>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Madrid, 02.05 - 09.05.2015

Status
Zamknięty.
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Anka Ivanovic-Elena Svitolina

Svitolina win 2.20 William Hill


Ciekawa sytucja jak gram przeciwko pieknej to gra mecze zycia ,jak gram na win pieknej to przegrywa wygrane mecze po zawirowaniach psychicznych dlatego tak jej nie znosze :cool:. Teraz fakty Ivanovic ma ten sezon kiepsciutki wtopa goni wtope wrocily stare demony z przeszlosci czyli najgorsza zmora pieknej Anny MOZGOWNICA nie funkcjonuje jak nalezy,serwis nie siedzi zupelnie a jak serwis nie funkcjonuje na optymalnym poziomie to gra Serbki momentalnie sie sypie i tak bylo w meczu 1 rundy z Dulgheru Ivanovic nie mogla utrzymac wlasnego podania w ostatecznosci po maratonie przelaman to Rumunka serwowala po mecz ale jak to bywa u pan Rumunka nie wytrzymala cisnienia i przegrala na wlasne zyczenie zaslaniajac sie niby kontuzja..Svitolina na maczce jest bardziej ograna wygrala turniej w Marakeszu ,w Madrycie w 1 rundzie zmiotla mozna rzecz Hantuchova z kortu.Ivanovic na ziemi nie przekonuje mnie zupelnie w Stuttgarcie zagrala straszna patologie w meczu z Garcia ktos moze powiedziec ze to Garcia zagrala mecz zycia nic bardziej mylnego Serbka pomagala jak tylko mogla niewymuszonymi bledami wydaje mi sie ze podobnie bylo w spotkaniu z Rumunka niestety nie widzialem spotkania (moze i dobrze) Kursy na bedaca w gazie Svitoline spadaja mozna bylo zlapac kilka dni temu 2.75 teraz juz jest 2.2 Mam nadzieje ze Svitolinie starczy jeszcze paliwa na Ivanovic trzeba wykorzystac dslaba forme Ivanovic
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
jak na osobę która ma znawce wykazujesz się niesłychaną ignorancją. Oczywiście że nawierzchnia jest ważna i nie opowiadaj głupot o przygotowaniu fizycznym. Sabina Lisicki nie potrafi zupełnie grać na tej nawierzchni i otwarcie o tym mowi i dostaje łupnia na cegle od kogo popadnie w tej chwili. Jakbyś był wnikliwy zauważyłbyś że Sabina nie lubi tej nawierzchni i sama o tym mówi. Agnieszka Radwańska także oficjalnie o tym mówi że nie pasuje jej ta nawierzchnia.
Strasznie odwazna teoria, tylko ciezko ja skonfrontowac z faktem, ze Agnieszka Radwanska najlepszy turniej poza Indian Wells zagrala rok temu w ... Madrycie, gdzie zagrała w polfinale, a sam Wiktorowski wymienil ten biedny Madryt na cegle wsrod najlepszych turniejow Polki, ale wazne ze na forum jest sprzeciw.
Sabine Lisicki tez jaka to ona slaba. A rok temu w Madrycie w finale byl znakomity mecz Sharapovej z Halep i obydwie zaowdniczki graly znakomicie przez caly turniej. Pewnie to byl przypadek, ze jedyna zawodniczka, ktora urwala wtedy seta Halep i nawiazala wyrownana walke byla w 3 rundzie niejaka Sabine Lisicki.
Po prostu nie zgadzam sie z argumentami, ze zawoidwy gracz nie potrafi gdzies grac i powtarzam, ze wszytsko jest kwestia przygotowania.

Niektóre zawodnickzi nie potrafią grać na cegle mimo lat doświadczeń. Jak chociażby wspomniana przez scotrateza Lisicki czy otwarcie o tym mówiąca Aga.
Coz ja moge odpisac ? Dodajmy juz dla zabawy raz jeszcze Pavlyuchenkova. Jezeli wezmiemy Radwanska czy Pavlycuhenkova to obydwie byly w cwiercfinale Frrnch Open (przeciez zdecydowana wiekszosc zawodniczek moze tylko pomarzyc o takim wyniku), Lisicki w 3 rundzie, ale one nie umieja grac, to przypadek. No chyba, ze dla kogos dajmy na to cwiercfinal takiego turnieju WTA 250 w Pradze, a cwiercfinal French Open to wychodzi na to samo, ale wtedy szkoda prowadzic polemike. Pomiedzy zdaniem, ze ktos preferuje dana nawierzchnie i lubi jakas bardziej lub mniej, a teza ze ktos nie potrafi grac jest moim zdaniem ZASADNICZA roznica.
Jeszcze takie zabawne anegdoty. Moze jeszcze z 10 lat temu kazdy mowil, ze zaden Hiszpan nie wygra Wimbledonu w erze Open, a w 2008 roku zjawil sie niejaki Rafael Nadal, ktory wygral Wimbledon dwukrotnie.
Roberto Bautista Agut wygral swoj pierwszy turniej ATP na ... trawie, a Marinko Matosevic ktory do ubeglego roku nie potrafil w swojej karierze nigdy przebrnac pierwszej rundy szlema zrobil to na ... French Open. Ale oni niedawno tez jeszcze tam nie umieli grac, a nawierzchnie do dzis preferuja zupelnie odmienne, tylko co z tego ?
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Ivanovic vs Svitolina over 20.5 1.8 pinnacle ⛔ Niewiele zabrakło jeden gem dla Svitoliny i byśmy mieli over. Szkoda, ale przyjemnie sie oglądało.
Błędnym jest myśleć, że I nie umie grać na clayu wręcz przeciwnie. Ja to widzę tak umiejętności po stronie pięknej Anny a forma po stronie Svitoliny. Żadna z nich nie będzie chciała odpaść szybko z tego turnieju i nastawiam się tu na 3 setówke raczej chociaż może się skończyć po zaciętej walce w dwóch.
 
D 41

dalrid

Użytkownik
Strasznie odwazna teoria, tylko ciezko ja skonfrontowac z faktem, ze Agnieszka Radwanska najlepszy turniej poza Indian Wells zagrala rok temu w ... Madrycie, gdzie zagrała w polfinale, a sam Wiktorowski wymienil ten biedny Madryt na cegle wsrod najlepszych turniejow Polki, ale wazne ze na forum jest sprzeciw.
Sabine Lisicki tez jaka to ona slaba. A rok temu w Madrycie w finale byl znakomity mecz Sharapovej z Halep i obydwie zaowdniczki graly znakomicie przez caly turniej. Pewnie to byl przypadek, ze jedyna zawodniczka, ktora urwala wtedy seta Halep i nawiazala wyrownana walke byla w 3 rundzie niejaka Sabine Lisicki.
Po prostu nie zgadzam sie z argumentami, ze zawoidwy gracz nie potrafi gdzies grac i powtarzam, ze wszytsko jest kwestia przygotowania.


Coz ja moge odpisac ? Dodajmy juz dla zabawy raz jeszcze Pavlyuchenkova. Jezeli wezmiemy Radwanska czy Pavlycuhenkova to obydwie byly w cwiercfinale Frrnch Open (przeciez zdecydowana wiekszosc zawodniczek moze tylko pomarzyc o takim wyniku), Lisicki w 3 rundzie, ale one nie umieja grac, to przypadek. No chyba, ze dla kogos dajmy na to cwiercfinal takiego turnieju WTA 250 w Pradze, a cwiercfinal French Open to wychodzi na to samo, ale wtedy szkoda prowadzic polemike. Pomiedzy zdaniem, ze ktos preferuje dana nawierzchnie i lubi jakas bardziej lub mniej, a teza ze ktos nie potrafi grac jest moim zdaniem ZASADNICZA roznica.
Jeszcze takie zabawne anegdoty. Moze jeszcze z 10 lat temu kazdy mowil, ze zaden Hiszpan nie wygra Wimbledonu w erze Open, a w 2008 roku zjawil sie niejaki Rafael Nadal, ktory wygral Wimbledon dwukrotnie.
Roberto Bautista Agut wygral swoj pierwszy turniej ATP na ... trawie, a Marinko Matosevic ktory do ubeglego roku nie potrafil w swojej karierze nigdy przebrnac pierwszej rundy szlema zrobil to na ... French Open. Ale oni niedawno tez jeszcze tam nie umieli grac, a nawierzchnie do dzis preferuja zupelnie odmienne, tylko co z tego ?
I ja dodam nieco od Siebie.
Dziwne jest to forum.
Jest grupa osób które, nie ukrywam, piszą ciekawie wrzucając ciekawe
spostrzeżenia dotyczące odbywających się spotkań.
Ja osobiście nie sugeruję się podawanymi tutaj typami, aczkolwiek biorę pod uwagę Wasze przemyślenia, myślę że jak większość czytelników.
Kolega DX2 słusznie wskazał zawodniczkę, która biorąc pod uwagę wystawioną ofertę, wcale nie była na straconej pozycji, co również podkreśliłem i Nasze sugestie sprawdziły się w 100%.
Znalazł się jednak znawca, próbujący na siłę podważyć zdanie innych, właściwie nie podając argumentów. Mnie osobiście nie podoba się wyzywanie innych od ignorantów. Nie wiem gdzie jest admin tego forum, tutaj należy się minimum zółta kartka.
Dla podkreślenia znaczenia wpisów na forum, nie każdy ma czas pisać eseje na temat rozgrywanych spotkań, a krótkie są kasowane. Pozostają puste, jednostronnie opisane mecze, którymi ktoś się zasugeruje i traci często fajne kupony. Domyślam się że tak właśnie było z dzisiejszą podpowiedzią szanownego ѕcøtrateɀ-a. Ciekawe ile osób straciło przez tą nazwijmy to &quot;podpowiedź&quot;:
Mecz się odbył, odwrotnie niż wskazywało większość znawców tego forum i dla jasności nie jest to przypadek, że tak się właśnie zakończył, a Vinci z aktualną formą i nastawieniem pokona Cornet również na innych nawierzchniach.
PS. Poproszę o pozostawienie te posta, wbrew pozorom jest bardzo na temat.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
I ja dodam nieco od Siebie.

Dziwne jest to forum.

Jest grupa osób które, nie ukrywam, piszą ciekawie wrzucając ciekawe
spostrzeżenia dotyczące odbywających się spotkań.

Ja osobiście nie sugeruję się podawanymi tutaj typami, aczkolwiek biorę pod uwagę Wasze przemyślenia, myślę że jak większość czytelników.

Kolega DX2 słusznie wskazał zawodniczkę, która biorąc pod uwagę wystawioną ofertę, wcale nie była na straconej pozycji, co również podkreśliłem i Nasze sugestie sprawdziły się w 100%.

Znalazł się jednak znawca, próbujący na siłę podważyć zdanie innych, właściwie nie podając argumentów. Mnie osobiście nie podoba się wyzywanie innych od ignorantów. Nie wiem gdzie jest admin tego forum, tutaj należy się minimum zółta kartka.

Dla podkreślenia znaczenia wpisów na forum, nie każdy ma czas pisać eseje na temat rozgrywanych spotkań, a krótkie są kasowane. Pozostają puste, jednostronnie opisane mecze, którymi ktoś się zasugeruje i traci często fajne kupony. Domyślam się że tak właśnie było z dzisiejszą podpowiedzią szanownego ѕcøtrateɀ-a. Ciekawe ile osób straciło przez tą nazwijmy to &quot;podpowiedź&quot;:

Mecz się odbył, odwrotnie niż wskazywało większość znawców tego forum i dla jasności nie jest to przypadek, że tak się właśnie zakończył, a Vinci z aktualną formą i nastawieniem pokona Cornet również na innych nawierzchniach.

PS. Poproszę o pozostawienie te posta, wbrew pozorom jest bardzo na temat.
Nie musisz się martwić o pozostawienie tego postu bo zaraz na niego odpowiem. Mam to zrobić wnikliwie czy ogólnie? Chyba ogólnie, ponieważ to temat o typach bukmacherskich. Zacznijmy od tego ile ludzi zarobiła na moich typach a nie ile straciło. Przepraszam, to ja mam być nieomylny i nie pudłować? Cały mój temat jest na plus. W przeciągu ostatnich tygodni podałem około 32 typów na plus z tego jakieś 6 na minus. Kursy różne 1,50, 2.00 3.00 ostatnio podaje niskie bo zmusza mnie do tego oferta. Tego nie podkreslisz? Ten niejaki scotratez daje nieźle tutaj zarobić, a picie do mnie jest tylko dlatego jak nie trafie niski kurs. A co z pozostałymi ja się pytam? Pochwal się swoimi typami kolego. Już Ci podaje linki ostatnich moich turniejów. Możesz mi potem lajka kliknąć. Miami, Stuttgart Pragano i oczywiście obecny turniej który jest na plusie!. Jak ja nie lubie osób które czekają na zły typ niczym hieny ale żeby podziękować za pograny trafiony to można na palcach jednej ręki policzyć. Czepiasz się mojego zdania o nawierzchnie. Oczywiście że mam rację. Jak i Racje ma Jasmin Bogow i każdy kto chociaż minimalnie interesuje się tenisem. Kolejna sprawa panie polonisto. Ignorant to nie jest obraźliwie określenie. Jak chcesz komuś dać żółtą kartkę daj ją sobie za kiepskie douczenie.

Idą na mnie joby bo Errani przegrała wygrany mecz. Włoszka mogła zamknąc mecz 2:0 ale niestety zagrała koszmarne spotkanie serwisowo. Pavlyuchenkova nie potrafi grac na cegle i to podtrzymuje. Nie każda zawodniczka potrafi się ślizgać, nie każda zawodniczka lubi po korcie biegać i robić kilkanaście wymian aby zdobyć punkt czego przykładem jest Sabina Lisicki. Mączk, trawa, hard to trzy różne nawierzchnie i niech sobie niektórzy wbiją to do swojej ciasnej główki że są zawodniczki mocne na niektórych nawierzchniach jak i są zawodniczki słabsze na niektórych nawierzchniach. Np. Radwańska dobrze sobie radzi na trawie, Włoszki na cegle. Przykładów jest od groma. W ten sposób zawodniczki osiągają przewage nad niektórymi na korcie. Rzecz jasna liczy się też forma. Jak ktoś ma beznadziejną lub zagra słaby mecz to nawet Pavlyuchenkovej się poszczęście która wypadnie z hukiem w następnym meczu bo zagrała koszmar serwisowy. Ogólnie gra benadziejnie na cegle co potwierdziła niedawno w chociażby w Fed Cupie. Jeszcze raz powtarzam. Jak ktoś ma pisac głupoty lub byc ignorantem niech nie pisze nic albo niech się zastanowi dwa razy zanim coś napisze.

Za chwilę dodam typ na jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tak to już jest... coś nie wejdzie jak ktoś poleca, napiszę do tego obszerną analizę co potem okazała się jednak jak psu buda ale i w bukmacherce tak jest. Czasem wiedza jaką posiadamy w danej dyscyplinie, nie przekłada się w rzeczywistości. Jakiś zawodnik może mieć gorszy dzień, może trafić na zawodniczkę która dosłownie trafia wszystko. Taki jest sport, nie można oceniać od razu z góry a po meczu wyzywać, bo tu każdy gra swoje pieniądze. Co prawda pieniądze są rzeczą nabytą, ale nie należy od razu przestawiać tą osobę w złym świetle, zwłaszcza że kiedyś wiele dla tego działu robiła. Sam nie jestem święty, bo i ja jak napiszę analizę potem okazuje się nie trafna, ale nie wolno się poddawać i przede wszystkim grać z głową. Scotratez, był kiedyś znawcą i co tam odwalał to była na prawdę solidna robota. Teraz już wtopa na Errani i Scotratez ten zły, no ludzie to jest tylko sport, to nie jest jego wina że jego zawodniczka dziś zagrała tak a nie inaczej jak by stawiający tego chcieli. Moim zdaniem, większość powinna grać swoje bety pisać swoje przemyślenia, a nie potem częstować jadem jak to zwykle bywa. Bo niestety większość z tym forumku zależy na tym żeby wtapiać, jak ktoś coś postawi. Ja tam się nie przejmuję opinią ludzi, gram swoje i będę grał, a jeśli komuś coś polecę, to muszę być tego pewny. Tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik

6#
WTA - Madryt
Agnieszka Radwańska - Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki (1,50)✅ Bet365

3/10​
Cóż. Przed turniejem śmiało bym poszedł w stronę Caroliny Wozniackiej. Sprawa się jednak skomplikowała za sprawą jej niezbyt udanych występów w Madrycie. Oczywiście Caro oba mecze tutaj wygrała 2:0, jednak styl miał dużo do powiedzenia. Do czego zmierzam. Wozniacki jest pasywna, oszczędna w swojej grze, wyrzuca piłki któych w Stuttgarcie nie wyrzucała, no przynajmniej nie w tak dużym stopniu. Na plus jest pomimo wszystko dobra dyspozycja serwisowa i siły. Dunka ma spore akumulatory. Uprawia regularny jogging i należy do wytrzymałych zawodniczek dlatego uważam, że nawet jutro gdy gra kleić się nie będzie, i wda się w maratony z Agnieszką Radwańską, a sam mecz będzie trwać możliwe trzy sety Dunka ostatecznie wytrzyma fizycznie spotkanie. Dlaczego tak trudny scenariusz zakładam? Polka w tym turnieju gra o wiele lepiej niż w Fed Cupie czy w meczu z Sara Errani. Nie dziwi mnie brak mobilizacji, ponieważ Polka broni tutaj punktów za półfinał. Agnieszka nie przepada za mączką i mówi to otwarcie. Jednak radzi sobie poprawnie a nawet lepiej niż poprawnie, chociaż zasługa są tutaj głównie przeciętnych rywalek. Jutro czeka Polkę prawdziwy test. Nie sądzę aby Caro rozjechała Polkę, tak samo nie uważam że mecz może się szybko skończyć, ponieważ jak napisałem wcześniej Dunka nie gra zbyt regularnie, ale być może zależy to też od motywacji. Dzisiaj na pewno jej nie zabraknie, ponieważ gra ze swoją koleżanką, można powiedzieć że prawie rodaczką no i gra przede wszystkim z dziewczyną z TOPU z która rywalizuje o najlepsze miejsca w rankingu WTA. Spodziewam się zwycięstwa Dunki po długim maratonie chociaż trzeba przyznać, że szykuje się mecz defensywny. Caro będzie na pewno próbować przejąć inicjatywę. Polka serwisowo wygląda lepiej od Dunki, jednak w mojej ocenie w polu Caro ma więcej do zaoferowania jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne. Polka przeżywa spadek formy i nie sądzę żeby się jutro już wdrapała na wyżyny. Trudny mecz się szykuje dlatego nie szaleje tez ze stawką.​


 
Otrzymane punkty reputacji: +37
drif 31,6K

drif

Użytkownik
S. Villiams vs V. Azarenka - Azarenka +4.5 Gema @2.3 Betfair 1/10 ✅ 7-6 3-6 7-6

O Azarence napisal duzo @Scotratez nie bede powielal tego lub wymyslal nowych rzeczy. Ogladalem mecz z Venus i widac ze Victoria wrocila naparwde zmotywowana i zadna zwyciestwa w turnieju. Kursy na Serene smieszne. No ale co sie dziwic skoro 2 spotkania pomiedzy nimi konczyly sie demolkami ze strony Sereny. Opcja +4.5 gema wyglada bardzo dobrze. Mysle ze Viki powalczy. Poza tym serena gra tak troszke od niechcenia ale wiadomo kto jej moze zagrozic. Moze byc tak ze sie zmobilizuje na Azarenke i znow zrobi demolke. Jest tez aspekt sparingpartnera ktory jest teraz w obozie Viktorii.
Wiec uwazam ze tym razem przebieg meczu moze byc calkiem inny.

Odnosnie calej sytuacji wyniklej z powodu meczu Erani.
Panowie powinniscie zalozyc temat typu dyskusje WTA i tam pisac swoje uwagi oraz dyskutowac na tematy na ktore macie inne zdanie i nie zgadzacie sie z przedmowcami.
Ja osobiscie uwam ze @Scotratez jak kilku tutaj ludzi robi bardzo dobra robote i czytam bardzo czesto forum bo mozna wychwycic uwagi na temat meczy ktorych sie nie ogladalo wiadomo z powodu roznych przyczyn.
Podkresle ze nigdy nie sugurejuje sie w 100% to co pisze dany user. Ale czasem jak mam jakies obiekcje lub nie do konca posiadam info o danej zawodniczce i sie zastanawiam czy np wejsc w typ jak to pisza niektorzy &quot;grubo&quot; to info zamieszczone np o tym ze nie siedzi servis, lub miala klopoty zdrowotne, lub brala np medyka etc utwierdza moje obawy i pozwala mi zrezygnowac z obstawieniu typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
M 676

mmichael83

Użytkownik
Woźniacka- Radwańska
+ 3,5 gema
bet 365 1,8

A ja pójdę tutaj w stronę naszej reprezentantki . Ostanio rozstała się z Navratilovą co moim zdaniem wpłynie na nią pozytywnie, bez presji, bo przecież gorzej być nie może . Na dodatek Madryt jej sprzyja ze względu na szybką nawierzchnie, wrecz można powiedzieć że z clayem europejskim ma mało wspólnego, mała warstwa na betonie wysypana. 2 półfinały w 2012 i 2014 roku a więdząc o tym jak Aga kiepsko sie czuje na korcie i gra to by wyjasniało jej dobre wyniki tutaj. Z kolei Karolina wydaje mi się że ma delikatną zniżkę formy, ktoś opisał ze 2 mecze wygrala do zera ale w słaby stylu,co jest prawda, dlatego idę w stronę Agnieszki, mecz 50-50.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Dzień dobry:)

Nie rozumiem i nie zrozumiem jak doświadczenie w dziale tenisowym forumowicze mogą nie rozumieć zależności gry zawodniczki od nawierzchni na jakiej gra. Po prostu nie rozumiem. Szanowni Panowie, czy wy w ogóle oglądacie bądź oglądaliście kiedykolwiek mecze tenisowe? W liczbie więcej niż jeden na rok? Bo szczerze, wasza wypowiedź to wstyd.

Na pewno łatwo bronić typu po tym jak wszedł. Errani przegrała i ludzie się na nas ( Mnie i Scotrateza ) rzucili, bo mieli racje, jak to Pavlyuchenkova potrafi grać dobrze na cegle.

Otóż Pavlyuchenkova nie potrafi grać na cegle. Errani przegrała przez własną głupotę, w drugim secie miała kilka piłek meczowych i nie potrafiła ich wykorzystać, niestety serwisowo się nie popisała.

Dla mnie osobiście żenujące, dla ludzi, którzy teoretycznie powinni wiedzieć coś o tenisie, są wypowiedzi że każda zawodniczka potrafi grać na każdej nawierzchni bo są małe różnice i to profesjonalistki, mozna się szybko wyuczyć. Jasne, że Pavlyuchenkova raz na jakiś czas gdzieś dojdzie wysoko, jasne że Lisicki na cegle zagra kiedyś fajnie, dlatego że to profejsonalistki i raz na jakiś czas zdarzy im się dobry tydzień, przeciwniczki słabo zagrają, zlekceważą, one akurat bedą w słabej formie, etc. Ale to tyle. Mówić, że rzeczona Rosjanka potrafi grać na cegle bo gdzieś kiedyś daleko zaszła to dla mnie brzmi jakby powiedzieć, że Janowicz jest obecnie wybitnym i niesamowitym tenisistą bo kiedyś dotarł do finału jednego z turniejów.

Szczerze, mniej irytują mnie głupoty ludzi z kilkoma postami którzy nagle tu się pojawiają i coś napiszą, niż coś takiego. Panowie, piszecie tutaj posty na codzień, ludzie powinni wiedzieć, że mogą sugerować się waszymi postami...a tak tylko się ośmieszacie. I każdy, kto choć trochę naprawdę siedzi w tenisie to potwierdzi.

Poza tym wypominanie Scotratez nietrafionego typu? Nie żartujmy, to człowiek z większą wiedzą tenisową i wyczuciem typerskim niż 95% ludzi na tym forum. I zyski też za tym idą, ale co tam, lepiej na Niego ponarzekać, że jeden typ mu nie wszedł. Ponownie - śmieszne i żałosne.

Żeby post nie był bezsensowny powiem kilka słów o meczu Pavlyu - Kvitova.

Oglądałem wczorajszy mecz Kvitovej i cudów tam, szczerze mówiąc, nie było. Tzn przez dwa pierwsze sety bardzo słaba gra z obu stron, w drugim jej przeciwniczki grała dosłownie trochę lepiej i z łatwosią wywalczyła seta bodajże z przewagą dwóch przełamań. W trzecim secie Kvitova jedno co zaczęła robić, to dość pewnie trzymać własne podanie i wystarczyło czekać aż druga spali się psychicznie. I spaliła i w sumie tylko dlatego Kvitova gra dalej.
Jasne, Czeszka pokazała kilka ciekawych zagrań pomiędzy tym wszystkim, ale biorąc pod uwagę, że wszyscy wiemy, że jest zawodniczką bardzo nieregularną to dokładając do tego to co widziałem wczoraj to za dużo value w tym typie nie ma.
Oczywiście, Pavlyuchenkova i cegła to dwa różne słowa i Rosjanka na cegle grać nie umie, ale czasmai ma swoje wyskoki i różnie może być, a nuż Kvitova znów zagra naprawdę słabo?
Kursy są wystawione prawidłowo, Czeszka ma tutaj o co walczyć i sądzę, że jest zmotywowana. Normalnie te dwie rzeczy mogłyby spokojnie na Rosjankę wystarczyć...ale forma Kvitovej naprawdę jest słaba.
Osobiście nie stawiam tego meczu. Kvitova zapewne to wygra, może nawet gładko, ciężko powiedzieć. Tak czy tak, po wczorajszym meczu nie za bardzo mnie kusi stawianie na nią.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dzisiejszym typowaniu:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Jako, że jestem świeżo po oglądnieciu meczu, pozwólcie, że opowiem swoje wrażenia. Może komuś się przydadzą w stawianiu.

Maria Sharapova - Caroline Garcia:

Pierwszy set bez historii. Sharapova wygrała gładko i bez problemów, nudy, Garcia grała bardzo słabo.

W drugim secie coś się zaczęło dziać. Garcia lepiej weszła w mecz wówczas...i w sumie to w dużym stopniu wyrzuciła Sharapovą z gry na dobre kilkadziesiąt minut. Garcia zaczęła grać, natomiast Maria...przestała. Caroline zaczęła grać bardzo agresywnie. Atakowała dosłownie niemalże każdy serwis Marii i te kontry, co ciekawe, wchodziły i to zazwyczaj na końcowe linie, a nawet jak nie, to i tak często były kończące.

Trzeci set wyglądał tak samo, tylko że Sharapova usprawniła swoje podanie. Do stanu 5:4 dla Garcii sytuacja wyglądała tak, że Carolinie po prostu niszczyła Rosjankę w swoich gemach serwisowych, a gdy serwowała Sharapova to jedyne co ją ratowało to właśnie rzeczony serwis. Większość wymian, jeśli do nich dochodziło, była gładko wygrywana przez Garcie.

Przy stanie 5:4 dla Garcii Sharapova wygrała własne podanie dośc gładko, przy tam jak rzadko wygrywając kilka akcji w polu. Od tego czasu się obudziła, Garcie chyba trochę przytłoczyła myśl o możliwej wygranej i całość poszła już gładko.

Tak podsumowawczo. Garcia od drugiego seta zagrała naprawdę dobry tenis, ale Sharapova grała niezbyt dobrze, jak dla mnie wydawała się zmęczona, nie w pełni kondycji? Niektóre piłki nie były takie ciężkie do odebrania, a mimo to Maria często nawet nie próbowała ich odebrać. Miała ogromny problem z pierwszym serwisem Garcii - niesamowicie ciężko było jej go w jakikolwiek sensowny sposób przebić.

Jak dla mnie - Rosjanka nie pokazała w tym meczu niczego specjalnego i naprawdę niewiele brakło, by go przegrała. Pod koniec zaczęła grać, ale to może być za mało na kolejne przeciwniczki. Brawo natomiast dla Garcii, która naprawdę pokazała pazur. Ta dziewczyna ma papiery na co najmniej Top10.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Wozniacki Caroline - Radwanska Agnieszka
WOZNIACKI @1,51PinnacleSports
✅ 6-3 , 6-2


vs.

Caroline w gazie co pokazuje ostatnimi czasy , a forma jaka prezentuje spokojnie powinna wystarczyc na Age , która w tym sezonie prezentuje się słabo . Dunka w tym roku bilans 22/8 w tym na clayu 5/1 . Grała w 3-ech finałach w których dwu - krotnie wychodziła zwyciesko . Aga prezentuje sie z bilansem 18/12 i tylko 2/1 na clayu . Największy sukces obecnego sezonu to półfinał WTA w Katowicach , i szczerze rzecz biorąć taki wynik mnie nie powala na kolana bo turniej nie był wcale mocno obsadzony . Problemem w tym meczu dla Agi jest napewno fakt , że ma tutaj czego bronić bo w ubiegłym roku doszła tutaj do półfinału , ale chęci okaża się za mało na tak dobrze dysponowaną dunkę , która tutaj idzie jak burza , a wcześniej w Stuttgardzie byław finale .
H2H jest soczyste i wynosi 7:4 na korzyść Caroliny . Nie przewiduje tutaj poprawy bilansu bezposednich spotkań na korzyść polki , dlatego gram na pewniejsza i w świetnej formie Wzoniacki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
adik1992 446K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Witam. Jako pierwszy typ na tym forum wybrałem spotkanie Kuznetsovej z Sam Stosur. Zacznę od australijki którą uważam za faworytkę tego spotkania. Nie grało zbyt dużo w tym sezonie na mączce. Dwa spotkania na amerykańskiej cegle w Charlston gdzie pokonała Karatanchevą oraz przegrała z Arraubarreną. Znacznie lepiej spisuje się w Madrycie gdzie nawierzchnia jest bardzo szybka co sprzyja Samancie. Pokonała w pierwszej rundzie będącą w dobrej formie zwyciężczynię ze Stuttgartu Kerber. Bardzo dobrze funkcjonował jej serwis gdzie przez trzy sety tylko raz straciła podania. W kolejnej rundzie pokonała Kaię Kanepi nie przegrywając żadnego swojego podania co w kobiecym cyklu nie jest łatwe. W całym spotkaniu broniła tylko 2 bp. Wygrała to spotkanie dośc łatwo 6:3 6:2. Jeżeli chodzi zaś o Svietę to na cegle w tym sezonie rozegrała dwa spotkania w Pucharze Federacji pokonując Julię Goerges 2:0 jednak oglądając to spotkanie śmiało można powiedziec że to niemka ten mecz przegrała. Później dośc wyraźna porażka z Petkovic 2:6 1:6. Następnie udała się do Pragi gdzie przegrała swój pierwszy mecz z Zhang która nie jest wybitną zawodniczką na cegle. W Madrycie pokonała w pierwszej rundzie swoją rodaczke Makarovą która ostatnio nie jest w najlepszej dyspozycji. W drugiej rundzie Svietłana pokonała Muguruzę, jednak Hiszpankę widziałem w meczach na turnieju w Maroko i wyglądała tam bardzo słabo, przegrywając z Mladenovic. Nie grały ze sobą od 2013 roku w którym Stosur wygrała wszystkie trzy spotkania nie tracąc nawet seta. Jednak były to trzy mecze na kortach twardych. W obecnej formie i dyspozycji dla mnie jest Australijka i jeżeli będzie utrzymywać swoje podanie pewnie jak w ostatnich meczach to myślę że spotkanie powinna wygrac bez problemu. Jako że to moja pierwsza analiza proszę o wyrozumiałość.
S. Kuznetsova - S. Stosur 2 kurs 1,72 bet365
1 set Stosur 1.80 bet365
DW 0:2 2,75 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Madryt WTA 2015
1 Agnieszka Radwańska - Lara Arruabarrena - 1 (1,20)✅
2 Maria Sharapova - Timea Bacsinszky -1 (1,36) ✅
3 Victoria Azarenka - Venus Williams - 1 (1,53)✅
4 Anastasia Pavlyuchenkova - Sara Errani - 2 (1,33) ⛔
5 Ajla Tomljanovic - Victoria Azarenka - 2 (1,33) ✅
6 Agnieszka Radwańska - Caroline Wozniacki - 2 (1,50) ✅
7 Maria Sharapova - Caroline Wozniacki - 1 (1,44) ✅



7#
WTA - Madryt
Maria Sharapova - Caroline Wozniacki
Maria Sharapova (1,44)✅ Bet365

3/10​

Po dzisiejszych meczach nie pozostaje nic innego jak ustawić typ w stronę Rosjanki. Żeby sprawa wyglądało jasno. Nie chodzi tu o kurs który według mnie jest troszkę za niski, ponieważ obie zawodniczki nie porywają w Madrycie. Typ jest oparty na skonfrontowaniu obu zawodniczek już przeze mnie przed meczem. Zastanówmy się jak można pokonac Marie Sharapova. Przede wszystkim trzeba trzymać dobrze serwis. Zarówno Marie jak i Serene Williams wyróżnia fakt, że obie zawodniczki bardzo trudno przełamać. Dlatego też plasuje główne miejsca w rankingu WTA. Nie obrażając Simony Halep, ale Rumunka akurat groźna jest głównie z returnu i piekielnie agresywnej gry w polu. Wracając do meczu. Wozniacki ma problemy serwisowe przez cały turniej. No jasne że wygrywa z zawodniczkami 2:0 ale spójrzmy jak ona się daje łatwo łamać zawodniczkom, które nie mają w ogóle papierów aby przełamywać takie gwiazdy jak Wozniacki tak regularnie. Rzecz jasna nawierzchnia sprzyja przełamaniom, ponieważ na mączce serwis traci na wartości, aczkolwiek nie jest rzeczą drugoplanową. Cały ratunek dla Dunki to błędy Sharapovej wynikające z kryzysu. Rosjanka ma kryzys jak przegrywa seta. Traci pewność siebie, zmienia rakietę, spaceruje po korcie ze spuszczoną głową szukając tajemniczej siły. Jednak wtedy zaczynają się problemy u Sharapovej których nie wykorzystała rewelacyjnie grająca Garcia, która defacto mogłaby śmiało jutro grac z Caro. Tak się nie stało, ponieważ Hiszpanka zagotowała się jak czajnik szybciej od Maszy. To była kwestia gema a zagotowaniu uległaby Masza. Jutro będzie inaczej. Wozniacki nie gra tak agresywnie jak Hiszpanka(sic) Francuzka., do tego nie ma takiego serwisu i returnu. Oczywiście Wozniacki nadrabia bieganiem, przebijaniem, walecznością, jednak to wszystko jest zbyt wyrafinowane. Do tego dochodzi gorsza dyspozycja w stosunku do Stuttgartu, zdeterminowana Sharapova i wynik sam się powienien przychylić w stronę Rosjanki. Sądze że Masza załatwi temat w dwa sety ale zrezygnuje z tego scenariusza bo różnie może być. Wozniacki miała słabe rywalki na drodze w Madrycie i teraz czeka ją prawdziwa armata. Podejrzewam, że Caro nie powtórzy wyniku z Simona Halep w Stuttgarcie, chociażby dlatego że dyspozycja pierwszego jak i drugiego serwisu funkcjonuje tutaj gorzej czego przykładem był mecz chociażby z Agnieszką Radwańską. Cegła to jednak królestwo Sharapovej. Wozniacki nie preferuje tej nawierzchni. Dwukrotnie ulegała tutaj Rosjance i powinno być podobnie teraz. Po więcej informacji zapraszam do mojego tematu.



edit: dzięki KrolWTA za sprostowanie. Hiszpanka jest Francuzką ;) pisałem z pamięci. Nie wpływa to jednak na wartość analizy.

Garcia strasznie slabo ruszala sie po korcie, doslizgi w jej wykonaniu sa bardzo slabe. Byla agresywna od 2 seta i grala duzo winerow. Karo rusza sie po korcie wysmienicie i dlatego po takim kursie gram na wozniacka albo na over gemowy.
Brednie jakich mało to w tym fragmencie. Maria w przeciwieństwie do Caro to świątynia której nie można złamać. Caro złamana została dzisiaj 3 razy w ciagu dwóch setów. Maria też trzy ale Masza zagrała trzy sety. W poprzednim meczu Maria nie została ani razu przełamana, Wozniacki natomiast dwa razy. Więc o czym my rozmawiamy? Zanim coś kolego napiszesz przygotuj się. Caro się dobrze porusza ale na kortach w Stuttgarcie, a właściwie poruszała. Ona się tutaj w ogóle nie porusza zacznijmy od tego. Stoi jak łodyga co nawet Piotr Radwański jej zwrócił uwage na jednej z konsultacji trenerskich. Troche obiektywizmu a nie pisanie pod typ.

Edit: Twój rodzynek też komentuje w prosty sposób. Kiedy podwałem tą analizę Wozniacki miała jeszcze dobrą dyspozycje serwisową ale zaczęła się pogarszać o czym nie mogłem wiedzieć bo mecze się jeszcze następne nie rozegrały, logiczne chyba prawda?

edit:

masz racje Caro grała ostatnio z totalnymi &quot;ofermami&quot; i pomio wszystko dała się łamać. Zagrałaby raz z Garcia i wyleciałaby w dwóch setach. Nie pisz głupot pod typ overowy.

Aa i jak skończysz jadem pić nie zapomnij mi strzelić dziękówki za dobre typy.

edit: nie chce mi się szmuglować wszystkich moich postów z których wytłumaczyłbym się bezproblemowo ponieważ nie wypisuje głupot, jedynie popełniam czasami błędy wynikające z pośpiechu, więc ustalmy ku Twojej radości że niepotrzebnie napisałem &quot;od poczatku&quot; miałem na myśli od ostatniego meczu. Zadowolony? Reszte rzeczy podtrzymuje. Sharapova ma stabilniejszy serwis niż Caro, a Dunka porusza się jak mucha w smole, i jutro powinna wygrac Maria. Koniec kropka. Nie mam czasu na te dysksuje, które nic tu nie wnoszą. Jak coś to pisz na priv.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
gooster 343

gooster

Użytkownik
Woźniacki vs Sharapova 1 @ 2.6 Pinnacle
Kolejny raz idę w stronę Dunki. Jeżeli ktoś oglądał spotkanie sharapovej z Garcią i stawia na nią to ja na prawdę współczuję. Masza bez kondycji bez formy. Zupełnie wygląda na jakąś zagubioną jak nie ona. Grały dwa razy w 2014 i 2 razy górą woźniacki no, ale inna nawierzchnia to wiadomo mało istotna sprawa. Spójrzmy na formę Karoliny. Wraca na dobrą drogę i co raz lepiej pogrywa. Mi osobiście jej gra na clayu się podoba i widzę w niej jedną z faworytek do tytułu w Rg o ile ciągle będzie progresować w górę tak jak to robi teraz. Wytrzymuje wymiany, solidnie serwuje i jest cierpliwa i nie płacze na korcie. Kłótnie z ojcem tez się skończyły więc czas zacząć wygrywać jakieś turnieje.
Williams S vs Navarro 2 +1.5 @ 3.6 pinnacle
Navarro nigdy nie wygrała z williams i tym razem też raczej nie wygra, ale widzę szanse. Najlepszy sezon w karierze. Nie zwalnia na torze wręcz przeciwnie przyspiesza. Bardzo fajny mecz z Ivanovic. Serena nie jest jeszcze rozpędzona ona się rozkręca i tu widze szanse dla navarro. Dzisiaj dużo autów dużo głupich zagrań. Azarenka podarowała jej zwycięstwo i taka informacja Aza zaczyna grać co raz lepiej dziś już na prawdę było nieźle. Suarez powalczy czy da radę ugrać seta się okaże jak na ten moment szanse są spore bo jak dla mnie jakieś 35% po tym co widziałem w wykonaniu obu pań. Kurs fajny spróbować za drobnę warto.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Williams S vs Navarro 2 +1.5 @ 3.6 Pinnacle
Nie można, albo po prostu nie powinno się szukać niespodzianek praktycznie w każdym meczu, nawet jeśli mamy do czynienie z WTA, a Ty robisz to praktycznie w każdej analizie. Jakie Ty widzisz szanse? Bo ja raczej żadnych, maks co dzisiaj może ugrać Hiszpanka to 6 gemów, nie potrafi grać z Amerykanką, i nawet jeśli jest w dobrej formie i gramy na mączce. Williams wczoraj zagrała maraton z Azarenką i dzięki jej uprzejmości zagra w kolejnej rundzie, a jak Serenie wyciąga się pomocną dłoń to ona tego nie przepuszcza. Przypomina mi się od razu sytuacja z Singapuru, gdzie Halep pomogła jej w awansie urywając seta Ivanovic, a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Teraz wydaję mi się, jeśli żaden uraz nie przeszkodzi, będzie podobnie i Amerykanka wygra ten turniej. Suarez Navarro po prostu nie potrafi z Sereną grać, a Serena nie popełni wczorajszego błędu i raczej będzie chciała szybko zakończyć mecz. Kursy marne, ale nic dziwnego, nawet się z nimi zgadzam, 2:0 w kierunku Williams to dobra droga. Warto też wspomnieć, że Carla wczoraj łapała się za piszczel, coś jej na pewno dolegało, i też rozegrała ciężkie spotkanie, zobaczymy jak będzie dzisiaj wyglądała, ale większych szans jej po prostu nie daje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
type-man 458

type-man

Użytkownik
Woźniacki vs Sharapova 1 @ 2.6 Pinnacle
Kolejny raz idę w stronę Dunki. Jeżeli ktoś oglądał spotkanie sharapovej z Garcią i stawia na nią to ja na prawdę współczuję. Masza bez kondycji bez formy. Zupełnie wygląda na jakąś zagubioną jak nie ona. Grały dwa razy w 2014 i 2 razy górą woźniacki no, ale inna nawierzchnia to wiadomo mało istotna sprawa. Spójrzmy na formę Karoliny. Wraca na dobrą drogę i co raz lepiej pogrywa. Mi osobiście jej gra na clayu się podoba i widzę w niej jedną z faworytek do tytułu w Rg o ile ciągle będzie progresować w górę tak jak to robi teraz. Wytrzymuje wymiany, solidnie serwuje i jest cierpliwa i nie płacze na korcie. Kłótnie z ojcem tez się skończyły więc czas zacząć wygrywać jakieś turnieje.
Woźniacki vs Sharapova 2 @ 1.50 ✅ 1:6, 6:3, 3:6
Sorki ale mam zupełnie odmienne zdanie. Akurat wczoraj miałem wolny dzień i oglądałem spotkanie rosjanki z Garcią jak i Radwańskiej z Woźniacką. Ja współczuje ale Tobie, że nie potrafisz z tych dwóch spotkań wyciągnąć wniosków. Wg mnie murowaną faworytką jest Sharapova. Komu zdarzyło się oglądać kilka razy francuzkę ten wie, jakim talentem dysponuje 21 letnia zawodniczka sklasyfikowana na 28 miejscu rankingu WTA. Zagrała wczoraj bardzo dobry mecz.
Pisałeś o kondycji Sharapovej. Ale mimo wszystko to ona wyszła zwycięzko z 3 setowego pojedynku pokonując w decydującem secie rywalke 7:5.
Co do spotkania Caroliny z Agą. Sorry ale Radwańska w tym sezonie podobnie jak Janowicz w zeszłym, poleci i to strasznie w rankingu. Trafił swój na swego chciałoby się powiedzieć. Aga przebijała na drugą stronę, Caro także z tym że bardziej regularnie. Z Marią to nie przejdzie gdyż rosjanka notuje znacznie więcej winnerów. Owszem, zdarzają się przy tym i niewymuszone błędy ale grając z taką potężną siłą trudno żeby ich nie było. Wczoraj zaliczyła ciężki bój w przeciwieństwie do Woźniackiej, dziś myślę że będzie zupełnie na odwrót. Przewiduję 2:0 dla rosjanki.
Odniosę się jeszcze do h2h które przytoczyłeś. Owszem, wygrała je Dunka ale moim zdaniem była wtedy w dużo lepszej dyspozycji, pomijając już fakt że były to pojedynki 3 setowe i bardzo zacięte na zupełnie innej nawierzchni. 2 razy z rzędu Woźniacka wygrała? Kolej na Sharapovą. 3 raz nie pozwoli na przegraną. Warto też dodać, że Dunka nigdy z Marią nie wygrała na ziemi ba, nie stracił nawet seta. Myślę, że podobnie będzie i tym razem.
Co do Navarro i Williams. Tak jak Tarki napisał. Nie ma co szukać niespodzianki w każdym spotkaniu zwłaszcza, jeżeli nie ma ku temu żadnych przesłanek. Ivanovic zagrała wczoraj katastrofalnie a mimo to Navarro pozwalała się łamać co chwile. Co do Williams. Powinno jej nie być w turnieju ale jednak jest (pomijając fakt że wczoraj musiałem walczyć ze sporym rozgoryczeniem stawiając po 1 secie na Azarenke i licząc zyski przy stanie 6:5 w decydującym secie i 40:00 dla Bułgarki. To co potem zrobiła to poprostu SZOK. Od stanu 40:00 i następnie 40:30 zrobiła 3 podwójne błędy pod rząd. Więcej niż w całych 2 setach. Tie-break był tylko formalności.)... Azarenka grała bardzo dobrze, Navarro nie ma takiej siły uderzeń ani takiego serwisu którym jednak wczoraj trohe straszyła Williams. Amerykanka powinna ją zmieść z kortu.
PS. jeszcze taka dygresja, co się dzieje z Maciasem? Dawno nie dodał żadnego typu. I z tarkim, bo ostatnio forma u niego troche kuleje a to przecież bardzo dobry typer...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Madryt WTA 2015
1 Agnieszka Radwańska - Lara Arruabarrena - 1 (1,20)✅
2 Maria Sharapova - Timea Bacsinszky -1 (1,36) ✅
3 Victoria Azarenka - Venus Williams - 1 (1,53)✅
4 Anastasia Pavlyuchenkova - Sara Errani - 2 (1,33) ⛔
5 Ajla Tomljanovic - Victoria Azarenka - 2 (1,33) ✅
6 Agnieszka Radwańska - Caroline Wozniacki - 2 (1,50) ✅
7 Maria Sharapova - Caroline Wozniacki - 1 (1,44) ✅



8#
WTA - Madryt
Maria Sharapova - Svetlana Kuznetsova
Maria Sharapova 2:0 (1,72)⛔ Bet365

2/10​


Po raz kolejny nie mam innego wyjścia jak iść w stronę Rosjanki która dzisiaj niepotrzebnie po raz kolejny męczyła się na korcie. Wozniacki jak wspominałem wcześniej, serwis na o wiele gorszym poziomie niż w Stuttgarcie i Masza miała wiele okazji aby przełamać Dunkę. Maria ma jednak pewien problem ostatnio w Madrycie - a mianowicie koncentracja. Traci ją niemiłosiernie w drugim secie, a na trzeci wychodzi już cała blada i zagotowana. Umiejętności jednak stoją po jej stronie i szczęśliwie wyciąga te spotkania. Teraz czeka na nią dziewczyna kaliber niżej. Sveta. Sveta właściwie dzisiaj powinna przegrać, ale słaba dyspozycja psychiczna Safarovej zadecydowała że to nie ona a agresywna Rosjanka zagra jutro. Co by nie mówić, serwis Kuznestovej jest jeszcze bardziej nieregularny niż Wozniacki. Dlatego też myslę że Sharapova powinna jutro w końcu zamknąć mecz 2:0. Jednak kto chce niech zachowawczo zagra czysty win. Jeżeli dojdzie do trzech setów do Kuznetsova padnie na czworka w trzecim, ponieważ dosłownie kilkanaście minut temu skończyła mecz i miała język na brodzie już w końcówce tej batalii trzy setowej z Safarova. Widzę w finale Sharapova.

 
deportivo1 48

deportivo1

Użytkownik
Kurs na debel Hingis/Mirza 1.5 ?
Ta para sobie bardzo dobrze radzi ostatnio, ale bardziej przemawia tutaj, że Safarova dwie godziny temu skończyła morderczy jak na WTA pojedynek 3 godzinny. Nie wiem jak u niej z kondycją, ale chyba powinna być wyczerpana ? ????
Poszło grubo na dziewczyny. Liczę na to, że Safarova nie ma kondychy jak koń i nie da rady w deblu ????

Nigdy nie zrozumiem WTA ????
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Sharapova-Kuznetsova 1 @1.28
Sharapova jest kandydatka do finalu, poniewaz ograla w turdnych meczach Garcie i Wozniacki i to powinno zaprocentowac w pojedynku z Kuznetsova. Kuznetsova wiadomo postac juz wrecz historyczna, dwukrotna zwyciezczyni szlemow, w tym French Open. Sveta nie gra juz dla rankingu, ale zawsze wyskakuje przed French Open i robi tam bardzo dobry wynik i tym razem pewnei tez na kortach Rolandf Garros zakeci sie w okolicach srednio cwiercfinalu, lae te jej mecze w Madrcyie jednak bardziej meczone i niewiadomi ole Kuznetsova ma jeszcze w baku paliwa. Szczerze to licze, ze jutro meczem z emocjami bedzie pojedynek Kvitovej z Williams. Sahrapova broni tytulu, jezeli znowu wypadnei na Serene to znowu bedzie nieciekawie, ale szanse dac sobie trzeba, a tutaj Sharapova wydaje sie miec wieksze szanse. Typ pod kombinacje jak sie latwo domyslic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom