie broni.
Konar, od kiedy to kursy grają? No właśnie, no i jak tam Makarova?
Nawet się pomyliłem, 4 wygrane WSy, i łącznie 8 Finałów (4w/4l).
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
Co do meczu Konta J. - Azarenka V. skłaniam się do Azarenka -1,5@1,79 Óni

Widziałem ostanie mecze obu pań. Mecz Konta-Niculescu a Azarenka-Muguruza to dwa różne światy. W pierwszym szybkość i moc zagrań 20% mniejsza niż w tym drugim. Poziom czasami żenujący, ale to głównie za sprawą Rumunki i jej idiotycznych zagrań. Konta mogła rzeczywiście wyglądać na mocną, ale jak dostawała co chwilę lekką piłkę na środek kortu, którą mogła skończyć jak chciała...
Drugi mecz to najlepszy damski mecz jaki ostatnio widziałem. Dziewczyny grały na 100% przez cały czas, z tą samą mocą i szybkością. Walka o każdy gem. Pełno znakomitych różnorodnych zagrań z obu stron - dwa tiebreaki. Gdyby Konta musiała tak pograć, to po chwili poplątałyby się jej nogi mam wrażenie - to nie jej poziom.
Jeśli Azarenka miałaby zagrać tak jak z Muguruzą, to nawet U17,5 tu wejdzie.
Ryzyko chyba tylko takie, że jak będzie szło za łatwo, to Azarenka za bardzo wyluzuje i nie będzie cisnąć cały czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Kuza, kondycyjnie tutaj świetnie przygotowana, taktycznie top światowy, nienaganna technicznie, 3 Szlemy, 5 Finałów WSa, ale pokraczna Timea lepsza? Bo co? Bo ograła Ane, ktorej w tenisa chce się grać 2 tygodnie w roku, Iske, która zdominowała fizycznie i Halep, która we frajerski sposób wypuściła wygrany mecz.
Chcecie to grajcie na Timee, nikt Wam nie broni.
Konar, od kiedy to kursy grają? No właśnie, no i jak tam Makarova?
Masz racje nikt nam nie broni grac na Timee.Chodzi tylko o to ze pisze analize pod typ a pozniej ktos to czyta...no bo jak mozesz pisac ze Timea jest pokraczna?!Wyliczyles sukcesy Kuznetsowej ale czemu nie podales w ktorym to bylo roku?Svieta ma forme ale Bacinszky nie gra zle bo jednak cos tam musiala zagrac ogrywajac Age i Simone.Ja gram over 20.5 gema bo to najbezpieczniejsze w tym spotkaniu rozwiazanie.Pozdrawiam.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Backhinsky w tym turnieju gra naprawde niezle.. WIdzieliscie jej spiny na koncowa linie z FH??? Niepotrzebnie gra slajsem FH bo 1 set byl patologia.. Jak gra z Fh i gra spinami ciezko rywalkom odgrywac pilki. Aczkolwiek Swieta gra ladnie, agresywnie, atakuje, Jak Bakszinski bedzie defensywna jak w 1 secie, Swieta moze pojsc za ciosem. Mimo wszystko jak Swieta bedzie grala tak agresywnie jak ostatnio i bedzie trafiac( a mysle, ze bedzie) to wcale nie jest powiedziane, ze gladko wygra szwajcarka, set dla Swiety na lajfie mozna brac.. Konta dzis poleci, no chyba,ze mafia wjedzie i Konta wygra ????
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Kuznetsova vs Bacszinsky over 21,5 gema --&gt; 1.8 Betano
Krótka pilka co do tego meczu. Jak dla mnie to będzie typowy mecz na wyniszczenie, a co za tym idzie walka o każdą piłkę, co gwarantuje przynajmniej jednego tie-breka, a i z dużym prawdopodobieństwem 3 sety. Svetlana: 2 mecze w Miami, dwie wygrane po 2:1 w tym dwa tie-breaki. 28 gemów w meczu z Sereną i 32 w bratobójczym pojedynku z Makarovą. Timea: 2 mecze i dwa zwycięstwa po 2:1. Z Isią 28 i z Simoną 27 gemów w meczu. Patrząc na to jak waleczne i zdeterminowane zawodniczki wyjdą dziś na kort, powinniśmy być świadkami co najmniej 22 gemów. Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Kuznetsova vs Bacszinsky over 21,5 gema --&gt; 1.8 BetClic ⛔

Popieram kolegów wyżej. Już dwa razy tu pisałem w meczach Bacinszky o overach i 2 razy gładko weszło.Wcześniej linia była 20,5 teraz jest 21 co jest żadną różnicą. Liczę że w końcu Bacinszy dociągnie jakiego seta do tie-breka.Zapowiada się spotkanie na wyniszczenie i kurs pobieram z wielkim optymizmem.Pozdrawiam!

Zabrakło jednego gema...szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
Viktoria Azarenka - Kerber 1 @1.28 bet365

Nie mam zadnych watpliwosci kto z tego pojedynku wyjdzie gora! Vika jest w kapitalnej formie i idzie jak burza po drugi tytul z rzedu. Forma po stronie Azy , H2h po stronie Azy dodatkowym atutem przemawiajacym za bialorusinka jest to ze z pewnoscia zrobi wszystko aby zrewanzowac sie za nieoczekiwana porazke na AO , taki wiec wszystkie znaki na niebie wskazuja ze zwyciezczyni moze byc tylko jedna...:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom