>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Kaohsiung, St. Petersburg - 30.01- 05.02.2017

Status
Zamknięty.
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Ja co do finału w St. Petersburgu mam całkowicie inne zdanie. I zdecydowanie typuję zwycięstwo Mladenović! @1,72 bet365 ✅ 6-2, 6-7, 6-4
W prawdzie na początku wczorajszego spotkania z młodą Vikhlyantsyevą miała trochę kłopotów (bo kto by nie miał), ale się ładnie uporała w końcowym rezultacie. Były to jednak jedyne problemy Francuzki w turnieju bo w pozostałych spotkaniach wygrała je jednostronnie. Pewne zagrania z linii końcowej + zagrania wykorzystywane z gry deblowej zagwarantują zwycięstwo w finale ????
Putintseva - przeciwniczka waleczna, lecz z metra cięta (162cm) ;) i bardzo irytująca nie tylko przeciwnika, kto oglądał choć raz ją w akcji to wie jak potrafi pokazywać gdy wygra pojedynczą nawet piłkę. Skłamałbym gdybym powiedział, że jest słaba bo koledzy wyżej opisywali ją.
Ale nie wiem jednak po prostu skąd ten hurra optymizm w stronę Kazaszki, jak dla mnie zwyciężczyni będzie inna i będzie nią Mladenović. Widziałem mecze z udziałem obu i to Kristina wg mnie podczas nich prezentowała się dużo lepiej.
Dodatkowym atutem Francuzki powinien być również pierwszy udział w finale WTA w karierze Kazaszki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
W prawdzie na początku wczorajszego spotkania z młodą Vikhlyantsyevą miała trochę kłopotów (bo kto by nie miał), ale się ładnie uporała w końcowym rezultacie. Były to jednak jedyne problemy Francuzki w turnieju bo w pozostałych spotkaniach wygrała je jednostronnie. Pewne zagrania z linii końcowej + zagrania wykorzystywane z gry deblowej zagwarantują zwycięstwo w finale
Pozwolę sobie skomentować. Nie rozumiem tego &quot;kto by nie miał&quot;. Rosjanka za wiele nie gra, wali mocno i 50% na trafienie. Lepszy ma BH i Kiki wykazała się brakiem inteligencji, że ciągle jej dawała na tą stronę.

Czy jedyne problemy? Nie sądzę. Mecz z Mertens też stał na niskim poziomie i wygrała tam tylko dlatego, że Belgijka przegrała trochę w głowie, choć grała lepiej.

Dostała potem Venus, która przyjechała turystycznie i straszą Vinci.

Miał naprawdę bardzo łatwą drabinkę, stąd jest w finale, a tak naprawdę nie gra jakiegoś rewelacyjnego tenisa.

Ale nie wiem jednak po prostu skąd ten hurra optymizm w stronę Kazaszki
Ale jaki hurra optymizm? Większość ludzi gra na Kiki i w sumie nie wiem czemu, być może dlatego, że Puti grała sporo i może się to na niej odbić, ale jest to zawodniczka o niebywale mocnych nogach, działających jak sprężyny i myślę, że szybko się zregeneruje. Posiada świetne uderzenia kończące, jest wybiegana i jak widzimy w tym turnieju od strony technicznej też jest całkiem fajnie.

Dodatkowym atutem Francuzki powinien być również pierwszy udział w finale WTA w karierze Kazaszki.
No sens. Przecież jak patrzymy na Yulię to ja nie sądze, żeby ona się tu stresowała. Dziewczyna ma tak wysokie ego i taką pewność siebie, że nie zrobi to na niej dużego wrażenia. Ona ma tu coś federacji rosyjskiej do udowodnienia. Jak dla mnie bierze ten mecz i co ważne robi to gładko.

Putintseva @ 2,23⛔
Putintseva -1,5s @ 3,80⛔
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 10

misiolandia

Użytkownik
Nie ma szans,żeby Mladenovic to przegrała. Gra bardzo dobrze, silnie, w korcie, bardzo dobry serwis. Kazaszka na chwilę obecną zagubiona, nie bardzo wie co ma robić...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nie ma szans,żeby Mladenovic to przegrała. Gra bardzo dobrze, silnie, w korcie, bardzo dobry serwis. Kazaszka na chwilę obecną zagubiona, nie bardzo wie co ma robić...
Nie takie cuda już w sporcie a zwłaszcza w tenisie bywały,poza tym to WTA jest.Tutaj wygranie seta 6-1 czy 6-2 by potem drugiego wtopić takim samym stosunkiem jest na poziomie dziennym.Jak nie ma szans,to stawiaj cały swój dorobek życia na Mladenovic na livie ;) Bezsensowny post w tym dziale i także bezsensowny komentarz z mojej strony ;)
 
M 10

misiolandia

Użytkownik
Oczywiście masz rację, cuda się zdarzają. Sam kiedyś grałem w tenisa i wiem jak to jest. Mladenovic ma słabą głowę (psychikę) i to jej największa wada.
Mimo wszystko wygrała a wynik powinien brzmieć 6:2 6:3 Sam postawiłem na Kazaszke ale zakład szybko zamknąłem i &quot;uratowałem&quot; 70% wkładu...
Jeśli napisałem coś nie tak to przepraszam. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom