>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Miami, 22.03-02.04.2016

Status
Zamknięty.
oeb 257

oeb

Użytkownik
Muguruza Garbine vs Cibulkova Dominika
Typ: 1 @1.73 [Pinnacle]

Typ raczej na przeczucie, ponieważ na dzień dzisiejszy trudno wskazać mi ze stuprocentową pewnością na jedną z dziewczyn. Obie lubią bić mocno FH szukając linii, lecz ze skutecznością u obu bywa różnie. Raczej będzie to mecz walki, na wyniszczenie przeciwniczki. Stawiam na Hiszpankę, ponieważ w mojej subiektywnej opinii jest mocniejsza mentalnie i chyba również regularniejsza. Poza tym w tym sezonie jak na razie pod względem wyników u Muguruzy bryndza i czas powoli dojść do jakiejś konkretnej rundy. Poza tym nie ukrywam, że liczę po cichu na magic touch Samuela Sumyka ;)

6 (3) /7 6/3 7/5 ✅

Jankovic Jelena vs Linette Magda
Typ: 1 -1.5S @1.73 [Pinnacle]

Tutaj sprawa dość prosta. Głupio mi zawsze kiedy typuję przeciwko biało-czerwonym, ale w bukmacherce nie ma sentymentów. Magda w pierwszej rundzie sprawiła niespodziankę odprawiając reprezentantkę gospodarzy Bethanie Mattek-Sands. Mecz morderczy na trzy sety w tym TB, więc piętno na Polce na pewno jakieś tam odciśnie. Z drugiej strony psychicznie na pewno Magda będzie na fali; to był drugi mecz (wliczając kwale) na Key Biscayne gdzie jako underdog odprawiła faworytkę. Trzeci raz moim zdaniem się nie uda. Serbka to defensorka, przyspawa się do linii końcowej i będzie przebijać, a Magda cóż... będzie walić po autach (tak to widzę). Zwycięstwo Serbki bez straty seta jednak dość ryzykowne, bo Jelena to Migrena i przestoje, błędy, fochy to jej nieodłączni kompani na korcie. Lecz myślę, że nie dzisiaj, nie w meczu z Polką, która czasami chce za bardzo i wtedy wszystko się wali. Doświadczenie powinno wziąć górę, toteż stawiam na pewne zwycięstwo Serbki.

0/1 ret. ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Elena Vesnina(+4,5g) – Venus Williams 1 @ 1,67 [SportingBet] 3/10j ✅
Bukmacherzy dość zdecydowanie faworyzują w tym spotkaniu Venus Williams. Myślę, że wyraźne stawianie w roli faworytki Williams jest związane głównie z jej osiągnięciami i występami z przeszłości. W obecnym sezonie Amerykanka gra słabo. Jej fani mogą zarzucić mi, że wygrała turniej w Tajwanie, ale patrząc na obsadę tych zawodów i rywalki, które pokonała w drodze po ten tytuł uważam, że jest to najmniej cenne trofeum w całej karierze Venus.

Vesnina mimo obecnie słabego rankingu grać w tenisa potrafi. Pokonała w tym sezonie m.in. Garcia, Halep czy Wozniacki. Do tego w Miami Open potwierdziła w kwalifikacjach i 1 rundzie, że jest dobrze przygotowana. W zasadzie w każdym meczu miażdżyła rywalki, oddając im po kilka gemów. Pewność siebie po takich zwycięstwach rośnie, a i ogranie na nawierzchni przed spotkaniem z Williams może być kluczowe.
Myślę, że Rosjanka wychodząc na ten mecz nie przestraszy się bardziej utytułowanej rywalki. W końcu bilans bezpośrednich pojedynków między nimi wynosi 2-2, także ona wie jak wygrywać z Williams. Handicap, który proponuje może być trafiony nawet w przypadku porażki Vesniny w 2 setach, także myślę, że po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wojak1908 735

wojak1908

Użytkownik
Jestem nowy, ale temat juz swoj zalozylem gdzie zapraszam, bo sporo zarobicie. Zaraz dodam tam ten typ :
Azarenka - Puig under 18.5 @1.90 b365 stawka 3j.
Puig to sila razy ramie, Azarenka po triumfie bedzie nabuzowana, zdobywa swoj ranking i tutaj tez powinna byc wysoko. Wszelkie wymiany powinny byc dla Azy, potrafi przetrzymac niejednaz a Monica gdy serwis bie siedzi i fh, nie ma nic do zaprezentowania. To tak po krotce. 6 gemow to max co ugra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Elina Svitolina Caroline Wozniacki

Svitolina 1.83 bet365

Specjalnosc zakladu Ukrainka bedaca w niezlym gazie podejmuje dzisiaj stara wyjadaczke kortow twardych Dunke Carloline Wozniacki ,ktora od poczatku sezonu jest daleko w lesie od swojej optymalnej dyspozycji.Gdyby Caro grala z jakims leszczem darowalbym sobie ale kurs na svitoline naprawde jest warty ryzyka.Wozniacki zawsze slynela z nudnego, usypiajacego stylu gry obecnie przebijactwo jej nawet nie wychodzi nie ma defensywy ,nie ma serwisu mnustwo bledow,meczy sie praktycznie w kazdym spotkaniu,nie ma pomyslu na akcje. Radzilbym aby Caro zamiast brylowac na bankietach zadzwonila do swojej przyjaciolki Radwanskiej aby potrenowaly razem bo naprawde nieciekawie to wyglada,przyda jej sie troche lekcji od mistrzyni naszej.Porazka z Zhie Zhang w Indian Weel,porazka z Heather Watson Montreal moze rywalki nie byle jakie ale stara Dunka byla top 5 rankingu WTA to by je zjadla.Svitolina obecnie gra wlasnie podobnie jak Caro za swietlnych lat ,doskonale porusza sie po korcie,mega walecznosc,defensywa extra ,walczy o kazda pilke no i przede wszystkih chce sie jej grac czego nie moge niestety powiedziec o Carlolinie.Typ z duzym prawdopobienstwem sukcesu mimo iz kursy wskazuja na typowe 50/50 to forma jak najabardziej po stronie Ukrainskiej.Caro wypalona choc napewno glodna sukcesow.
 
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
C.Garcia-Kuznetsova 1 @1.7 oonibet ⛔ i co powiedziec po takim meczu... boli oddany serwis w ostatnim secie przy 3-3 i 40-00 Garcii
Garcia po dwoch bardzo trudnych meczach, ale to akurat dla niej plus. Francuzka pozegnala sie w Indian Wells z turniejem w swoim pierwszy meczu, wiec mobilizacja jest duzo wieksza. Widzialem obydwa mecze Garcii, zarowno z Lucic jak i duza czesc z Petkovic, chociaz mecz z Niemka to byl grany na jednym z tych dalszych kortow, gdzie ujecie kamery sprawia, ze ogladanie nie nalezy do duzej przyjemnosci. Wrazenia mam takie, ze Lucic nastawila sie glownie na ten turniej w Miami i walila jak opetana, wiec niejedna rywalke by ograla. Petkovic z kolei w Miami nigdy nigdy nie schodzi ponizej bardzo dobrego poziomu i pokonanie Niemki w tym turnieju to zawsze jest sukces. Ogromna walka w tamtym meczu byla, zreszta warto wspmniec, ze Niemka wygrala w meczu bodajze 10 punktow wiecej. Po drugiej stronie Kuznetsova, czyli legenda tenisa, dwukrotna zdobywczyni szlema. Rosjanka nie gra juz dla rankingu generalnie. Ona obecnie tylko bardzo dobrze gra na kilku turniejach na przestrzeni kilku tygodni. W ostatnich dwoch-trzech sezonach byla przeciez nawet tak, ze Kuznetsova prawie w ogole nie pojawiala sie na kortach, ilosc startow wrecz malutka, jak nie zadna, a pozniej przychodzil ulubiony French Open i Rosjanka wyskakiwala z krzakow. Ogromnie cenie Kuznetsova za jej osiagniecia, Caroline Garcia jakies tam sznase na wygranie szlema niby ma, ale prawdopodobienstwo, ze zblizy sie osiagnieciami do Kuznetsovej jest bardzo male. Niby moze Kuznetsova grac na jeden turniej tez, ale trzy sety w Witthoeft, gdzie wynik nie byl przesadzony, to mnie nie przekonuje w ogole. Juz wedlug mnie Petkovic i Lucic by ograly ta Witthoeft pewniej. Meczu Kuznetsovej oczywisicie nie widzialem, ale wydaje mi sie, ze dobrze te wyniki &quot;przeczytalem&quot;. Wiek Kuznetsovej nie pomaga, ten sezon jest na razie slaby, Garcia jest raczej wschodzaca gwiazdka, ktora coraz czesciej kreci coraz lepsze wyniki, wiec typuje zwyciestwo tej perspektywicznej rywalki i przeczuwam koeljne starcie z Serena Williams w Miami, gdzie Francuzka spotkala sie juz z dominatorka kortow dwa sezony temu i wowczas mecz rozstrzyganal sie na dystansie trzech setow.
Gibbs-Muguruza B. 2 @1.55 ex p ✅
To juz z gory propozycja na jutro. Juz zaczyna spadac u niektorych bukmacherow, ale po meczu Muguruzy z Cibulkova nawet mozna sie bylo tego spodziewac
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Kvitova vs Makraova 2 @ 2.5 pinnacle ✅
Pora wrócić i coś pograć pod koniec marca po fatalnym początku. Czeszka gra straszny gniot. Do tego ciągle zostaje bez trenera. Nie kończy wielu piłek i słabo wytrzymuje wymiany. Do tego jak ktoś zaczyna jej slajsować dobrze w wymianach to bardzo się gubi, a jej gra przy siatce to jeden wielki dramat. Wystarczy obejrzeć mecz z Falconi. Makarova solidna rosyjska zawodniczka. Coś tu pogrywa może nic wielkiego, ale na tak grającą Kvitovą to raczej powinno wystarczyć. Ogólnie taka myśl ostatnio przechodzi, że kończy się pewna era w tenisie żeńskim. Williams nie taka groźna. Kvitova bijąca na pałe również raczej nic wielkiego już nie osiągnie. Ivanovic to już zupełny dramat. Sharapova wiadomo może już nawet nigdy nie wrócić co wydaję mi się wielce prawdopodobne. Woźniacki też padła i zajmuję się bardziej modą. Radwańska Kerber Azarenka raczej ta 3 powinna dominować w tym sezonie, ale zobaczymy co to będzie.
Bacinsky vs Ivanovic 1 @ 2.1 pinnacle ✅
Szwajcarka kontra pani forehand. Co przemawia za Anna? Nic za nią nie przemawia. Wolne korty więc nie będzie mogła kończyć swoich uderzeń. Niby jest tu trochę szybciej jak na indian wells, ale opinie są mocno na ten temat podzielone. Gdzieniegdzie pojawiają się głosy, że jest tu nawet wolniej i szczerze mówiąc mi tak się wydaję po obejrzeniu paru meczy. Szwajcarka gra bardzo cierpliwie i mądrze. Anna się spali. Masa podwójnych błędów i masa piłek autowych. Na nią w tym momencie nie trzeba wielkich umiejętności. Grać do backhandu i czekać aż sama przegra mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Watson - Wickmayer
Wygra: Watson @1,69✅✅ Pinnacle

Watson w niesamowitym gazie. Pokonala w 2r Stephens, ktora zanotowala kolejna porazke w swoim kraju. Watson pokazuje obecnie kapitalny tenis, walecznos, swietna gra w obronie, wszystko wraca na druga strone kortu, nawet po mocnych zagraniach rywalek, porrafi przyspieszyc oraz obrocic bh w dowolnym kierunku, dociagniettm do linii.Wickmayer oczywyscie 3r ale to zasluga nadal mysle kontuzjowanej Safarovej, ktora niestety nadal tylko probuje wrocic do touru. Na rozkladzie 2, tak na prawde zawodniczki probujace wrocic do gry, co sie stanie gdy dzisiaj przyjdzie jej stanac naprzeciwko zawodniczce w formie i gazie? Odpowiedzcie sobie sami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Myślicie, że w meczu Azarenka - Linette może paść w którymś secie wynik 6:0? ???? myślę, że kursy jak zawsze na takie zdarzenie będą wysokie, a wydaje mi się to w tej potyczce prawdopodobne, szczególnie że Azarenka potrafiła już tak odprawić z kwitkiem dużo lepsze zawodniczki ;)
6:3/6:0 ✅ ✅ ✅
 
miczz 21

miczz

Użytkownik
Makarova E. / Strycova B. - Chan H-C. / Chan Y-J. @ 2 1.53 bet365

Dwie solidne Chinki z Tajwanu, które są dobrze ograne w parze zagrają z nieograną parą rosyjsko-czeską, które ponadto nigdy wcześniej ze sobą nie grały w duecie, dość pewny typ, na solidnym kursie. Tajwańska para ograła już w tym roku takie deble jak Kerber/Petković czy Errani/Suarez Navarro. Dzisiejszy mecz nie powinien stanowić dla nich problemu.
....
Wydaje mi się że Janina dziś stawi opór Watson, o ile z nią nie wygra. To że Brytyjka ograła Stephens nie jest dobrym argumentem, Amerykanka totalnie nie ma formy obecnie. Tak czy siak zapowiada się ciekawy mecz, a tennis kobiecy jak wiemy haha jest nieobliczalny ????
...
Linette będzie miała gumową rękę ???? ale nie wydaje mi się że da sobie wbić seta na sucho ???? w końcu nie ma nic do stracenia, a może się &quot;jakoś&quot; pokazać.


p.s mój perwszy post na forum ???? pozdro Gamblerzy xd

I co w związku z tym? Czy ta niemiecka para to jakaś wartość w tourze, żeby pokonanie jej stawiać jako wyznacznik? Właśnie, że nie. Angie z Andreą grają rzadko, powiedziałbym, że od święta, więc nie przykładałbym uwagi do tamtego meczu. Pokonanie drugiej pary to już na pewno coś więcej i prędzej właśnie Baśkę z Ekateriną porównałbym do Sary z Carlą. Swoją opinię o tym meczu wyraziłem już gdzieś wyżej, wspominając o tym, że na start było ponad 1.7 na Chanki.

luźno przeoczyłem ????

zobaczymy ???? Makarova ma dwa mecze pod prąd, zejdzie z kortu zbita po meczu z Kvitową, która raczej ją rypnie, może lekkie zmęczenie też mieć wpływ.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Tajwańska para ograła już w tym roku takie deble jak Kerber/Petković
I co w związku z tym? Czy ta niemiecka para to jakaś wartość w tourze, żeby pokonanie jej stawiać jako wyznacznik? Właśnie, że nie. Angie z Andreą grają rzadko, powiedziałbym, że od święta, więc nie przykładałbym uwagi do tamtego meczu. Pokonanie drugiej pary to już na pewno coś więcej i prędzej właśnie Baśkę z Ekateriną porównałbym do Sary z Carlą. Swoją opinię o tym meczu wyraziłem już gdzieś wyżej, wspominając o tym, że na start było ponad 1.7 na Chanki.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
C.Garcia-Kuznetsova 1 @1.7 oonibet
Garcia po dwoch bardzo trudnych meczach, ale to akurat dla niej plus. Francuzka pozegnala sie w Indian Wells z turniejem w swoim pierwszy meczu, wiec mobilizacja jest duzo wieksza. Widzialem obydwa mecze Garcii, zarowno z Lucic jak i duza czesc z Petkovic, chociaz mecz z Niemka to byl grany na jednym z tych dalszych kortow, gdzie ujecie kamery sprawia, ze ogladanie nie nalezy do duzej przyjemnosci. Wrazenia mam takie, ze Lucic nastawila sie glownie na ten turniej w Miami i walila jak opetana, wiec niejedna rywalke by ograla. Petkovic z kolei w Miami nigdy nigdy nie schodzi ponizej bardzo dobrego poziomu i pokonanie Niemki w tym turnieju to zawsze jest sukces. Ogromna walka w tamtym meczu byla, zreszta warto wspmniec, ze Niemka wygrala w meczu bodajze 10 punktow wiecej. Po drugiej stronie Kuznetsova, czyli legenda tenisa, dwukrotna zdobywczyni szlema. Rosjanka nie gra juz dla rankingu generalnie. Ona obecnie tylko bardzo dobrze gra na kilku turniejach na przestrzeni kilku tygodni. W ostatnich dwoch-trzech sezonach byla przeciez nawet tak, ze Kuznetsova prawie w ogole nie pojawiala sie na kortach, ilosc startow wrecz malutka, jak nie zadna, a pozniej przychodzil ulubiony French Open i Rosjanka wyskakiwala z krzakow. Ogromnie cenie Kuznetsova za jej osiagniecia, Caroline Garcia jakies tam sznase na wygranie szlema niby ma, ale prawdopodobienstwo, ze zblizy sie osiagnieciami do Kuznetsovej jest bardzo male. Niby moze Kuznetsova grac na jeden turniej tez, ale trzy sety w Witthoeft, gdzie wynik nie byl przesadzony, to mnie nie przekonuje w ogole. Juz wedlug mnie Petkovic i Lucic by ograly ta Witthoeft pewniej. Meczu Kuznetsovej oczywisicie nie widzialem, ale wydaje mi sie, ze dobrze te wyniki &quot;przeczytalem&quot;. Wiek Kuznetsovej nie pomaga, ten sezon jest na razie slaby, Garcia jest raczej wschodzaca gwiazdka, ktora coraz czesciej kreci coraz lepsze wyniki, wiec typuje zwyciestwo tej perspektywicznej rywalki i przeczuwam koeljne starcie z Serena Williams w Miami, gdzie Francuzka spotkala sie juz z dominatorka kortow dwa sezony temu i wowczas mecz rozstrzyganal sie na dystansie trzech setow.
Nie będę pisał kolejnej analizy na to spotkanie, bo mija się to z celem. Zdecydowanie popieram typ. Garcia to zawodniczka niemal kompletna, mająca &quot;papiery&quot; na grę z czołowymi zawodniczkami. Jej najlepsze uderzenia to serwis i FH. Przy siatce też sobie dobrze radzi, w końcu jest dobrą deblistką.
Kuznetsova to wybitna zawodniczka. Niestety powoli wiek daje o sobie znać i coraz trudniej będzie walczyć z młodymi, głodnymi sukcesu tenisistkami.
Kursy już mocno poleciały, ale jeszcze takie 1.66 jak najbardziej do grania w Unibecie.

Garcia @ 1,66 Unibet
⛔ nie da się wygrać z Kuzą, przy takiej liczbie błędów w kluczowych momentach.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Watson 1.60 STS ✅✅✅

Brytyjka jest w optymalnej formie. Argumenty na jej korzyść przytoczylem w porzednim poscie. Aktualnie gra jak z nut. Spokoj, opanowanie oraz regularnosc to jej domena!


Andre@

Niestety poległem na Carolinie ⛔⛔⛔nierozumiem jak można było przegrać z Kuzą? Tyle okazji miała francuzka. Bez komentarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Gibbs-Muguruza B. 2 @1.55 exp
Nie chce sie rozpisywac, przy meczu Garcii tyle napisalem i przegrala w tie-breaku. Muguruza bardzo fajny mecz z Cibulkova zagraly, a Cibulkova w Miami na pewno fajne wyniki krecila. Muguruza - po spektakularnym ubieglym sezonie - na razie ten sezon bez wyniku, ale akurta w Miami to moze blysnac. Hiszpanka silowo wiadomo swietna. Malo kto pamieta, ze Muguruza blysnela w tym turnieju jeszcze kiedy byla prawie nieznana zawodniczka. Muguruza tez na Florydzie swego czasu trenowala w Akademi bolleteriego wiec klimaty Florydy obce im nie sa. Mysle, ze to dobre miejsce dla Hiszpanki, zeby zagrac koncu o lepszy wynik. Mecz dosc pozno w nocy, ale p meczu Garcii z Kuznetsova to chyba mentalnie przybylo mi z 10 lat, wiec tym razem moze nie bede sie stresowac...
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Radwanska-Bacinszky over 20.5 gema 1.82. Unibet ✅

W koncu Aga dostaje rywalke ktora z pewnoscia powalczy o dobry wynik.Nie bede rozpisywal sie o rankingach i meczach bo to kazdy moze sobie sprawdzic.Radwanska idzie jak burza ale jej dzisiejsza przeciwniczka eraca do formy.Stawialem Bacinszky z Ana i sie nie zawiodlem wiec mam nadzieje ze i tym razem da zarobic.Obie spotkaly sie juz na korcie rok temu w Fed Cup i tam Aga dostala 6-1 6-1.Dzis licze na zaciety mecz a linia wcale nie jest za wysoka i moze byc pokryta w 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
wiktors 28

wiktors

Użytkownik
Radwanska, Agnieszka - Bacsinszky, Timea 2 @ 3.0 bet365 ✅
Ja idę krok dalej. Marzec bardzo intensywny dla Radwańskiej. Będzie to już 8 mecz w tym miesiącu. Niby tutaj dwa gładkie zwycięstwa ale oglądając ostatni mecz miałem wrażenie jakby w jej grze było trochę mniej energii, wygrane punkty przychodziły z dużo większym trudem. Zdarzał się już Radwańskiej po serii dobrych gier większe wpadki.
Bacsinszky widziałem tylko skrót meczu z Aną ale to co tam wyprawiała tylko przyklasnąć.
Jeśli zagra na podobnym poziomie Aga może mieć problemy.
Oczywiście nadal Radwańska jest faworytką ale granie po kursie 1,3 w tenisa to nie moja bajka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
halomilo 60

halomilo

Użytkownik
WTA - Miami Winner: Radwańska @15
Bukmacher : Betano.
Zastanawiam się nad stopniem szaleństwa w zagraniu na wygranie turnieju przez Radwańską, kurs obecnie wynosi 15. Przy odrobinie szczęścia, gdy wytrzyma fizycznie intensywne tempo, pokona Bacsinszky, Kerber i dojdzie to finału to prawdopodobnie spotka sciane w postaci Williams, lecz i z tą przeszkodą potrafiła sobie dać radę. Jest to bardzo optymistyczne, lecz WTA rządzi się swoimi prawami. Co o ty myślicie ?
 
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Przy odrobinie szczęścia, gdy wytrzyma fizycznie intensywne tempo, pokona Bacsinszky, Kerber i dojdzie to finału to prawdopodobnie spotka sciane w postaci Williams, lecz i z tą przeszkodą potrafiła sobie dać radę.
Nie rozumiem tego wpisu. Radwanska juz przeciez kiedys w Miami wygrala, to chyba jej drugi najwazniejszy tytul w kolejnosci po YEC w Singapurze na koniec tamtego sezonu i mysle ze bardziej ten tytul ceni niz wygrana w Canadian Open czy Pekinie, mimo ze kategoria turniejowa ta sama. Oczywiscie mamy wybitna tenisistek i zycze jej wygranej. Nie rozumiem natomast w ogole fragmentu, ze spotka sie z Serena Williams i ze z ta przeszkoda juz dala sobie rade. Radwanska zagrala 10 oficjalnych meczow z Serena i przegrala wszystkie 10, wiec jak dala rade? Szansa Agnieszki jest raczej taka, ze nie spotka sie z Serena.

Puchar Hopmana nie jest wliczany do oficjalnych meczow. Gdyby tak bylo, to Grzegorz Panfil moglby sie poszczycic wygrana nad Milosem Raonicem. To -co najwyzej- cos pomiedzy turniejem &quot;250&quot; a pokazówka. Ale rozumiem skad to wziałes.
 
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Korci mnie, żeby postawić dziś na Niculescu, która zagrała wczoraj fajny mecz z Coco. Konta natomiast męczyła się w 3-setówce z Vesniną. Nie siędzę zbyt mocno w kobiecym tenisie. Jakieś wskazówki co do tego meczu?
 
wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
Radwańska -1,5 seta Unibet kurs 2,07

Aga od początku sezonu jest w znakomitej formie.
Gra bardzo regularnie nie ma zastojów w grze i dziś powinna wygrać z Bacsinszky która w tym sezonie nie powala formą i przegrywała już gładko z Kastakiną , Beck czy Schmiedlovą
Za to Radwańska jak wygrywa robi to najczęściej w dwóch szybkich setach i dzisiaj będzie podobnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom